• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
Jo je to Mýtus o šťastnej matke.
3. kvě 2007 ve 23:34  • Odpověz
autor
oki kuknu, tak já chápu, že dycky nebude pohoda - respektivně nikdy žejo, mimísek bude čůrat, kakat, plakat, bude nemocnej, nebo naopak zdravej a veselej a zlobivej...ale to je na tom to hezký, nechci se z toho hroutit a vydírat manžela.
3. kvě 2007 ve 23:37  • Odpověz
autor
jinak k tomu tématu: zažila to moje maminka když jsem se narodila já, ale to bohužel byly ještě doby, kdy se to moc neřešilo, takže ve výsledku je dnes v invalidním důchodu s depresemi. :frowning2:
3. kvě 2007 ve 23:39  • Odpověz
TAk to já určitě taky ne. Samozřejmě věřím, že to bude jinak. JInak bych do toho asi už znovu nešla. Já si na děcka nemůžu vůbec ztěžovat. Byly strašně hodní a spaví. Ale je fakt, že klidu si teda neužiješ. Ale proto si taky člověk děti nepořizuje, že? NO nic, budu končit, jdu spinkat.
3. kvě 2007 ve 23:39  • Odpověz
autor
oki, děkuju za pokec a pěkné sníky a hezký víkend (nebudu u pc), tak páček zatím
3. kvě 2007 ve 23:43  • Odpověz
O víkendu se taky k počítači nedostanu. Tak ahoj
3. kvě 2007 ve 23:46  • Odpověz
autor
ahojky
3. kvě 2007 ve 23:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, kdepak jste?
9. kvě 2007 v 07:25  • Odpověz
ahojky :wink:
9. kvě 2007 v 07:34  • Odpověz
autor
ahojky, jak se máš?
9. kvě 2007 v 07:34  • Odpověz
No, celkem to jde. Akorát jsem si přinesla k počítači snídani, tak mám ranní rituální půlhodinku. Pak musím jít něco dělat, bo včera jsem byla jak křáplá po palici :confounded:.
Jak se máš Ty?
9. kvě 2007 v 07:37  • Odpověz
autor
já docela dobře, snažíme se aktivně o mimíska, a pořád na to myslím, i když se snažím nemyslet, nejde to
9. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem v práci a máme tady jen jeden internet, takže se sem moc nedostanu. To až odpoledne doma. Ale náhodou jsem tady do poledne narazila na zákon o nemocenském pojištění, který bude platit od 1. ledna 2008. Mám teda podle něj pocit, že pokud budu chtít změnit na nemocenské místo pobytu a nebude to trvat déle než 3 dny, musím to lékaři pouze oznámit, ale nemusím se ho ptát. Nad 3 dny už se ho musím zeptat.Samozřejmě, že tam kde budu ty 3 dny ty vycházky musím taky dodržovat. Jen jsem si tak říkala, že když to tak udělám a nebude se mu to líbit, tak mi sebere úplně vycházky, což je jen v jeho kompetenci. A nebo na mě bude pořád posílat kontroly, což taky může. Tak jsem zatím sama zvědavá jak to bude. V současném zákoně je, že o změnu pobytu se musí lékaře vždycky žádat.
9. kvě 2007 ve 12:12  • Odpověz
autor
tak to je zajímavý,akorát když nebudu mít neomezený vycházky tak je to stejně naprd :frowning2:
9. kvě 2007 ve 12:32  • Odpověz
No tak to zase ne. V pátek můžeš když budeš mít vycházky vyrazit k rodičům a v neděli o vycházkách zase zpátky. Je teda fakt, že když se kvůli tomu doktor naštve, tak ti tam tu kontrolu zařídí. Ale já budu (doufám) těhotná přes zimu a to mi ty 4 hodiny vycházek stačí. Přes léto by to byla hrůza. Jen si nedovedu představit, že bych k našim nemohla 8 měsíců.
9. kvě 2007 ve 12:37  • Odpověz
autor
no to já taky ne, pokud budu v PV tak mi ty 4 hoďky taky stačej akorát to úterý s tou školou no..no uvidím, snad se s doktorem domluvím. A hlavně doufám,že se mimísek brzy povede.
9. kvě 2007 ve 12:41  • Odpověz
A už na tom pracujete?
9. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
autor
jojo, týden :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
TAk to koukám, že kdyby jsme na tom pracovali my, tak by jsme mohli být těhotné úplně stejně. TAky jsme mohli začít před týdnem. Jsem objednaná na pátek k doktorovi s těma papírama od těch postižených tet (to už jsem tu myslím psala) a když jsem tam volala, tak mi řekli, že zatím žádné papíry nepřišly. Tak jsem volala na psychiatrii, jestli už mi to poslali. A sestřička říkala, že dneska nebo zítra. Říkala jsem jí, že přesně tohle mi řekla před třemi týdny a že už se budu kvůli tomu muset podruhé přeobjednat k doktorovi. A ona prý, že pan doktor ještě neměl čas. Tak mi neměla před 3 týdny tvrdit, že už mi to posílá. Jsem zvědavá, jestli se toho vůbec dočkám, aby jsme mohli začít.
9. kvě 2007 ve 13:09  • Odpověz
autor
nojo, to je děs, úroveň našeho zdravotnictví je děsná. Snad to brzo vyříděj, a vy nás hravě doženete :wink: Já na to pořád musím myslet,snažím se to neprožívat, ale nejde to. Manža se taky ptá, jestli už je v bříšku malej Jaroušek... je to krásný, už i to dělání mimíska, manža je takovej úplně zlaťoučkej miláškovitej, ale už aby to vyšlo, to čekání je hrůza.
9. kvě 2007 ve 13:15  • Odpověz
Musela jsem chvilku pracovat, ale ted zase budu mít chvilku čas. Já se na to snažení hrozně těším a zatím to neprožívám, ale to je myslím tím, že je ještě čas. Až začnu sledovat čárky (a moc bych chtěla aby se to narodilo příští rok od března do června), tak to budu určitě taky blbnout. To je pak asi člověk z příchodu každé MS zklamaný. Moje mamka už koupila dupačky a teď jsme byli pomáhat ségře na stavbě a všichni se mě ptali, jestli ještě můžu pracovat, jestli už náhodou nejsem v tom. Ale to bohužel ještě chvilku potrvá. Teď mě myslím objednají nejdříve za 14 dní na gyndu a nevím jestli pak ještě budu muset na genetiku a jak dlouhé jsou tam termíny na objednání. Ale já myslím, že to bude stačit až z plodové vody. Tak doufám, že v červenci se už budem moct snažit. A pokud se vám to do té doby nepodaří, tak se třeba sejdeme v porodnici.
9. kvě 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
no my teďka byly u tchýně a švagrová říkala,že vypadám jinak, že už jsem určitě těhu, ale to je blbost, vzhledem k tomu,že jsme začali teprve v pátek. Je sice fakt,že mě bolej trochu prsa a dost záda (ale to s tím myslím nesouvisí)
9. kvě 2007 ve 13:57  • Odpověz
autor
byli
9. kvě 2007 ve 13:57  • Odpověz
autor
tchyně se už taky těší až bude nakupovat. Já teďka kukala u našich, co tam je po nás a dost toho taky asi využiju.
9. kvě 2007 ve 13:59  • Odpověz
Já jsem si zase myslela, že když my jsme měli dvojčat, jedna segra 2 děti a druhá jedno, tak toho budou kupy. V únoru jsem ségře hlídala malého (má rok a něco) a zjistila jsem, že nemá co na sebe. TAk bych řekla, že oni dotrhali co bylo po našich děckách, nic moc nového asi nekoupili a já teď budu muset začít znovu. Ale kdysi jsem holce nakupovala věcičky na panenku v sekáči a zjistila jsem, že tam mají na mimča kupu věcí. Tak to asi zase omrknu. Ono je škoda na doma kupovat všechno drahé a nové. I tak to mimčo stojí hromadu peněz.
9. kvě 2007 ve 14:04  • Odpověz
JO a tchyně taky říkala, že už koukali na ty koše pro miminka. Ale pochybuju, že by nám ho koupili, protože jsou hodně drahé. A já jsem ho původně chtěla do obýváku (je spojený s kuchyní), ale pak jsem si říkala, že si radši koupím cestovní postýlku, protože ji víc využiju. Mimčo v ní vydrží rozhodně dýl a může v ní spávat i na terase a můžem ji vozit i na navštěvy, protože v ní bude zvyklé a četla jsem, že pak klidněji spí i když je v cizím prostředí. A kromě toho je o polovinu levnější než ten koš. I když ani náhodou tak krásná.
9. kvě 2007 ve 14:07  • Odpověz
autor
no právě, já když vidím, že malá od švagrové snad ani nemá tepláky, věčně má jen džíny, tak mě může trefit... zbytečně si ničí nové věci
9. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz
Ono to chce taky takové věci, aby se dobře přebalovalo. A až bude větší, tak to věčné sezení na nočníku a učení a tedy neustálé vyslékání a oblékání. No ještě uvidíme, co všechno bude nutné pořídit.
9. kvě 2007 ve 14:21  • Odpověz
autor
nojo, to je pravda. :slight_smile: Uvidíme, doufám,že mě nepopadne nějaká nákupní horečka :grinning:
9. kvě 2007 ve 14:29  • Odpověz
No my máme ještě dva puberťáky, kteří stojí hromadu peněz. Tak myslím nákupní horečka nehrozí. Ale zase si říkám, že snad půjde většina věcí prodat alespoň za polovinu. Minulý pátek jsem byla u kamarádky. Má holčičku 1 týden starou. To byla krása. Ona už teda taky má třetí. Ale při těch prvních dvou manžela nedostala k porodu. Teď mu to nařídila, protože se bála, že tak jak to jde s tím naším zdravotnictvím z kopce, tak by to nemuselo dobře dopadnout. Měla pocit a asi správný, že když tam ten manžel je, tak se jí musí všichni věnovat. Říkala, že byl strašně nadšený a teď prý když příjde v 10 v noci z práce, tak si dá malou do postele, rozsvítí a celou noc ji pozoruje. A ráno v 5 zase do práce. Říkala, že je zvědavá, jak dlouho vydrží, než zkolabuje.
9. kvě 2007 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.