• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
to je krásný :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 14:48  • Odpověz
No to víš, že jo. Zvláště když ho člověk zná. Chlap jak hora a nic ho nerozhodí. Říkala, že rád má moc i ty první, ale po tom co byl u porodu je prý tohle něco úplně jiného. Tak jsem říkala manželovi, ať se chystá. Vždycky tvrdil, že k porodu by nešel. U těch prvních to ještě nešlo a už nepředpokládal, že by to ještě bylo potřeba. No nadšeně se netváři. Tak jsem mu říkala, že když najde chlapa co byl u porodu a už by tam nešel, tak nemusí. Znám jich víc co nechtěli a pak byli rádi že šli. A pochybuju, že najde takového, co by už nešel.
9. kvě 2007 ve 14:51  • Odpověz
autor
no manža se k porodu těší, akorát říkal,že pupeční šňůru v žádném případě stříhat nebude :slight_smile: ale myslím,že bude tak paf, že klidně střihne :slight_smile:
9. kvě 2007 ve 14:53  • Odpověz
No člověk když už to jednou zažil, tak ví, jak ta nejkrásnější doba rychle uteče. A už se to nedá opakovat. Jo a tvůj manža se k porodu chystá? Teď musím jít chvilku něco dělat a pak pojedu domů. Ale po půl čtvrté se zase ozvu. Manža dnes přijde později tak bude počítač volný. Děcka mají naštěstí svůj, Jinak bych se k němu vůbec nedostala.
9. kvě 2007 ve 14:54  • Odpověz
autor
:grinning: jojo docela se i těší. Oki já jsem tu až do sedmi
9. kvě 2007 ve 14:57  • Odpověz
Uz jsem tady. A doma počítač nemáte? Jo a chtěla jsem se zeptat, co byteček?
9. kvě 2007 v 15:54  • Odpověz
autor
máme notebooka ale nemáme připojení na net, měli jsme předtím jen starej kepl, kterej by připojení k netu nezvládl. Teďka jsme si koupili notebook, ale připojení k netu jsme neřešili,pr jsme věděli,že se budem stěhovat. Já Ti to nepsala? V červnu se budem stěhovat do Lešan :slight_smile: . A tam internet je,takže jen zaregistrujem a bude :slight_smile:
9. kvě 2007 v 16:00  • Odpověz
Takže už jste se rozhodli pro Lešany jo? Naposledy jsi tady byla v pátek.
9. kvě 2007 v 16:01  • Odpověz
autor
aha počkej, já už vím. ze čt na pá jsem měla noční, takže asi ve čt jsem tu byla. v pátek jsem měla volno, a šli jsme zamluvit ten byt. JOjo už jsme zaplatili zálohu, realitka se zdá ok, zaříděj i katastr a hypotéku, tak snad to bude ok.
9. kvě 2007 v 16:05  • Odpověz
Takže v červnu se stěhujete? To se určitě těšíš, že? ´My jsme ještě před 10 lety taky bydleli v 2+1. Pak se nám to podařilo vyměnit za 3+1 a myslela jsem si, že tam už zůstanem. Pěkný byt v pěkném domě a na pěkném místě. No a pak manžel najednou že chce koupit tento domek na chatu, pustil se do toho a ani jsem se nenadála a už jsem tu bydlela. (Chata ha,ha)
9. kvě 2007 v 16:08  • Odpověz
autor
tak já zuřím, volala jsem manžovi, a potvrzení o příjmu jim bude trvat týden než vyříděj. Kuwa 4 řádky... :angry:
9. kvě 2007 v 16:10  • Odpověz
No jo, jenže ta paní co to tam dělá to nemůže udělat sama. Musí to zavézt na finanční úřad do Vyškova a tam to můžou vyrobit. No a tam pojede až jí dá velitel auto a nebo to dá paní z Vyškova, která má u nich na útvaru, ale ta to taky musí vzít do Vyškova. A ta tam jezdí jednou, někdy dvakrát týdně.
9. kvě 2007 v 16:12  • Odpověz
Jo ta paní má u nich odloučené pracoviště.
9. kvě 2007 v 16:13  • Odpověz
Možná by si tam manža mohl zajet sám. Ale to by si na to musel asi vzít dovolenou a vůbec nevím jestli to tak jde.
9. kvě 2007 v 16:15  • Odpověz
autor
jo říkal, že o budou posílat do vyškova :cry:
9. kvě 2007 v 16:17  • Odpověz
autor
blbý je, že příští týden je na cvičení
9. kvě 2007 v 16:18  • Odpověz
No u nás to bohužel jinak nejde.
9. kvě 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
no jo, co se dá dělat
9. kvě 2007 v 16:19  • Odpověz
Tak vidíš, nezuř, teď to chce klídek. Aby se zadařilo ne?
9. kvě 2007 v 16:30  • Odpověz
autor
nojo, pravda :slight_smile:
9. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
9. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
A co u vás v práci, už ví co plánuješ?
9. kvě 2007 v 16:38  • Odpověz
autor
no tuší, ale asi nevědí,že už teď
9. kvě 2007 v 16:40  • Odpověz
No jo, ale pozor. Tyhle sporťáky nejdou dát do lehu. Je to jako by jsi spala na židli. Sice v leže, ale na židli. A pro mimi se nehodí vůbec. A vzhledem k tomu, jak jsou dneska kočárky malé, bude ve sporťáku už poměrně maličké, ne?
9. kvě 2007 v 16:41  • Odpověz
autor
no na něj stejně nepasuje ta autosedačka co chci, a ta cena je taky trošku někde jinde - ale na pohled je hezunkej
9. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz
www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=15345
Zkus mrknout na tuhle stránku. Teda jestli to půjde. Nevím jestli jsem to udělala dobře.
9. kvě 2007 v 16:48  • Odpověz
Jo ony všechny ty krásný kočárky jsou takhle drahý. Mám sice slíbené, že si můžu vybrat za kolik chci, ale jde taky o to kolik na to budemem mít, že.
9. kvě 2007 v 16:50  • Odpověz
A jakou chceš autosedačku?
9. kvě 2007 v 16:50  • Odpověz
autor
jojo GT 3 taky pěkný akorát ta korbička je teda malinká myslím. Od Maxi Cosi, případně od Römer. No manža se asi taky nechá ukecat na cokoli,ale šetřivější typ jsem u nás já... tak to nechci nějak přehnat
9. kvě 2007 v 16:53  • Odpověz
www.kocarek.cz/kocarky-Casualplay-Play%20S4-72.html
Mě se hrozně líbí tenhle. A ta cena je ještě horší. Dá se koupit korbička jiné byrvy, sedačka a na sporťák se kupují podložky různých barev. Má taky chyby, prý nízkou opěrku zad, malou korbičku a nevím co ještě. No uvidíme. Omrkla jsem ho v olomouci u Tesca. Jsou krásné všechny. Ještě se mi líbí Jané. A doufám, že stíhnu kolekci příští rok a že vymyslí jiné barvy. I když bych si vybrala i v letošní.
9. kvě 2007 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.