• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
A ty chceš trojkolku nebo čtyřkolku.
9. kvě 2007 v 16:57  • Odpověz
autor
no my jsme původně chtěli čtyřkolku, ale teďka už koukáme i po trojkolkách, přijdou mi skladnější. Akorát teďka nevím, když máme tu zahradu, tak jestli radši nějakej terénější... teďka se mi strašně líbil Moon S3.
9. kvě 2007 v 16:59  • Odpověz
autor
Jinak ten Casualplay jako sporŤák je pěknej,akorát fakt ta opěrka je asi nízká,i když někde jsem četla diskuzi,že se to jen zdá, tak nevím.
9. kvě 2007 v 17:00  • Odpověz
TAk ten se mi taky líbí. A taky pěkně drahý, že? Ale když mrkneš na to emimino, tam je spousta diskusí o kočárku a určitě tam ten svůj najdeš. A na zahradě budeš stejně jenom parkovat. Ten kousek vždycky nějak dojedeš. Pro mě je důležité, jak jde složit. Kdybych náhodou chtěla jet někam autobudem a potřebovala ho složit, nemůžu ho na zastávce rozebírat. Taky sice chceme pořídit auto s velkým kufrem, ale nemáme kufr jen na kočát. Pro pět lidí člověk potřebuje i spoustu jiných věcí. V tom mě právě zklamal ten Volant. Porovnám skládání u Jané a S4 a uvidíme. Ale Jané je dost lehký oproti S4. No až budu mít bříško, všechno to v Berušce porovnáme. Mají je tam naštěstí oba.
9. kvě 2007 v 17:04  • Odpověz
autor
no právě, my často cestujem, takže skladnost je hodně důležitá. Ten Volant je jednak neskladnej a taky ta korba samostatně jde blbě přenášet, prý nemá žádná ucha ani úchyty.A já budu běhat do toho druhého patra, i když možná budu nechávat kočárek ve sklepě, uvidíme
9. kvě 2007 v 17:06  • Odpověz
No ona asi nízká fakt je. Ale nevím od kdy. Mimčo ho nejvíc potřebuje první dva roky a to by snad bylo bez problémů. No a pak už ho myslím budeme používat jen sen tam. Taky musím mrknout, jak to vypadá, když se sporťák položí, dá se tam fusak a nánožník. Myslím, že tak bude jezdit mimi už první zimu. Když by se narodilo v dubnu, už se myslím do hlubokého v listopadu nevejde ani náhodou.Tak aby to bylo pořádně zadělané a mimi tam nemrzlo. Taky žádný z nich nemá houpání. No ale co se dá dělat. Když nehoupá, alespoň si na to mimi nebude zvykat, že.
9. kvě 2007 v 17:08  • Odpověz
Tak to měla kamarádka. Kupovala druhý kočár jenom proto, že ten první byl hrozně těžký a ona ho musela nosit. Kam my budeme kočár dávat, to vůbec nevím. Uvnitř místo prostě není. U dveří se dva lidi vyhnou jen tak tak, obouvat se tam může jen jeden. Sice budem stavět garáž, ale to mi taky nepřijde nejlepší. Asi by dost smrděl a chudáček mimčo by to pak dýchalo. Ale to zatím neřeším. Ještě se uvidí.
9. kvě 2007 v 17:11  • Odpověz
autor
já si myslím,že když nehoupe,že to není na škodu, aspoň usne v poho i doma v postýlce. Taky myslím,že mimi bude v zimě už ve sporťáčku, proto asi vyhraje kočárek s vymakanějším sporťákem. Ještě jsem přemýšlela, že koupím nějakej obyč hlubokej a pak pořádnej sporŤák
9. kvě 2007 v 17:12  • Odpověz
No o tom jsem taky přemýšlela, ale myslím, že to vyjde dost draho. Musíš koupit 2 kočáry a ještě sedačku.
9. kvě 2007 v 17:13  • Odpověz
autor
no právě.uvidíme co bude na trhu za novinky :slight_smile:
9. kvě 2007 v 17:15  • Odpověz
Tak v novinky doufat můžem, ale myslím, že to nehrozí.
9. kvě 2007 v 17:18  • Odpověz
autor
no třeba aspoň vychytaj nějaký mouchy
9. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
No mám pocit, že za poslední roky se mění akorát barvy. U Jané teda místo mřížovaného okýnka dali průhledné a teď to prý mimískům svítí přímo na hlavu a nejde to ničím zadělat. Prý akorát tak plínkou. No určitě se mi chce jezdít s plínkou na střeše.
9. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
autor
:grinning: no tak to je na prd
9. kvě 2007 v 17:30  • Odpověz
autor
ach jo, já už bych si chtěla dělat testík
9. kvě 2007 v 17:50  • Odpověz
Teď mě vytočili puberťáci. Mají na poště dopisy s červeným pruhem a ani jeden nenašli občanku. A prý jestli nestačí průkazka zdravotní pojišťovny, A madam nenašla ani pas. Kromě toho, když jsme dumali co to může být za dopis, tak prohlásila, že asi píší že školy, že propadá z matiky. No tak to to asi nebude, to by snad psali nám a né jí a kromě toho je to z Prahy. Ale jinak nevím, jestli ji mám zabít hned nebo až źa chvíli. Uakzovala mi, že si koupila 2 trika. Každé za 400,- Kč. Když jsem jí řekla, že má asi dost peněz, tak mi odpověděla: A co tě žere. No myslím, že je na zabití hned. Budem muset zajít do školy. A s tímhle chováním jí asi i zatrhnout kapesné. Když jsme měli kdysi miminka, koukala jsem z balkonu na děcka, co lítali dole, sprostě nadávali a kouřili a říkala si, že takoví ti moji nikdy nebudou. Už dávno si jsem jistá, že tak někdo kouká na ně a říká si, takové mé mimčo nikdy nebude. Ach jo. Škoda, že už vyrostli.
9. kvě 2007 v 17:53  • Odpověz
A kolikátý jsi den cyklu?
9. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz
Ale snaženíčko dobrý, ne? My si ještě dáváme pozor, ale občas to svádí se na to vykašlat. Měsíc sem, měsíc tam. A před každou MS si říkám, třeba si manža dával pozor málo. A vždycky zjistím, že dost.
9. kvě 2007 v 17:55  • Odpověz
autor
ty jo, no jo puberta - to ti nezávidím. Ale neboj, ono je to přejde. No 15.tý. mám ještě hafo času, navíc dnes teprve ovu, to čekání je hrozný
9. kvě 2007 v 17:56  • Odpověz
A už sis nějaký testíky koupila? Holky píšou, že nejspolehlivější jsou mamatesty
9. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz
Já jsem 13 a taky mám ovu 15tý den.
9. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz
Jo a vlastně si nenapsala, jestli to ví v práci.
9. kvě 2007 v 17:59  • Odpověz
autor
jojo koupila jsem si Rapi Direct nebo tak nějak. A dnes jsem si o těch Mamatestech přečetla teprve, jsem moc aktivní :grinning:
9. kvě 2007 v 18:04  • Odpověz
No ale já myslím, že to je jedno. Když to nedostaneš, tak je to jasný. A stejně si určitě poběžíš koupit další test.
9. kvě 2007 v 18:05  • Odpověz
autor
no jo tak nějak
:grinning: jsem si koupila 3 kusy
9. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz
Aha, jsi zásobená, že? Manža má narozky na konci srpna, tak já bych mu to ráda dala na narozky. Ale to mi asi nevyjde. To už bych chtěla moc.
9. kvě 2007 v 18:07  • Odpověz
autor
no koukala na mě paní dost divně :grinning:
9. kvě 2007 v 18:09  • Odpověz
No já myslím, že tam na to musí být zvyklý. Jak to, že se k nám nikdo nepřidává. Copak tady nejsou žádný jiný snažilky, nebo těhulky? Já teda nějaké znám, ale většinou těhulky a ty tvrdí, že je jim pořád blbě a nemají na PC náladu.
9. kvě 2007 v 18:11  • Odpověz
autor
no jsem to zakřikla, Peťa už se neobjevila a další nové tváře taky ne
9. kvě 2007 v 18:15  • Odpověz
To je škoda. Ale chodím si občas číst ještě jednu diskusi a tam taky kdo otěhotní, chodí už málo a některé vůbec. Asi je to nebaví. Jo chtěla jsem se zeptat, měříš BT?
9. kvě 2007 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.