• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
no my postýlku chcem novou, tu starou necháme u našich, a přebalovák a komodu taky nemáme, pak ještě vaničku a spoustu dalších serepetiček. No ale kočárek a autosedačku chci kvalitní a manža s tím souhlasí, jen doufá,že to nebude 20 tisíc, ráda bych se vešla do těch 15ti
11. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
No u nás je to tak, že můžu koupit co chci, pokud manžel nemá pocit, že TOHLE prostě doma nechce. On prostě nikdy nic nevybírá a nevymýšlí. Pouze schvaluje. A ještě se nenašlo nic, s čím by nesouhlasil. To já si třeba nedovedu představit, že by jsme šli koupit třeba sedačku a já si ji nevybrala.
11. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
autor
no manža sice rád nakupuje se mnou,ale zná mě, ví že když není po mým, budu naštvaná... :wink:
11. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz
autor
a navíc většinou se shodneme. Akorát jsme řešili problém s televizí, on chtěl velkou, já normální, ale ustoupila jsem,stejně na ní kouká víc on.
11. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz
No tak to máme doma jak tak koukám stejný. Věci jako televize, počítač, dokonce i auto já nevybírám. Sice řeknu svůj názor, ale je to tak jak řekne manža. Jen jsem v obýváku odmítla mít obrovskou televizi, velde toho obrovskou soustavu repráků a ještě je někde navěšené na zdi. Ale na to stejně nebylo místo. V paneláku by to bylo na nic, protože se to stejně nedá pustit nahlas a tady v domečku na to prostě není místo.
11. kvě 2007 v 17:25  • Odpověz
autor
no my naštěstí máme jen tu obr televizi :slight_smile: a autí jsme vybírali společně já podle barvy, manža podle tech. stavu :grinning:
11. kvě 2007 v 17:27  • Odpověz
Ahojky je tady někdo na pokec?
11. kvě 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
Ahojky antana, odkud jsi?
11. kvě 2007 v 17:32  • Odpověz
Ja jsem ze Zlína ja vím že tady jenom Prostějov ale skusila sem to
11. kvě 2007 v 17:33  • Odpověz
autor
to nevadí, do Zlína jezdím do školy :wink:
11. kvě 2007 v 17:34  • Odpověz
No tak to já vždycky jen řeknu jaké auto se mi líbí, ale stejně ho nikdy nekoupíme, neboť se mi líbí jen samé drahé. No ale co, hlavně že to jede. Já jsem byla dneska na gyndě, myslela jsem si, že mi doktor řekne ať začneme pracovat na mimču, že genetika se bude řešit až potom, protože už všechny papíry máme a on mi je všechny strčil do obálky a ještě mi jeden přidal a taky číslo na genetiku, kam se máme objednat a tam nám prý řeknou víc. NO a tam nás objednají asi tak za 3 týdny, tak že bych řekla, že budeme rádi, když budeme moct začít snažilkovat v červenci tak jak jsme si plánovali. Jen jsme teď rádi, že ti první byli zdraví, když jsme nebyli vůbec na žádných vyšetřeních a teď nám řekli, že je to dědičné. I když, když jsem na tu psychinu volala ve středu, tak mi sestra řekla, že pan doktor ještě neměl čas mi to poslat, ale že to stejně není dědičná vada. No a samozřejmě, že dneska v papírech bylo, že je.
11. kvě 2007 v 17:34  • Odpověz
A co ty jak si na tom,jak dlouho se snažité otěhotnět?
11. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz
Ahoj antana. Už jsem si říkala, že jsme tu pořád tak samy dvě.
11. kvě 2007 v 17:36  • Odpověz
autor
my se snažíme teprve týden :wink: a ty?
11. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz
autor
Miri a o jakou nemoc jde? My máme v rodině tu lakatční psychozu a není prokázané jak to dopadne...takže na to nemyslím, a věřím tomu, že to bude ok.
11. kvě 2007 v 17:39  • Odpověz
Mi se snažíme už 2 roky,uz jednou sem otěhotněla to bylo před rokem o to jsme přišli měla sem zamlklé těhotenství a od té doby nic
11. kvě 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
tak to mě mrzí, ale neboj, vyjde to
11. kvě 2007 v 17:43  • Odpověz
no mi jsme smíření že to normální cestou nepujde takže ted v červenci jde manžel na spermiogram a pak skusíme umělé oplodnění
11. kvě 2007 v 17:45  • Odpověz
autor
a kolik je TI let? můžu li se zeptat?
11. kvě 2007 v 17:48  • Odpověz
Antana a kolik ti je roků?

Oli neodborně je to debilita. Teda ono se to tak jmenuje i odborně, ale má to i jiné názvy. No a já být tebou, tak se na to raši u doktora zeptám. Já jsem na to při těch prvních taky radši nemyslela a doufala, že to bude dobré. Teď děkuju za to štěstí, že jsou zdraví. Zvlášť když jsem zjistila, že je to dědičné. Nebo možná ne dědičé, ale určitě vrozené. Nakolik je to dědičné nám právě musí říct na té genetice.
mě je 24 a manželovi 29
Antano, já myslím, že máš ještě dost času zkoušet to normální cestou. Ale ten spermiogram si učitě nechejte udělat. Zjistila jsem, že pokud holky kolem mě nemohli otěhotnět, bylo to skoro u všech málo pohyblivýma spermijkama. Ale pokud budete v pořádku, tak já bych to radši zkoušela přirozeně.
11. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz
nezlob se ale uz musím letet tak ahoj zase nekdy priste
11. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz
autor
Miri my se na to ptali. Prostě nevědí. Není to prokázané.
11. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz
No jo, ale koho jste se ptali?
11. kvě 2007 v 18:00  • Odpověz
A třeba to ani není dědičné ne?
11. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz
autor
maminčiny lékařky a gynekologa
11. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz
TAk se zkus zeptat u sebe na gyndě.
11. kvě 2007 v 18:03  • Odpověz
A mě dneska doktor říkal, že na genetiku posílají každou mamču. Tak třeba to u tebe bude stačit. Mě říkal, že o tom co bude a nebude stačit musí rozhodnout ten genetik.
11. kvě 2007 v 18:04  • Odpověz
autor
mýho gynekologa, já to blbě napsala
11. kvě 2007 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.