• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
No tak snad tomu rozumí.
11. kvě 2007 v 18:04  • Odpověz
autor
no doufám, i když stejně bychom do mimi šli i s tím rizikem
11. kvě 2007 v 18:05  • Odpověz
To já taky, kdybych žádné neměla. Jen hlavně aby ti potom udělali všechny potřebné vyšetření.
11. kvě 2007 v 18:10  • Odpověz
Právě proto jsem si myslela, že mi řekne že už můžeme začít. A ono ještě ne.
11. kvě 2007 v 18:11  • Odpověz
autor
no mě si budou v porodnici víc hlídat
11. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz
autor
nejdřív, že nebudu kojit, a tekďka že teda můžu
11. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz
No já doufám, že budeš v pohodě. Ale spíš by se měl asi snažit manža. Aby
si byla v pohodě.
11. kvě 2007 v 18:20  • Odpověz
autor
on je zlatíško, je poklad.
11. kvě 2007 v 18:21  • Odpověz
autor
za chvíli budu končit. Ale zítra tu budu už od rána
11. kvě 2007 v 18:33  • Odpověz
No já tady mezi tím makám a ještě mě občas odežene manža, že se na něco potřebuje podívat.
11. kvě 2007 v 18:39  • Odpověz
autor
dobré ránko, tak já opět pracánkuju. Ale je to naprd, včera jsem asi z klimatizace chytla bacila - strašně mě bolí v krku a hlava. Ach jo
12. kvě 2007 v 07:28  • Odpověz
Ahoj. Oli Teda je fakt, že jsem vstávala až v devět, ale teď jsem měla fofr. Přijel můj taťka pomoct nám pracovat na domečku, tak rychle peču buchtu, aby měli k dopolednímu kafičku něco dobrého. A budu se muset rychle pustit do oběda. Chtěla jsem udělat polívku podle Kluků v akci, ale nebudu dělat pokusy, když je tady návštěva, radši.
12. kvě 2007 v 10:32  • Odpověz
Jo a s tou tvojí nemocí. Hlavně nejez žádné prášky, U nás co měli kluci doktoři těhotné manželka, tak říkali, že alespoň viděli, že jde všechno vyléčit bez léků. Tím asi myslely ty kašle, rýmy a bolesti v krku. Jen říkali, že vysoká horečka už škodí asi stejně jako paralen. Ale co na horečku v těhotenství se ti můžu zeptat. Kdyby si ji náhodou dostala.
12. kvě 2007 v 10:35  • Odpověz
autor
Miri to budeš hodná, já naštěstí horečky mívám, až když jsem totálně k.o. No potřebovala bych lehnout do postýlky, ale musím dnes a zítra ještě pracovat. Kdyby to nebylo dobrý tak asi zůstanu zítra doma pokud to půjde. Zatím piju čajíky. No já si stejně myslím,že asi těhu nejsem, ale pro jistotu ibalginy atd. vynechám.
12. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz
No jo, čajíky a vitamínky, ale jenom přírodní, budou nejlepší. Teď mi volal kámoš doktor a říkal, že prášky vůbec žádné první tři měsíce. Jedině pokud to bude s tebou moc špatné, tak máš vyrazit k doktorovi, aby si zase neměla nějaké následky ty. Ale říkal, že to už si vyřeší příroda, ale zatím prášky žádné.
12. kvě 2007 v 11:42  • Odpověz
autor
děkuju moc. no snad se to zlepší. Teďka jím slepičí polívku, tak mě hřeje v krčku. Ale už se vidím v postelí, ještě sedm hodin, hrůza.
12. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
Tak dobrou chuť. No teď už máš asi po chuti. Já teď momentálně nestíhám odpovídat, protože vařím. I tak jsem v pořádném skluzu. No ale co už, že?
12. kvě 2007 ve 12:06  • Odpověz
autor
JOJO já už snědla. Mám tu pěknejch 28 stupňů, ale asi budu trpět, bo klimatizaci kvůli tomu krku nechci zapínat. To máš ještě dobrej čas ne?
12. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
Zatím jo, kafčo si dávali i s buchtičkou v jedenáct, tak oběd ve 12 nechtějí. Ale v jednu musí být. No ale to zmáknu. ADneska je venku docela chladno, tak jak to, že tam máš takový vedro. Naše děcka vždycky když jeli na dovolenou s babičkou a dědou (děda měl peníze, tak je brával k moři) tak marodili u moře. Pak jsme na to přišli. My když jsme s nima jeli k moři, tak jsme bydleli v apartmánu bez klimatizace a nebo to v hotelu ovládali jen někde centrálně a s rozumem (to víš neměli jsme na takové luxusní hotely jako on). Takže jsme se pekli, ale nikdo nebyl nemocný. Děda si na pokoji nastavil 18 stupňů. Venku vedro no a vždycky byly všichni nemocní. On taky. Naposled měli děcka svůj pokoj, klimu nepoužívali a nic jim nebylo. Děda si ji v pokoji pouštěl a měl půl dovolené 40 horečky. No jo, komu není rady......
12. kvě 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
no my to tu máme celé prosklené a jak na to svítí to sluníčko... no skleník... Já klimatizaci používám strašně málo, mívám z ní rýmu totiž. Já se těším na odpolední coffee. Ráno jsem měla čajíky, tak mi chybí kafíčko. :slight_smile:
12. kvě 2007 ve 12:27  • Odpověz
No to jsem zvědavá, jak já vydržím bez kafča v těhotenství. I když jak se do teď propagovalo že kafčo škodí, tak teď byli klucí na školení a říkali, že podle nových výzkumů 3-5 šálků kávy denně (to asi podle postavy, 120 kilový chlap asi 5 a padesátikilová holka asi 3) prý velmi prospívá a chrání i před nějakýma nemocema. Ale mimču to asi neprospívá. Říkala jsem si, že první 3 měsíce ho pít nebudu, ale pak už si občas dám. Kámošce stejně přestalo chutnat ještě než věděla, že je těhotná. Tak uvidíme.
12. kvě 2007 ve 12:35  • Odpověz
autor
Švagrová taky říkala,že v těhu jí nechutnalo. já se jí právě ptala, jak to dělala, bo bez kafe já nefunguju. :slight_smile:
12. kvě 2007 ve 12:36  • Odpověz
Já to samé. A ještě jsme s manžou zvyklí, že když večer přijdem domů, dáme si spolu kafčo a pokecáme. Tak jsem si říkala, že od toho 4 měsíce bych si dávala akorát to večerní kafčo s ním.
12. kvě 2007 ve 12:42  • Odpověz
autor
já si myslím,že jedno kafčo denně určo neuškodí, já ho navíc piju s mlékem, takže myslím, že to bude ok. A třeba mi taky nebude chutnat...Co vaříš k obídku?
12. kvě 2007 ve 12:44  • Odpověz
Špenátovou polívku a halušky se zelím a škvarkama. MŇam. Už to bude hotové.Musím teď napsat i na 37 let a snaha o mimi. Píšu tam jen málo, ale teď mě dostala holka, co má 4 děti a 5 čeká a psala, že manžel se zamiloval do slečny a neví, jestli s nimi má zůstat. Ach jo, chlapi.
12. kvě 2007 ve 13:05  • Odpověz
autor
juwa, halušky jsem měla naposledy na Slovensku, a byly úžasný. Tak to je hustý, bych toho chlapa uškrtila. Oni maj opravdu někdy mozek úplně někde jinde...
12. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
No,škoda že na ně nemůžeš přijít. Myslím, že bych s nima nakrmila všechny prostějovské bezdomovce. Ach jo, já to nikdy neodhadnu. Zvlášť u halušek.
12. kvě 2007 ve 13:36  • Odpověz
autor
:grinning: ty jo, fakt Ti zbylo... no tak to je škoda :cry: no nic, tak příště. Jdu si udělat to kafí, ale za minutku jsem zpět.
12. kvě 2007 ve 13:39  • Odpověz
autor
tak jsem tu a deštík se mnou
12. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz
No s tím deštěm je to naprd. Potřebujem dodělat ten krb. Taťka je z daleka a teď už chodí na stavbu k ségře, tak už nebude moct přijet. Teď přijel jen proto, že se minulý týden udělal věnec a teď se musí nechat uzrát ten beton, tak na stavbě nemohli dělat. Ale příští týden už zase pokračují.
12. kvě 2007 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.