• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
No mě dnes déšt vyjímečně nevadí, aspoň tu mám dýchatelno. Jinak mám zas kočárkovou mánii :grinning:
12. kvě 2007 ve 14:00  • Odpověz
Projíždíš na internetu kočárky jo?
12. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz
autor
jojo, jsem se zasekla u Quinny Speedy, kdysi se mi líbil, ale vadilo mi,že nemá pořádně polohovací tu sedačku, nešla úplně do pravého úhlu. NO v nové kolekci to vylepšili a dokonce jde dokoupit i madlo. Je totiž lehkej, skladnej, pasuje tam Maxi Cosi autosedačka a má brzdu - takže na brusle supr. Jsem sama zvědavá co nakonec koupíme až to bude aktuální
12. kvě 2007 ve 14:15  • Odpověz
Ale asi je taky drahý, ne? A četla jsem že má nejmenší korbičku ze všech. Chce ho kamarádka a bude mít mimčo v září, tak jestli ho koupí tak ti pak můžu poreferovat.
12. kvě 2007 ve 14:18  • Odpověz
autor
právě,že je levnější než Mutsy i Jané, i s autosedačkou vyjde na 16 tisíc, v polsku asi na 14 tis. My kdybychom měli mimi na jaře, tak by stejně na zimu asi bylo ve sporťáku už. Ta korbička je hodně malá. NO uvidíme, kdy se to povede.
12. kvě 2007 ve 14:21  • Odpověz
A jak víš na kolik vyjde v Polsku?
12. kvě 2007 ve 14:24  • Odpověz
autor
četla jsem to na e-miminu, že ho tam nějaká holčina koupila.
12. kvě 2007 ve 14:28  • Odpověz
Naši bydlí totiž přímo na polských hranicích. Tak jsem si říkala, že jestli budu těhu, zajedu se tam mrknout na všechno. Ale taky jsem četla, že to vyjde levně v Rakousku. To odsuď taky není tak daleko. Jen by asi člověk potřeboval vědět kam zajet.
12. kvě 2007 ve 14:33  • Odpověz
autor
no taky jsem přemýšlela, že vyrazíme někam do ciziny. Dobře se dá nakoupit prý i v Německu.
12. kvě 2007 ve 14:36  • Odpověz
No tak to my máme už moc daleko. Ještě kdyby se to náhodou mělo reklamovat....
12. kvě 2007 ve 14:49  • Odpověz
autor
no to je právě ta nevýhoda, reklamace by se vyřizovala asi dost složitě. Možná radši zaplatím trošku víc, a budu vědět, že reklamaci vyřídím v ČR.
12. kvě 2007 v 15:05  • Odpověz
My k našim jezdíme pořád, takže je jedno kde by jsme to reklamovali. Jen nevím, s čím člověk pak měsíc jezdí.No vida a už zase svítí sluníčko.
12. kvě 2007 v 15:08  • Odpověz
autor
no pak jedině od někoho půjčit...tohle ale bohužel nedokážeme předvídat, i ten nej nej kočárek se může porouchat
12. kvě 2007 v 15:10  • Odpověz
No nevím, jestli bych znala někoho kdo by mi ho půjčil. Leda někdo, kdo ho už nepotřebuje. Jen nevím, jestli by se s ním dalo jezdit do města. Moje sestra byla od 4 měsíců malého po nemocnicích a my jsme ho všichni na střídačku u našich hlídali. A oni na něj měli jen 30 let starý kočárek. Na uspání na zahradě to stačilo, ale do města se nedalo. Jenže to by se ten jeho musel pořád převážet, protože se neustále střídal jeho taťka a my všichni.
12. kvě 2007 v 15:16  • Odpověz
autor
no popravdě si to taky nedokážu představit, snad jedině kdyby někdo měl zvlᚍ hlubokej a sporťák.
12. kvě 2007 v 15:17  • Odpověz
No musíme doufat, že se to kazit nebude. Jo člověče, nedávno někdo říkal, že na bolení v krku pomáhá pít citronovou šťávu. Ale nezkoušela jsem tak nevím. Já jsem citorny baštila jen v těhotenství. Na kila. Ostatní ze mě měli husí kůži.
12. kvě 2007 v 15:25  • Odpověz
autor
já mám citrony strašně ráda,manža mi koupil pomeranče,ale ty moc nemusím, no zkusím aspoň je. Doufám,že mi nezmokl někde, jel s kámošema na motosraz.
12. kvě 2007 v 15:32  • Odpověz
NO tak to musí být stejně zvláštní bývat o víkendu takhle od sebe. No ale je fakt, že je hodně takových profesí.
12. kvě 2007 v 15:34  • Odpověz
Paráda. Chtěla jsem žehlit, strčím to do zásuvky a ozve se rachot. TAk jsem to vyrvala, ale je asi po ní. Teda ona ta žehlička už byla několikrát spravovaná a v poslední době z ní vypadával rez, takže jsem to čekal, ale lekla jsem se. No nic, mám ještě jednu takovou mrchu no a pak asi budeme muset koupit novou. Na žehličky já mám pech. Mám v průměru co dva roky novou.
12. kvě 2007 v 15:39  • Odpověz
autor
no já doufám,že už to nebude dlouho trvat. Dycky je mi líto když je o víkendu doma sám :frowning2:
12. kvě 2007 v 15:39  • Odpověz
TAk to se ti nedivím. Mě by taky bylo. Manža jede od pondělka na rehabku. Už jsem si sice zvykla a jednou za rok si odpočinu (to ty ještě jako novomanželka nemůžeš chápat), ale stejně mi chybí. Chtěla jsem jet na víkend k našim, ale budu asi radši doma gruntovat. Dělá se mi to líp když není doma.
12. kvě 2007 v 15:41  • Odpověz
autor
no já měla už 2 x půlročního odpočinku až až, takže jsem teďka nejšťastnější když jsme spolu a kupodivu jsme se od té doby co se vrátil ještě nepohádali :slight_smile:
12. kvě 2007 v 15:43  • Odpověz
Půl roku si nedovedu představit. Mě úplně stačí ta rehabka jednou za rok a občas služba.
12. kvě 2007 v 15:46  • Odpověz
autor
no a příští týden jede na cvičení, a to já mám zrovna krátkej :cry:
12. kvě 2007 v 15:47  • Odpověz
To je blbý. Bude tam i přes víkend?
12. kvě 2007 v 15:56  • Odpověz
autor
no snad ne. Doufám. Chceme jet v pátek na koncert Kabátů do Olomouce. Dnes to tady vůbec neutíká, a to my odjížděl a najížděl celý hotel. Bolí mě už úplně všechno, jak dojdu domů tak dám sprchu a půjdu spát. V pondělí jsem se měla jet podívat na 14denní mimi, ale budu to muset odložit,by nechytlo bacila.
12. kvě 2007 v 15:58  • Odpověz
A to je škoda. Miminka já navštěvuju ráda. Ale je teda fakt, že když jsme byli u našich společně se ségrou a malý vedle brečel, byla jsem moc ráda, že není můj.
12. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
autor
no jo, taky mě to mrzí. Strašně se na kámošku a mimi těším, ale bylo by to ode mne nezodpovědné :frowning2:
12. kvě 2007 v 16:16  • Odpověz
A odkud jsou. Tady z Prostějova?
12. kvě 2007 v 16:21  • Odpověz
autor
z Bílovic (kousek za Kostelcem). Ty brdďo našla jsem Quinny speedy sportťák na německejch stránkách za 6tis, tady ho maj za 7,5 až 8,5 tis.
12. kvě 2007 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.