• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
http://www.tanimarket.pl/go/_info/?id=4412 celej komplet v Polsku včetně fusaku, tašky a autosedačky
12. kvě 2007 v 16:28  • Odpověz
Oli a máš řidičák. Jezdíš?
12. kvě 2007 v 16:36  • Odpověz
autor
jojo mám, jezdím.
12. kvě 2007 v 16:42  • Odpověz
TAk to je v pohodě. To ke kamarádce dojedeš kdykoliv. Já už si to bez auta nedovedu představit. A ty to budeš mít stejné, když budete pryč z města. Ten kočárek je moc hezký.
12. kvě 2007 v 16:48  • Odpověz
autor
no tahle barvička zrovna není můj sen, mě se líbí ta modrá. A nejlépe bych to ještě všechno nakombinovala. A´t to není tak jednotvárný. Jojo, to máš pravdu, když si vzpomenu na ty doby, kdy jsem bez autí dojížděla hodinu a půl vlakem do práce...už si to nedokážu představit. Šok už bude to,že teď to mam do práce pěšo pět minut...a najednou budu muset dojíždět. Ale k hotelu je to 8 km, takže pohoda.
12. kvě 2007 v 16:52  • Odpověz
Dobrá stránka. Musím to nastudovat jak budu mít chvilku. Teď jim musím udělat kafčo. Jo já se v těch Quinny moc nevyznám, ale ta kamarádka co ho chce se na něj ptala na výstavě v Brně a oni jí řekli, že k němu není nánožník. Jen fusak se mi zdá málo. Ale vím, že holky občas na kočárky kupují různé universální. Jen nevím jak to tam pak drží. Asi to kupují jen k těm, co se k nim nánožníky dělají. Jen nekoupí ten co k tomu má být, ale universální a ušetří.
12. kvě 2007 v 16:54  • Odpověz
autor
no já jsem během dneška :grinning: jsem hrozná - zjistila, že k tomu pasuje za 300 Kč madlo od Chicca a nánožník od Casualplay. Jsem se do něj dneska zamilovala, prý je dobrej i do terénu, a hlavně je skladnej.
12. kvě 2007 v 17:00  • Odpověz
Oli to si dobrá. A kde to zjišťuješ?
12. kvě 2007 v 17:13  • Odpověz
Jo a jak ti je? pořád stejně?
12. kvě 2007 v 17:16  • Odpověz
autor
tak různě, mi dnes hrabe, na emiminu, babycafe a už ani nevím kde všude. No jde to, když cucám to tantum verde, tak je to na chvíli lepší, akorát se fakt těším do postele, protože jsem celá taková rozlámaná, no a hlava mě bolí pořád.ach jo. třeba se z toho vyspím
12. kvě 2007 v 17:19  • Odpověz
A máš i tu teplotu?
12. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
autor
no to nevím, nemám v práci teploměr :unamused:
12. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
Aha. TAk to je blbý. Když tak si dej zábal večer. Ale prášek určitě ne.
12. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz
autor
jojo. teďka jsem volala manžovi, a asi tam nemá signál nebo co. I ten kamarád měl vyplý telefon. Teď tu budu šílet, jestli jsou ok.
12. kvě 2007 v 17:27  • Odpověz
A kdy se mají vrátit?
12. kvě 2007 v 17:32  • Odpověz
autor
zítra odpol
12. kvě 2007 v 17:36  • Odpověz
ahojik kolco...tak co mimisek bude??
12. kvě 2007 v 17:37  • Odpověz
Kamarád co je doktor na obvodě mi říkal, že existují léky bezpečné pro těhotné, léky které by měli být bezpečné pro těhotné a léky co jsou pro těhotné nebezpečné. Předepsal nějaké holce bezpečný lék, protože už nevěděl co s ní a nic jiného nezbývalo a narodil se jí prcek s rozštěpem páteře. Říkal, že do dneška mu to ta holka vyčítá a sám že si to vyčítá taky. Že ví, že za to nemůže a že to ví ta holka taky, ale že na to už nikdy nezapomene a že by těhotné nedal už žádný prášek. A ten druhý kámoš mi říkal, že i paralen je v prvních 3 měsících nedoporučovaný. Že sice škodí i horečka ale jenom ta vysoká. A že kdyby náhodou došlo k poškození z té horečky, tak většinou potratíš. To už tak příroda zařídila. Ale ono možná záleží i na názoru doktora. Ale říkal, že bez doporučení doktora by si neměla brát nic.
12. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz
Sakryš, když jsem se mrkla co stojí kompletek Jané v tom Polsku, tak mi to vychází přes 22 tisíc. TAk to je dost hrozné.
12. kvě 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
Ahoj Peti zatím nevím. A co ty u doktora? Jak to dopadlo?
12. kvě 2007 v 17:42  • Odpověz
autor
Miri já myslím,že nemám žádnou vysokou horečku, možná jen zvýšenou teplotu, uvidím, zkusím to zaspat. Na prášky je času dost. No Jané je dost drahý no. Tak zkus kuknout na www.ebay.de - německý stránky. Mě se u Jané líbí sporťák ale ne ta korbička.
12. kvě 2007 v 17:44  • Odpověz
miminecko je na caeste...zatim je uplnee malilinkaty ale je am...uz mam neschopenku i tehu prukaz...jsem moc rada snad to bude dobre...akorat bych ted normalne podle posledni MS byla v 8tt ale to pry urco ne otehotnela jsem tedy zahadne o moocc pozdejc...aspon o 2 tydny...to se divim ale to je fuk...kdyby to bylo ale normalne tak by mi termin porodu vychazel na 24.12. :sweat_smile: a tak ted nemam zatim ani termin jdu ta 24.5.tak to uz mi snad napise do prukazky i termin...a kdy se budes testovat??jo a co byt v kostelci??
12. kvě 2007 v 17:45  • Odpověz
autor
Koupili jsme ten druhý byt, v Lešanech se zahradou a garáží. Tak to velikánská gratulace. No uvidím, snažím se ukecat abych ještě netestovala, ale obávám se, že koncem příštího týdne už to nevydržím, ač bude ještě opravdu brzo. Takže doktor Ti dal v poho neschopenku?
12. kvě 2007 v 17:48  • Odpověz
a kde ten byt tam je??hned na kraji Lesan na bytovce jak jedes na Ohrozim??no...tak jako testikem nic nezkazis..mas uz spozdeni MS??a jak dlouho??no,gyndr mi hned neschopenku nechtel dat tak jsem si zkratka sla druhej den k obvodacce...a v poho...po tydnu mi to prevedla na nej,takze az pujdu 24.na kontrolu tak se to dovyrizuje...jo hold kdyz mi to nechtel dat ja si to nejak zaridim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz
autor
jojo přesně tam. Ty jo tak to je dobrý. A jak to na něj převedla?
12. kvě 2007 v 17:52  • Odpověz
autor
Peti a jak se jmenujou ty proužkový testy co máš v albíčku?
12. kvě 2007 v 17:53  • Odpověz
to jsou mamatesty jsou nejlepsi sou fakt super!!a ted maji i novou cenu coz sem cumela..kolem 30kc a sou tam 2...no nevim jak to prevedla asi nejak pocitacove a dala mi tu druhou pulku neschopenky a slepila ji s prvni pulkou ze mu to mam dat...jak mas dlouho spozdeni MS?
12. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz
autor
no právěže nijak,mám to dostat koncem příštího týdne.
12. kvě 2007 v 17:59  • Odpověz
ahaa :frowning2: az tak jo....to je blby...no tak to jeste pockej...at nejsi zbytecne nervozni ...vydrz to co nejdyl a delej zatim vse co driv nejhorsi je kdyz se ve vsem omezujes a rikas si co kdyby nahodou uz bylo mimi vevnitr...nic valim se pritulit zATIM PAA
12. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz
autor
no právě. tak zatím páček
12. kvě 2007 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.