• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
no mivam ms 28 dni jednou jedinkrat 32 ale 42 nikdy!no myslim ze mi to nekdo rikal nebo to bylo na netu ze to muze byt cysta jo je to myslim utehu testu v letaku co muze zpusobit falesne pozitivni vysledky...taky jsem cetla ze 37 stupnu a vis je tehu...mam strach..chodim k balakovi ted nove znate ho??byla jsem tam jednou tak nevim jaky je..
29. dub 2007 v 09:49  • Odpověz
autor
Peťo, Balák je dobrej, chodí k němu švagrová. A ta cysta, myslím,že se nemusíš bát. Švagrová ji měla taky, a je možnost, že se ztratí spolu s další menstruací. Já tomu moc nerozumím, ale u ní to tak proběhlo.
29. dub 2007 v 09:52  • Odpověz
Peti, tak toho neznám, tak Ti moc neporadím. Kolca chodí jinam a já taky. Určitě mu ale tohle všechno řekni, má možnost vzít Ti krev, kde zjistí přesnou hladinu HCg - někdo v nějaké diskusi tu psal, že i když je ho míň, než umí odhalit test a pak si může třeba za pár dní zkontrolovat, jestli ta hladina případně stoupá, což by bylo dobrý. Já jsem tu druhou čárku měla dost zřetelnou i když jsem byla teprve asi 29 DC nebo tak nějak. Jinak se mi vůbec neobjevila, když jsem ten test zkoušela jen tak v jiných cyklech.
Jinak s tou cystou - zase jsem chytřejší, to jsem fakt nevěděla ...
Neboj, bude to v pohodě, zítra Ti budu držet palečky a pak dej určitě vědět, jak jsi dopadla :wink:
29. dub 2007 v 09:53  • Odpověz
autor
Peti neboj, dopadne to dobře, a třeba už jsi opravdu těhu .
29. dub 2007 v 09:55  • Odpověz
jojo to dam vedet..no stoupat hcg by mohlo ale proc tam teda hcg je jestli ze se nejedna o tehu??proc tam je po kazdem mem spozdeni ms..je to vazne des...bojim se..chtela bych to vedet uz zitra na cem jsem nedokazu cekat na krevni testy..!!asi mu reknu ze to nevydrzim treba mi nabidne vnitrni UZV
29. dub 2007 v 09:59  • Odpověz
autor
tak ho dyžtak o ten UZV požádej. Já když jsem byla na poslední kontrole a řekla,že chceme miminko, tak mi doktor taky udělal ultrazvuk, ukazoval mi vaječníky atd. jsem čučela, jak mi o všem povykládal.
29. dub 2007 v 10:01  • Odpověz
Peti, to by mohl. Mně vlastně ani krev nebrali, řekla jsem, že mi vyšel test, že mám těhu příznaky a tak jen mrkl ultrazvukem. Pokud jsi těhu, tak by tam už mohlo být něco vidět, přinejmenším gestační váček, máš zpozdění už dost dlouho. No, ta krev by ale měla být celkem brzo, naběhni tam hned zrána a třeba budeš už odpoledne vědět výsledky ...
29. dub 2007 v 10:01  • Odpověz
Oli, no já snad změním doktora :angry: . Jak Tě tak poslouchám. Mně teda taky doktor dělal UZV, když jsem řekla, že chceme mimi, ale jen povídal, že je všechno OK. Doporučil mi hned vitamíny Gravital, že je lepší, je brát dopředu, stejně tak kyselinu listovou. Tu jsem teda začala brát až když už jsem si myslela, že těhotná jsem. Vitamíny jsem předtím dozobávala Centrum, ale to je asi fuk, který. Jinak UZV mi teda vždycky ukazoval, ale žádný dlouhý štráchy s tím. Jen vždycky ukázal, kde má mimi srdíčko a ještě nějaký detaily a na požádání mi dal fotečky. Celkem hezký, snažil se, mám je v albu :frowning2:
29. dub 2007 v 10:04  • Odpověz
no prave odpoledne musim do prace...makam v dm drogerce..a mam tam ted nejaky potize v patek jsem malem dala vypoved pohadala jsem se s kolegyi a ta si tu urco nenecha pro sebe a pekne me u sefky co mela dovolenku pospini po svym a ja si to pekne sliznu..tak bych brala kdybych to treba vedela hned zitra ...treba by mi hned dal neschopenku minule mi ji hned dal ptz ja to mam v praci tezky bud donesu neschopenku nebo budu na plno makat tahat tezky krabice prasky a tak...a kdybych rekla ze jsem tehu a nemam neschopenku tak hned letim....
29. dub 2007 v 10:05  • Odpověz
Jéžiši, to jsou teda poměry. Zlatej náš úřad, a to jsem si myslím, že je to pěknej Kocourkov :angry: . To by se Ti tou neschopenkou pěkně vyřešilo :wink:
29. dub 2007 v 10:09  • Odpověz
autor
Jitulko no já se ale u něj taky dost pobavila. Protože se ho ptám jestli mám brát vitamíny, a on že tím nic nezkazím, ale to bylo vše. A povídá: "nejduležitější je pravidelný sex" :grinning: tak jsem si pak připadala, že asi vypadám, že neumím do pěti napočítat. Koupila jsem si Calibrum Baby Plan - ale měla jsem po něm strašný chutě, pořád bych se cpala. Tak jsem po třech týdnech přešla na listovku a jsem ok. Calibrum teda začnu brát asi až budu těhu.
Peťi, asi bych být Tebou šla na neschopenku, pokud Ti ji dá a máš tu možnost.
29. dub 2007 v 10:12  • Odpověz
no vsak jo...jenze minule jsem si taky myslela ze jsem tehu a jak mi vzal krev tak jsem mu rekla jestli mi nemuze dat neschopenku a on ze jeste nema vysledkytak ze nemuze a ja jsem se tam normalne rozplakala jako jen trosicku mi ukapla slza ze po me v praci hrozne slapou a ze to tam nepreziju tak ted uz mi neschopenku neda ...ptz jsem nakonec tehu nebyla tak mi ji dal zbytecne...ale kdyby se to nahodou potvrdilo tak by mi ji asi dal ale co kdyz mi rekne ze je tam gestacni vacek a ze mam prijit za 14 dni??tak ja budu muset chodit do prace a rozcilovat se tam a tahat tezky veci,ja to nedam boze jak tohle dopadne...nebo co kdyz tam neco uvidi a da mi neschopenku a pak zjistime za 14 DNI ZE SRDCE NEBIJE a kdyz se vratim zse po neschopence takove falesne do prace tak mam taky vyhazov jisty,,,tak nevim..
29. dub 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
Peťo a co obvoďák, ten by ji nenapsal. Třeba kvůli zádům, nebo tak něco.
29. dub 2007 v 10:14  • Odpověz
ja proste kdyz pujdu na neschopenku s cimkoliv tak jak se vratim,mam vyhazov...ale kdyz pujdu na neschopenku a budu tehu a najisto tak uz je mi to jedno...to uz me vyhodit nemuzou...je to fakt desny.
29. dub 2007 v 10:16  • Odpověz
autor
Peti, tak to je děs. Já zas přemýšlím, že třeba ještě nebudu vědět, že jsem těhu a budu na noční - na které je mi blbě od žaludku dycky, a co chudák mimísek na to :frowning2:
29. dub 2007 v 10:19  • Odpověz
no jako kdyz o tom jeste nevis tak to je jedno to jsem si rikala budu delat vse do te doby nez se mi to potvrdi a tak i kdyz jsem si to myslela tahala jsem krabice,pila alkohol....proste uplne jako kdyby nic ale vcera jsme meli pt a neco mi rikalo nepij tak jsem si nevzala a a ni se mi v patek nechtelo na diskoteku kdyz mi psala kamoska s kamosem ze me a myho milaka dlouho nevideli ze pokecame neco mi rikala jsem unavena,nechce se mi.zakouree prostredi a tak...ze by instinkt??
29. dub 2007 v 10:23  • Odpověz
Peti, fakt šílený. A máš pracovní smlouvu na dobu neurčitou? To by Tě snad jen tak vyhodit neměli, ne? Nemají přece kvůli čemu, hrubě jsi pracovní kázeň neporušila :angry: . I když dějou se různý věci a je mi jasný, že Tě můžou donutit podepsat i dohodu, pěknej bordel :angry: :angry: . Ochrana zaměstnanců jak prase, to člověk nemůže být fakt ani nemocnej. Určitě je lepší přechodit chřipku než ji vyležet ... asi :angry: :angry:
Oli, já myslím, že ta listovka je nejdůležitější, měla by zatím stačit :wink: . Haha, a pravidelnej sex, to je dobrý :grinning: :grinning:
29. dub 2007 v 10:25  • Odpověz
autor
no mi to právě jedno moc není, protože zezačátku těhotenství je to riziko největší.
29. dub 2007 v 10:26  • Odpověz
Peti, třeba jo :wink: . Určitě na Tebe budu myslet, aby se potvrdil ...
Joooo, my jsme byli včera v Kostelci na šedesátinách :grinning:
Oli, taky jsem miminko opila vodkou s džusem, když jsem byla těhotná a nevěděla jsem o tom. I když je fakt, že jsem vypila jen 3, protože to bylo 2. den po vynechání MS a začínala jsem tušit, že bych snad těhotná být mohla. Takže taky nějakej instinkt ...
29. dub 2007 v 10:27  • Odpověz
Je fakt, že je vysoký riziko, ale noční by snad uškodit neměla, i když je Ti špatně. Zas ty úplný začátky se ještě dají, a potraty jsou většinou proto,že se s tím to tělo nějak samo srovnává - třeba špatná genetická výbava a tak. Třeba Ti to vyjde, že zrovna noční mít nebudeš :wink:
29. dub 2007 v 10:29  • Odpověz
Ahoj pro někoho to bude asi hloupý dotaz,ale já se tomu fakt nikdy nijak nevěnovala. Od kterého dne se počítá cyklus a jak :sweat_smile: ,jestli od prvního dne menzesu nebo od posledního a pak to mám dostat přibližně za těch 28-33 nebo to mám dostat už v těch dnech?
29. dub 2007 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj bajunko, mělo by to být od prvního dne menstruace ....
29. dub 2007 v 10:32  • Odpověz
cyklus zacina prvnim dnes menstruace...
29. dub 2007 v 10:35  • Odpověz
díky jiji a pak bych to měla znovu dostat za těch 28-33dnů...Jsem v tomhle trochu trdlo dřív jsem brala HA a nějak se tím nezabývala no a teď přemyšlím jestli si mám už zkusit udělat test nebo tomu nechat volnej průběh
29. dub 2007 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz
a kolikaty den cyklu (DC) teda jsi??pocitao od prvniho dne MS
29. dub 2007 v 10:36  • Odpověz
tak to jsem 32...a jelikož nepoužívamé žadnou antikoncepci tak tu možnost je a taky ,protože jsme to docela zkoušeli zrovna,když jsem měla ovulaci
29. dub 2007 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz
no...tak nad cem jeste vahas!naklusej do lekarny a testuj!ale nej je to z ranni moci..tak az rano....
29. dub 2007 v 10:41  • Odpověz
ale zatím teda nemám příznaky ani jednoho ani druhého, nijak se mimču nebráníme,ale zrovna teď jsem říkala,že bych klidně ještě rok počkala,protože bych chtěla ještě chvíli pracovat.
29. dub 2007 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz
Mně vyšel test i odpoledne, do rána jsem to nevydržela :grinning: :grinning:
Bajunko, to znám, člověk to neřeší, prostě je to jak hodinky a hotovo, že? :grinning: :grinning: Hele, tak už mazej pro ten test :wink: . A jak si říkáš, že bys ještě rok počkala, určitě budeš těhotná, co nevidět :grinning: . Teda pokud už nejsi :grinning:
29. dub 2007 v 10:44  • Odpověz
no..vsak ono prijde az se mu samotnemu bude nejvic chtit...ja jsem dnes 42...a zitra jdu k dr mela jsem // ale jen slabe ale to mi dela bezne uz jsem to zazila 2 krat...slabe pozitivni testy a tehu nic...tak tomu neprikladam dulezitost...a pockam az d dr..
29. dub 2007 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.