• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
Miri kampak jsi se ztratila? Já už tu mám kolegyňku tak možná půjdu domů o trošku dřív.
12. kvě 2007 v 18:19  • Odpověz
NO já žehlím a musím jet nakoupit do Kauflandu pečivo a něco na zítřejší oběd. Tak studuju kluci v akci. TAk jestli běžíš do postýlky, tak hezké poceníčko a ať je ti zítra líp.
12. kvě 2007 v 18:30  • Odpověz
autor
Dobré ránko
13. kvě 2007 v 08:40  • Odpověz
Ahoj. Oli. Tak koukám, že do práce jsi dorazila, Už je líp, nebo to musíš ještě dneska vydržet?
13. kvě 2007 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahoj Miri, no je to trochu lepší, ale psala jsem kolegyňce jestli by mě na odpol nevystřídala. Kdybych byla náhodou těhu, tak to nechci přecházet, do práce jdu pak až ve středu na noční, tak že bych to vyležela do té doby. Zatím nenapsala, tak uvidím...
13. kvě 2007 v 09:09  • Odpověz
NO v neděli odpoledne se jí asi moc chtít nebude. Ale snad se přemůže, že?
13. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
autor
no nevím, nevím jestli je v Prostějově.
13. kvě 2007 v 09:15  • Odpověz
Aha. Manžel říkal, že tam dělá manželka jeho kolegy.
13. kvě 2007 v 09:22  • Odpověz
autor
Manžel dělá ve Vyškově?
13. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz
No tak koukám, že tam ta jeho manželka pracuje. Jo dělá ve Vyškově.
13. kvě 2007 v 09:42  • Odpověz
A vy jste tam jen dvě, že jsi hned věděla?
13. kvě 2007 v 09:45  • Odpověz
autor
ne, jsme tu čtyři, ale Kačka (co má manžela ve Vyškově) měla noční, takže ta tu být za mě nemůže. A jedna holčina má dovolenou.
13. kvě 2007 v 09:56  • Odpověz
Aha. No já ji vůbec neznám. Nikdy jsem ji neviděla, ani jsem nevěděla jak se jmenuje. Jen se mě manžel ptal, co pořád dělám u toho počítače, tak jsem mu říkala, že si píšu s kočkou co dělá na recepci v Tenisu a on hned na mě, že tam dělá manželka kolegy, jetli si nepíšu s ní. Tak jsem mu říkala, že to určitě ně, protože kolegu znám a podle tvé fotky to určo není on. Taky musí být starší, protože mají děti tak staré jako my. A protože jsme je měli hodně brzo, tak ona musí být stará minimálně jako já.
13. kvě 2007 v 10:05  • Odpověz
autor
Jojo Kačulce je 35 ,myslím, má 15-letého syna. Mohly bychom spolu někdy vyrazit na kafí :wink: ? Tak kolegyňka napsala,že není v PV, tak jsem zkusila ještě tu druhou co má dovču, ale chystala se malovat, tak se obávám,že to tu budu muset protrpět až do večera. Vypadá to,že bude hic, tak to se tu pěkně zapotím. Jo jinak manža neměl signál, mi pak večer volal, a říkal,že sraz nic moc, že mi záviděj postýlku :slight_smile:
13. kvě 2007 v 10:09  • Odpověz
Na kafčo by jsme klidně mohli. Já půjdu i ráda. Myslela jsem si, že to bude v pohodě. To by si ses dověděla jinak, kdyby se něco stalo. Ale taky bych se bála. Teď jsem četla v časopise, jak holka byla s maželem na ultrazvuku, už neměli moc daleko do porodu. Ona pak zůstala sedět na laviččce před nemocnicí a on šel pro auto na parkoviště. Když dlouho nešel, tak šla pomalu za ním, protože si myslela, že se s někým zapovídal. Už tam byla sanitka, policajti a on byl mrtvý. On bouračku nezavinil, ale co jí to bylo platný, že. Říkala jsem si, jak se ti ve vteřině může změnit celý život. Něco podobného proběhlo ve čtvrtek u nás. Ségře řekli, že má roztroušenou sklerózu. Je jí 32, má roční a šestileté dítě. Všichni jsme to obrečeli. Ještě do teďka když si na to vzpomenu, dělá se mi špatně. Ještě prý jí teda budou dělat nějaká vyšetření, ale kluci doktoři říkali, že po tom vyšetření na kterém byla je to víceméně jisté. Měla vždycky smůlu. První porod otřesný, s mimčem jí vytáhli i dělohu. Když čekali druhé, řekli jí že má toxoplazmózu a musela to dát pryč. Pak když se jim druhé narodilo, tak v jeho 4 měsících jí vyhřezla plotýnka a třičtvrtě roku se o něj nemohla starat. Teď byla po operaci v lázních, udělalo se jí špatně, prošla nějaká vyšetření a vylezlo z nich toto. Ach jo. Život je pěkná mrcha.
13. kvě 2007 v 10:20  • Odpověz
autor
Tak se pak domluvíme, příští týden budu teda bohužel asi v pelíšku se potit, ale pak určo čas bude. Škoda,že nemáme doma internet. Přišlo mi to zbytečný to teďka zařizovat na 2 měsíce, než se přestěhujem.:frowning2:
Tak to mě mrzí, to je strašný. Život je opravdu mrcha a nevybírá si.
13. kvě 2007 v 10:31  • Odpověz
No však se někdy domluvíme. Já teď musím zase pracovníkům uvařit kafčo. Taky jsem dumala, co udělat k obědu. Měla jsem to vymyšlený, ale když jsem řekla,že tam bude brokolice, tak děcka dělaly blé a děda říkal (to je můj taťka), že ji měl předevčírem a já vím, že i minulý víkend, protože to jsme byli u ségry na stavbě a dělala ji taky. Ale najela jsem si tady na racepty a jmenuje se to Nedělní oběd nebo tak nějak a našla jsem. Jen musím mrknout, jestli mám sutoviny.
13. kvě 2007 v 10:40  • Odpověz
autor
brokolici já mám ráda, akorát manža dycky prská. Tak to dycky maskuju. Nakrájím do polívky úplně nadrobno a on to nepozná :slight_smile:
13. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz
No tak my ji máme kromě dětiček rádi. Ale taky nemusí být pořád. Ale to měli být kuřecí prsa a jen v omáčce k tomu měla být brokolice. No ale kuřecí prsa se dají udělat i jinak, tak jim splním přání.
13. kvě 2007 v 10:44  • Odpověz
autor
Tak kuřecí prsa jsou určitě dobrá volba. Mňamky :wink: Tak tu budu až do včera, druhá kolegyňka taky nemůže, ale připadá mi,že ten krk už je trošku lepší, jen ta hlava kdyby mě tak nebolela.
13. kvě 2007 v 10:48  • Odpověz
NO z toho mám taky hrůzu, jak to budu dělat bez prášků. No ale co se dá dělat. TAk snad ti bude už jenom líp. Hlavně když to trošku do středy vyležíš.
13. kvě 2007 v 11:07  • Odpověz
autor
no myslím,že když budu ležet, že to bude ve středu ok.
13. kvě 2007 v 11:11  • Odpověz
Já už jsem nemarodila, ani nepamatuju. Ale už jsem si kolikrát říkala, že bych si týden poležela. Ale určitě je lepší být zdravý. Já začnu od zítřka chodit po doktorech. Doufám, že všechno dobře dopadne, že začátkem června zajdeme na tu genetiku a pak už budem moct pracovat na tom mimískovi.
13. kvě 2007 v 11:30  • Odpověz
autor
Budu držet palečky :slight_smile: a doufám, že brzo budeme obě těhulky. Já marodím jen kvůli té pitomé klimatizaci.
13. kvě 2007 v 11:33  • Odpověz
NO teď jsem si tak říkala, že jestli budeš těhu dřív než já, tak mi pak můžeš radit. To víš, po 17 letech si nic nepamatuju a kromě toho je všechno jinak. Taky jsem bydlela jinde a ono to všude chodí jinak.
13. kvě 2007 v 11:37  • Odpověz
autor
:grinning: jojo já Ti toho poradím, vím o tom úplný prd, maximálně Tě budu informovat o intervalech zvracení :unamused: ne uvidíme, snad se mezitím něco dozvím od té kamarádky co má toho malého mimíska.
13. kvě 2007 v 11:38  • Odpověz
No u nás v práci jsou vlastně už dvě tehule, ale ta jedna už je na neschopence, tak od té se nedovím nic. Ta druhá je asi 10 týden a chodí k tomu samému doktorovi co já. Tak od té se něco dozvím určitě. Pokud ji teda nenechají taky doma. Protože já než k někomu zajdu.....To bude mít spíš to mimčo. Akorát to je ta co má mít ty dvojčata. A v úterý jde na gyndu. TAk jsem zvědavá, jestli to opravdu ty dvě budou. A jestli nebude od úterka doma.
13. kvě 2007 v 11:48  • Odpověz
autor
:slight_smile: no já doufám,že u nás to dvojčata nebudou - pravděpodobnost je minimální. Si to nedokážu přestavit 2+1, krátká Fabie... no bylo by to hustý. ALe zas bych to měla při jednom. :slight_smile:
13. kvě 2007 v 11:52  • Odpověz
To je zabíračka jen první rok. Pak už je to pohoda. Je hrozně zajímavé je sledovat. Já si zase moc nedovedu představit to jedno. Oni si od malička spolu hráli a bylo to perfektní. My jsme tenkrát ani neměli kde bydlet, ani jsme neměli auto. Všechno se dá zvládnout. Byt jsme tenkrát dostali od vojáků když jim byly 2 roky. Taky 2+1. A bydleli jsme tam do jejich 6 let. Děti měli svůj pokojíček a my jsme koupili do obýváku sedačku s kvalitním spaním. Jen je to šok, když ti to u doktora řeknou. A mě to řekli až ve 30 týdnu a hned mě šoupli do špitálu. TAky jsem si myslela, že to máme zvládnuté při jednom. Ještě v loni. No a vidíš to teď :wink:
13. kvě 2007 ve 12:03  • Odpověz
autor
:slight_smile: no myslím,že se to určo dá zvládnout i v té 2+1 akorát to jiné auto by byla nutnost, vzhledem k našemu častému cestování. Ale všechno jde...Jen škola by asi šla stranou, marně přemýšlím, kdo by mi hlídal dvě děti každý týden :grinning:
13. kvě 2007 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.