• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
Oli a kdo ti bude hlídat to jedno?
13. kvě 2007 ve 12:11  • Odpověz
autor
kamarádka a někdy manžel
13. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
přemýšlela jsem i o chůvě(paní na hlídání, nebo tak něco) ale Jája nechce nikoho cizího
13. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
paráda, tak už tu mám 30 stupňů, to bude bezva odpoledne
13. kvě 2007 ve 12:14  • Odpověz
Kamarádka nechodí do práce, nebo je taky na mateřské? Jak často a jak dlouho tam budeš ještě jezdit?
13. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
autor
mám to každý týden v úterý ale pokud bych si dala individuál tak bych jezdila jednou dvakrát do měsíce - kamarádka pracuje taky na směny, takže 2 x v měsíci v úterý bude mít volno
13. kvě 2007 ve 12:18  • Odpověz
TAk to jo. Jen budeš mít asi problémy s kojením. Ale všechno se dá zmáknout. Jen my to máme těžší s těma babičkama daleko. Já teda doufám, že se sem manželovi rodiče přestěhují, než se mimi narodí. Ale máme i velké děti, takže problémy s hlídáním sand nebudou.
13. kvě 2007 ve 12:22  • Odpověz
autor
no my to máme naprd s hlídáním, moje mamka je v invalidním důchodu, takže pořád doma, ale 250 km daleko :unamused:
13. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz
To jsme si taky zažili. Když jsem si třeba chtěla něco koupit na sebe a chtěla jsem ať to manža omrkne, tak katastrofa. Děti lítali po obchodě, já ve spodním prádle v kabince a manža naštvanej. Ale měli jsme tenkrát v podnájmu hodnou sousedku. Měla manžela se synem na práci v Německu, holka studovala v Liberci a ona byla sama doma s 80ti letou babčou. TAk si děti dost často brávala. Pak jsme se ale odstěhovali a už to nepokračovalo. Nevím proč. Dodnes se stýkáme a kamarádíme i jejich děckama. Ten kluk bylí na Žeranovské a má dvě už celkem velké holky a ta holka se vdala do omouce a tyky má dvě děti. Nejmlaší holčička už taky myslím chodí do školy. Ale ty už jsem teda dlouho neviděla.
13. kvě 2007 ve 12:31  • Odpověz
autor
No já jsem zvědavá, jak to budu zvládat s mimískem. Navíc manža od září taky začne chodit do školy, to se doma asi pozabíjíme :grinning: Vím jak jsem protivná, když mám zkouškový
13. kvě 2007 ve 12:42  • Odpověz
A co to vlastně studuješ? A co bude studovat manža?
13. kvě 2007 ve 12:44  • Odpověz
autor
fakultu ekonomiky a managementu ve Zlíně - obor Finanční řízení podniku. Manža si bude dodělávat maturitu - na Trivisu v Prostějově
13. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz
Ježíš, co to je TRIVIS? A kolik ti toho jetě zbývá?
13. kvě 2007 ve 12:52  • Odpověz
autor
to je nějaká škola, kde je veřejno-správní obor. Ještě 1,5 roku :cry:
13. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
Jako konec letošního a příští?
13. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
konec letošního, příští a pak napsat diplomku a obhájit.
13. kvě 2007 ve 13:00  • Odpověz
NO tak to bude určo zabíračka s mimčem. Ale zvládla to kupa jiných, tak co že?
13. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
autor
no tak nějak, ono to nějak dopadne :slight_smile:
13. kvě 2007 ve 13:04  • Odpověz
My jsme seˇteď všichni napapkali. Oli, je dneska svátek matek? Nevíš?
13. kvě 2007 ve 13:23  • Odpověz
autor
jojo je, stopro, Už jsem přála maminečce
13. kvě 2007 ve 13:26  • Odpověz
No tak já jedu té svojí koupit nějakou kytku. Aby jí ji mohl taťka vzít jak pojede.
13. kvě 2007 ve 13:42  • Odpověz
autor
oki, já už tu mám 30,5 - potím :grinning:
13. kvě 2007 ve 13:45  • Odpověz
Jsem zpátky. Mojí péčí budou mít myslím naši brzy na zahradě prales. Každý rok koupím mamči nějaký keřík. Teďka nějakou japonskou vrbu, nebo co. Je moc krásná. No vidíš, nemusíš chodit do postýlky, můžeš se potit v práci :grinning:
13. kvě 2007 ve 14:36  • Odpověz
autor
no akorát mě z toho mega bolí hlava :frowning2: japonská vrba? to zní zajímavě
13. kvě 2007 ve 14:39  • Odpověz
Má hodně lístků růžových, vypadá jako by kvetla a je to tak prý od jara do zimy. Je to na kmínku a udělá to velkou kouli. Tak jsem zvědavá.
13. kvě 2007 ve 14:41  • Odpověz
autor
aha, tak to zní fakt zajímavě. Já se těším až dáme na zahrádku taky kytí, na balkoně je mít nemůžu, praží tam dycky strašně slunko a nevydržej tam
13. kvě 2007 ve 14:43  • Odpověz
Muškátům sluníčko nevadí. Když jsme byli v Chorvatsku, měli je tam taky na balkóně a celý týden co jsme tam byli je ani nezalili. Měly úplně vyschlou a tvrdou zem. A kvetly. Já mám všechny okna na jih, kromě okna na chodbě a na záchodě. A muškátům se tam moc daří. Ale sousedka je má taky na jih a má je každý rok o metr delší než já. A kámošův koníček je vždycky když přijde na ty její ukazovat a říkat mi "Takhle mají vypadat muškáty". Vtipálek no.
13. kvě 2007 ve 14:54  • Odpověz
autor
no mě se právě muškáty nelíbí, teda líbí, ale oni tak divně "voněj"
13. kvě 2007 ve 14:59  • Odpověz
To máš pravdu. Ale jsou venku. Zkoušela jsem dost kytiček, ale všechno to bylo moc náročné, protože jezdíme často pryč a fakt je na těch oknech vedro. Jeden rok kroupy muškáty omlátily až u kořínků. Ten kámoš se mohl umlátit smíchy. Prej mám ty muškáty letos vůbec nejhezčí - to říkal tenkrát. Už se mis tím nechtělo nic dělat. Nechala jsem to tak a oni byly ten rok fakt nejhezčí. Strašně se rozrostly. Já teď nepěstuju nic. Máme místo zahrady staveniště, okna zaprášené, takže nemá cenu zdobit ani je.
13. kvě 2007 v 15:04  • Odpověz
autor
no já si to maluju, že na mateřské budu zahradničit, naši maj barák a celý dětství jsme tam museli okopávat na zahradě, tak jsem měla dost nechuŤ, ale teď jak budu na svým... mě to bude asi bavit
13. kvě 2007 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.