• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
To je pravda, mě to taky baví. I když jak co a jak kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2007 v 15:13  • Odpověz
autor
no já to samozřejmě nebudu nějak extra přehánět, ale nějaké kytí, zeleninku...
13. kvě 2007 v 15:14  • Odpověz
Ani mi nemluv. Mě první rok ředkvičky sežrali nějací brouci, kedlubny popraskaly, jahody, rajčata a okurky zplesnivěli, mrkev a petžel vůbec nevyrostla a hrášek vůbec nekvetl a neměl lusky. TAk jsem si pak říkala, že to nemá cenu. V obchodě to mají za pár korun. A tak už jsem pěstovala jen děckám hrášek, jahody, a rajčata takové ty třešinky a hruštičky. Ale pozor, bez rukavic můžeš z hlíny chytit toxoplazmozu. Ségra si myslí, že ji chytila právě z té hlíny.
13. kvě 2007 v 15:19  • Odpověz
autor
aha, ty jo, tak to jsem vůbec nevěděla. Tak doufám,že nebudu podobně úspěšná, já na to vůbec nejsem talent, ač mám roky praxe :grinning:
13. kvě 2007 v 15:21  • Odpověz
Já taky. TAky jsem musela makat u našich na zahradě. Pak jsem si myslela že to bude pohodička. No nebyla. Jenže naši mají zahradu u vody, dost vláhy, všemu se tam daří.
13. kvě 2007 v 15:28  • Odpověz
autor
no já ani vlastně pořádně nevím jaká je na té zahradě hlína... :unamused:
13. kvě 2007 v 15:31  • Odpověz
U nás není hlína. U nás je jíl.
13. kvě 2007 v 16:12  • Odpověz
Už se těšíš na manžílka?
13. kvě 2007 v 16:13  • Odpověz
autor
jojojojo mocinky moc, normálně jsem zjistila že mám ovu až dnes :confused:
13. kvě 2007 v 16:17  • Odpověz
TAk to je paráda, ne? Rychle večer do té postýlky, at je mimco co by dup :dizzy_face:
13. kvě 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
no a myslíš, že to ještě stihnem, není už po, já myslela,že se musí před
13. kvě 2007 v 16:36  • Odpověz
Já myslím, že ještě není pozdě. Já myslím, že to nějakou dobu trvá, než se vajíčko dostane do dělohy a pak dál ven. Dokud není venku z dělohy, tak si myslím, že pozdě není. No když, tak budete mít alespoň krásný večer :slight_smile: Jedna těhulka na 37 let a snaha o mimi psala, že otěhotněla 2 dny po OVU. Ale nevím jestli je to možné. Jestli ji spíš neměla posunutou.
13. kvě 2007 v 16:40  • Odpověz
autor
:confused: no já se v tom nevyznám, ale určo to zkusíme, bacil,nebacil :slight_smile: bude to bez líbání dnes no
13. kvě 2007 v 16:51  • Odpověz
No tak když si to s tím bacilem přežila ty, přežije to přinejhorším i manža, ne?
13. kvě 2007 v 16:53  • Odpověz
autor
:grinning: jojo, ale jede na to cvičení tak aby se tam neodrovnal
13. kvě 2007 v 16:56  • Odpověz
No tak se alespoň vrátí dřív, ne. My teď za chvíli pojedeme nakupovat. Manža jede zítra na tu rehabku a nějaké věci mu chybí. Nevím, jestli se ještě ozvu.
13. kvě 2007 v 16:58  • Odpověz
autor
:grinning: no to je taky pravda :wink: tak dobře nakupte, já tu budu až ve středu večer :frowning2: Zatím páček
13. kvě 2007 v 17:01  • Odpověz
autor
hojky holky, kdepak jste?
16. kvě 2007 v 19:07  • Odpověz
Ahoj Oli. Já jsem tady, ale snažím se převrátit barák na ruby, jak hledám náramek co jsem dostala k 35 narozeninám. Byl krásný, bílé a žluté zlato. A bohužel už jsem ho neviděla dlouho. Ach jo. A co ty, už je zřejmě líp, když jsi v práci, ne?
16. kvě 2007 v 19:19  • Odpověz
autor
jejda, tak doufám,že ho najdeš. To by byla škoda. Jojo vyležela jsem to a krk už dobrý. Jen rýmička zůstala.
16. kvě 2007 v 19:33  • Odpověz
No už jsem z toho na nervy. Prohledala jsem všechno, ale mám obavy, že jsem ho nechala v solárku. Ale tak mamozřejmě nic nezůstalo :angry: TAk jsem ho chtěla. Stavíme a nemáme prachy a přesto mi ho manža koupil. Před tím už jsem ztratila dva. Bude ho to mrzet.
To je dobře, že už je ti líp. Tak teď ještě týden vydržet a už budeš vědět jak na tom jseš i s mimi. :wink: Kámoška ty dvojčata nečeká. Tal je myslím ráda.
16. kvě 2007 v 19:38  • Odpověz
autor
no jo, ale tak jsou důležitější věci na světě. I když to chápu, já nosím jen stříbro, a když se mi rozbil obyčejnej stříbrnej řetízek, co mi dal manža,tak jsem byla taky hotová. No mě zas teďka jedna kámoška říkala,že s tím naším snažením těch dvojčat určo docílíme, no já doufám, že ne. Opravdu bychom byli v naší rodině průkopníci. No připadá mi,že to je strašně dlouhá, doba, snažím se na to nemyslet. Ale nevím co je horší, myslet si,že nejsem nebo,že jsem, nechci být za týden zklamaná.
16. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz
Já myslím, že nemáš kam spěchat. Jsi ještě mladá a po měsíci se to podaří málo komu. Ale já nemám co kecat. Mám to naplánované přesně. Chtěla bych ale otěhotnět až druhý měsíc snažení. Aby to vyšlo na druhou půlku dubna a nebo květen.Chceme začít už v červenci, ale to by se ještě narodilo v březnu. A stejně ještě nevím, kdy budeme moci začít. Teprve 6.6. jdeme na genetiku a uvidíme, co nám tam řeknou. Možná nám prý budou brát krev a kdoví, kdy budou výsledky. A taky jsem zvědavá, jak dopadnou moje vyšetření. Už mám 4 za sebou a ještě 2 mě čekají. Koncem května, nebo začátkem června musím pro výsledky. Tak jsem zvědavá. Uvidíme, co potom. Musím být zdravá, protože to by už naši asi nepřežili.
16. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz
autor
no zas tak mladá nejsem, je mi 26. A vzhledem k tomu,že nechceme děti hned po sobě, ale druhé až tak za pět,šest let, tak už je na čase. Navíc už jsme ho kvůli té pitomé misi odložili o rok...prostě už strašně moc chceme. :frowning2:
16. kvě 2007 v 19:53  • Odpověz
Neboj to vyjde. Jen ten rozdíl :frowning2: . Znám hodně lidí co to tak mají a dneska dost litují. A mě u toho prcka bude taky strašně líto, že musí být sám.
16. kvě 2007 ve 20:03  • Odpověz
autor
no neboj, třeba to dopadne úplně jinak a po dvou letech budem zadělávat na druhý :grinning:
16. kvě 2007 ve 20:04  • Odpověz
No to uvidíš sama. Ale lidem se většinou nechce a pak toho litují.
16. kvě 2007 ve 20:06  • Odpověz
autor
nevím, teď to nedokážu posoudit. Ale vím,že jsem nebyla ráda,že jsme s bráchou byli po dvou letech, vůbec jsme si nerozuměli
16. kvě 2007 ve 20:08  • Odpověz
Jako že jste měli být víc od sebe? My jsme byli tři ségry, vždycky rok od sebe a byla a je to paráda. Naše děcka si taky pochvalují a celkem neznám nikoho, kdo by si stěžoval na stejně staré sourozence. Zato opět víc lidí, co si se sourozencem, který byl vzdálenější vůbec nerozuměli. Je pravda, že v dospělosti se to srovná. A je lepší mít jakéhokoliv sourozence, než žádného. Ale to opravdu záleží na názoru.
16. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
autor
no brácha je o dva roky starší, ale choval a chová se jak mladší, chce rady ode mě. Ale to je možná jeho povahou, je takovej neprůbojnej. Nevím.
16. kvě 2007 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.