• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
No jo, chlap. A co manža, jak se měl na srazu? Potkávala jsem v neděli kupu motorek.
16. kvě 2007 ve 20:26  • Odpověz
autor
No byli nakonec docela zklamaní, že od toho čekali víc. ALe snad si to aspoň trošku užili. Teďka je na cvičení, včera psal,že je durch mokrej, tak doufám,že nenastydne moc.
16. kvě 2007 ve 20:27  • Odpověz
No tato je hrůza. Nesnáším mokro a zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2007 ve 20:36  • Odpověz
autor
no jo děs. 60 km pěšo, přijede úplně hotovej, podvyživenej, už teďka je hroznej kosťa, kdyby neměl svaly,tak není vidět.
16. kvě 2007 ve 20:37  • Odpověz
No tak to můj manža rozhodně podvýživou netrpí. Nutím ho hubnout, ale nezabírá to. Vždycky přes léto sportoval, ale co stavíme, je s tím konec a jenom přibírá. A svaly jsou hezké, ne?
16. kvě 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
jojo svaly jsou mňam, ale on je hroznej hubeňour na břiše. jinak ramena a zádový svaly a tak to má.
16. kvě 2007 ve 20:53  • Odpověz
No tak ten můj ty svaly má taky, ale to břicho taky :grinning: No ale hlavně že mě má rád. A že nám to klape. Teda alespoň doufám.
16. kvě 2007 ve 21:08  • Odpověz
autor
no počkej za 20 let, to budu psát,že ten můj má taky bříško, a že to jeho hubený břicho bylo supr... :grinning: ne, já mu totiž závidím, má minimum tuku v těle, narozdíl ode mně.
16. kvě 2007 ve 21:09  • Odpověz
NO je pravda, že já teda taky nejsem nejhubenější. Snad teda ani tlustá, ale no prostě do ideálu daleko. Ale doufám, že to po porodu zmizí. Po dětech jsem měla rychle o 6 kilo míň než před tím, než jsem otěhotněla. A nedávno jsem 4 dny segře hlídala malýho a zhubla 3 kila. Nějak při těch dětech nemám chuť jíst. I když tenkrát jsem bydlela u našich a neměla na nic čas. Teď doufám, že bych měla čas si i lehnout, když bude přes den spát.
16. kvě 2007 ve 21:17  • Odpověz
autor
no já doufám v zázrak, nejsem vyloženě tlustá, prostě plnoštíhlá, ač sportuju a jím zdravě,ale třeba jsem zrovna ten typ, co po dítěti bude mít méně než před tím :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 21:20  • Odpověz
Tak to doufáme stejně. Oli a co vlastně chcete. Holku nebo kluka?
16. kvě 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
já myslím,že nám je to úplně jedno. Sice manža se ptá, jestli už je v bříšku Jaroušek (ale když to bude holčička tak bude šťastnej stejně) a já ani nepřemýšlela o tom jestli chci jednoho z nich víc. Prostě si přejeme zdravé miminko. A co ty? Ještě jednu holčičku nebo kluka?
16. kvě 2007 ve 21:24  • Odpověz
No tak to my taky nevíme. Kluci jsou hodnější a holky roztomilejší. Nevím co bych chtěla. A už jsi četla, že když se milujete v den ovulace tak to bude kluk? Jo a jak jsem jela do špitálu, stavila jsem se v Olomouci u Tesca na kočárky (chodím na ty svoje S4 tam koukat) a objevila jsem tam nové kočárky. NURSE. Znáš? Vůbec nevypadaly špatně. A tyky jsem v Globusu vyzpovídala jednu mamču, co jela s S4. Byla z ní nadšená.
16. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz
autor
jojo četla, když u nás je to těžký,my se milovali skoro pořád, takže to fakt budou ty dvojčata :grinning: o těch Nurse jsem dneska četla cosi na netu, chci si je vyhledat. Prý je to nějaká levnější varianta Jané či co.
16. kvě 2007 ve 21:46  • Odpověz
No tak to jsem tam napsala já. Ale nic dalšího nevím. Ani jestli to je novinka, nebo už jsou dýl. A nikdo kdo by ho měl se neozval, tak nevím.
16. kvě 2007 ve 21:59  • Odpověz
autor
:grinning: tak to je dobrý. Jsem ani nekukala, kdo to písal. No na seznamu mi to vyjelo 3 stránky. A píšou tam,že to je novinka.
16. kvě 2007 ve 22:00  • Odpověz
No já někde jsem a někde nejsem registrovaná. Ale jestli je to novinka, tak to asi ještě nikdo nemá. TAk zkušenosti ještě nejsou. No ale já ho budu potřebovat nejdřív za rok, tak uvidíme, co bude ještě nového. Bylo by fajn, kdyby začali dělat trojkolku s brzdou. Vždycky na začátku dalšího roku se objevují novinky. Já bych si třeba koupila i Jané, ale moc se mi nelíbí ty barvy. Barevný kočár, barevný mimčo, no jak od kolotoče. Ale něco bych si snad vybrala, ale je taky hodně drahý. A ta mamča říkala, že se jí na tu S4 pořád všichni ptají, že jsem ten den už čtvrtá. Já asi stejně skončím u ní.
16. kvě 2007 ve 22:21  • Odpověz
autor
S4 je krásnej, já už ho normálně poznám i na dálku :grinning:, akorát se mi nelíbí u něj ta autosedačka,já chci prostě maxi cosi. Jsem kukala,že jsi tam jako Mirka35
16. kvě 2007 ve 22:24  • Odpověz
autor
Jo a Jané se mi taky líbí, ale jen sporťák. Ale prý jsou dost poruchový ty brzdy, tak nevím.
16. kvě 2007 ve 22:26  • Odpověz
No to jsem taky četla. Mě se zase na té autosedačce líbí, že je dost velká a dýl vydží. Maxi Cosi tam nepasuje. Jela jsem dneska na solárko a moc brzo, tak jsem ještě zapadla do Berušky, jestli tam ty NURSE taky nemají, protože tam mají Jané i Casulplay, ale nemají. No co, budu provádět výzkumy dál. Ještě je čas. A kdo ví, jestli to budu potřebovat. Ale musí být perfektní a napínavé pracovat na mimču a pak čekat na výsledky. Já jsem se poprvé dověděla výsledky, ještě dřív než jsem je čekala :wink: . Taď se těším na tohle všechno.
16. kvě 2007 ve 22:32  • Odpověz
autor
no perfektní to fakt není, jsem si přikoupila další testíky, a koukám se na ně a čekám až bude čas na testování. magořím :grinning:
16. kvě 2007 ve 22:36  • Odpověz
autor
já teďka kukala nahoře v Prioru a maj tam značku kočárku Hermes. Není ani na netu, vůbec jsem o něm nic nenašla.
16. kvě 2007 ve 22:37  • Odpověz
Nemagoříš. To dělá každá. :grinning:
16. kvě 2007 ve 22:43  • Odpověz
autor
tak koukám na kočárky pro dvojčata, a nechci dvojčata, nemaj žádnný hezký kočárky
16. kvě 2007 ve 22:45  • Odpověz
To se ti jen zdá. Kámoška měla krásný. Já ne, tenkrát ještě nebyly.
16. kvě 2007 ve 22:46  • Odpověz
autor
no snad to bude jen jedno mimi. Jsem si koupila i ty vychvalovaný mamatesty, tak běda jak neukážou dvě čárky :sunglasses:
16. kvě 2007 ve 22:49  • Odpověz
No já je půjdu koupit až se začneme snažit.Dneska už budu končit. Ráno vždycky přemýšlím, jak to udělat, abych nemusela vstávat. Ach jo, ještě jsem na to nepřišla.
16. kvě 2007 ve 23:06  • Odpověz
autor
:grinning: no taky bych chtěla nějakej zázrak na ranní vstávání, trpím u toho :slight_smile: tak se hezky vyspinkej a brzy na psanou :wink:
16. kvě 2007 ve 23:09  • Odpověz
Jo jo, tak pa :astonished:
16. kvě 2007 ve 23:12  • Odpověz
autor
ahojky, tak zas robotuju :frowning2:
17. kvě 2007 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.