• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
ahojky, kde jste kdo?
21. kvě 2007 v 11:10  • Odpověz
Ahoj Oli. Já jsem v práci. Ve čtvrtek jsem byla na vyšetření a doktor co mě tam poslal mi zapoměl předepsat léky, které jsem měla před tím užívat. A protože to byl primář, tak mě nevyhodili, ale píchli mi nějakou injekci. Jak jsem přijela domů, zalezla jsem do postele a spala. Vzbudil mě akorát kluk, když večer dorazil a neměl klíče. Tak jsem se převlíkla do pyžamka a hup zpátky do postele. Sem jsem se ani nedostala. Nevím co to bylo za uspávačku. A dneska budu do tří v práci (to se sem asi moc nedostanu) a pak mám spoustu vyřizování ve městě, tak nevím, jestli se dneska stihnu ozvat, než ty vyrazíš domů. Ale jak to půjde, tak se sem mrknu a písnu.
21. kvě 2007 v 11:52  • Odpověz
A co mimčo? Už bude? A co stěhování, už taky bude?
21. kvě 2007 v 11:56  • Odpověz
autor
ahojky, ty jo, tak to je hustý s těma lékama. Tak hlavně,že to vyřešili tou injekcí..aspoň jsi se prospala :wink: . Mimčo? no čekám jestli to dostanu nebo ne. Stěhování bude v červenci. Čekáme až se vystěhujou a musíme tam vymalovat. Maj obývák i ložnici na sytě růžovou.
21. kvě 2007 ve 12:19  • Odpověz
A kdy to máš dostat? My jsme nedávno malovali přistavěnou místnost. Udělali jsme jednu stěnu zelenou. Moc hezké. Koupili jsme dřevěný nábytek, tak jsem si říkala, aby vynikl. Pak jsme zjistili, že to asi dáme jinak a nábytek stojí před bílou zdí. Říkala jsem manžovi, že to asi bude ještě muset taky vymalovat na zeleno, tak byl zelený taky. No ale co, barvy máme dost :wink:
21. kvě 2007 ve 12:29  • Odpověz
autor
v neděli. Hrůza jak se to táhne. Bolej mě prsa, ale to i před menzes...takže nevím. Na zeleno bych chtěla ložnici, ale nevím, máme hodně modrýho povlečení,tak aby to nebylo divný ta kombinace. I když myslím, taková světlounká zelená by byla pěkná
21. kvě 2007 ve 12:34  • Odpověz
Světlounká zelená je moc pěkná. Já to mám dostat ode dneška do čtvrtka. Mám to po 24-27 dnech. Už se taky těším až budu testovat. Jen nám to už nebude vycházet stejně, protože ty máš asi delší cyklus. My budem moct asi začít se snažením až po červencové MS. Ale to vůbec neva, dubnové mimi je fajn. Akorát doufám, že to dobře dopadne na genetice, protože manža už měl řeči, že postižené mimčo riskovat nebude, to prý radši žádné :frowning2:
21. kvě 2007 ve 12:49  • Odpověz
autor
dopadne to dobře uvidíš. Budu držet palečky. No mě by se taky dubnové mimi líbilo. Já jsem v březnu, Rybička a jsem hroznej snílek, chtěla bych Berana nebo Býka, to jsou takový průbojný znamení, tak aby to měl v životě jednodušší. ALe nakonec je to úplně jedno, co to bude za znamení, hlavně aby bylo co nejdřív.
21. kvě 2007 ve 12:52  • Odpověz
Moje děti jsou býci. Je fakt, že od malička jsou hodně samostatní a ničeho se nebojí, ale jinak jsou od sebe povahově hodně vzálení. Kluk kliďas a pohodář, holka nervák. JÁ TEĎKA JEN TAK ODBÍHÁM OD PRÁCE DO DRUHÉHO KANCLU NA INTERNET. pRÁVĚ SE MĚ ODSUĎ SNAŽILI VYSTRNADIT. jAK BUDEŠ TENTO TÝDEN SLOUŽIT. zASE DENNÍ POVDĚLÍ STŘEDA PÁTEK SOBOTA A NEDĚLE?
21. kvě 2007 ve 12:55  • Odpověz
autor
ve středu denní a o víkendu ještě nevím, napsali mi noční, tak nevím co to znamená (asi za trest), ale já tři noční za sebou a pak den spát a další jet do školy nezvládnu, navíc pak hned ve středu zas do práce, a ve škole mám zápočet a ještě jsem to neviděla, takže se musím zeptat o co jde.
21. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? :wink:
21. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky těulko. Už na mateřské a s vycházkama, že ani nepíšeš, že?
21. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
Ahoj Jíti, jakpa je?
21. kvě 2007 ve 13:00  • Odpověz
Miri, málokdy se mi vás tu podaří chytnout :grinning:
Houby na mateřské, měla bych jít mezi 1. a 15. červnem a vypadá to, že až toho 15. Na kontrolu jdu totiž až 6.6.
No, z těch vycházek si ale nic moc už poslední dobou nedělám. Jen doufám, že během těch tří týdnů už mě nikdo nelapne :confused:
21. kvě 2007 ve 13:01  • Odpověz
Dnes jsem byla na kontrole, včetně UZV, tak snad dobrý. Jen ta naše holka nechtěla ukázat, jestli je fakt holka :grinning: :grinning:
Váží asi kilo a půl. Ovšem já teda - za měsíc jsem přibrala 4 kila, absolutně nechápu, kde jsem to vzala :angry:. Je fakt, že tam teda měli jinou váhu, tak si říkám, že jim to třeba váží blbě :grinning: :grinning:
21. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
Je tu ještě někdo? Mě vypudili od počítače a pak už jsem se tam nedostala. Takže až teď doma. Měla jsem sice zařizování ve městě, ale něco jsem zapoměla doma, něco vyřídila po telefonu a už jsem doma. Zítra musím zařídit ten zbytek.
21. kvě 2007 v 15:53  • Odpověz
autor
už jsem tu, dělali mi něco z kompem, tak jsem do něj nemohla
21. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
Tak to jo. Já už myslela že to tam chytlo od těch vysokých teplot :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak to,že máš o víkendu noční? Měla si mít denní ne?
21. kvě 2007 v 17:27  • Odpověz
autor
no nevím, šéfka mi ji tam napsala... to neřeším už.. msta je msta...
21. kvě 2007 v 17:28  • Odpověz
autor
sranda je,že říďa je v pohodě, vůbec nemá pocit,že bych něco provedla. jak u blbejch tady
21. kvě 2007 v 17:29  • Odpověz
Msta? A proboha za co. U nás v práci jsou taky občas chvíle kdy se hádají všíchni se všema a kdekdo brečí. Ale to se za chvilku uklidní. A jaký byl tento víkend. Měla si volno, ne?
21. kvě 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
jojo, v pátek Kabáti a telefon od šéfky, že potřebuje abych šla o víkendu do práce a v sobotu a v neděli motocyklové závody v Hořicích. Supr. No ona mi asi závidí...nebo už fakt nevím
21. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz
S tou závistí je to dost možné. Jednou jsem to zažila. Dvě stejně staré, rozvedené a nešťastné ženské s dětma byly dobré kámošky. Do doby, než si jedna našla chlapa. Měl peníze, byl hodný, nejen že si postavili dům, ale měli ještě mimčo a dost peněž na dovolené, hadry a tak. A tá co byla sama pořád vymýšlela co je špatného na té druhé. Jenže všichni kolem věděli, že na ní nic. Nakonec se s tou co byla sama ani nikdo nebavil, protože byla divná. Teď už ji nevídám, ale prý dopadla špatně.
21. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz
autor
hihi se bavím, teďka mi poslala pozvánku na sobotní garden party u nich na zahradě večer - :grinning:
21. kvě 2007 v 17:42  • Odpověz
Šéfka?
21. kvě 2007 v 17:43  • Odpověz
autor
jojo.
21. kvě 2007 v 17:45  • Odpověz
Škoda, že ti to neposlala dřív. Mohla si jí říct, že na ty noční nemůžeš, protože jsi pozvaná na garden party :grinning:
21. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz
autor
:grinning: no to by čučela. Nadruhou stranu aspoň tady s ní nebudu muset přes den být, a v noci se budu učit, pondělí prospím a v úterý pojedu do školy. No snad to zvládnu. Ale prosit o změnu jí nebudu.
21. kvě 2007 v 17:53  • Odpověz
Tak, tak. A kdy budeš testovat když MS nepřijde? Ježíš, já se to dozvím až ve sředu večer?
21. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz
autor
no obávám se,že testnu už v neděli :grinning: dneska mě strašně pálí žáha, stejně jako v sobotu, ale to si asi vsugerovávám, pořád hledám nějaké příznaky. hrůza toto. Se těším až bude zkouškové, nebudu mít čas myslet na to. :grinning:
21. kvě 2007 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.