• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
no musíš vydržet do července, až budu v permane :wink: ntním internetovém spojení z Lešan
21. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz
No tak to já bych radši na to myslela než na zkouškové. Tak v neděli testni (má se prý z ranní moče)ať mi to můžeš večer napsat. Ať vím jak moc jsem pozadu :frowning2:
21. kvě 2007 v 18:12  • Odpověz
autor
oki, písnu, ale moc nedoufám
21. kvě 2007 v 18:16  • Odpověz
autor
budu končit, je tu kolegyňka. ve středu páček :wink:
21. kvě 2007 v 18:20  • Odpověz
Klidně doufej. Je to jen o náhodě. Pa pa
21. kvě 2007 v 18:23  • Odpověz
autor
ahoj Miri i ostatní. Tak mě dnes bolí břicho jako když to mám dostat. A to měla mrška přijít až v neděli, tak nevím co to toto :frowning2:
23. kvě 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj Oli. Dneska jsem se sem dostala až pozdě a před půl šestou musím zase vypadnout. Včera jsem si půjčila vysavač na čištění koberců a musím ho mezi půl šestou a třčtvrtě vrátit. A pak se pojedu s děckama mrknout do Tesca a do Taka na nějaké kraťasy a tříčtvrťáky, protože mladý už ze všeho vyrostl a Verča má zase pořád všeho málo. Myslíš, že to dostaneš? Doufám, že ne. Já bych chtěla otěhotnět v srpnu nebo v září a když to každému kolem mě nejde, začínám to vidět černě :angry:
23. kvě 2007 v 16:08  • Odpověz
autor
ahojky doufám, že ne. Už je to zas dobrý, bolí to už jen trošku tak nevím co to. Holky v diskuzích psaly,že to tak taky měly a byly těhu tak nevím.
23. kvě 2007 v 16:13  • Odpověz
No to se píše, ale nevím jestli tak brzo. To se prý roztahuje děloha, ale na to se mi to zdá moc brzo. Ale třeba to tak fakt má být. To víš, takové věci si už nepamatuji. Manžel něco vymyslel. Prý když nebudu těhotná a nebo budu jen tak, že ještě ani nebudu vědět jestli jo, nebo ne, tak poletíme v září někam k moři. Říkají, že změna prostředí pomůže a kromě toho jsme si říkali, že jsme spolu sami ještě nikde nebyli a kdoví, kdy by jsme zase měli možnost (když se mimčo zadaří), tak pokud budou penízky, tak vyrazíme :sweat_smile:
23. kvě 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
tak to je supr, to vám tam mimčo půjde určitě suprově a přijedeš těhu. No já nevím, je to 15 dní po OVU, tož co já vím...nerozumím tomu
23. kvě 2007 v 16:32  • Odpověz
Tak tomu já taky nerozumím. Ale doufám, že v neděli na noční písneš, že jsi testovala a že byli // :astonished: Co manža, taky se těší? Mě včera kámoška říkala, že slyšela, že jsem manžu ukecala na třetí. Docela mě překvapila. Už dávno ukecával on mě a teď když jsem řekla, že jo, tak prý já jsem ho ukecala. Musím se ho zeptat jak přijede, jestli to říkal on. Teď to vypadá, jako že jsem ho nutila. A já myslela, že to chceme oba. Nechci jednou poslouchat, že to byl můj výmysl.
23. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz
autor
ale víš jak, to jsou drby, než se to k tobě vrátí, tak se to otočí úplně jinak. Určitě chce taky.
23. kvě 2007 v 16:44  • Odpověz
No to se právě musí zjistit. Včera jsem byla na dalším vyšetření. Zatím mám výsledky jen ze dvou, za to jsou úplně v pořádku. Ze dvou ještě nemám, ale těch se docela bojím, byly to vyšetření mozku. A další vyšetření už plánované nemám. Tak uvidíme. Pro výsledky si půjdu asi za 14 dní, protože příští týden bude manža jezdit do práce a sebere mi auto, tak tam budu muset až ten další týden. Jo a taky to vypadá, že ségra tu roztroušenou sklerózu nemá. Sice ještě nemá výsledky, ale doktorka jí řekla, že to na to nevidí. Jen nechápu, jak jí to mohl doktor předtím říct. Všichni jsme z toho byli špatní a mamka týden brečela. No ale hlavně že bude zdravá, na doktora kašlem.
23. kvě 2007 v 16:58  • Odpověz
autor
tak to je dobře. Někteří doktoři jsou dementi, nejsou si jistí, ale plácnou to.Držím palečky na ty další vyšetření. Já tu mám dnes docela šrumec, tak nestíhám hned písat.
23. kvě 2007 v 17:32  • Odpověz
autor
Ahojky Miri a ostatní :wink:
25. kvě 2007 v 15:06  • Odpověz
autor
holky, kdepak jste?
26. kvě 2007 v 08:45  • Odpověz
Ahoj Oli. To víš, my co máme víkend ještě spinkáme. Jak to, že nemáš noční?
26. kvě 2007 v 08:54  • Odpověz
autor
no stal se zázrak, šéfka to zas přepsala na denní. SIce jsme měly hustej rozhovor, protože ředitel to samo nevydržel a cosi jí řek, tak ona byla naštv., že nakonec ona je ta mrcha a blabla. ale snad už je to ok.
26. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz
autor
jo nevydržela jsem a udělala testík, bo břicho bolí od středy a mrcha nikde ani náznak... :zipper_mouth:
26. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz
No a jak dopadl?????????????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
26. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz
autor
/ / - ta jedna teda tenoučká, pak na druhým testíku zase pro změnu ta druhá slaboučká. tak nevím, teď mě zas začalo bolet trochu víc břicho. Fakt nevím, prsa velký jak blázen a bolej, ale bojím,že dojde mrcha. Neměla jsem je dělat...
26. kvě 2007 v 09:04  • Odpověz
Hurá!!!!!! Já myslím, že to bude ono. Holky psaly, že čárka bývá slabounká. Ale každým dnem je lepší a lepší. Jen si pamatuju kámoša, co se jim taky zadařilo první měsíc, jak si stěžoval, že se těšil na dělání mimča, ona je po prvním měsíci v tom a on má zase šmytec. :grinning:
26. kvě 2007 v 09:08  • Odpověz
autor
no nevím, včera jsem si byla jistá, ale dnes mě to břicho bolí víc a víc dole, se zblázním z toho.
26. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz
To asi má bolet. Neboj. Můžeš začít obhlížet kočárky. Manža přijel z rehabky a říkal, že tam diskutovali o kočárech a že nechápou, proč potřebuji zrovna takový drahý. Tak jsem mu říkala, že je to zrovna z toho samého důvodu, proč nejezdíme v trabantu. :sweat_smile: Taky to přece jezdí. Tak to uznal a říkal, že jemu to nevadí. Já ještě neříkám, že chci ten nejdražší. Celkem se mi líbil ten NURSE a ten stojí se vším jen 12 tisíc, ale nemá brzdu a to mě štve. A nemá moc hezké barvy. No ale začátkem roku bývají nové kolekce, tak můžu doufat, že barvu změní a že třeba přidělají i tu tříkolku s brzdou. To bude chtít větší průzkum. Taky nevím, jak se který skládá, což je pro nás cestovatele důležité, že? Já dneska budu odpovídat asi trochu pomaleji, protože na oběd přijdou manžovi rodiče a tak mám kupu práce. Teď jsem uklízela na terase aby se tam dalo poobědvat, protože manža zlomil při malování jednu židli, tak se dá uvnitř jíst jen po 3 a venku je stejně krásně.
26. kvě 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
no já vím, že má,ale přece jen, mrcha má dojít zítra... i když,zas se říká,že i když přijde neznamená to,že nejsem těhu..ale taky se říká,že některé testy ukážou pozitivní a přitom těhu není. uvidíme
26. kvě 2007 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Oli,copak to tu čtu? :wink: :grinning:
26. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz
autor
ahoj Jiti, no už nic, právě jsem to dostala :cry:
26. kvě 2007 v 09:58  • Odpověz
Ahaa, tak to je škoda, vypadalo to celkem nadějně podle toho, co jsi psala :confused:
26. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz
autor
no právě, nechápu to. nikdy předtím mě nebolelo 4 dni břicho
26. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz
I ten test je podezřelej. No, já jsem začala tušit, že jsem těhotná asi druhej den po tom, co jsem nedostala MS. Pak mi teprve začalo být blbě, byla jsem ze všeho unavená a bolelo mě v podbřišku (pak se přidaly ty prsa). Tak jsem si udělala test pátej den po vynechání. Tam už jsem ty čárky měla zřetelný obě i normálně přes den (čekat na ranní moč jsem nevydržela, když už jsem ten test koupila :grinning:). Ještěže jsem ještě neznala tyhle stránky, to by padlo testů :angry: :grinning:
26. kvě 2007 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.