• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
no uvidím, zatím je to jen trochu. Na emiminu píšou,že to je kliďo možný.tož co já vím..?
26. kvě 2007 v 10:25  • Odpověz
No, možný to je. Pár takových případů znám osobně ...
26. kvě 2007 v 10:36  • Odpověz
autor
no nechám se překvapit. :unamused:
26. kvě 2007 v 10:39  • Odpověz
Tak to je Oli smůla. Ale třeba se nám to pak podaří stejně a budem pak spolu chodit s mimčama plavat a do mateřského centra. Když jsou každý jindy, tak chodí myslím každý jindy. Teda pokud tam budeš chodit. Já to rozhodně chci zkusit. A kromě toho je fakt málo těch co se jim to povedlo na poprvé. Já bych dokonce byla radši, kdyby se nám to povedlo až v tom srpnu a ne v červenci. To by jsme ještě stihly i to moře. :grinning:
26. kvě 2007 v 10:52  • Odpověz
autor
no já jsem si nadruhou stranu říkala,že jsme původně stejně chtěli dubňáčka... Jojo do mateřského centra určitě chci chodit.
26. kvě 2007 v 10:54  • Odpověz
Ahoj těhulko. Skoukla jsem ti albíčko a vidím, že ty už máš kočárek vybraný a bříško pěkně roste. No my s Olčou zatím plánujem, ale doufáme, že se k vám brzo přidáme. Já teda nejdřív tak za 2 měsíce, ale to už je brzo.
26. kvě 2007 v 10:56  • Odpověz
Plavat ne?
26. kvě 2007 v 10:56  • Odpověz
autor
to plavání nevím.to je tady v bazénu? já semka plavat nechodím, vadí mi ten chlor tady.
26. kvě 2007 v 10:58  • Odpověz
Miri, nojo, konečně. Holky na červenci už ze mě byli na vývrat, s tím kočárem :grinning:. Myslela jsem, že si budu muset od jedné půjčit nůši, abysme to mimi měli kde nosit :grinning:
No, taky doufám, že se brzo přidáte, nám už se to krátí, pomalu začínají rodit červnovky a pak už jsme na řadě my :confused:
A dva měsíce utečou jak voda :wink:
26. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz
Oli, plavat se chodí do FTL do bývalé sauny. Je to tam přizpůsobené přímo miminkám a nikdo jiný tam nechodí.
Jituš, cítím s tebou, u mě to bude kalamita. Teda jestli to mimčo vůbec bude.
26. kvě 2007 ve 12:21  • Odpověz
autor
aha tak to jo, tak tam by to mohlo být ok.
26. kvě 2007 ve 12:28  • Odpověz
TAk já jsem zase vařila halušky. Manža pořád škemral, babička s dědou je milují, já je můžu kdykoli a děckám je to jedno. A včera se nám nechtělo do obchodu a na to jsem měla všechno doma. Včera jsme jeli ráno do Litomyšle si všichni koupit plavky, pak jsme byli u rodičů ve Smržicích a domů jsme dorazili až kolem osmé. A dneska večer jedeme do Ikey, protože mi z matrace čouhá pero a už zničilo 2 prostěradla, 1 pyžamo a moje včerejší nové plavky, protože se tu stavil kámoš, já jsem se schovala do ložnice a omylem jsem si na to péro sedla. I jsem to obrečela, protože já plavky vůbec nemůžu sehnat, protože potřebuju velkou podprsenku a malé kalhotky a všude to prodávají jen dohromady a jedné velikosti. Tak mě dost mrzí, že je mám zničené. Ale je malinká, zašiju ji a jestli to bude dělat problémy, tak si přes internet objednám jen ty kalhotky a hotovo.
Zase se tam dneska pečeš?
26. kvě 2007 ve 12:39  • Odpověz
autor
jééé, zas halušky. mňam..ty bych si dala. jojo zas saunička, 33,6 ale dnes do sebe leju vodu a zatím docela funguju. Normálně mi to dělá problém,ale dnes už jsem vypila 1,5 l - lepším se. :slight_smile: Já mám taky dycky s plavkama problém, na má prsa sehnat ty které opravdu sedí je problém.
26. kvě 2007 ve 12:43  • Odpověz
Tak tam by sis plavky určitě vybrala. Poslali nás sice do diskontu, že je tam levno a výběr. Levno tam bylo, ale výběr žádný. Zato v jedničce prodejně člověk neví co dřív. Klidně bych si koupila dvoje, jenže jsem si říkala, že kdo ví, jestli se do nich vejdu příští rok. Snad mi budou ty jedny stačit. Na zahradu mám staré a na koupák jedny stačí. Jen kdyby jsme jeli k tomu moři, tak si budu muset asi ještě jedny koupit. No uvidíme.
26. kvě 2007 ve 12:52  • Odpověz
autor
a kde sis teda koupila ty plavky?
26. kvě 2007 ve 12:53  • Odpověz
No v Litomyšli na náměstí v jedničkové prodejně. Nejezdíte tama když jedete k manželovým rodičům?
26. kvě 2007 ve 12:57  • Odpověz
autor
jo já už vím, jojo jezdíme
26. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
No vidíš a tam je úžasný výběr.
26. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
no tak to musím dát manžovi návrh,že pojedem na nákup cestou :grinning:
26. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
autor
jsem kukala na netu na katalog a fakt pěkný maj
26. kvě 2007 ve 13:03  • Odpověz
Já jsem si koupila námořnický. Jsou fakt pěkný. Jo a mají tam myslím otevřeno v pátek do 5 a v sobotu od 8 do 12. A jinak tam mají i krásné těhulkovské. Ale to jsem viděla jen v tom katalogu na netu. Tam jsem se na to neptala, páč to zatím nepotřebuji a teď mají myslím letní modely.
26. kvě 2007 ve 13:06  • Odpověz
Teda těhulkovskénejen plavky, ale i oblečky :slight_smile:
26. kvě 2007 ve 13:07  • Odpověz
autor
no myslím,těhulkovský zatím nepotřebuju, i když jsem projela všechny diskuze a tam píšou že fakt ta ms může být a můžu být těhu,tak zatím jsem se přinutila vrátit do stavu,že nejsem těhu. uvidíme. Ty námořnický jsou supr, taky jsem na ně kukala. CHtěla bych nějaký za krk asi, s širším ramínkem,né ty tenký zavazovací. Mě se dycky ty šňůrky vytahaj,když to je zapínání normálně vzadu. :unamused:
26. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz
Zavazovací měli a taky super seděly. Ale měli tam ještě jeden tvar podprsenky, která teda ač na pohled nevypadala, tak seděla úžasně. Já myslím, že být těhu a mít měsíčky bývá teda jen málo. Já jsem taky první 3 měsíce krvácela, ale málo a rozhodně to nebylo jako MS. Prakticky jen čistá krev.
26. kvě 2007 ve 13:30  • Odpověz
autor
no já to mám zatím jen trochu.ale nedělám si žádný naděje. příště musím vydržet a nedělat testíky předčasně :pensive:
26. kvě 2007 ve 13:31  • Odpověz
No já jsem zvědavá, jestli vydržím netestovat alespoň tak dlouho jako ty :slight_smile: Tyy testíky nejsou zase tak drahý, aby jsme nemohli testovat, ne?
26. kvě 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
nojo, to zas jako v poho. Manža mi je kupoval cestou z práce :grinning: ale víš jak, teď jsem z toho špatná taková, už jsem tomu dost věřila,že jsem těhu. Dva testy,dvě čárky...
26. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz
Jo a co to máš za testy, abych sije nekupovala.
26. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz
autor
:grinning: Clear Blue a nějakej od A to jsem zapomněla. ALe psaly holky,že ten Clear Blue je doprej.tak nevim.
26. kvě 2007 ve 14:15  • Odpověz
Holky psaly že nejlepší jsou mama testy.
26. kvě 2007 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.