• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
tak příště kusím :wink:
26. kvě 2007 ve 14:49  • Odpověz
Když ti to nevyjde ani příště, tak v červenci už zkoušíme asi spolu
26. kvě 2007 v 15:55  • Odpověz
autor
:wink: tak to je fajn, to by bylo stejně skvělý,kdyby nám to vyšlo najednou.Bys mi radila, už máš nějaké zkušenosti, a pak bychom jezdily spolu na prochajdy.
26. kvě 2007 v 15:57  • Odpověz
Tak to bych ráda. Uvidíme. Ono pár měsíců taky není žádný rozdíl. Akorát na tom bazéně je to myslím dost rozdělené
26. kvě 2007 v 16:03  • Odpověz
autor
no přinejhorším bychom na bazén chodily jindy a na kafčo spolu :wink:
26. kvě 2007 v 16:16  • Odpověz
autor
zrovna přemýšlím,že se stále nepřihlásil nikdo další z pv :frowning2: . ty brďo tady parádně prší. Co u vás?
26. kvě 2007 v 16:17  • Odpověz
Tady ještě neprší, ale asi za chvíli taky bude. Teď jsem pověsila prádlo, tak to čekám každou minutu. Teď kámoš říkal, že jsou v aquaparku, už 6 x zmokli a deka je prý prochcaná, že ji ani nemůžou vyždímat. :grinning:
26. kvě 2007 v 16:21  • Odpověz
autor
ty jo, tak to si na ní už moc nepoležej :slight_smile: manža byl na té Bambiriádě tak asi taky zmokl myslím
26. kvě 2007 v 16:27  • Odpověz
Ahoj Oli. Jsi v práci?
27. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
ahoj Miri, jojo jsem, a už je tu zas hic. Jsem se těšila,že dnes bude trochu chladněji po té buřině.
27. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz
No u nás je teda o dost chladněji. Ale u tebe to asi nejde pořádně vyvětrat.
27. kvě 2007 v 09:44  • Odpověz
autor
no venku trošku fouká, mám otevřené dveře, tak doufám,že se to zlepší
27. kvě 2007 v 09:49  • Odpověz
My jsme jeli včera v sedm do Ikei. Zpátky tak lilo, že jsme neviděli na cestu a auto na dálnici plavalo. Manža říkal, že to není dělané na jízdu v řece, tak jak se nám dostane voda kam nemá, tak asi nedojedem. Ale já myslím, že s tím, že bude pršet musí výrobci počítat. Předtím jsme byli ve Sparu a tam padali kroupy jako rýře. Ale už tady v Žešově jednou byli kroupy jako třešně a auto stálo venku a nic se mu nestalo, tak teď už se nebojíme ani krup.
27. kvě 2007 v 10:04  • Odpověz
autor
no my naštěstí měli auto v garáži, i když ty kroupy nebyly až tak velké, takže by to snad taky zvládlo. Vzdoušek už trošku lepší.Hurá.
27. kvě 2007 v 10:07  • Odpověz
Pořád blbne internet. Tak nemůžu psát. Teď zase chvilku jede. Manža jel do Ikey pro matračky co jsme si včera koupily. Nevešli se do auta :fearful: tak musel dneska půjčit vozík a vyrazit tam znova. :angry:
27. kvě 2007 ve 12:18  • Odpověz
autor
koupili jste postel? já se tam chystám koupit sedačku a možná ještě nějaký nábytek
27. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
Postel ne. Jenom matrace. Máme dřevěnou postel, tam stačí jen vyměnit matrace. Ale říkali jsme si, že až tyto matrace doslouží, koupíme si tu postel co má ty elektrické polohovací rošty. Sedačku jsme před 3 lety koupili v Polsku a jsme moc spokojení. Měli přesně tu samou v tom nábytku u TESCA a tvrdili nám, že je to německá výroba a stála 30 tisíc. Jmenovala se úplně stejně jako v polsku a nakonec přiznali že je polská. Akorát, že my jsme ji tam koupili za 17 tis. V Ikei mají sedačky se zdravotníma matracema. Tu jsme koupili manžovi do pracovny aby tam mohly přespávat návštěvy. A ta je teda super. No spíš jsou to dvě křesla, ale mají to i jako sedačku.
27. kvě 2007 ve 13:50  • Odpověz
Jakou sedačku tam chceš koupit.
27. kvě 2007 ve 13:50  • Odpověz
autor
takovou modrou pro tři, počki kuknu na www. a pošlu a k tomu jedno "vladko"křeslo
27. kvě 2007 ve 13:59  • Odpověz
Je moc hezká, ale malá postel, když se rozloží. My jsme pak skončili tak, že jsme spávali v obýváku, tak jsme si kupili takovou aby měla postel velkou, když se rozloží. Ale jinak je moc pěkná. Mě se tam líbí většina nábytku.
27. kvě 2007 v 15:24  • Odpověz
autor
no musíme jí ozkoušet, bojím aby nebyla moc tvrdá
27. kvě 2007 v 15:26  • Odpověz
No tak teď odjeli manželovi rodiče. Zkoumali jsme s babičkou kočárky. Čím dál víc se mi líbí ten NURSE. Teda hlavně ta cena. Protože se mi prostě nechce dát za kočár 22 tis. Tenhle vyjde konplet na 12 tis. Ještě by mi něco z porodného i zbylo. Akorát mě na něm štvou ty plastové kolečka. Teď už mám trošku klid, akorát pojedem s holkou na brusle. Ale manža teď odjel, tak musíme počkat až nám vrátí auto.
27. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz
autor
kam jezdíte na brusle? já jsem teďka rozhodnutá pro Quinny speedy, teda pokud se mimi narodí na jaře (jinak by ta korbička byla malá asi)
27. kvě 2007 v 16:46  • Odpověz
A na kolik tě ten komplet vyjde? Manža se mě ptal, jakou to má výhodu, když jde sedačka nacvaknoutna kočárek. Snad je to prý sedačka do auta, tak na co. Tak jsem mu říkala, že na výlety sebou nemusí vozit korbičku, protože se místo ní dá použít ta sedečka. Tak na mě nechápavě čučel. No chlapi. My jsme čtyři, mimčo a kočár a nevím kam by se asi ta korbička vešla. Sporťák bych chtěla aby se dal složit i s tou sedačkou. No ale to mi budou muset u všech těch kočárků předvést až budu mít to bříško. Jo a na brusle chceme jet do Smržic. Stavíme se ještě u babičky. Ale jezdíme buď do Smržic, nebo do Bedihoště.
27. kvě 2007 v 16:53  • Odpověz
autor
asi na 16 tisíc, taky palba, ale zas když už je to i s autosedačkou...Ta cyklostezka do Smržic je dobrá, akorát dost úzká, a člověk by tam neměl jezdit sám,ale občas tam taky s kámoškama jezdíme. No jo chlapi :grinning:
27. kvě 2007 v 16:55  • Odpověz
To je i s autosedačkou? Já myslela, že ta se k tomu dokupuje zvlášť. Máš pravdu, je to taky drahý. Tak jsem zvědavá, jestli u toho i zůstaneš. No uvidíme.
27. kvě 2007 v 17:12  • Odpověz
autor
no sporťák je cca za 8, korbička cca 4 a autosedačka taky cca 4. já myslím,že než budem těhu budou ještě další kočárky co nás zaujmou :wink:
27. kvě 2007 v 17:14  • Odpověz
No nevím, jestli se to až tak mění. Oli a kam ještě chodíte bruslit?
27. kvě 2007 v 17:19  • Odpověz
autor
ještě k Sídlišti svobody, jak je ta nová stezka,ale tam je to naprd, jezdíš okolo silnice, tam a zpět. Mě se ještě líbí bebé car hightrek (www.libfin.cz) ale ty ceny jsou taky děsný (a ta hluboká korbička taková divná)
27. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.