• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
Máš pravdu, ta korbička je divná. Ale to se mi u S4 zdálo nejdřív taky a dneska už mi divná nepřijde.
27. kvě 2007 v 17:29  • Odpověz
autor
:grinning: jojo přesně tak, navíc až ho uvidím v reálu tak to bude zas jiný. akorát jsem teďka kukala,že korba stojí 7 tisíc a to je tteda opravdu moc. to v žádném případě
27. kvě 2007 v 17:30  • Odpověz
Jsem říkala, že je škoda, že třeba do Mostkovic není cyklostezka.
27. kvě 2007 v 17:30  • Odpověz
autor
no tam by se užila, jezdili bychom na bruslích k čápovi :slight_smile:
27. kvě 2007 v 17:33  • Odpověz
A manža bruslí?
27. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz
autor
jojo, zdědil moje brusle :grinning: takže je trošku hendicapován, ale tiše trpí
27. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz
Tak to já zdědila brusle po klukovi. Jsou sice o 3 čísla větší, ale jezdit se na nich dá. A on na nich byl asi 3 x a stály skoro 4 tisíce a jsou krásné a jako nové. A za 2 měsíce stejně nebudu moct jezdit (no do konce prázdnin snad jo). A pak si koupím nové. Za mimčo. A ty jeho prodám.
27. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz
autor
no Jáju trošku tlačej a taky jsou o dost méně kvalitní než ty moje, ale zas tak často nejezdí, tak nové nechce.
27. kvě 2007 v 17:44  • Odpověz
autor
hlásím příchod :wink:
30. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz
Haló Oli. Konečně jsem se dostala k počítači v době, kdy jsi v práci. Jsi tam?
4. čer 2007 v 09:42  • Odpověz
autor
ahojky, tééda kdepa jsi byla? už se mi stýskalo?
4. čer 2007 v 10:05  • Odpověz
Jak je manža doma, tak je problém. Pořád někomu spravuje počítače, takže náš je odpojený a je tam cizí na kterém pořád něco dělá. Ale dneska jeli děcka na výlet a budou tam až do středy, tak bude jejich počítač volný. Akorát, že oni ho mají nahoře a já většinou u toho dole pracuju. No ale doufám, že bude volný i ten dole, protože manža má v plánu práci na stavbě.Pozval si i pomocníka, tak snad budu mít klid.
4. čer 2007 ve 12:00  • Odpověz
Já sem můžu vždycky jen na chvilinku odskočit od práce a už mě zase volají. Doma to bude lepší.
4. čer 2007 ve 12:01  • Odpověz
autor
tak to jo, tak snad se odpol z domova připojíš :wink:
4. čer 2007 ve 12:13  • Odpověz
Já jsem vezla v pátek holku s kámoškou do Vyškova. Šli si nechat udělat piersing do pupíku a já jsem zatím chodila po náměstí. Narazila jsem tam na obchod s kočárkama a měli tam sporťák, který vypadal jako Casualplay (ale ptala jsem se prodavačky a nebyl to on) a byl o 4 tisíce levnější. Ptala jsem se jestli k němu mají i hlubokou korbičku, ale říkala, že bude až za 2 měsíce, že se teprve začínají vyrábět. Tak jsem si přečetla co měl na sobě napsané (hermes) a myslela jsem si, že to nastuduju na internetu. No a nenašla jsem vůbec nic. Tak jsem jim psala, tak uvidím, co mi odpoví. On byl teda takový zasunutý mezi kočárky a nedal se moc prohlédnout a bez toho bříška jsem se neodvážila otravovat, ale uvidíme, třeba mi odpoví v tom emailu a pak si ho na internetu prohlídnu. . A co ty, jaký byl vikend? Konečně jednou volný a celý propršený, že?
4. čer 2007 ve 12:52  • Odpověz
Mrkej co mi odepsali:
kočárek který jste viděla na prodejně je horká novinka.Na stránkách jej
zatím nenaleznete-doufám že to bude co nevidět.
Jediné co Vám mohu zdělit,je že jsou to kočárky vyrobené v jedné fabrice
jako Casuaplay,pod jinou značkou.
S pozdravem a přáním pěkného zbytku dne Mimi Vyškov.
A tu značku mi samozřejmě nenapsali. Abych si to náhodou na tom internetu nenašla sama. Nebo abych to nekoupila jinde. No doma jak budu mít čas tak zapátrám. Ty máš teď asi kupu práce, než všichni odejdou, že? A nebo se učíš do školy?
4. čer 2007 ve 13:38  • Odpověz
autor
jojo ten Hermes maj i v Prioru, taky jsem ho hledala na netu, ale ani ťuk, je krásnej.
My tu máme ode dneška Czech Open,takže troška moc práce a zítra zkouška z uce, tak nevím kdy se budu učit. Průběžně budu odepisovat.
4. čer 2007 v 15:12  • Odpověz
Tak to jsi mě potěšila. Hned se tam půjdu kouknout. Tam ho snad nebudou mít tak zaskládaný jako ve Vyškově. Já ani pořádně nevím jak vypadá a jsem zvědavá, jaká bude korbička. TAm ho ale asi taky ještě nemají s korbičkou. Já jsem zvědavá, co si vyberou kámošky. Jedna má mít mimčo v září a jedna v prosinci. Tak uvidíme. Ten hermes by se klidně i se sedačkou mohl vlízt do 15 tisíc. Jo a zítra ti budu držet palečky. Já už si nedovedu představit, že bych se ještě měla učit. Občas mi stačí když slyším děcka a mám pocit že mluví jak mimozemšťani.
4. čer 2007 v 16:17  • Odpověz
autor
no mě se moc líbil, měli ho tam teda jen v černé ale byl hezunkej.Zeptej se dyžtak jaká firma je vyrábí ju?
4. čer 2007 v 16:39  • Odpověz
Na to jsem se ptala a ta paní mi neodpověděla. Asi má strach, abych ho nekoupila jinde. Asi vypadám, že ho budu hned potřebovat :grinning: Ale až půjdu do toho Prioru, tak se zeptám. Jen nevím, kdy to bude. Děcka jsou ode dneška do středy na výletě, tak sama nevím, co budeme dělat. A ve středu ráno jdeme na tu genetiku, tak jsem zvědavá, co mi tam řeknou. Teď po červnové MS si ještě budeme dávat pozor, ale v červenci, už se budeme snažit. To už by mělo vycházet na duben a dál. Já bych chtěla do konce roku dělat (pokud to doktor dovolí, abych si ukončila celý rok a někdo v mojí práci pokračoval pěkně na začátku roku a pak bych taky chtěla být nějakou dobu doma, abych to tu dala před mimčem do pořádku.A s bříškem to už tak rychle nepůjde. Teda pokud to vůbec půjde. TAk bych chtěla to mimčo nejdřív v dubnu a nejpozději v červenci. Tak doufám, že se zadaří hned první, nebo druhý měsíc.
4. čer 2007 v 16:48  • Odpověz
autor
no já bych taky chtěla aby se to povedlo brzo. Akorát je blbý,že manža je tenhle týden až do pátku na cvičení, ovu mám mít v neděli, ale může se to posunout,takže jestli to kvůli blbýmu cvičení prošvihneme, tak teda nevím...manžovo kamaráda přítelkyně teďka porodila Davídka - 2,8 kg. Zas další mamina. ach jooooooooo, já cu takyyyyyyyyyyy.
4. čer 2007 v 16:53  • Odpověz
No já mám docela strach. První byly císařem, takže teď můžu mít srůsty a jak vidím kolich chlapů má líné spermijky, tak z toho mám taky strach. Před rokem jsem pořád chodívala po vyšetřeních protože mě bolívalo břicho a stejně nepřišli na to proč. Přestalo to samo, ale říkali, že by to mohlo být srůstama, že ty to dělají. Tak jenom doufám, že nebudou tam, kde je nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale když je manža na cvičení do pátku a ty máš mít OVU v neděli, tak to určitě stihnete. Je teda pravda, že já ji mívám 13 den a tentokrát jsem jedenáctý den vstala a bolel mě vaječník (bolívá mě to dost), zkusila jsem hleník a vypadalo to, že to je OVU. Druhý den ráno stoupla teplota, takže je jasné, že tentokrát to bylo dřív. Ale jsem ráda, že už to dost dobře poznám. Potřebovala bych být už v srpnu těhotná, protože mi MS vychází zrovna na dovču. Nejedeme teda nikam k moři, ale mívám ji poměrně dlouho (sice teda slabou) a nechce se mi s tím otravovat. Na druhé straně si říkám, že když bych byla těhu až po srpnové MS tak by jsme mohli k tomu moři. I když to by jsme mohli i tak. Ale mám strach, že na to stejně nebudou penízky.
Mě teďka mimča taky dost berou. Kámoška občas chodí do práce. Má 2,5 letého kluky a 3 měsíční holčičku. A tak krásné děti jsem ještě neviděla. A to neříkám jen já. Jak teď na mě malá koukala, tak jsem šla radši pryč. Nejradši bych se do toho snažení pustila hned. Ale říkala jsem si, že teď ještě stejně nemůžem a ten měsíc že snad pak ještě vydržím. Když už jsem vydržela víc než půl roku :angry:
4. čer 2007 v 17:35  • Odpověz
autor
no já jsem před pěti minutama viděla 11 denní miminko. Pokojská má vnuka, tak za ní s dcerou přijely. Tak jsem zas mimo. :frowning2:
4. čer 2007 v 17:45  • Odpověz
No tak mi přišla nečekaná návštěva a už jsme to ani nedopovídali. TAk třeba ve středu. Ahoj.
4. čer 2007 ve 20:45  • Odpověz
Haló Oli, jsi v práci?
6. čer 2007 v 16:00  • Odpověz
autor
ahoj Miri, jojo jsem. Chtěla jsem se Tě zeptat, jestli nemáš ICQ, bylo by to rychlejší :wink:
6. čer 2007 v 16:04  • Odpověz
No to mám. A ty tam taky? Já myslela, že to v práci nemůžeš mít.Číslo písnu hned do IP.
6. čer 2007 v 16:10  • Odpověz
zdravím prostějovačky
4. čer 2008 v 16:21  • Odpověz
Ahoj všem je tu ještě někdo aktuálně z Prostějova? Jsem tu nová a vidím pořád přízpěvky z roku 2007 moc se tu ještě nevyznám. Jinak já bydlím kousek od PV a mám 8měsíčního chlapečka.
26. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
Hledám těhule z PV. Je tu někdo takový? Budu ráda za obnovení diskuze :wink:
22. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.