• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
no tak to budu muset ještě počkat,protože tady dnes žádná lékárna otevřená není,takže zítra koupím a v úterý ráno vyzkouším,jestli to teda do té doby nedostanu, a to už je fakt vidět ta druhá čárka tak brzo?
29. dub 2007 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
autor
zaleží jaký těhotenský test si koupíš, existují nějaké speciální hodně citlivé, kde to zjistíš už po pěti dnech
29. dub 2007 v 10:47  • Odpověz
tak to neni brzo nekomu je videt uz 29DC a nekomu az treba 50dc...ale z carek si nic nedelam..jak rikam uz me to hodnekrat zklamalo..a nemate tam treba tesco?tam je lekarna ne??my tady mame v tescu lekarnu a sou tam i v nedeli.
29. dub 2007 v 10:48  • Odpověz
Tak moc děkuju za rady,mějte se pěkně a já valím dělat obídek
29. dub 2007 v 10:50  •  3 děti  • Odpověz
Peti, i v Bille, a nejsem si jistá Kauflandem - joo, tady je výběr, co? :grinning:
Mně minule říkali, že ty testy jsou teď už citlivý všechny dost a skoro stejně. Jen záleží, jak moc si koupíš "pohodlnej". Fajn jsou ty tyčinky, co šupneš rovnou do proudu moči, nemusíš šachovat s nějakejma nádobkama :grinning: :grinning:
29. dub 2007 v 10:53  • Odpověz
autor
Jitulko a co kočárek? už máte vybranej? já jsem takovej magor, že po nich kukám už teĎ :slight_smile:
29. dub 2007 v 10:57  • Odpověz
Oli, kočárek mi ani nepřipomínej, to je u nás děsná kovbojka :angry: :grinning: :grinning:
Nejdřív jsem si furt nemohla vybrat, no typická Váha :grinning: . Pak jsem se v Prioru zamilovala do německýho sporťáku značky Hartan Topline CL, fakt úžasnej :wink: . Manžel ale byl hrozně proti, prej kočárek za 15 tisíc v žádným případě, maximálně za deset (a to jsem těch 5 tisíc měla slíbenejch od našeho táty, takže by to vyšlo nastejno). Byl neoblomnej, tak jsem začala koukat po náhradní variantě. Vyhlídla jsem si Patron Bohemia Fenix F4, jenže furt to beru jako kompromis, bo jsem se už jednou zamilovala a nic se mi nebude líbit víc, i kdyby to bylo pozlacený! :angry: Pár věcí mi na něm trochu vadí a taky se rozmýšlím mezi třema barvama (jednu už jsem vyloučila) a furt se nemůžu rozžvejknout :angry: . Včera navíc manžel povídal, že si stejně koupím, co budu chtít já, jakže ho ještě zkusím naťuknout, jestli by přežil ten Hartan :grinning: :grinning: . Každopádně bych ho už měla objednat, bo je tam čekací doba asi 8-10 týdnů, to by bylo tak akorát (dělají je totiž na zakázku, mají spoustu barevných kombinací, ale tam mi to problém kupodivu nedělá :grinning: ). U toho Patronu je asi 6 týdnů. Tak fakt nevíííííííííím :angry: :confounded: :grinning:
29. dub 2007 v 11:07  • Odpověz
autor
No já myslím, že manžela určo ukecáš. :wink: Můj sice šílí, když mu vykládám, kolik stojí ty co se mi líbí, ale nechá se ukecat. Mě se hodně líbí MOON S3,Implast Volant, X-Lander a nově Brevi Ovo (ale konečně ho maj v ČR a za cenu 22 tisíc včetně autosedačky - což je teda už i na mě masenko, a za tu cenu si ho fakt nekupime teda.
29. dub 2007 v 11:11  • Odpověz
No, už jsem Ti obhlídla album :wink:
My bysme museli sedačku koupit, to je další dva tisíce plus postýlka apod. Manžela asi brzo trefí šlak :grinning: :grinning:
29. dub 2007 v 11:15  • Odpověz
autor
no já bych chtěla autosedačku maxi cosi cabrio - protože hodně cestujem, tak chci fakt kvalitní - a to je taky děs.
29. dub 2007 v 11:17  • Odpověz
Já se spokojím i s Chiccem, tuhle jsem si vyhlídla takovou hezkou oranžovou :wink:
29. dub 2007 v 11:20  • Odpověz
autor
Chicco je taky fajn, má ho švagrová a myslím, že žádnej problém. Ono u těch vajíček asi všechny jsou ok.
29. dub 2007 v 11:23  • Odpověz
Asi jo, jen třeba ty, co prodávají zároveň s Cam Cortinou mi připadají strašně malinký :confused:
29. dub 2007 v 11:32  • Odpověz
autor
to nevím, ty neznám. No já jsem zvědavá, až to bude aktuální a vyrazíme do obchůdků a uvidíme ty mé favority naživo, tak třeba změním názor.
29. dub 2007 v 11:34  • Odpověz
No, my jsme byli na tom veletrhu, ale ve výběru mi to nadvakrát nepomohlo.
Já si taky potřebuju kočárek osahat, jinak bych do toho nešla. Hlavně řeším, aby měl dost velkou korbičku, protože budeme mít letní miminko a narvat do nějaký prťavýho kočárku půlroční mimi i s fusakem, to by asi byla docela sranda :grinning:
29. dub 2007 v 11:38  • Odpověz
autor
No právě, ty korbičky, to je neštěstí. Nechápu proč je dělaj tak malinkatý.
29. dub 2007 v 11:39  • Odpověz
No, když chceš větší, tak už máš pěkně omezenej výběr. Ty kočárky, co jsem si vybrala já, mají právě 90 (Hartan) a 85 cm na délku, což je teda už skoro luxus. Takový Quinny, ty mají asi 60, tak se už snad nemůže tříměsíční mimi vejít :confused: :angry:
29. dub 2007 v 11:59  • Odpověz
holčiny co je to zkratka DPO??na uvodni strane v albu ma holcina vyfoceny testy a ma je od 13 DPO...a ma to taky skoro neviditelny ty prvni testy...
29. dub 2007 ve 12:01  • Odpověz
Peti, není to 13. den po ovulaci?
29. dub 2007 ve 12:04  • Odpověz
no nejspis jo a nebo po oplodneni??videlas ty vyfoceny testiky??hned na uvodni strance slozka nase miminko...
29. dub 2007 ve 12:06  • Odpověz
jdu kouknout ...
29. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz
autor
My máme navíc blbý to, že potřebujem kočárek nacpat do kufru krátké Felicie.
29. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz
Peti, nojo, a postupně sílí ... třeba to bude u Tebe totéž :wink:
No, tak auto naštěstí řešit nemusím, máme Octávku combi. Ale že by teda musel kočár zabírat celej kufr, to teda ne :angry: . Právě o těch Patronech hodně psali, že byl problém narvat ho do krátké Felicie nebo Fabie :unamused:
29. dub 2007 ve 12:09  • Odpověz
hm...ale zajimalo by me prave jak casto ta holcina testovala ale stejne se ji to moc ani nezesililo treba to mam taky tak..uz jsem ji psala ale diikyy
29. dub 2007 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se přidala, jestli můžu, bydlám v okrese Prostějov a s manželem se o mimi snažíme asi od února, mám nějaké problémy, tak jsem z toho docela špatná, po vysazení HA jsem menstruaci dostala dvakrát na den přesně a pak od 17.2. nic, těhotná nejsem ani podle testů ani podle ultrazvuku, MuDr. mi nasadila utrogestan, dojrdla jsem ho ve čtvrtek a měla jsem to dostat do 2-3dnů, zatím nic. Tak nevím, co se mnou je, už si z toho dělám srandu, že se ze mne stává hormonálně chlap... Kéž by se to spravilo... Miminko bychom chtěli moc... Nemáte někdo s něčím podobným zkušenosti?
29. dub 2007 ve 13:06  • Odpověz
autor
ahojky, vítám Tě mezi námi. Bohužel s tímto Ti moc neporadím, antikoncepci neberu, protože jsem jí špatně snášela, takže jsme se doteďka chránili jinak. Jinak teďka jsme začali se snažením, je to teprve týden, takže žádné zkušenosti s nedostáním nemám. Odkud přesně jsi?
29. dub 2007 ve 13:14  • Odpověz
kolco tak treba se ti to povede na poprve

misalko moc te tady vitam at jen je nas tady mooccc :grinning:
29. dub 2007 ve 13:18  • Odpověz
autor
Peti, to bych byla moc šťastná. Už jsme chtěli mimi loni, jenže pak manžel odjel na půl roku pracovně do zahraničí, takže další půlrok čekání... no a už mi slušně běhaj dudlíky v hlavě :grinning: kámošky už mají bříška... a já budu poslední :cry:
29. dub 2007 ve 13:21  • Odpověz
hii tak pak ony zase zacnou chodit do prce a ty si budes uzivat materske :sweat_smile:
29. dub 2007 ve 13:24  • Odpověz
autor
Peti, no jo, jenže budu sama chodit s mimi ven, protože všichni budou v práci :frowning2:
29. dub 2007 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.