• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
treba budem chodit spolu :slight_smile: kdyz se prestehujes do kostelce :grinning:
29. dub 2007 ve 13:33  • Odpověz
autor
Peti, to by bylo supr, třeba už jsi těhu, a já budu hnedka třeba za měsíc :grinning:
29. dub 2007 ve 13:36  • Odpověz
autor
Já jsem vlastně v Kostelci nikdy pořádně nebyla, jen asi 3x jsem tamtudy jela na kole a jednou autem ke kamarádce do Bílovic. Jak se Ti líbí v Kostelci?
29. dub 2007 ve 13:37  • Odpověz
no jo..je to dobry akorat je tady cidal vic ciganu...je to des...
29. dub 2007 ve 13:38  • Odpověz
no a jinak moje sestra je v 6 mesici... :sweat_smile:
29. dub 2007 ve 13:39  • Odpověz
autor
no jo cikani jsou všude, my bydlíme v paneláku na Kostelecké, kousek od nás je ten sociální panelák plnej cikánu děs
29. dub 2007 ve 13:40  • Odpověz
no...tady je to taky des...a proc jste si vybrali zrovna kostelec??a urcite se stehujete nebo mozna??a kde ten byt je??v novejch panelakach??to asi nevis co
29. dub 2007 ve 13:42  • Odpověz
autor
no my si ho nevybrali, my sháníme byt v PRostějově a okolí, chceme v osobním vlastnictví, do milionu, což není jednoduchý. Realitka říkala,že je v cihlovém domě s balkonem, po rekonstrukci, ale na fotkách mi připadá spíš jako v takovém tom nízkém paneláku. Jedeme se na něj příští týden podívat teprve.
29. dub 2007 ve 13:44  • Odpověz
autor
přes co máte internet? máte tam něco ve stylu pvfree.net
?
29. dub 2007 ve 13:44  • Odpověz
nooo mozna uz vim kde hned za nima je decky hristatko prulezky a piskoviste...to jsou 3 mensi panelacky vedle sebe...a kolik pak ti je?me bude teprve v srpnu 20...ty vypadas o dost starsi..
29. dub 2007 ve 13:46  • Odpověz
autor
:wink: 26 :unamused:
29. dub 2007 ve 13:49  • Odpověz
autor
já vůbec netuším, kde přesně to je, ale ve středu jedem juknout, tak pak písnu jak to dopadlo. Akorát je blbý, že ten byt bude volnej až v září, ale nadruhou stranu, když jsme v pronájmu vydrželi do teď...
29. dub 2007 ve 13:50  • Odpověz
tak to jo...no a tak snad se vam ten byt bude libit...kousek od sidliste je skolka a o kousek dal skola...je to v pohode...a kdy se jedete mrknout??nebo presny den nevis?
29. dub 2007 ve 13:50  • Odpověz
autor
jedem se kuknout ve středu. A jsou tam nějaké obchody rozumné s potravinami?
29. dub 2007 ve 13:53  • Odpověz
jojo jsou je tady jednota....tam chodime to je ve stredu mesta a pak pramen..to je neco podobnyho...hodne hospod 2 bary 1 diskoteka,a za zavrenym kinem je letni posezeni zvane u chovatelu tam je to moc prima je to venku a v lete tam bivaji ruzne akce vcetne selete a striptyzu...tenisove kurty a fotbalove hriste nam nechybi...
29. dub 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
tak to je fajn, to stačí k pohodovýmu žití. Tenisový kurty mi teda taky nechybí, kousek od nich v PV pracuju :grinning:
29. dub 2007 ve 13:57  • Odpověz
hiii tak to jo a kde na tenis komercu ne,?
29. dub 2007 ve 13:58  • Odpověz
autor
:grinning: jojo :unamused:
29. dub 2007 ve 14:00  • Odpověz
a co tam delas??
29. dub 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
recepční
29. dub 2007 ve 14:02  • Odpověz
tak to mas dobre...tam plati dobre ne...a co kdy bude to mimi??snad co nejdriv co??kdy se zacnete snazit??nebo uz to frci??kdy to mas dostat,?
29. dub 2007 ve 14:04  • Odpověz
autor
no radši bych to nekomentovala...zas tak slavný to není. Já to teďka právě mám, takže snažení začne příští týden.
29. dub 2007 ve 14:06  • Odpověz
aha...tak to jo...no vis co doporucuji kup si kontyhelovy čaj pry to pomaha otehotneni a jestli ja jsem ted tehu tak je to jen diky nemu...a taky jsem si koupila zinek na funkcnost pohlavnich organu ale ten cajik fakz zkus...prodava se v lekarne..
29. dub 2007 ve 14:07  • Odpověz
autor
oki,zkusím
29. dub 2007 ve 14:08  • Odpověz
tak nic zatim neni co probirat tak letim ale zitra dam vedet jak jsem dopadla ju zatim pa
29. dub 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
oki, držím palečky at je tam mimísek :wink:
29. dub 2007 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem taky z Prostějova. Ale patřím už spíše mezi starší snažilky. Mám 15-létá dvojčata a v létě by jsme chtěli začít pracovat na mimču.

Kolco, tebe asi znám z práce. Býváš na recepci bowlingu?

Jiji, písni mi taky jméno tvého doktora. Vzhledem k věku mám strach, že budu taky muset bít celé těhu doma a nedovedu si představit, že bych mohla ven jen na 4 hodiny. Kromě toho mám jako Kolca manzela zaměstnaného u stejné organizace a rodiče máme oba dál. Nejvíc si odpočinu právě tam, protože nemusím nic dělat, když se na to nebudu cítit a nedovedu si představit, že k nim nebudu moct jezdit. Jo a my jsme bydleli taky na Šmeralce. Teď ten byt pronajímáme. KOupili jsme domek, ale dluhy máme až do důchodu.
29. dub 2007 ve 14:32  • Odpověz
autor
ahojky Mirko, bývám na té druhé recepci, jak je u restaurace :slight_smile: Jinak zdravím manželku manžela pracujícího u jisté organizace :wink:
29. dub 2007 ve 14:38  • Odpověz
Jo a ty náhodou nevíš kam chodí JiJi k tomu doktorovi? Ale mám pocit, že jsem tě tam už viděla. Chodíme občas na bowling, squash. Ty pocházíš z Prostějova?
29. dub 2007 ve 14:44  • Odpověz
autor
Je to možný. Jojo vím, pošlu Ti to do IP, myslím,že se Jitulka nebude zlobit. No původně ne, ale už tu 4,5 roku žiju.
29. dub 2007 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.