• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
Teď jsem to nepochopila. Tam chodíš ty nebo JiJi. Já tam totiž chodím taky?
29. dub 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jitulka
29. dub 2007 ve 14:59  • Odpověz
autor
já chodím k Dostálovi
29. dub 2007 ve 14:59  • Odpověz
Já jsem z Nezamyslic. Díky za přivítání
29. dub 2007 v 15:00  • Odpověz
autor
jujda, Nezamyslice, tam jsme taky chtěli koupit byteček.Ale nějak to nevyšlo.
29. dub 2007 v 15:01  • Odpověz
autor
A jak dlouho se snažíte? já se bojím, že to bude trvat dlouho, a nedokážu si to vůbec představit
29. dub 2007 v 15:02  • Odpověz
Ach jo. TAk to abych asi změnila doktora. To bude hrůza. No kamoška k němu chodí taky. A minulý týden jí řekl, že je těhotná a že to asi budou dvojčata. Tak jí musím říct co ji čeká. Jen doufám, že bych mohla být těhotná přes zimu, tak že by mi nevadilo chodit jen na ty 4 hodiny ven, ale vadí mi ty víkendy a taky děcka budou mít taneční a bylo by jim líto, když se nepůjdu podívat. No tak to holt budu muset risknout. Já doufám, že to otěhotnění půjde rychle. Kolem nás to nikomu nejde a všichni se mi smějí, že jsem moc velká optimistka, ale já doufám, že to bude v pohodě. A že nejpozději v říjnu budu těhu.
29. dub 2007 v 15:09  • Odpověz
autor
a máš holky nebo kluky?
29. dub 2007 v 15:12  • Odpověz
Holku a kluka.
29. dub 2007 v 15:17  • Odpověz
Jo a odkud pocházíš? Já taky nejsem odtud, ale bydlím tu 14 let. Přišli jsme sem s manželem když dodělal školu a nastoupil do práce.
29. dub 2007 v 15:21  • Odpověz
autor
:slight_smile: tak to máš dobrý :wink:, já také doufám,že se to povede co nejdřív. Ale bohužel mým kamarádkám to trvalo přes půl roku :unamused:
29. dub 2007 v 15:21  • Odpověz
No vzhledem k tomu, že bych chtěla jarní mimi, tak by to toho půl rokutrvat nemuselo. Děcka jsou taky na jaře a ty procházky s mimčem v tomhle počasí (teda pokud není vedro) jsou strašně fajn. TAky ty poporpdní depky se přece jen snášejí líp když je sluníčko.
29. dub 2007 v 15:23  • Odpověz
autor
já bych chtěla taky jarní miminko. Nejlépe březnové nebo dubnové. Navíc dálkově studuju, takže bych potřebovala aby se nenarodilo ve zkouškovém období. ALe uvidíme, studium není priorita,dyžtak přeruším.
29. dub 2007 v 15:27  • Odpověz
Tak to ti přeju, aby si ho měla hodné. Já měla, takže jsem si vůbec na nic stěžovat nemohla, ale ségra měla holku, co rok řvala ve dne v noci. Byla vyřízená celá rodina. Tak to jsou opravdu lepší hodná dvojčata. Já si teď chci těhu a mateřskou užívat. Vzhledem k mýmu věku a téměř 4 dospělým lidem doma, by to snad i šlo.
29. dub 2007 v 15:33  • Odpověz
autor
určitě to půjde. A co děti, těšej se na sourozence? asi jo viď.
29. dub 2007 v 15:35  • Odpověz
NO to nevím. Holka původně jo, teď bych řekla, že je jí to jedno. Kluk se ptal, kde bude bydlet a prý doufá, že mu nepoleze do pokoje. Ale to se většinou změní, až když se narodí. Teď je to pro ně vlastně někdo cizí, ke komu nemají žádný vztah. To manželovi rodiče jsou nadšení. Hodlají se sem kvůli tomu i přestěhovat.
29. dub 2007 v 15:38  • Odpověz
autor
Tak to je krásný. A ty nejsi původně z Prostějova?
29. dub 2007 v 15:41  • Odpověz
Ne, jsem ze Sverní moravy. Z vesničky kousek od Krnova. Ale tam to asi neznáš. A ty? KOukala jsem na ty kočárky co máš v albu. Já už je mám všechny nastudované i na živo, chodím je okukovat do Berušky. I do Sam bejby u Tesca, ale naštvali mě tam, tak tam už nepůjdu. U kočárků, které jsou předloňský model mi tvrdili, že jsou letošní. Když mi někde lžou, tak nemůžu věřit, že všechno co mi doporučí je pravda. Jen ti musím říct, že ten volant je blbý na skládání. Myslím, že se musí nejdřív sundat sedačka a pak se dá teprve složit. To je na houby a ještě je obrovský i složený. Mě se hrozně líbí Casualplay S4 a Jané Slalom. Myslím, že vyberu mezi nimi. Jen nevím, jak se rozhodnu. Ale asi podle toho, jak půjdou složit. To jsem ještě neviděla. A jsou oba šíleně drahé. Jo, ještě je docela hezký Peg Perégo, ale taky pěkně drahý.
29. dub 2007 v 15:51  • Odpověz
autor
Aha, já jsem původně ze Středních Čech, Benešov u Prahy. No já jsem o tom Volantu slyšela, že je dost neskladný (i když na to nevypadá), já jsem úchyl na kočárky. Švagrová se mi směje, ale já si takhle krátila čekání na mimíska, když byl manža půl roku pryč, prostě jsem si takhle snila. My budem muset naživo vyzkoušet, co se nám vejde do kufru, máme krátkou Felicii. Teďka se mi nově zalíbil Moon S3. Jané Slalom se mi také líbí, ale spíš jen jako sporťák, ta korbička se mi zdá strašně malinká, ale nevím, naživo jsem jí neviděla. Já kukám naživo na kočárky nahoře v Prioru, a v SamBaby jsem byla kuknout na ten Volant :slight_smile:
29. dub 2007 v 15:56  • Odpověz
JO v prioru mají teď ten Peg Perégo. Taky je pořád okukuju. Ale korbičky mají malé snad všechny torjkombinace. Já doufám, že na zimu už bude ve sporťáku. Musím se právě podívat, jak te sporťák vypadá položený a jestli by na mimčo nefoukalo. Ale myslím, že s nánožníkem a fusakem to bude dobrý. Oba ty moje favority mají v Berušce a až budu mít bříško, nechám si je pořádné předvést. Teď je mi to ještě blbý. Chtěla bych trojkolku s brzdou. Teď jsme začali chodit s holkou bruslit, tak aby jsme mohli i potom a taky babi s dědou si pořídili domek ve Smržicích a taky tam vede cyklostezka. Na to by byl lepší ten Casualplay. Má totiž lepší ruční brzdu.
29. dub 2007 v 16:02  • Odpověz
autor
No já bych také chtěla právě s kočárkem bruslit, takže tu brzdu by to chtělo. Já si dycky v Prioru připadám tak blbě, když kukám na ty kočárky,připadá mi,že vědí, že ještě nejsem těhu :sunglasses:
29. dub 2007 v 16:04  • Odpověz
autor
kukala jsem na ten Casualplay, takovej dost zvláštní design má. :confused: :slight_smile:
29. dub 2007 v 16:05  • Odpověz
Jo když jsem ho viděle poprvé, tak se mi vůbec nelíbil. A čím častěji se na něj koukám, tím je krásnější. TAdy ho mají jen šedý, ale už jsem viděla i oranžový a malinový. Nádhera. TAky si v tom obchodě připadám vždycky jako blb. Proto se na všechno chodím jen koukat. Až budu mít bříško, tak si to všechno nechám i předvést. To bude určitě velká ochota. To víš, kšeft je kšeft.
29. dub 2007 v 16:11  • Odpověz
autor
jojo, to je pravda. No já si to hodlám užít, to vybírání. Ještě před nedávnem se mi strašně líbil X-lander X1, a šli jsme s manžou okolo, tak jsem mu ho ukázala a on se normálně šel na něj kouknout zblízka, zkoušel jak houpe a tak, já jsem koukala jak blázen :slight_smile:
29. dub 2007 v 16:13  • Odpověz
JO, akorát vím, že u něj si holky stěžují, že má široký podvozek a nevejde se do výtahu. TAky podle toho jaký koupíte byteček, že. Třeba budete mít sklep, kam budeš moci kočárek dávat a výtah nebudeš řešit. Jo a teď jsem viděla pořad o Smržicích. TAm taky nemusí být špatné bydlení. Řekla bych, že tam hodně dělají pro mladé rodiny. A je tam internet zdarma.
29. dub 2007 v 16:16  • Odpověz
Já když jdu do obchodu i s manželem, tak se taky docela rád podívá. Ale byli jsme se známýma, co už je kamoška těhotná a oba manžové pořád stojí u vchodu a dělají, že jich se tyto blbosti netýkají. Musíme chodit sami.
29. dub 2007 v 16:17  • Odpověz
A ty píšeš z domu, nebo jsi v práci?
29. dub 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
No právě, ten x-lander je dost velikej, myslím,že by se nám nevešel asi ani do auta. ALe bylo hezký koukat na manžu jak vybírá. Jo Smržice jsou hezký a hlavně taky kousek od Prostějova. My jsme původně sháněli domeček, ale známej stavař nám poradil,že starší nemá cenu, že do toho nacpeme spoustu peněz. A na novej si zatím půjčovat nechceme. Vy jste si postavili?
29. dub 2007 v 16:18  • Odpověz
My se snažíme od února, šokoda, že ses tu nenastěhovala, ty bytečku jsou tu moc hezký a prostředí taky, není to město, ale není si na co stěžovat, je tu klid
29. dub 2007 v 16:19  • Odpověz
autor
mě se líbilo, že to je takovej městys. Chtěli jsme kupovat ten byt v těch nových cihlových domech na Vyškovské ulici, ale prodali nám ho před nosem.
29. dub 2007 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.