• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
NO u nás to bylo složitější. Koupili jsme montovaný domek asi 5 let starý . Byli na něm dluhy a stavební spořitelna to chtěla těm předchozím majitelům zabavit. BYl v dost zdevastovaném stavu. A teď přistavujeme, protože to byl nejmenší domeček jaký jsem kdy viděla. Nám se taky líbil Kostelec i Smržice. Jenže tam zase nebyl vhodný a levný domeček.
29. dub 2007 v 16:23  • Odpověz
autor
My bychom asi nejradši taky domeček, jenže nevíme jestli tady zůstanem napořád, a byt se přece jen lépe prodá. ach jo, je to složitý s bydlením
29. dub 2007 v 16:25  • Odpověz
autor
a bydlíte přímo v Prostějově?
29. dub 2007 v 16:25  • Odpověz
jojo, s bydlením to není jednoduchý, my vydlíme s mými rodiči, příští rok se chtějí stěhovat do domku po babičce, jak si pospravujou, tak je to fajn, můj muž si spravoval dům ve vesnici, odkud pochází, ale tam jsem být nechtěla, je to zapadákov a nesnesu se moc často s tchýní, nechci ji mít celej život za zadkem, tak jsme zatím s našimi...
29. dub 2007 v 16:29  • Odpověz
Ne v Žešově. A jsme rozhodnutí, že tady zůstaneme. Když, tak si manžel najde jinou práci. Už jsme si tady zvykli a taky děcka už by odtud nechtěly. TAdy sice není vůbec nic, zato tady zase jezdí městská, takže není žádný problém.
29. dub 2007 v 16:29  • Odpověz
autor
tak to máte taky kousek, to je v pohodě.
29. dub 2007 v 16:30  • Odpověz
Musím teď končit. Domluvili jsme se s hokou, že jak skončí hokej, tak jdeme na brusle. Večer se sem možná ještě dostanu. Manžel totiž spravuje počítače a už tu má zase 3 ve frontě, tak tu bude asi pořád obsazeno. Ale večer má v plánu někam na chvíli vyrazit, tak třeba to na chvilku půjde.
29. dub 2007 v 16:32  • Odpověz
Ahojky všem nově příchozím :wink:
29. dub 2007 v 16:32  • Odpověz
autor
Jitulko, to se nám to pěkně rozběhlo, že? :slight_smile:
29. dub 2007 v 16:34  • Odpověz
No, koukala jsem jak blázen. Ještě jsem to i stihla dočíst :grinning:
29. dub 2007 v 16:35  • Odpověz
autor
je to paráda :grinning: a to jsem si myslela, že z PV sem moc lidí nechodí
29. dub 2007 v 16:38  • Odpověz
No, to já taky. Ještě nějakou tu těhuli bysme sem mohly přilákat :grinning: :grinning:
Mám jednu kámošku v ulici, ta má termín asi měsíc přede mnou, potkaly jsme se na přednášce u doktora. Tak zítra spolu začínáme předporodní kurs na Husáku :wink:
Jo, Oli, taky jsme k vám chodili jednu dobu pravidelně na squash. Kolegyně na té recepci nás občas asi měly dost, bo chlapi vždycky dělali binec, hlavně nacákali ve sprchách. A taky je bylo vždycky všude slyšet. Ta jedna, dokonce, jak slyšela jméno Hájek (manžel), tak jí hned bylo jasný, o koho jde (i po telefonu :grinning: :grinning: ) ...
29. dub 2007 v 16:44  • Odpověz
autor
myslím,že ještě nějaká se určitě objeví. No jo, tak při sportu většinou není ticho, myslím, že holky ze sporthaly jsou na to zvyklé. :slight_smile:
29. dub 2007 v 16:48  • Odpověz
No, to doufám, že ještě nějakou ulapíme :grinning:
To určitě jo, ale občas se asi divily :grinning: :grinning: . Teď už moc nechodí ani manžel, momentálně má problémy se zádama, vypadá to na vyhozenou plotýnku, tak mu zakázali snad úplně všechno :grinning: . Navíc to poslední dobou bývalo na nic, protože jsme mívali všechny kurty na hodinu, a to znamenalo dát dokupy tak 8 lidí. No, a každej vždycky slíbil, že půjde, pak to na poslední chvíli odvolal a lítali jsme kolem toho jen já s manželem ...
Ti skalní, co chtěli chodit dál, si domluvili jen jeden kurt a chodí stejná sestava ...
29. dub 2007 v 16:52  • Odpověz
autor
no se mnou zas nikdo nechce chodit, manža si minule zranil nohu a osočuje mě,že za to můžu já :grinning:
29. dub 2007 v 16:54  • Odpověz
Jo, tak celí chlapi. Taky u nás můžu za všechno já :grinning: :grinning:
Já jsem vydržela chodit asi tak do konce druhýho měsíce. Pak už jsem to vzdala, sice jsem se ještě vešla do kalhot, ale chodili jsme až na devátou, což pro mě bylo utrpení - v 1. trimestru bych spala pořád, takže v půl deváté se někam vykopat, to byl výkon. Pak jsme byli týden na horách a po těch horách jsem začala mít problémy, takže pěkně na neschopenku. A bylo po srandě :grinning:
29. dub 2007 v 16:57  • Odpověz
autor
no já jsem zvědavá na to spaní v 1. trimestru,už teďka bych furt chrupkala, to přijdu v osm z práce a půjdu rovnou do postele asi. :slight_smile:
29. dub 2007 v 17:00  • Odpověz
No, to možná jo :grinning: . Neschopenka už v 1. trimestru by se mi fakt hodila, to bych byla jak medvěd :grinning: :grinning: . Teď už tak ospalá nebývám, ráno většinou vstávám už v sedm, když odchází manžel do práce, a to jsem v noci ještě třeba hodinu vzhůru. To naše dítě má nějakej převrácenej režim nebo co. Ve dne chrní a v noci do mě kope, doufám, že jí to nezůstane :confused: :angry: .
No, ale na druhou stranu - sice bych se vyspala, ale zase bych nemohla přes Vánoční svátky k našim ani na ty hory. To si fakt člověk nevybere :confounded: :grinning:
29. dub 2007 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky. Kde jste všechny?
30. dub 2007 v 15:49  • Odpověz
Haló, je tady někdo?
1. kvě 2007 v 18:23  • Odpověz
JO JSEM TADY JÁ,.NEJSEM SICE Z PROSTĚJOVA (ZNOJMO),ALE TO BY TAKY ŠLO,NE?
1. kvě 2007 v 18:32  • Odpověz
Ahoj. Tak to vůbec nevadí.Vidím, že si nedávno přešla ze stavu snažilek, do stavu těhulek.
1. kvě 2007 v 19:54  • Odpověz
JO BYL TO FOFR.NEPORADÍŠ MI?MÁM DRUHÝ TÝDEN BOLESTI PODBŘIŠKU JAKO BYCH TO MĚLA DOSTAT,NE VELKÉ ,ALE JSOU.NĚKTERÝ DEN JE TO LEPŠÍ,ALE TŘEBA DNES NIC MOC.NEZAPNU KALHOTY,JSEM JAKO V PÁTÉM MĚS.MYSLELA JSEM ŽE TO PO TÝDNU PŘESTANE,ALE MÁM TO POŘÁD.
1. kvě 2007 ve 20:12  • Odpověz
Jé, tak to ti asi neporadím. Těhotná jsem byla před 15 lety. A dneska už bych s tím šla určitě k doktorovi. TEnkrát mě nic nerozhodilo, tentokrát se asi budu bát. Ale myślím, že k tomu doktorovi by si zajít měla. Který jsi týden?
1. kvě 2007 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Kamčo, to je normální, roztahuje se Ti děloha, jak si mimi dělá místo. Co jsem tak četla, tak to tu má snad každej na začátku těhu (včetně mě :wink: ). Já bych se neplašila - pokud nešpiníš nebo nekrvácíš, mělo by to být OK :wink:
Koukám, že máš hezkej termín porodu :wink:
2. kvě 2007 v 07:59  • Odpověz
JIJI : ANI MĚ NEMLUV... JSEM ŠŤASTNÁ ,ŽE SE TO POVEDLO ALE FAKT SI TO NEMOHLO VYBRAT LEPŠÍ TERMÍN...ALE CO,I NA SILVESTRA SE RODÍ...
2. kvě 2007 v 19:14  • Odpověz
Ahoj. Kamarádce se mimčo narodilo na Silvestra. Její manžel alespoň ušetřil. Vždycky když slavil mimčo, utratil hromadu peněz. Tak spláchl oboje najednou a ještě ušetřili.
2. kvě 2007 v 19:29  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:
2. kvě 2007 v 19:34  • Odpověz
právě,hele když se narodíš takhle na vánoce jako já 29.12 nebo na silvouša,to je věčná škoda...odbydou tě dárkama jako že to máš i na vánoce i na narozky a hotovo.znám to z dětství.ale co nadělám,jsem ráda že je tam,manžel je diabetik a alergik a bere spoustu léků,a tak jsem ráda za to že ty spermie nemá líný.nikdy nevíš.
2. kvě 2007 v 19:43  • Odpověz
Tak v tom máš zase pravdu. TAk je narozený tchán. Většinou mu koupíme jeden dražší dárek na vánoce a je to. Ale zase má výhodu, můžeme mu alespoň koupit něco užitečného.
2. kvě 2007 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.