• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
no pojistku budem muset teprve vyřešit,musím vyvinout nátlak
2. kvě 2007 ve 22:03  • Odpověz
Tu vám uzavřou klidně u té hypotéky. To by jste teď dělali zbytečně.
2. kvě 2007 ve 22:11  • Odpověz
autor
chjo, nemám ráda tohleto lítání okolo, papírování a tak, ale snad teda jeden z těhle dvou bytů vyjde, vyřešíme hypotéku a bude klid.
2. kvě 2007 ve 22:15  • Odpověz
TAk to bych ti přála. Aby se mimčo narodilo už do klídku. A kdy se vlastně začínáte snažit?
2. kvě 2007 ve 22:17  • Odpověz
autor
no právě, chtěla bych to stihnout přestěhovat se, a pak v klidu těhulkovat. Snažit se začínáme tenhle víkend :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 22:19  • Odpověz
No tak to my budem muset počkat do léta. Potřebuju sehnat nějaké papíry, protože u manžela v rodině byly nějaké nemoci. A dost to trvá. Ale jinak bych si prý musela genetiku platit. Ale já myslím že po 35 je už vždycky zadarmo. A mě bylo letos 35. Ale taky jsem nedávno během 2 týdnů 2x zkolabovala, tak mi doktor řekl, že by bylo nejlepší to taky nejdřív vyšetřit. TAk teď budu muset obíhat doktory. Kdybych nechtěla být těhotná, tak se na to vykašlu. Ale děcka jsou v květnu a bylo to strašně fajn. A vůbec by mi nevadilo, kdyby to třetí bylo taky v květnu.
2. kvě 2007 ve 22:24  • Odpověz
autor
tak to je určitě lepší prodělat ty vyšetření. Do léta už to je chvilička, uběhne to jako voda.
2. kvě 2007 ve 22:28  • Odpověz
To jo. Ale kolem mě chtělo pár holek mimčo a dost dlouho jim to trvalo, teď se mi smějí a nevěří, že budu do podzimu těhotná. A už mám taky pocit, že díky nim se na to tak soustředím, že to určitě nepůjde. A ony jsou kolem mě teď všechny těhotné, nebo mají mimčo. A už máte i vybrané jména?
2. kvě 2007 ve 22:30  • Odpověz
autor
Naprosto tě chápu, kolem mne je taky plno těhulek, dvě kamarádky teďka porodily, další dvě v srpnu.Švagrová se švagrem se o druhý snažej už rok, takže se taky bojím,že to nepůjde, na druhou stranu, vůbec nepočítám s tím,že bych třeba napodzim nebyla ještě těhu,tak doufám,že nebudu zklamaná. Se jménama je to u nás složitý, manžel chce Jaroslava po něm - což já odmítám,jenže jeho tatínek se taky tak jmenoval (už nežije), tak se to blbě odmítá..tak ještě uvidíme, mě se líbí Adam nebo Jakub. U holčičky máme hodně variant - Eliška, Monika, Veronika, Kamila, Ella, Adéla..tam vůbec není jasno. :grinning:
2. kvě 2007 ve 22:34  • Odpověz
Tak to je hezký. My máme Jakuba a Veroniku. VErči se její jméno nelíbí a Kuba říkal, že je spokojený, že by jiné nechtěl. Ale u KUby se to dá krásně zdrobňovat a vůbec je to moc hezké. Veronice jsme od malička říkali Niko. To teď už nesmíme. Jen Verčo. Ale mě se právě líbí ta Veronika a Nika. No ale to ta puberta. A co říká manžel na to, že s narozením syna už bude pro všechny jen starej Jarda?
2. kvě 2007 ve 22:38  • Odpověz
autor
no vidíš, to mě nenapadlo, to mu musím říct :grinning: Mě se právě u té Moniky a Veroniky líbí, že jsou dvě verze, Monča, Nikča a u Verči to samé - akorát tam je ta ošklivá verze Veruna :frowning2: Jakub je úžasný jméno,ale jmenuje se tak švagr a manža říká,že nebude dávat jméno po někom jiném - nechápu to, jinak je normální,ale tohle si usmyslel,že kluk bude po něm.. ještě,že nechce aby holka byla Jaruška :grinning:
2. kvě 2007 ve 22:40  • Odpověz
Jo a nevím, jestli jsem už psala, že kamarádce řekl doktor minulý týden, že čeká dvojčata. Ríkal, že je to teda ještě malé a v tomto stádiu se stává, že se jedno přestane vyvíjet, ale tomu já nevěřím. Na jisto jí to prý řekne příští týden, tak uvidíme. Zatím se o tom před ní nesmí mluvit. Brala léky aby měla ovulaci, ale při tom dozrává více vajíček. Proto se taky tak množí dvojčata.
2. kvě 2007 ve 22:41  • Odpověz
No Kubovi se teda opravdu špatně nadává. Verča mu říká Kubine a my vlastně občas taky.
2. kvě 2007 ve 22:43  • Odpověz
autor
my říkáme švagrovi Kebule :grinning:
2. kvě 2007 ve 22:48  • Odpověz
No nic, já budu muset končit, nebo se zítra nepřinutím jít do práce. Manža na týden odjel a tak mě ani nemá kdo vyhazovat z postele. Jen jsem si tak říkala, jak ty snášíš to delší odloučení. Zvlášť když tady ani nemáš rodinu. Já když odjede tady v republice, tak spíš odpočívám, protože neodjíždí skoro vůbec. Jednou za rok na rehabku. Ale teď poprvé odjel do zahraničí a jenom na týden a já mám takový divný pocit. Je to úplně jiné, než když je na Šumavě nebo ve Špindlu a může se kdykoli vrátit.
2. kvě 2007 ve 22:55  • Odpověz
autor
A co děláš za práci? No zatím byl pryč dvakrát a potřetí už si to nedokážu představit. Je to hrůza. Naštěstí tu mám dobré přátele, na které se můžu spolehnout a navíc rodiče i tchýně i když daleko - jsou supr a stojej za mnou. No doufám,že teď chvíli nikam nepojede ( i když já bych byla nejštastnější kdyby nejel vůbec nikam už)
2. kvě 2007 ve 22:57  • Odpověz
autor
Jinak přeju krásné sníky a zítra ať to v práci rychle utíká. Já mám dnes noční :frowning2:
2. kvě 2007 ve 22:57  • Odpověz
Pracuju tam kde tvůj manžel. A tvého manžela vůbec neznám. No jo, ale oni mi v těch uniformách přijdou všichni stejní. A je jich tam všude kopa. Já ale nejsem v uniformě.
2. kvě 2007 ve 23:01  • Odpověz
Jo a jinak jsi dobrá. Já si vůbec nedovedu představit, že by po tak krátkém manželství odjel manža někam daleko a já bydlela někde, kde skoro nikoho neznám.
2. kvě 2007 ve 23:03  • Odpověz
autor
:grinning: aha, tak to mě vůbec nenapadlo. Takže někde v kanceláři? Nemáš náhodou na starosti ten fond s příspěvkama na dovču? Manža je neschopen tam dojít...
2. kvě 2007 ve 23:03  • Odpověz
Já určitě nepracuju na stejném útvaru. Protože tvého manžela vůbec neznám. Ale jinak ať si tam určitě dojde. Chystáte se letos někam?
2. kvě 2007 ve 23:05  • Odpověz
autor
no chtěli jsme do Chorvatska na motorce, ale jestli budu těhu, tak pojedem asi jen na Slovensko nebo do Rakouska a autíčkem.
2. kvě 2007 ve 23:07  • Odpověz
No jo. ale na ten příspěvek musíte mít faktur. Ale to ty asi víš, že.
2. kvě 2007 ve 23:08  • Odpověz
autor
jojo vím. Právě proto asi oželíme to Chorvatsko, protože to fakt dopředu nevíme, jestli budu těhu nebo ne a nechci riskovat to Chorvatsko těhu, byť i třeba autem, takže asi to SLovensko nebo Rakousko, musíme se už konečně domluvit a zařídit to. Jedou s námi ještě známí, tak to dycky trvá, než se domluvíme kam přesně pojedem. :slight_smile:
2. kvě 2007 ve 23:11  • Odpověz
No tak to ta těhotná kámoška s těma dvojčatama bude v srpnu v 6 měsíci a jedou do Chorvatska. Vymlouvala jsem jí to, ale říkala, že je těhotná a ne nemocná. Chápu ji, u moře ještě nikdy ve svých skoro 35 nebyla, ale pak si to povíme. Vím, že spoustě holek zakážou delší cesty už na začátku těhu. A vím, jak mě bolí zadek po cestě do Prahy. My jsme minule do Chorvatska vyjížděli v 19.00 a byli jsme tam druhý den v 16.00. Příšerné, i když člověk není těhu. TAk jsem jí říkala, aby to nebyly vyhozené peníze za tu dovču, ale nedala si říct.
2. kvě 2007 ve 23:15  • Odpověz
autor
no já ho radši oželím, nikdy nevíš co se může stát.
2. kvě 2007 ve 23:17  • Odpověz
Taky jsme si plánovali jak budeme s kočárkama sedět v cukrárně, na koupáku a nebo u některé na kafču, ale s těma dvojčatama to moc nevypadá. No uvidíme co z toho bude. Radši jí nic neříkám, nechci ji strašit. I když vím, že těžší je to jen ten první rok a to jen když jsou uplakané. Jinak pak je to výhoda. Ti dva prcci si od malička vystačí. No doufám, že to nečte. Aby se nevyděsila.
2. kvě 2007 ve 23:19  • Odpověz
No právě. A lež pak na udržování někde v Chorvatsku. Někdy ti dokonce řeknou, že není vhodné tě převážet. Toho bych se dost bála.
2. kvě 2007 ve 23:21  • Odpověz
autor
no já si dvojčata nedokážu představit jak bych zvládala - navíc malej byt, malý auto... ale samo bych byla šťastná, když bych věděla,že je čekám, jen bychom asi museli přeorganizovat vše.
2. kvě 2007 ve 23:22  • Odpověz
No nic, jdu spát. Hezký zbytek služby a třeba na sebe zase natrefíme. Ahoj
2. kvě 2007 ve 23:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.