• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z Prostějova

(Zamčená)
7. června 2011 
autor
ahojky, hezké sníky přeji a zítra pohodu v práci. :wink:
2. kvě 2007 ve 23:35  • Odpověz
autor
hezký večer všem, nikde nikdo? :frowning2:
3. kvě 2007 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Oli. Tak co, byteček vybraný?
3. kvě 2007 v 19:48  • Odpověz
autor
Ahoj Miri, zdá se, že ano. Zítra padne konečné rozhodnutí. Já jsem teda celý den spala po noční, takže jsem o tom moc nepřemýšlela, ale stále se nám oboum zdá lepší pro mimi, ten byt se zahradou, sice je dál od PV. No uvidíme, zítra se rozhodne.
3. kvě 2007 ve 20:00  • Odpověz
A ta zahrada je přímo u toho bytu, nebo na ni musíš někam chodit? Jo a ani jsem se neptala, jak je ten byt veliký.
3. kvě 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
oba byty jsou 60m2. (2+1 klasická no :frowning2: ) ta zahrada je kousicek od té bytovky, tak 50 metrů.
3. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz
No u toho je nevýhoda, že kočárek pod oknem nemůžeš nechat stát. Ale jinak v Lešanech bydlí šéf a nestěžuje si. Jen to chce 2 auta. Aby si nebyla odříznutá od světa. My jsme se v Prostějově stěhovali už 3x. A doufám, že už víckrát nebudeme. Ale chtěla jsem mít bydlení vyřešené než děti půjdou do školy. Aby ji nemusely měnit. Podařilo se. Poslední rok sice dojížděly ze Žešova, ale už jsou velký a hravě to zvládly. A je v Lešanech alespoň školka?
3. kvě 2007 ve 20:19  • Odpověz
autor
no teoreticky bych i mohla, protože to je v oploceném prostoru a směrem k těm zahradám, ne k silnici. No s tím dojížděním to je blbý, uvidíme jak to půjde. Školka je v Kostelci. My stejně nepočítáme s tím,že bychom tam tak dlouho bydleli, to máš nejdřív za 4 roky tu školku, a to už asi budem řešit bydlení znova.
3. kvě 2007 ve 20:23  • Odpověz
Jak to, chcete pak větší jo?
3. kvě 2007 ve 20:28  • Odpověz
autor
no my chcem časem zpátky do Čech, a když ne, tak určo větší, protože děti chci samozřejmě alespoň dvě, a chtěla bych časem baráček.
3. kvě 2007 ve 20:34  • Odpověz
Taky jsme se chtěli vrátit a nějak na to nedošlo. Teď už by to nešlo. Děti by odsud nešli a já bych zase nešla od nich. Ale my to k našim máme něco přes hodinku autem, tak to zase není tak strašný. Ale dost často mě mrzí, že si k nim nemůžu zajít jen tak na kafčo a nebo je pozvat na oběd. A taky mám 2 setry a dost málo je vidím. No co nadělám.
3. kvě 2007 ve 20:37  • Odpověz
autor
no my to máme k oboum 2,5 hodiny a ne stejným směrem, ale už jsme si zvykli docela. Jen to pak bude horší,až bude mimi, že ho uviděj třeba jen 1 za měsíc, a taky hlídání je pasé.
3. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz
Já jsem chtěla děti původně 2 a ještě loni když mi někdo řekl co tak mimčo, tak jsem mu řekla, jestli se neuhodil do paličky. No a vidíš. Dneska se na mimčo oba těšíme. Manželovi rodiče už jsou v důchodu, koupili si tu domek, chtějí se sem stěhovat a tak asi bude i hlídání. Povídali, že už nám mimčo nepůjčí. Ty starší hlídat nemohli. Tenkrát byli zaměstnaní a daleko. A teď už zase mají dětičky jiné zájmy. Ale bohužel. Já si mimi chci vychutnat. Ale určitě si občas budeme chtít někam vyjít a nebo zajet s těmi staršími na dovču. Nechtěla bych je o nic ošidit. Tak myslím, že si i babička s dědečkem užijí.
3. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
A odkud pochází manžel?
3. kvě 2007 ve 20:46  • Odpověz
autor
Manžel je z Východních Čech, kousek od Jičína.
3. kvě 2007 ve 20:47  • Odpověz
NO my máme rodiče kousek od sebe a bylo by lepší, kdyby byly dál. Hlavně manželovi rodiče počítají u koho jsme kolikrát byli a museli jsme zavést že když jsme u jedněch, nebudeme navštěvovat ty druhé, protože když jsme byli u našich, tak tchán neustále volal, že něco potřebuje a pak z těch návštěv nebylo nic. Teď už jsme tomu dali nějaký řád, ale bude lepší, když budou jedni rodiče tady. Budu moct ty svoje navštěvovat jak budu chtít. Mám tam spoustu kamarádek, ségry a když jsme byli u našich, tak jsem je prostě nestíhala všechny navštěvovat a ještě být alespoň chvíli s našima. Tak jsem manželovi řekla, že nemůžu za to, že je jedináček, ale že já chci navštěvovat i ségry a budu si tam jezdit jak chci. No ale stejně to nedělá dovrotu. Zítra tam jedu i dětma a myslím, že manžovi rodiče budou chtít aby jsme přijeli až bude manža na konci května na rehabce. Ale to se těším, jak pouklízím celý barák. Přistavujeme a je to kalamita. Ale doufám, že letos to zmákneme a příští rok se mimčo narodí do klídku a bude spinkat v kočárku na terase. Ta už je teda hotová, ale zahrada vypadá jak po třetí světové.
3. kvě 2007 ve 20:55  • Odpověz
autor
No my zas častěji jezdíme k manželovo rodičům, protože tam máme i partu kamarádů, takže naši jsou pak smutní, až bude mimi, budem to muset dělat víc spravedlivějc asi.
3. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz
No bohužel je to docela smutný, když ho vidí jednou za čas. To malé strašně rychle roste.
3. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz
autor
nojo, já vím, jenže práci má holt manžel tady :frowning2:
3. kvě 2007 ve 21:07  • Odpověz
Tak to teda ten můj taky. Ale už jsem si zvykla. Taky za 14 let už se to dá.
3. kvě 2007 ve 21:17  • Odpověz
autor
jojo, my jsme tady pět let. Mě se tady docela i líbí, mám tu přátele a tak.
3. kvě 2007 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky :wink:
3. kvě 2007 ve 21:24  • Odpověz
No tak to je dobrý, ne? Ahoj Jiji. TAk co, jak se vede těhulkám? My zatím můžeme jen závidět. Chtěla jsem se tě zeptat, co doktorovi vadilo na tom, že chceš jet k rodičům? Mám totiž stejného doktora a oboje rodiče dost daleko.
3. kvě 2007 ve 21:30  • Odpověz
autor
Jitu ahojky :wink:
3. kvě 2007 ve 21:33  • Odpověz
autor
Miri jo já jsem tu docela spokojená, jen ty příbuzní jsou daleko no.
3. kvě 2007 ve 21:34  • Odpověz
To si zvykneš. Máš docela zajímavou práci, ne?
3. kvě 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj Miri. No, daří - my už tak obden rodíme :grinning: . Jak taháme informace z předporodních kurzů, tak se to tam furt probírá a prosincovka beny je z nás na vývrat a prchá :grinning: :grinning:
No, já vůbec nevím, co mu vadilo, ale podal mi to stylem, že mi teda sakra něco je a mám trčet doma a né někde trajdat. Co jsem o něm tak slyšela, tak by mi asi neschopenku nedal, pokud bych neměla problémy (i když jsem měla docela blbou práci). Tu původní mi dal ke konci 1. trimestru, bo jsem začala špinit. Pak mi ji kvůli svatbě ukončil, prej se těhotná v neschopnosti vdávat nemůžu a já jsem se pak se sestrou domluvila, že si rovnou vyberu celou dovču. Takže mi tu druhou psal až po měsíci (diagnózu mám mimochodem stejnou, hrozící potrat, což nechápu). Sice do mě cpou hořčík, kvůli bříšku, ale jinak mi není nic. A rozhodně je mi líp doma u rodičů, kde je zahrada, les apod. než být zavřená ve městě v paneláku :angry: . Já fakt nevím, o co mu šlo. Jo, a nezapomněl dodat, že kontroly chodí hodně - tak jsem získala takovej pocit, že tu kontrolu na mě nakonec ještě sám pošle. Teď máme zrovna takový víkendy, že minulej týden jsme byli na šedesátinách, v sobotu jdeme na svatbu, tak vždycky trnu. Doma na zadku kvůli tomu sedět nebudu :angry:
3. kvě 2007 ve 21:37  • Odpověz
autor
Miro jo docela jo, sice je to tu někdy na zabití, ale zas jsem pořád mezi lidma, nenudím se.
3. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
Miri ujelo mi pismenko, promiň :confused:
3. kvě 2007 ve 21:41  • Odpověz
autor
Jitulko, on je fakt divnej, si myslím, že je to fakt logický, lepší bejt na vzduchu. Nevíš náhodou jak dopadla Peťa u toho doktora?
3. kvě 2007 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.