• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj snažilky, doufám, že se připojíte do "nového" tématu. My se s přítelem o budulínka snažíme od listopadu 09 a zatím neúspěšně. Tak budu moc ráda, když i Vy písnete a dáme se společně do diskuze, kde snad tu smůlu jednou prolomíme.
7. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahojky, tak já bych se přidala. My jsme se s manželem brali 6.6.2009 a od té doby se snažíme a stále nic.Už z toho začínám být hodně nervózní. Koupila jsem si i kapky Femigard a hlidame ovulaci. TAk snad to konečně výjde. Jen poslední dva měsíce mám problémy s MC. Tak uvidíme
7. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak já se vdávala 5.9.2009 a snažíme se od dubna. Holky, nesmíme myslet na to špatné. A že je toho na MK spousta. Já se taky trochu bojím, že by to nemuselo jít, měla jsem vždy problémy s MS, ale snažím se dělat věci tak jako dosud a na mimino příliš nemyslet. To se mi to povídá, když se snažíme chvíli (doslova:slight_smile:, já vím..uvažovali jste už o návštěvě DR, nebo budete ještě čekat?
7. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Ono k lékaři nemá cenu chodit dokud se nesnažíte rok v kuse.Takže máme ještě čas. Ale mám šikovnou paní doktorku a snaží se nám různě pomáhat. Zrovna v pátek půjdu na kontrolu tak uvidím co a jak. Zrovna mám OVU tak se trošičku snažíme s manžílkem tak uvidíme jak to dopadne.
7. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
To se strašně lehko řekne, nemyslet na to, jenže to tak krapet nejde, zvlášť když se do toho motají problémy. :frowning2: Mi dr. řekl, že mám doslova rok na to otěhotnět, jinak později mimčo nedonosím:frowning2:, teď jsem měsíc brala Calibrum BabyPlan a dr.,ale i plno kamarádek mi doporučilo právě gynex. Neznáte to některá?

jinak holky držím palečky, ať se na nás to štěstí usměje...
7. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz
Smolarka.k: teda tak to je hodně hloupé. A jakto, že doktor předpovídá takový verdikt? Já mám ojakživa problémy s mensruaci a bez tabletek bych jí snad ani pořádně neměla. Nyní beru i tabletky na vyvolání ovulace. Včera a předevčírem jsme s manželem snažilkovali, tak kéž by to konečně vyšlo. Ono opravadu nemyslet na to nejde. Myslim kudy chodím a ještě vubec, když teď v okolí je každý těhotný.
8. dub 2010 v 06:43  • Odpověz
autor
ance1: Předpověděl to, protože mám problém s dělohou a děl.hrdlem, takže mě tím dostal do kolen. Taky na to pořád myslím a jak jsi psala, zvlášť když jsou všude samé těhulky a maminky s kočárky. Nesmíme to vzdát, nic jiného nám asi nezbývá. Měla jsem MS pravidelnou, jak před prášky, tak i po nich, ale poslední tři měsíce se opožďuje, tak týden - dva.
Uvidíš, že to výjde! My teď čekáme jestli mrška dorazí nebo si dá na čas.
8. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahoj snažilky,
ráda bych se k vám přidala. Minulý rok v březnu byl první pokus, hned na to jsem měla na těhu testu //. Šla jsem k doktorovi na krev, ale HCG už nebylo moc vysoké a pak jsem šla ještě dvakrát na krev a už bylo na 0. Doktor to nazval jako preklinický abort. Pak byl přítel zhruby 4 měsíce pryč. V říjnu jsme se vzali a hned na to jsme se začali intenzivně snažit. I přesto, že se nesnažíme minimálně rok, tak jsem zašla za doktorem a ten mě začal ihned vyšetřovat. A já jsem ráda, že se něco děje nebo bych se jinak zbláznila. Je těžké na to nemyslet. Přeji brzo všem //.
8. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
smolarka.k: můžu se zeptat, jaký problém máš s dělohou? Mi doktor oznámil, že mám Uterus arcuatus. Ale říkal, že nechce dělat žádné závěry, protože mě čeká ještě hysteroskopie. Ale jak mi to oznámil, tak se mi vidina mít dítě hodně oddálila. A to mě ještě čekají genetické testy a imunobiologické testy. Hlavně, aby se už další problém neobjevil. Tak se mějte krásně a zase brzy papa.
9. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Jéje, tak se nám to tu moc nerozmnožuje a nějak diskuze upadá. Tak jak se vám všem daří. A jak pokračujete s otěhulkováním.
9. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Já jdu dneska k dr. ať vyřeším mé problémy s mc, tak snad na něco příjde. Ale jsem nervozní i po 6 letech se mi tam nidky nechce. :confounded:
9. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky. Všechny diskuse jsou rozjeté a tak si připadám že se vměšuju. Ale nechci si diskuse jen pročítat, chci už taky přidat něco do mlýna. Ance1: hned se zaměřím na tebe :slight_smile:. Jdeš na gyndu kvůli nepravidelné menstruaci? Nebo už to chceš s doktorem taky pořešit? Lenka
9. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
Vmleina: vítam tě. Neboj nevněšuješ já taky využila nové diskuze a přece je fajn se podělit se zkušenostmi s jinými ženami, které jsou na tom podobně. Menstruaci mám pravidelnou jenom teť poslední 2 cykly mám před klasickým krvácením týden hnědý výtok, špinění.A nelíbí se mi to nevím od kdy pak počítat cyklus.
9. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
ance1: to je hrůza, organismu prdne v bedně a začně měnit zaběhnutý systém a zrovna když má být vše ťip ťop :slight_smile: Vůbec se neodvažuju napsat co by to mohlo být - protože nejsem ani ten laik. Takže se snažíte od června 2009, jo? Necháváš to zatím na přírodě nebo jsi už začala třeba pít bylinkové čaje, měřit si BT atd, Mojžíšovou metodu?
9. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jo organismus je lump. Jen to nechápu, beru tabletky abych vůbec menzes měla tak fakt všechno přesné jak hodinky. Už jsem taky uvažovala jeslti to není zánět, ale nesmrdí to a myslím si, že zánět by měl být celou dobu né jen před cyklem. No však uvidím za dvě hodiny. Jinak zatím mi paní doktorka napsala tabletky na vyvolání ovulace a koupila jsem si kapky myslím, že femigard. Všude píšou, že hodně ženám pomohl a za 1 měsíc měli špuntíka, tak to zkouším. Ale jinak zatím nic. A co ty?
9. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak my se snažíme cca 10 měsíců. Naivně jsem si myslela, že otěhotnět nebude žádný problém. Když 1. ani 2. pokus nevyšel, tak už jsem kroutila hlavou, jak to, že lidstvo ještě nevymřelo a přitom je nás jak mravenců. :slight_smile: Pak jsem zkoušela pít různé čaje - nepomohlo. Měřila jsem si tři měsíce BT, ale už si neměřím. Nevychází mi měřit si v pravidelnou dobu a taky na to tím pádem dennodeně myslím - hned od rána. Cyklus mám docela pravidelný (29-33 dní). Byla jsem už na gyndě. Udělali mi 3 DC hormonální profil - v normě. Spermiogram od manžela - paráda. Měření folikulů a následně injekce pregnylu. Teď mi dělali odběry ze sliznice (10 h po styku). Myslím si, že se to nazývá postkoitální test. No a právě doktor trochu nadhodil, že mám rozdvojenou dělohu, ale že to prokáže hysteroskopie. V pondělí jdu na krevní odběr, budou mi zjišťovat hodnoty progesteronu, který je prý důležitý aby se plod vůbec udržel, ale už teď doktor řekl, že tam bude asi problém, že proto jsem loni v březnu ani nedocílila správného uhnízdění. Teď jsem zase plná očekávání, protože jsme měli oplodňovací víkend po té injekci pregnylu. Tajně doufám, ale přitom pochybuji.
9. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
Ahoj snažilky,

mleina vítej. Jinak latinsky to tedy neumím, ale oznámil mi, že mám rozšířené hrdlo, které jakoby s dělohou nespolupracuje, takže bych později mohla mít velký problém dítě donosit :frowning2:, myslela jsem si, že třeba jen straší nebo je to nějaký tajný recept na zvýšení porodnosti, tak jsem šla k dalším dvěma lékařům a bohužel, verdikt stejný, tak teď každý měsíc čekám a pomalu se i "modlím" aby se už zadařilo. Je to trochu postavené nahlavu, ale asi to tak má být, sama nevím. Dr.mi na začátku předepsal tablety, které by na hrdlo měli pomoci, ale nezabralo to, tak mi napsal listovku a popřál mi hodně zdaru, tak jsem od něj šla trochu v divném rozpoložení, jestli je to vtip nebo ironie, ale tak snažit se snažíme. Teď čekáme, jestli mrcha dorazí.

Nezkoušela jste některá Gynex? Pokud MS dorazí, tak to asi vyzkouším, protože mi to hodně známých dopooručovalo a dokonce i pár kamarádek, kterým doktor řekl, že děti mít zřejmě nebudou, zapadli, a to celkem brzy od doby užívání.
9. dub 2010 v 17:42  • Odpověz
smolarka.k: člověk se může jen divit, na co se při tom snažení nepřijde. Člověk funguje jak má, ale přitom tam dole není něco v pořádku. Moje známá je zase opačného ražení. K doktorovi nechce jít za žádnou cenu a snaží se už přes rok. Že by ji ty výsledky znervózňovaly. Což já zase nepochopím.
Jak jsme se loni začali snažit, tak jsem si různé diskuse pročítala 1x za čtvrt roku, protože mě jen stresovaly. Ale teď už vím, že si o tom potřebuji s někým pobavit, i když na to člověk nesmí myslet, tak to prostě nelze. Ať jsem v práci, doma, s kamarádkou, pořád to je v hlavě.
Včera jsem zrovna o tom Gynexu poprvé četla. Tak by mě zajimaly taky vaše reakce. Hezký páteční večer.
9. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
mleina: Jsem stejného názoru, taky jsem se na začátku s tím spíš uzavřela do sebe, ale člověk za chvilku opravdu zjistí, že to tak prostě nejde, protože ho to užírá mnohem víc, než kdyby o tom mluvil. Na to prostě nejde nemyslet, navíc, když kolem sebe člověk vidí lidi, kteří děti nechtěli, ale mají je a my, co po nich tak toužíme, tak se prostě ne a ne zadařit.

Jinak o tom Gynexu jsem slyšela jen samou chválu, kamarádka plánuje druhé mimčo, ale první co udělala, tak si koupila gynex, že u něj si je jistá, že zapadne hned. Tak to asi taky risknu :slight_smile:
10. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Přesně tak, není nad to - vypovídat se.
Četla jsem na modrykonik.cz spustu názorů na gynex a musím říct, že to vypadá opravdu dobře. Kladné názory naprosto převažují. Takže jsem už vlastně rozhodnutá. Zhruba 20. 4 bych to měla dostat, tak bych si to chtěla zařídit tak, že bych hned 1 DC začala. Sice jsem trochu na vážkách, jestli mi třeba gyndař nepředepíše taky nějaké tabletky, tak abych pak nebyla přespříliš nabitá různými stimulanty. Zkusím se doktora na gynex zeptat.
Tak snad se nám to všem brzy povede. Zatím pa. :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojky.Tak paní doktorka mi skoro nic neřekla. Vůbec nevím proč teď mám týden špinění a odkdy to počítat. Ale vypadá, že ovulace opravdu proběhla sice asi dříve než 14 den cyklu tak uvidíme. Ale domluvily jsme se, že pokud se nám nepovede do června tak pak půjde manžílek na spermograf a bude se zjišťovat problém. Já teď zkouším femigard o gynexu jsem zatím neslyšela.
11. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Ahojík :slight_smile:

taky jsem si přečetla pár názorů, a jak píše mleina, jdu do toho, jen teď musím počkat na MS. I když je fakt, že si trošku přeju, aby nedorazila, ale tak uvidíme.

Taky jsem právě měla strach si gynex pořídit, protože jsem teď brala BabyPlan a navíc listovku, ale tak zkusit se má všechno a dr. mi řekl, že tím nic zkazit nemůžu:slight_smile: hezký zbytek víkendu a pěkné snaženíčko :wink:
11. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky. Tak fakt si už začínám připadat jako blazen. Strašně moc se na to otěhotnění vážu. Dneska se mi dokonce zdálo, že jsem si dělala těhotenský test a vyšel pozitivně, ale byl to jen sen. Taky jen nějaká změna a už doufám že snad. Třeba poslední dva večery mi bylo divně od žaludku včera mě párkrát píchlo v prsou a teď mám takové mravenčení v podbříšku, ale asi z hladu. A to jsem teprve asi 6 den po ovu, tak je ještě hafo času. No prostě cvokatím
12. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky. Je to fakt hrůza. Rady typu, nemyslete na to, jsou na houby. Při práci ještě dělám dálkově školu a začíná mi zkouškové. Nemůžu se moc soustředit, vždy se při učení zasním a už vidím malé mimi. Jak jsme měli loni první pokus, tak už jsem měla připravené jména pro všechny možné varianty. Dokonce už mám vybraný kočárek. Samozřejmě, že se to s postupem času nespočetkrát změnilo :slight_smile: .
Vyvíjím na svou psychiku tlak, že si říkám, žádné dítě teď nechci, že nejdříve musím zhubnout, věnovat se škole atd... Toto vždy dodržím do ovulace. Po ovulce už ale jen odpočítávám dny do další menstruace a na nic jiného nemyslím :confounded: .
Jestli jednou počnu, tak si nemyslím, že budu snažilkám říkat - hlavně na to nemyslete...
Jinak už jsem si objednala ten Gynex a v květnu začínám Metodu podle Mojžíšové.

Takže hlavně na to nemyslete :grinning:
12. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

ance: To je asi úplně normální, cvokatí nás víc, neboj. Taky mám pocit, že je mi zle od žaludku, pak to přejde, tak mě začnou bolet prsa a nakonec se neukáže nic. Občas mám pocit, že je to jen moje sugesce. Ale taky se mi zdává o tom, že si dělám test a jsou tam //. Pak se ale vzbudím a říkám si kéž by to byla pravda... Ale ono to příjde, jednou určitě!!!

mleina: Taky jsem už gynex objednala, tak jsem zvědavá na ten zázrak. Jinak na to "taky nemyslím" :D, zkoušela jsem to taky zahrát do autu tím, že je přednější škola a práce, ale ono to nějak nefunguje, zvlášť ne, když příjdu do školy a tam samá těhule nebo maminka s kočárkem. A jak jsi psala - kočárek a dokonce i sedačku máme už vybranou :D.

Prostě blbnem, holky, ale to je přeci dobře,ne? Kdyby jsme mimčo nechtěli, tak pro něj neděláme první poslední. Tak na to nemysleme :D :D :D ( mleina: to je dobré motto :D)
13. dub 2010 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky ráda bych se k Vám taky připojila ale jak tak koukám tak jsem úplnej začátečník, minulý měsíc jsem přestala užívat HA a teď by jsem to chtěli zkusit poprvé....
13. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Jakone: nazdárek vítám tě. No jo my se už snažilkujeme déle, ale snad ti to brzo výjde a nebudeš muset tak moc všechno řešit.
13. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ance1:Děkuju, jsi hodná, budeme si všechny dohromady držel palce:slight_smile:

Můžu se zeptat berete nějaký vitamínky nebo něco?Já začala tu kyselinu listovou, doporučíte mi ještě něco jiného?
13. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj Jakone. Já jsem teď začala brát taky jen tu kyselinu listovou. Těch přípravků je hodně. Doktor mi radil brát Calibrum baby plan, ale nešla jsem do toho, protože jsem už brala GS Mamavit. Pak jsem třeba pár měsíců polykala melasu. Pořád něco do sebe láduju.

Příští týden to mám dostat. Tak se neustále sleduji. Mačkám si prsa a zkouším jejich citlivost, dívám se jestli na nich nemám naběhlé žíly. Každou bolest v podbříšku ihned řeším. Prostě jako všechny snažilky :slight_smile: .
Bohužel si myslím, že mám premenstruační syndrom, takže si vždy na konci cyklu připadám těhotná :slight_smile: . Ale zase musím se přiznat, že jsem už zhruba 4 měsíce netestovala. Nemám doma žádný těhu test. Mám cyklus +- 33 dní. A do lékarny zaběhnu až kdybych to nedostala 35 DC.

Holky mějte se a hlavně pozitivní myšlení.
13. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
můžu se mezi vás přidat?
Máte krásný název témata, takový pozitivní a nadějný :dizzy_face:
13. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
Ahoj snažilky,

aji a jakone vítám Vás mezi námi :wink:!

Jakone: Teď beru listovku a tento měsíc jsem dobrala Calibrum BabyPlan. Jinak se chystám na Gynex, snad už konečně ten aspoň malinko pomůže :slight_smile:
14. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.