• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
daphney:třeba to vyjde a budou tam // Držím palce!!!
Když už v tom praní a žehlení budu,tak to vezmu jední vrzem :grinning:
Tu knížku jsem si nakonec objednala,protože stejnak pořád nevím jestli do Prahy příští týden pojedu nebo nepojedu.Tak myslím,že do tří dnů by jsem jí měla mít doma.Už se těším!!!
Tak to taky nechápu tu tvoji kamarádku....mě to taky sere!!!Třeba to jednou pozná sama...
15. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
anice1:tak jedině,že jim zakážeš balíček rozbalovat :slight_smile:
15. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
zatím jsem se s tím prádlem moc nerozhoupala....zatím pořád sedím u netu :grinning:
15. čer 2010 v 10:58  • Odpověz
Kejvinka: TAkt o naši nedělají, spíš aby tam nebyla právě na obálce hlavička a to baby prozradí vše. A co práce neuteče. To já když se v práci nudím, tak hledám recepty převážně moučniky.
15. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
anice1:nebo počkej až přijde mě a já ti pak písnu jak byla zabalená. Myslím,že to bude ale zabaleno normálně a nebude tam nic vidět...
15. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
ance1 : to chápu, pak už jim to nevymluvíš.... tak jedině k nějaký kamarádce, škoda, že těch obchodů nemají víc :cry:
15. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
Kejvinka: tak jo já tedy počkám, tak pak pisni. Co dneska vaříš?
15. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
Naděje na // si moc velké nedělám, spíš to chci pro klid duše, ale i tak děkuji, písnu jak to dopadlo....

Jo na receptech ujíždím taky, dneska je v práci dost blbá atmosféra, takže to začínám chytat taky, jsem protivná už i sama sobě :confounded: Chtělo by to nějaké rozptýlení

kejvinka: jojo net je droga, každé ráno si říkám, co potřebuju za den vše zařídit, kam všude zavolat, přepsat slovíčka z angličtiny, udělat úkol atd. a pak čumím do albíček na těhulky a po kočárkách, jsem fakt nemocná :grinning:
15. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
daphney: jéje, tak to já zase naštěstí až tak nešílím s těmi kočárky. To zatím vůbec neřeším. A kdyby náhodou tak máme ještě kočárek po nás takový starší, aleje zachovalý a hlavně dobře huštá oproti těm moderním a k tomu ne že bych byla pověrčivá, ale kočárek se má pořizovat až je mimi na světě. Prý to nenosí dobrotu jinak.
15. čer 2010 v 11:38  • Odpověz

ance1 : tak to já už mám shrnuté požadavky, ale jelikož je jich táááááák moc, nevím jak se budu jednou rozhodovat :wink: No jdu radši kouknout na náš hotýlek kde se budu už za dna týdny válet, alespoň přijdu na jiné myšlenky :wink:
15. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
daphney:a kam že se to chystáte?
15. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
do egypta... už aby to bylo :slight_smile: ještě dvě hodky v práci, musím si vymyslet něco abych si to tady zpříjemnila, co vlastně děláš ty ance1?????
15. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz
jsem strašná...tak to vypadá,že den prádla se přesune jiný den :grinning: Jsem lenoch línej :grinning: Akorát jsem umyla nádobí a jinak jsem čučela na bednu. O rána přemýšlím co vařit a ještě mě nic pořádného nenapadlo.Takže to asi nakonec zvítězí kuřátko s bramborovým knedlíkem a zelíčkem.No ještě mám čas vymyslet něco jiného.Manža chodí až po páte...
15. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
kejvinka : kuřátko je super, já taky místo abych pracovala tak tady tlachám s holkama o hloupostech :slight_smile: a prádlo Ti neuteče
15. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Daphney: teda tak to máš fajn, ale snad vás nechytnou střevní problémy. No a já dělám personalistku v personální agentuře a je to teď nějaké slabší s nástupy. To se to zase rozjede přes léto, když člověk chce dřive končit.

Kejvinka: TAk teď jsi mě pobavila, ale co práce není zajíc ta nikam neuteče.
15. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
tak holky jsu dát spršku a šupky domů, MS zatím nikde a v lékárně neměli mamatest, tak ho koupím zítra a testnu zítra pokud nepřijde MS.

Hezký zbytek dne :slight_smile:
15. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky, tak dakujem za typy, aspoň viem, čo mám navariť. inak, u nás v práci je to nanič, dnes som sa definitívne rozhodla, že si idem nájsť niečo nové, aby som tam nezblbla... už rok si hovorím, vydržím a pojdem čoskoro na materskú, ale takto by som sa toho nemusela dočkať nikdy.
ance1: ty si v personálke? ako to vyzerá s prácou? posielala som životopisy a hodne ich ide cez personálky, tak sa možno niekde stretneme :slight_smile:
kejvinka: som rada, že tie testy dopadli ok, buď rada, že si doma :slight_smile: ale presne poznám ten pocit, že sa ti nič nechce. Deň prádla je skvelá vec, tiež si zavediem také dni...a asi ich nikdy nedodržím, ale líbí se mi to :slight_smile:
daphney: písni, držím palce, nech to vyjde, už by konečne mohlo nám všetkým
15. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ranko berušky :slight_smile:
tak šéfová je na dovče a v práci vládne hned lepší nálada

gmartina: držím palečky ať se Ti podaří najít něco lepšího, dneska zavadit o pořádnou práci je docela fuška, Třeba prospěje změna pracovního prostředí a najdeš konečně // v jakém vlastně pracuješ oboru?
Jinak děkuji všem co mi drželi pěstičky, ale testík NEGATIVNI i když jsem to čekala, nějaká slzička ukápla :frowning2: no nedá se nic dělat, hlavně aby MS přišla co nejdřív ať se můžeme vrhnout do dalšího kola. :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
Také přeji dobré ránko.
Dneska to u nás vypadá na sluneční den,tak mám hned lepší náladu...snad mi vydrží celý den :slight_smile:

daphney: tak to mě mrzí že testík byl negativní,ale musíš doufat a věřit,že příště už to určitě musí vyjít

gmartina: úplně tě chápu,když Ti to v práci leze na bednu.Taky si už asi skoro rok říkám,že si začnu hledat něco jiného,ale pořád se k tomu nějak nemám.Mě u nás leze na nervy to,že se furt něco mění a vedení si myslí,že si v naší pobočce válíme šunky :angry:
16. čer 2010 v 08:53  • Odpověz

kejvinka: koukám, že máme v práci asi stejné vedení :slight_smile: tady je to něco podobného, když chceme něco koupit, třeba blbej nástroj který by se každý den používal, nemusí být ani drahý, tak to nejde a pak koukám, jak zbytečně vyhazujou peníze oknem :angry: a s těma šunkama je to taky tak, šéfka si chodí v pracovní dobu, na nehtíky, ke kadeřnice atd. samozdřejmě vždy řekne, že má jednání, ale asi nejsem blbá když přijde s novou hlavou. :angry: :angry: :angry:
16. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se jdu tedy přidat do dnešní diskuze.

daphney: je mi to líto, ale není všem dnům konec. Ale lepší bude, když si zajdeš na vyvolávačku, ať to pak nečekaně nedojde na dovolen
16. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
ance1 čekám do pátku a když nic, tak jdu na vyvolávačku.
Jinak dneska jsem volala do gennetu a rozvrhy na září stále nejsou, tak budu volat zase za týden, chci k té primářce Brandejské, takže bych ji nerada prošvihla, byla u ní kamarádka a moc spokojená a všude na ni slyším jen samou chválu :wink:
16. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
mi dneska má dorazit mrška, ale zatím nic a ani zmínka je to dneska asi 29 DC a nebo 35, ale spíše 29. Občas je těžké odkdy mám počítat cyklus. Tak už docela začínám zase mít naděje, ale moc bojím, že si jen tělo dělá srandu a pak příjde MS v plné parádě. No pokud dneska nedorazí tak zítra odpo možna testnu.
16. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz

ance1 a to včerejší špinění ustalo? taky někdy nevím od kdy počítat, ale po poradě s gyn. se má prý počítat ode dne kdy začneš krvácet, ne jen špinit, tak to tak teď dělám...... pro mě je lepší testnout a vědět na čem jsoem, než čekat jestli dorazí nebo ne. Přeji Ti aby testík dopalf lépe než u mě :wink:
16. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
daphney:jo už včera odpoledne a dneska ani trošku.
16. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz

ance1 tak to je divné, to se mi ještě nestalo, stalo se mi, že jsem jednorázově krvácela, nebo špinila, ale většinou tak 2-3 dny, ale takhle krátce to by mohlo znamenat něco hezkého :wink:
16. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
daphney: kéž by jo.
16. čer 2010 v 18:43  • Odpověz
anice1: jak říká daphney,je to trochu divné.Třeba se už štěstíčko konečně usmálo.Držím pěstičky :slight_smile:
16. čer 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, přibíráte ještě do party?
16. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj rosslyn.Jasně,vítám tě.Písni něco o sobě.
16. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.