• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ance1: no to fakt vyzerá krásne, zajtra testni a daj vedieť. mne sa to tiež ešte nikdy nestalo, ale takto nejak by to mohlo začínať :slight_smile:
daphney: ja pracujem v marketingu a tiež si myslím,že ked zmením prostredie, tak to bude lepšie. už ma nebaví makať víkendy a presčasy, čo je samozrejme samozrejmosť, že je to neplatené, to je samozrejmosť tiež. som proste unavena, ked sa zrazu niekto zmyslí v piatok, že v sobotu bude školenie a hotovka. tak snad sa mi čoskoro podarí nájsť si niečo nové.
kejvinka: ak veríš, že je to dobré, tak si nájdi niečo nové.ja si to hovorím už rok, ale až teraz pretiekol ten povestný pohár trpezlivosti.. a už viem, že bude dobre...vlastne mi uplne spadol kamen zo srdca, že som sa konečne odhodlala :slight_smile:
16. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Rosslyn: Určitě se přidej a napiš opravdu něco o sobě.

TAk já už dneska ráno neuměla dospat a zatím stále nic pouze bílý hlen. Rano jsem sama bojovala se sebou ať ještě neudělám test, když tak až večer. Kamoška mě zase bantuje, že mám vydržet do příštího týdne, ale to nedám. Tak pokud nic nepřijde tak asi dneska odpo zkusím, jen bojím, že tam zase bude jenom jedna /
17. čer 2010 v 06:51  • Odpověz
ahoj holky.jdu vás zase pozdravit....
ance,zkus vydržet co nejdýl,pak bude test průkaznější.Ale to se snadno říká,co..já už vidím sebe,jak čekám..:slight_smile:
Já mám teď pár dní volno,tak i to budu užívat.O víkendu nás čeká oslava,Šimonkovi budou 4 roky,hrozně rychle to uteklo.Máme objednaný dort ve tvaru autíčka a snad časem příjde i dárek-koloběžka,co jsme mu na netu objednali.Myslím,že bude mít radost.
17. čer 2010 v 08:06  • Odpověz
Petrunka01: no asi nevydržím a dneska budu testovat.
17. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
tak dej vědět....:slight_smile:
17. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky,
rosslyn : Vítám Tš tu :slight_smile:

gmartina : to je dobře, že jsi se rozhodla, uvidíš, najdeš si něco lepšího co tě nebude tak vyčerpávat a hned půjde vše lépe :wink: podvědomí dělá hodně, tak dej vědět jak jsi na tom s hledáním nového zaměstnání, přeji šťastný výběr :slight_smile:

ance1 tak co???????? jsem napnutá, doufám že tam najdeš // fakt by to chtěla nějakou těhulku ať to tady můžeme všichni pochytat. Myslím na tebe, tak koukej hned písnout :wink:

petrunka01: tak přeju vše nej nej nej k narozeninkám, hezky si to užijte :slight_smile:

17. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
daphney: ještě nevím možná odpoledne, ale pak dám vědět.
17. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Přeji krásný slunečný den :slight_smile:
anice1:držím palečky ať tam ty dvě // jsou :slight_smile: Jinak dnes mi přišla ta knížka Babyweb do ruky.Je fakt super a je v ní popsané úplně všechno. Přišla ale zabalená jen ve fólii,takže bylo vidět co je to za knížku...

petrunka01:tak to bude určitě krásná oslava a dáreček se bude určitě líbit :slight_smile:
17. čer 2010 ve 13:33  • Odpověz

kejvinka: taky jsem z ní byla našená, nečekala jsem že bude tak veliká a obsáhlá, zatím jsem přečetla jen snažení a část těhu, zbytek letmo prolistovala a schovala do šatny, už se těším až budu mít důvod přečíst jí celou :slight_smile:

odpoledne jdu na UZ, MS stále nikde tak jsem zvědavá co to bude :unamused:
17. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz

ance1: jasně uvidíš jak se budeš cítit, do ničeho se nenuť :wink:
17. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
daphney: dík za povzbudenie, uvidím ako sa mi bude dariť pri hľadaní :slight_smile:
ance1: som napnutá aj za teba, obdivujem, že vydržíš čakať, ja by som testla už ráno. tak snád to vyjde, aby sa tu konečne niekomu splnil sen...takže daj vediet hned ako budeš vedieť, ako si dopadla
17. čer 2010 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky! TAk čekání se vyplatilo a já konečně porpve v životě viděla na testiku //. Snad ale bude vsechno v naporstem poradku, ještě ale testnu zítra ať vím, ale už dneska čárka byla hodně dobře vidět. Manžílkoví jsem nic zatím neřekla počkám si až pak třeba s fotečkou s ultrazvuku
17. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
ance..potichounku jásám s tebou..ale nahlas moc ne,aby se to nezakřiklo
17. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
ance1: blahoželam, blahoželam, blahoželám....verím, že všetko bude v úplnom poriadku...veľmi ti to prajem :slight_smile:
17. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj, moc vás všechny zdravím a ráda bych se připojila do vaší diskuze... pořád jsem váhala, ale když jsem tu dnes náhodou našla příspěvek Ance1, tak mi to nedalo :slight_smile:
Ance1 moc gratuluju, ale především moc a moc držím palce, aby bylo vše tak jak má!
17. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
A teď něco o mě - HA jsem brala bez přestávky několik let, poslední pilulku jsem si vzala letos v březnu. Od té doby mám ale bohužel problémy s MS. Po vysazení HA dva měsíce po sobě nepřišla, v květnu jsem byla u paní doktorky a píchla mi agolutin - poté přiěla MS za cca 5 dní. Teď mi běží další cyklus - teď je to myslím cca 29 DC (ještě se v tom počítání moc neorientuju :wink: , ale zatím opět stále nic.. tak uvidíme, jestli i tentokrát bude potřeba zajít na injekci nebo se vše konečně upraví. Jinak se snažím baštit listovku, ale přiznám se, že zatím ne moc pravidelně - jen občas když si vzpomenu...
17. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
ance1 to je super, potichoučku gratujuju, ťuk ťuk ťuk ať to nezakřiknu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2010 v 07:28  • Odpověz
barka83 a už se snažíte o miminko nebo se na snažení teprv chystáte, někomu dýl trvá než se očistí od hormonů a tělo začne normálně fungovat, před braním antikoncepce jsi měla MS pravidelnou?
18. čer 2010 v 07:32  • Odpověz
anice1: taky začínám potichoučku gratulovat....držím pěstičky ať je vše ok :slight_smile:
18. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
Moc děkuji všem, dneska ráno zase vykoukal čárečka a zase dobře viditelná a ještě rychleji ne včera. Jen nevíte, kdy má cenu volat doktorce se objednat. Dokud nebudu vidět na UTZ, že je vše v pořádku, tak stejně budu nejistá.
18. čer 2010 v 09:21  • Odpověz

ance1 to jsem ráda, na UZ bude mimi vidět nejdřív tak 3 týden po ovulaci,ale zatím bez srdeční akce. tak na sebe dávej pozor nic těžkého nezvedej, bašti listovku, docela Tě obdivuju, já bych to přítovi asi dedovedla tak dlouho tajit :grinning: ale zase budeš mít nádherné překvápko a manža se zblázní radostí :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojky holky můžu se připojit k vám do diskuze? Taky se snažílkujem o mimi i když jednoho roštáka už máme :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
anice1: a kdy jsi měla poslední menstruaci?Podle toho se to dá spočítat.No vidíš alespoň si tu knížku můžeš objednat...Držím pěstičky
studanka789:vítám tě,klidně se k nám přidej :slight_smile:
18. čer 2010 v 09:49  • Odpověz
ance1 tak držím pěstičky at to dopadne a je všechno v pořádku :wink:
18. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
Daphney: No včera jsem měla co dělat mu to neříct, ještě když měl špatný den, ale ne ne musím vydržet. SAmozdřejmně bych si to jen pro sebe numěla nechat, ale mám skvělou kamaráku, takové moje druhé já a té jsem svěřit mohla. Už ve chvílích snažení mě potporovala a povzbuzovala, že to bude dobrý. Je fakt skvělé mít dobrou přítelkyni.
18. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Venku hnusně a doma nuda jak blázen... :confounded:
18. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj snažilky, taky bych se k Vám ráda přidala, snažíme se 11-tý měsíc :fearful:
18. čer 2010 v 18:27  • Odpověz
daphney: snažíme.. ale je to stížené tím, že mám nepravidelný cyklus, respektive to vypadá, že tělo si zatím bez HA nějak samo neumí poradit - nějak za ty roky zlenivělo :unamused: ale doktorka mi říkala, že to může trvat třeba půl roku než se to srovná do normálu a já měla s nepravidelností potíže už před braním HA, takže to u nás asi bude na delší dobu..ale člověk nikdy neví , co se může stát a v tomhle případě to platí dvojnásob:slight_smile:
mohly byste mi poradit něco na srovnání cyklu? víte o něčem? četla jsem tu něco o gynexu, kontryhelovém čaji.. zatím mám v tom všem docela zmatek a nevím, co by skutečně mohlo pomoct.. máte s něčím z toho zkušenost?

18. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
ahoj
barka-vítám tě tu mezi námi..já si teď u nás v bylinkách a čajích koupila Ženský čaj,je to směs přímo na srovnání cyklu.je v tom kopřiva,kontryhel,měsíček,heřmánek..určitě by ti někde poradili,co je nejlepší.Zatím ho piju jen pár dní,tak uvidím,jak zabere.Ale je fakt,že se lidem z mého okolí čaje z tohoto obchodu opravdu osvědčily.
18. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
dokonce jsem našla i eshop toho místního obchodu,kdybys náhodou měla zájem
http://www.gresik.cz/eshop/hledej.html?query=%C5%BEensk%C3%BD+%C4%8Daj
18. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.