• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak to se moc nepovedlo..zkouším znovu
http://www.gresik.cz/eshop.html
18. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
petrunka01: moc děkuju za radu i odkaz - hned zítra se zkusím pozeptat v bylinkách tady u nás po okolí a kdybych neuspěla, tak určitě objedám čaj přímo z těch stránek. Byla bych ráda, kdyby bylinky zabraly - na další injekce s hormony se mi opravdu chodit nechce
18. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
to věřím,já taky doufám,že čaj zabere a vše půjde hladce..
18. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz
ahoj, tak jsem dneska sháněla ten ženský čaj, ale bohužel ho nikde něměli..zkusím ještě zapátrat v pondělí a pak asi objednám na webu. zatím jsem si na doporučení v lékárně koupila kontryhelový, ale ted jsem zase v některých diskuzích četla, že ten by se měl pít jen v první polovině cyklu (do OVU) a pak už ne.. koukám, že bych si měla udělat nějaký "kurz na babku kořenářku", abych se v tom všem vyznala :slight_smile:
19. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
ja som pila ženský čaj, brala som aj vitamíny, ale nič nezabralo ,tak to nechám na prírodu....verím, že tá vie najlepšie, kedy bude ten správny čas...aj keď ma hodne mrzí, že to nie je už teraz.
19. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
gmartina: na jednu stranu máš asi pravdu, příroda stejně ví nejvíc a vše se upraví až bude ten správný čas.. ale musím se přiznat, že teď jsem zrovna ve stadiu, že pokud by se tomu něčím dalo pomoct, tak proč to nezkusit...a bylinky a listovka v přiměřeném množství snad neuškodí :slight_smile: jen přemýšlím, jestli mám jít k doktorce na injekci jako minulý měsíc nebo se na to vykašlat a opravdu to nechat být a čekat až to přijde samo..v tuhle chvíli se nesnažím o nic jiného než znovu nastartovat tělo, aby začalo fungovat samo i bez HA.
20. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
Kejvinka: TAk jak jsi dopadla u lékaře, budeš zase muset na tu laparoskopii? Držím pěsti ať se to samo vyřeší.
20. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
anice1: k lékaři jdu zítra a to se rozhodne zda tam pojedu nebo ne. Samozřejmě by jsem byla radši kdyby jsem nikam nemusela.Pořád si říkám,že kdyby to bylo vážné,tak by mě to bolelo,ale vůbec nic mi není.Vůbec tomu svému tělu nerozumím. A co ty?Jak se cítíš?

20. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz
ance1: ako sa máš? už si to povedala manžílkovi? musí to byť krásne vedieť, že si tehotná. hlavne nech je všetko v poriadku
kejvinka: verím, že na tú laparoskopii nepojdeš a všetko bude v pohode. daj zajtra vedieť, ako si dopadla
barka83: keď tomu možeš pomocť, tak klidne pomôž, ja len, že mne to nepomohlo, tak som bola celkom sklamaná, lebo som tomu verila. človek asi dúfa a verí a o to je potom horšie, keď každý mesiac čakáš a stále nič. ale máš pravdu, že u teba je asi prvoradé nstartovať telo bez HA :slight_smile:
20. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
kejvinka + gmartina: Tak já se cítím docela jak štak. Jen mám problém s velkou stranou na wc to jdu třeba i 3x po sobě a občas cítím v krku špunt a často si odbrkávám, a jsem hodně unavená. Ale jinak se cítím v pohodě. Jen občas mě píchne pořádně pod levým žebrem. Zatím jsem manžílkovi nic neřekla, čekám až pak budu mít fotečku a až budu mít potvrzeno, že je vše ok. Mám strach a doufám, že je vše ok. K doktorce chci volat v úterý, tak uvidím na kdy mě objedná.
20. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu :slight_smile:

barka83 : no abych pravdu řekla, já vyzkoušela jeřáb ptačí, má být na srovnání cyklu a nim moc, ale možná jusem ho měla pít dýl. vydržela jsem jen dva měsíce a pak konryhel, ten si dávám ráno, ale spíš proto, že mi chutná a taky žádný velký účinek nepozoruju, cykly jsou kolem 40 dnů a občas musím na vyvolávačku :unamused: takže přeju z bylinkama lepší zkušenost než mám já :slight_smile:

petrunka01 ten čaj vypadá opravdu dobře, asi po dovče vyzkouším :wink:
21. čer 2010 v 08:06  • Odpověz

kejvinka + ance1 : holky držím palečky ať vše dopadle dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a jakpak se všichni máte po víkendu? Já už začínám pomalu balit, příští týden touhle dobou budu na cestě na letiště, už aby to bylo, asi se nedočkám :cry:
21. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
daphney: Ale uvidíš, že dočkáš. Co máme říkat my co nás to čeká až poslední týden v červenci.Ale už je to aspoň jisté a moc se těším, že si odpočnu.
21. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Kejvinka: Tak jak dneska u pana doktora?
21. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
ance1 a docela Vám to i hezky vyšlo, že nikam nepojedete daleko, navíc lítaní se v prvním trimestru dedoporučuje, takže si užijete pohodovou dovču ve třech :wink:
21. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
daphney: No dovču si užijeme v 5. Bereme ještě švagra a kámošku. Bude to takova aktivní zabavná dovolená. Původně jsme chtěli jet i na vikend na kolech ale asi to neklapne. Slyšela jsem, že není dobré jezdi na kole v těhu.
21. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak je to vše na h.... Na tu laparku jet musím.Opět se mi to zvětšilo,tak mi doktor řekl,že bude lepší když to podstoupím.Vůbec se mi tam nechce.Zítra ve 12 tam musím být a ve střebu by mě měli operovat :frowning2: Tak mi držte palce ať je to vše ok.Až budu doma tak se hned ozvu...
21. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
kejvinka držím pěsti pro štěstí všechno dobře dopadne :wink:
21. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz
kejvinka: Taktéž budu držet pěsti. A snad všechno dobře dopadne a za čas se budete moc začít znovu snažilkovat a určitě to tentokrát už výjde.
21. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz

kejvinka : beruško neboj dobře to dopadne, uvidíš, že brzo po laparce se začnete zase snažit, zítra se budu pohybovat kolem apolináře tak Ti budu držet palečky :wink: :wink: :wink:
21. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
holčiny moc děkuju,že na mě myslíte a budete mi držet palečky...doufám,že de aspoň dneska trochu vyspím,aby jsem měla hodně sil na středu :frowning2:
21. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
kejvinko neboj všechno dobře dopadne a brzy se budete snažílkovat a pak nakonec držet svýho mimíska v náručí :wink:
21. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem včera kvůly první kontroly u lékařky a normálně moje doktorka končí, tak mě napsali k panu doktorovi. Jsem objednána na středu 30.6.2010 v 8:20, tak se už moc těším. A snad bude všechno v poho. Zatím se moc jako těhu necítím. Jen mám ráno problémy s chozením na wc a večer jsem hodně unavená. Jinak dále statečně manžílkovi tajím snad tu krásnou zprávu.
Držím vám všem palce ať brzy taky budete mít 2// na testíku a hráška v bříšku.
22. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
ance1 tak velká gratulka a pak napiš co na to manžílek :wink:
22. čer 2010 v 16:24  • Odpověz
Dobré ranko všem :slight_smile:

kejvinka : ozvy se jak Ti to dopadlo, moc na tebe myslím

ance1: no to máš ještě skoro týden, tak to určitě bude na UZ pěkná fazolka, hezky odpočívej a koukej podávat nejvovější info jo a kdybys neměla co dělat, můžeš nám poslat pár nakažlivých pusinek ať se tím těhulkováním taky brzo nakazíme :grinning: :grinning: :grinning:

studanka789. jakpak jsi na tom s bylinkama? já akorát popíjím kontryhel, asi na těch bylinkám fakt něco bude.... už druhej měsíc nám mrchu bez injekce, sice se o pravidelnosti nedá mluvit, ale i tohle mi přijde jako úspěch :wink:
23. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky. Teda to tu nějak vymírá ta diskuze. Copak u nikoho nic nového se neděje? Pište jak to s Váma vypadá a jestli už se někdo přidá ke mně.

Daphney: Moc nejsou žádné info, pořád všechno při starém.

A samozřejmně posílám všem nakažilivého bacilka těhu. Držím pěsti ať se nám to tu co nejrychleji roztěhotní.
24. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky,. Tak som bola par dní mimo, vobec nič som nestíhala, stále hodne práce. Ako sa máte?
Ance1 - budem na teba v stredu myslieť a fakt obdivujem, že máš silu to manželovi nepovedať :slight_smile: bude to krásne prekvapenie, ten bude nadšený! taky by som chcela, aby to už bolo
Kejvinka - myslela som na teba, ako si dopadla? dufam, že donesieš len samé dobré správy :slight_smile:
24. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
gmartina: No je to občas hodně těžké mu to neříct, ale zatím se držím. Ale myslím si, že asi tuší. No už aby byla středa a já věděla a pokud tak už abych mu to řekla.
25. čer 2010 v 06:20  • Odpověz
ahoj berušky,
taky toho mám nějak moc takže nestíhám. Dneska poslední den v práci a pak už frčím směr moříčko, plážička a relax..... Když se dostanu v Egyptě na net tak určitě nakouknu, jinak písnu až 12.7.

Mějte se tu moc moc krásně, držte se.

kejvinka ať ti to dobře dopadne,
ance1 ve štředu na tebe budu myslet, uvidíš všechno bude v poho a ty si budeš užívat těhulkování, pak budeš vyprávět co na to manža
gmartinka: tak to nějak přežij v práci a šupky domů a užívat si víkendu :wink:

Držte mi palečky ať si krom krásného opálení přivezu také černého pasažéra :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

25. čer 2010 v 07:55  • Odpověz
daphney: TEda ty se máš, ale moc ti přeju ať máte krásné počasí a žádné střevní potíže. Maximálně spojené s těhu a nebo ať opravdu se tam zadaří.

Určitě pak napíšu jak vše dopadlo a co manžílek. Snad to do té doby opravdu vydržím.
25. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.