• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky.
Tak už jsem doma.Vůbec jsem nečekala,že to bude takhle rychlé,protože už včera ráno mě vykopli
Začnu nějak od začatku.V úterý jsem tam měla nástup na ty předoperační přípravy.Ještě ale než jsem tam odjela,tak jsem ráno zjistila,že začínám mírně krvácet.Docela jsem se lekla,protože jsem si říkala,že mě pak možná kvůli tomu nebudou chtít operovat.Naštěstí se tak nestalo.Ve dvanáct mě tam uložili na předoperační pokoj a musela jsem do pěti vypít tři lahvičky projímadla.Nic hnusnějšího jsem v životě nepila.Vůbec nevím k čemu by jsem to přirovnala.Večer mi pak píchli injekci do břicha proti embolii a dostala jsem nějaký prášek na to krvácení,ale stejnak mi nepomohl.Na sál mě vezli před dvanáctou hodinou a po jedné hodině už jsem ležela na jipce.Měla jsem hroznou hrůzu z toho,že mi bude po nerkóze špatně,ale kupodivu mi nebylo.Hned jak jsem byla trochu při sobě,tak jsem si hned počítala díry v břiše Byly čtyři Tak už jsem si říkala,že to asi moc dobré nebude.Za dvě hoďky přišel doktor a řekl mi,že mi museli vzít levý vejcovod,protože byl prorostlý tou cystou,která byla spojena ještě s jednou nemší na vaječníku.Naštěstí pravá strana by měla být v pořádku.Můžeme se prý snažit pokud nenastanou nějaké komplikace už za měsíc.Čekat prý na nic nemáme.Tak jsem zvědavá jestli to půjde.No,když by nešlo,tak půjdeme hold na umělý.Svět se nezboří... No a ve čtvrtek mě už propustili rovnou z jipky.S nikým se tam neprdí.Pokud nejsou komplikace,tak šup domů. Dneska jsem si ale volala ke svému doktorovi,protože se mi zdá,že pořád ještě dost krvácím.Není to vyloženě moc,ale taky to není málo.V pondělí se mám přijít ukázat a podívá se na to.Možná,že je to menstruace.No,hlavně aby to nebylo nic jiného,protože opravdu nemám zájem se vracet zase do nemocnice.Každopádně jsem ráda,že už to mám zasebou.Sice jsem si myslela,že mi nic brát nebudou,ale když jsem tam viděla ty ženský co jsou na tom mnohem hůř než já,tak si říkám,že je to pořád ještě dobrý a nějaká šance tam pořád je,i když už je 50%.Za 14dní budu ještě mít výsledky z histologie,tak to snad bude ok

Jinak moc holky děkuju,že jste mi držely palečky.
25. čer 2010 v 09:39  • Odpověz
Kejvinka:Vítám tě zpátky. Teda to jsem nečekela, že až tak brzo tě pošlou domu, ale je fakt, že pokud nejsou potíže tak pouští všechny domů. ale možná je lepší se rekultivovat raději doma v kldiu u manžílka než tam sama. Snad oprav du to krvácení je jen MS.Je fajn, že se můžete začít snažilkovat co nejdříve, aspoň zase příjdeš na j iné mysšlenky a věřím, že se přidáš brzo ke mně. Posílám tedy bacilky těhu. drž se
25. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
kejvinka: tiež som prekvapená,že si doma tak brzy, ale aspoň nemusíš byť v nemocnici. je fajn, že nenastali žiadne komplikace. a je skvelé, že môžete snažilkovat už za mesiac...verím, že ance1 nás tu všechny nakazí tým bacilem a snad sa čím skor zmení tato téma :slight_smile: strašne silno vám držím palce, nech vám to vyjde čo najskor
26. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky,
přidám se k vám i já, jsem na tom podobně... V prosinci 2008 jsem vysadila antikoncepci, v březnu 2009 jsme se začali snažit a dodnes se nám nepodařilo. Přestěhovali jsme se a tak jsem si našla novou gynekoložku, která mi však nevyhovuje, testy nám nechtěla udělat, prý nejdřív po 2 letech snažení. Nakonec mi udělala hormonální profil po roce snažení, spermiogram jsme si zaplatili v Gennetu. Dopadli jsme oba dobře.
Nejprve musím vyměnit gynekoložku, dál se asi bez toho nepohneme :frowning2:
Stejně jako já se začala snažit i moje spolupracovnice, bohužel taky nemohla otěhotnět. Její babička jí však doporučila léčitele a světe div se otěhotněla. Tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám a našla jednoho léčitele, který má hodně úspěchů. http://www.hakl.nymbursko.com/ Byli jsme tam nedávno, tak jsem zvědavá, jak dopadneme. 5. 7. čekám MS poprvé po návštěvě léčitele.
Řekl mi, že mi jedna strana nefunguje, že tam mám endometriózu. Pomyslela jsem si, že na tom něco bude, protože na této straně jsem nikdy necítila ovulaci a na druhé straně vždy. Působil na mě asi hodinu, pak řekl, že by vše mělo být v pořádku. Nejsem typ, co na takovéhle věci věří, ale říká se, že tonoucí se stébla chytá.
Pomohl mi v jedné věci, při každém rychlém pohybu do boku, mě na té "nefungující straně" bolelo. Od té doby, co jsem ho navštívila, mi to přestalo. Tento měsíc jsem poprvé cítila ovulaci i na té nefungující straně.
Moc si přeju, aby se MS 5.7. nedostavila.

27. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu.Doufám, že jste si všechny víkend užily. Já byla na svatbě mé švagrové. Docela se dalo, ale bylo to takové hodně umělé, strojené.

Už se neumím dočkat středy a na druhou stranu bojím, ať je všechno v pořádku. Holky nenapadá Vás nějaký originální nápad, jak tuto novinku říct manelovi? Každá rada vítaná.
28. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Kejvinka: Ahojky tak jak se ti daří a co to krvácení, dalo to už pokoj, nebo jdeš k tomu lékaři?
28. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
ance1: aká bola svadba? ja som sa mala fajn, boli sme grilovať, spálená som ešte teraz, ale stálo to za to. S originálnym nápadom ti neporadím, ja asi zvolím klasický spôsob. Už aj viem, ako to urobím (snáď to bude čoskoro :slight_smile: ) sviečky, šampanské (nealko samozrejme :slight_smile: ) a jako dárek dostane takové malilinké botičky. budú provázané mašličkou, na jedné strane jméno kluka, na druhé meno holčičky....a ktorú stranu zatiahne ako prvú, tak to to bude :slight_smile: a keď na to bude koulet oči, tak mu pridám fotku z utrazvuku.
kejvinka: ako sa ti darí? je všetko v poriadku?
28. čer 2010 v 18:04  • Odpověz
gmartina: No svatba, rychle utíkala, ale nebyla podle mého gusta. Byla jsem poprave na civilním obřadu i když to bylo na zámku, ale jelikož jsem opravdu věřící, tak tohle není moje parketa. Myslím, že naše svatba přece jen byla hezčí a i rodině se více líbila a hlavně byla přirozená a né tak umělá. Děkuji za nápad s oznámením tatínkovi, ještě pouvažuji.

Ale jinak stále sbírám další a další nápady. Už jsem asi z toho zítřka přece jen nervózní, zda je všechno v pořádku atak. Opravdu krom problémy s velkou stranou na wc a velké únavy žádné jiné příznaky nemám. Ale tak zítra už budu vědět co a jak.
29. čer 2010 v 06:41  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak včera jsem byla na kontrole.Spíše takové povídací,protože mi říkal,že mě mučit dnes nebude :slight_smile: takže jsem byla i docela ráda.Docela dost mi toho vysvětlil a řekl mi,že po jeho dovče mi udělá ještě nějaké testy a pak nám nechá tak půl až 3/4 rok na snažení.No,a když to do té doby nevyjde tak by jsme zkusili nějaké hormony a v poslední řadě by nás poslal na umělý.Tak uvidíme... V pátek mě ale nejspíš už prohlídka nemine.
Jinak krvácení už docela ustalo,takže to opravdu byla nejspíš menstruace.
anice1:je opravdu spousta nápadů jak to originálně říct manžovi. Mě by se docela líbilo nějaké hezké přáníčko a v tom nějaká hezká větička o miminku a přilepený testík.
cincinnati: to je opravdu zajímavé s tím léčitelem.Je pravda,že já jsem také k jednomu minulý rok chodila a ten mi řekl,že otěhotním v květnu a bude to holčička.S tím těhotenstvím se sice strefil,ale asi mi zapoměl říct,že to takhle špatně dopadne :frowning2: No a včera u mě byla tchýně a ta mě objednala k nějakému léčiteli u Mělníka.Moc se mi tam nechce,ale za zkoušku nic nedám.
29. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
kejvinka: Teď ti léčitel řekne, kdy otěhotníš příště, a to už určitě výjde ... Já nikdy ani neotěhotněla, takže pochybuju, že se to někdy povede... Každý měsíc zklamání a zase zklamání ... Chtěla jsem se už objednat do Gennetu, ale mají plno až do září. :frowning2:

29. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky!Tak mi dneska teda pořádně hrajou nervy. Už jsem byla 3x na wc na velké straně a od 4:15 nespim. Snad to dobře dopadne. Až se vrátím od lékaře, tak určitě napíšu.

cincinnati: Nesmíš to vzdávat. Já to sice taky málem vzdala a snad se teda povedlo nakonec. Ono jednou to přijít musí.
30. čer 2010 v 06:39  • Odpověz
cincinnati: anice1 má pravdu,nesmíš to vzdávat!!!Já si taky pořád říkám,proč to potkalo právě nás,ale na druhou stranu si vždy řeknu,že jsou některé na tom mnohem hůř než já a tím se vždy trochu uklidním.

anice1: já jsem nervózní za tebe :grinning: Držím palečky a už se těším až písneš
30. čer 2010 v 08:44  • Odpověz
TAk jsem od pana doktora zpět. Tak těhotná opravdu jsem a asi někde kolem 6 týdne. Jenže na ultrazvuku moc mimišek nebyl vidět, což mě pan doktor znervoznil, ale prý to je tím, že je ještě brzoučko a maličký. Takže další kontrola 22.7. To snad už bude větší a lépe vidět. Hlavně ať roste a bije mu srdíčko. Ani nemám moc radosti. Zase čekat tak dlouho.
30. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
anice1: buď v klidu,je to opravdu ještě brzo. Příště už bude určitě vidět lépe a hlavně už uslyšíš i srdíčko. Jéé...já mám radost.Ještě jednou gratuluju :wink: A už jsi se rozhodla kdy a jak to řekneš manžovi?
30. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Kejvinka: moc děkuji za povzbuzeni. Pan doktor mě taky trošku uklidňoval, že je ještě brzo. Ale tak snad takove nechutě a unava nejsou zbytečné. A manžílkovi to teda hodlám říct dneska, ať jsme na to dva a taky ať pořád se nemusím vymlouvat, že nechci na kole, nemám chuť se milovat a tak.
30. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
anice1: a už víš jak mu tu radostnou zprávičku povíš?
30. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Kejvinka:No myslela jsem že to dostane jako opoždeny dar k vyroci takze nejake pranicko snasi svatebni fotkou a vevnitr basnicku ale zatim nemam basnicku. a testik jelikoz fotku nemam
30. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tak to bude hezké.Pak dej vědět jak reagoval :grinning: Určitě bude šťastnej jak blecha :grinning:
30. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
Kejvinka: určitě dám.Jen nevím, zda se mi povede něco kloudného vymyslet.Tak uvidiím
30. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
a na netu jsi nic nenašla?Určitě někde něco musí být...
30. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
Kejvinka: povedlo s emi najit takovou kratickou ale jinak nic moc
30. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
já jsem teď taky hledala,ale byly to spíš básničky k narození miminka :confounded:
30. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
Kejvinka: Jsi moc hodná. Děkuji za pomoc. Ale právě vím, že pokud tak už o narození. A jak se ty cítíš? Půjdeš už do práce?
30. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
Mám se celkem fajn.Břicho a stahy jsou ještě citlivé a levá strana ještě trochu bolí,ale snad už to bude fajn.V pátek jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá co mi řekne.Chtěla bych ještě tak týden zůstat doma,tak uvidíme.Nechci to vyloženě lámat přes koleno,protože vím,že jakmile přijdu do práce,tak zas budu lítat jak šílená a to zrovna není moc dobře.No,uvidíme...Mám teď do šesti vycházky tak se jdu trochu projít,ať tu doma nezblbnu :grinning:
30. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
Kejvinka:Tak to vycházku určitě schvaluju jen si dej pozor ať tě sluníčko nevycucne. Já za hodinku už půjdu konečně domů. My tu teď prozměnu moc práce nemáme. Ale od července předpokladám honičku až do vánoc. Teda loni to tak bylo tak uvidíme. A co ty vlastně děláš. A tu nemocenskou určitě nelámat, jen mě napadlo, že přece jen v kolektivu je veseleji a hlavně člověk nemá čas tak moc přemýšlet.
30. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky,zdravím vás po pauzičce...
já to dneska dostala,takže zase holt příště..Možná si koupím ten Femigard taky,uvidíme..
Jinak teda nic moc.Šimonek si totiž v pondlěí zlomil ve školce ručičku.Musela jsem s ním být přes noc v nemocnici,protože mu ji narovnávali pod narkozou,měl ohnutou kost.No,naštěstí nás druhý den pustili,vypadá to snad dobře.Akorát celé léto bude mít nejspíš sádru,tak školka žádná,musíme to nějak zvládnout s hlídáním..nemůže nic,tak na procházky,možná na písek.S igelitem možná opatně do vody-stejně chodí max po kolena.
Navíc ráno měl teplotu a že ho bolí bříško.Tak jsem se vyděsila,že nastanou nějaké komplikace,ale byl s manželem u doktorky a snad dobrý,jen někde chytil asi bacila.Jsem v práci a to až do večera,nervnozní jak pes...
30. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz
anice1: tak ta procházka mi fakt bodla a trochu jsem se alespoň nadýchala čerstvého vzduchu. Jinak já dělám zástup.vedoucí v jednom obchodě s oblečením,takže se tam docela nalítám,protože jsme docela velký obchod. Tak proto se tam moc nehrnu.A navíc je tam teď docela blázinec,protože je období slev a navíc na začátku července máme inventuru. No,uvidíme co mi řekne v pátek doktor a podle toho se rozhodnu.
petrunka01: tak to je smutné když si takhle malý prcek zlomí ručičku a ještě takhle musel pod narkózu :frowning2: Držím palečky ať je brzo fit.
30. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
ance1: tak ako? našla si básničku? ako reagoval manžel? no všetko poriadne popíš, veľmi sa na to teším, práve takéto radostné udalosti ma držia optimistickú, že snád to čoskoro vyjde aj mne. veľmi ti to prajem a verím, že všetko bude v poriadku.
kejvinka: tiež si myslím, že je zbytočné ponáhľať sa do práce, obzvlásť ked vieš, že sa tam nalietaš. len si pekne oddýchni a daj sa dokopy, zdravie je najdoležitejšie. inak je fajn, že máš vychádzky, pretože v tomto počasí sediet doma, to by bolo fakt na zblbnutie. som rada, že je konečne teplo
30. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Bášničku jsem nenašla, tak jsem udělala jen přáničko a dovnitř napsala takový ten klasický text: Ahoj tatinku, my se jeste nezname ale pokud vse pujde vproadku tak se poprve uvidime ........................" Byl opravdu štěstím bez sebe. Asi jak malé děcko, které dostane vytouženou hračku pod stromeček. TAk snad te d opravdu bude vsechno ok, bojim aby nebyl ještě více zklamaný.
1. črc 2010 v 06:50  • Odpověz
Dobré ránko holky

anice1: moc hezky jsi to vymyslela. To věřím,že byl úplně nadšený :grinning: Je to velká událost,která budoucí tatínky vždy dostane. Určitě bude vše ok a teď už vás čeká jen samé štěstíčko :wink:
gmartina:taky jsem moc ráda,že už konečně svítí sluníčko.Člověk mám hned lepší náladu a pozitivní energii :slight_smile:

Zítra mě čeká prohlídka u gyndaře,tak jsem zvědavá co mi řekne.Mám na něj připravenou další spoustu otázek,tak doufám,že se za mě nezblázní až to na něj vybalím :grinning:
1. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.