• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Kejvinka: Moc děkuji za podporu a věřím, že i Vám se brzy poštěstí a manžel tě bude nosit na rukou. Určitě dej vědět jak jsi dopadla na gyndě. A je fajn, že si pan dokotr s tebou tak popovida.
1. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
anice1:taky doufám,že se brzo zadaří a bude vše tentokrát už ok. Teď se snažím soustředit na kamarádčinu svatbu,takže špatné myšlenky odháním jak se dá :slight_smile: Svatbu má 21.8. takže se jí snažím trochu pomoc.Dneska jí asi budu vyrábět jmenovky na stůl,tak už se na to moc těším.A taky se snažím na netu najít nějaký hezký účes.Je trochu baculka a má dlouhé blonďaté vlásky,tak se bojí,aby se pro ní vůbec něco vymyslelo :slight_smile: Miluju svatby,tak už se moc a moc těším.Snad jim vyjde i počasí a bude hezky. Někdy si říkám,že moje vysněné povolání by bylo organizovat svatby :slight_smile: To by mě opravdu bavilo...
1. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
Kejvinka: Je tak to ti s tou svatbou rozumím. S kamarádkou z estřední jsme si říkaly, že pokud se nedostaneme na vysokou, tak si založíme svatební agenturu. No ale kámoška se dostala. A je fajn, že ti dovoli pomáhat, aspoň opravdu máš myšlenky úplně jinde.
1. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
ance1: krásne si to vymyslela, verím, že musel skákať radosťou. užívaj si to, ako je to len možné :slight_smile: nech sa mimísek má čo najlepšie a krásne rastie...úprimne ti to prajem a samozrejme závidím
kejvinka: je skvelé, že máš doktora, ktorý ma na teba čas, to sa cení. inak svadby sú krásna vec, pekne sa pri nich odreaguješ. a čo tak založiť si svatební agenturu? robila by si, čo ťa baví a podľa seba...to sa dnes hodne rozmáha a svatieb je veľa :slight_smile: bola by si dobrá organizátorka
1. črc 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešní kontrola proběhla docela dobře a na další mám přijít až 20.července.Do té doby mám,ale ještě zůstat doma o odpočívat :slight_smile: Na jednu starnu jsem docela ráda,protože jsem se byla na chvilku podívat v práci a je tam hotový blázinec.Každý tam tak akorát jeden na druhého nadává a rozčiluje se.Takže tam je docela hustá atmosféra.Byla jsem tam asi hoďku a šla mi z toho hlava kolem :confused: Takže budu hezky odpočívat a užívat si volna bez práce :grinning:
gmartina:už jsem si kolikrát říkala,že s tou agenturou by to nebyl špatný nápad,ale kde vzít finance?!Myslím,že by to bylo docela nákladné.Chtělo by to vyhrát ve sportce :grinning:
2. črc 2010 v 10:25  • Odpověz
kejvinka: tak to je dobre, že je všetko v poriadku. poriadne si odpočin, kym možeš a načerpaj sily na dalšie snažilkovanie. inak neviem si predstavit, kolko treba financií na tu agenturu, ale ak máš povahu na podnikanie, tak to skus :slight_smile: podnikanie nie je bez rizika, ale ten pocit, že si sama sebe šefom musí byť nádherný
inak ja budem mat buduci tyzden volno, už to tiež potrebujem ako sol, v praci je to teraz huste, riaditelka z ničoho nič vymyslela nove pravidla, samozrejme silne drasticke....potrebujem novu pracu a to čim drivr. ance1 ty pracujes v personálke, však? ako to vyzerá s prácou? hladam na internete a je to fakt bieda. držte mi palce, lebo sa zblaznim
2. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
gmartina:taky jsem včera pro zájímavost jen tak koukala na práci,ale je pravda,že to je fakt docela hrozné.Pokud neumíš dobře alespoň jeden jazyk,tak se nečapeš. Já jsem se minulý rok snažila zdokonalovat v angličtině,ale bohužel mi to vydrželo asi jen 3/4 roku :frowning2: Jsem hroznej lenoch,ale asi se do toho budu muset opět pustit. Když ne kvuli práci,tak aspoň kvuli sobě,protože mě pak vždy na dovče štve,že se nemůžu pořádně dorozumět.Jestli jednou budou dětičky,tak je chci vést už od malička k cizím jakykům,protože bez nich se člověk vážně nechytá.
3. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
kejvinka: tak ja viem anglicky celkom obstojne, dorozumiem sa aj komunikujem..ale zasa narazam na to, že na pozície, ktoré sa mi páčia, už vyžaduju jazyky dva...inak s tebou suhlasim - ked budem mať detičky, takisto ich budem odmalička tlačiť k angličtine, bez nej to fakt nejde. Ale ktovie ako to bude za pár rokov, keď sa prejdem po meste, tak mám niekedy pocit, že deti sa začnú učit vietnamsky :slight_smile:
3. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
gmartina:tak koukám,že co se týká té vietnamštiny,tak máme podobný názor.U nás ve městě je to fakt už hrůza.Řekla bych že 95% obchodů u nás tvoří vietnamci :grinning: Tak to ti tiše závidím,že máš angličtinu v malíku.Asi se fakt taky do ní budu muset opřít :grinning:
Dneska jsme byli odpoledne se podívat v lese na borůvkách.Mysleli jsme kolik toho nepřinesem a ono z toho nakonec bylo tak půl malé krabičky :confounded: Ještě nejsou úplně dozrálé,takže potřebují asi ještě tak 14 dní..
Taky jsme si udělali takovou menší grilovačku u švagrové.Klobásky a grilovaný Pepíci byly výborní :grinning:
3. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat?
Přestala jsem brát prášky po Vánocích 09,řeněmě,že od února necháváme věcem volný průběh.Byla jsem na gyndě, vše v pořádku, doktorka mi dělala ultrazvuk-dělohu mám ok, právě jsem měla ovu...jenomže stále nic....beru listivku, Feminan kapky a piji čajík na neplodnost od Jukla...už mi z toho také trochu začíná hrabat.Nevím moc, jak na to nemyslet :wink: :wink:
5. črc 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky tak po náročném víkendu se ozývám. Náročný protože v sobotu oslava a včera taky, tak dneska t rošku spočívání.Přjezena jsem až hruza ao jídle nechci pořádně ani slyšet. Jaký jste měly víkend vy?

Bethy: Vítám tě mezi námi. Určitě neplaš, snažíte se zatím chvíli, my si počkali celý rok a teď ještě není vyhráno. Čekám na 22.7. až mi pan doktor řekne jak se hrášek vyvíjí. Fakt ještě není důvod panikařit. Ono opravdu se tělo po HA chvílí zpamatovává.
5. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky holky.
U mě byl víkend v pohodě.V sobotu jsme byli na borůvkách,ale ještě je brzo,takže jsem si domů přinesla,tak akorát nového nájemníka-klíště :slight_smile: Tak jen doufám,že do mě nepustil nějakou nemoc...Večer jsme pak girlovali a pěkně si přecpali pupky :grinning: V něděli jsme si udělali výlet do Mariánek.Byl strašněj pařák,ale dalo se to přežít :grinning: No a včera jsme měli u tchýně uklízecí den.Vyhazovali jsme staré oblečení.Byla to hrůza.Vyhodili jsme sedm pytlů hadrů!!!

Bethy: Také tě vítám mezi námi. A určitě jak píše Ance1 není proč plašit. Je ještě brzo.Každé tělo se s vysazením antikoncepce srovnává jinak.Ale je moc dobře,že papáš vitamínky.Alespoň až to přijde,tak mimi bude zdravé jak řepa. U mě to vyšlo taky až skoro za rok,ale bohužel se vše pokazilo a možná jak jsi se tu dočetla,tak během jednoho měsíce mám zasebou revizi dělohy a laparoskopii,kde mi museli vzít levý vejcovod.Ale nevzdávám to a co nejdřív chci zase v boji o miminko pokračovat. Svět se bohužel někdy s náma nebabrá,ale důležité je věřit že to jednou prostě vyjít musí :slight_smile: Takže hlavu vzhůru a bržím palečky ať se co nejdříve zadaří :slight_smile:
6. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky,tak kdy všichni jste? :grinning:
7. črc 2010 v 08:11  • Odpověz
No teda to tu fakt nějak ta diskuze upadá.
Kejvinka: jak se tobě daří a co nového u tebe?
7. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky..dočítám,ale nějak nemám co psát. U nás nic nového.Zítra jdeme na kontrolu s ručičkou a dají mu sádru.Jsem zvědavá,jak dlouho ji bude muset mít,chudinka maličkej. Nevím,jestli jsem to sem psala,ale navíc dostal malej teď ATB,páč měl nějaký zánět v krku.Takže jsem víceméně zavření doma,protože ven na sluníčko nemůžeme.
V neděli jsem byla s kamarádkama v kině-jestli znáte ságu Stmívání,tak na třetím díle.Bylo to pěkný,romantika,upíři..no,mám to ráda..ale teda knížky jsou o hodně lepší.
7. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
U mě taky nic nového zatím není.Stále doma na marodním a už mi z toho začíná trochu hrabat :grinning: Ale snažím se pořád něčím zaměstnávat. Zítra mám manža narozky,takže budu zítra chystat jeho oblíbený bramborový salát a vepřové řízečky a taky mu udělám nějaký dobrý dort.No a možná večer i dojde na naše první tulinkování :grinning: No ještě uvidím jak se budu cítít.Nechci to nějak uspěchat,ale řekla by jsem že by jsme už mohli :grinning:
Jinak dneska se u nás doma chystá turnaj ve hře Sázky a dostihy :grinning: tak jsem zvědavá jak to dopadne :grinning: Už jsem to nehrála ani nepamatuju :slight_smile:
petrunka01:tak to ti vůbec nezávidím,že musíš být s malým zavřená doma,ale snad už se brzo uzdraví a bude zdravý jako řípa :slight_smile:
7. črc 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,
nerada se vám pletu do diskuze, ale nevím, kam se přihlásit.....
Vlastně mám podobné věci k řešení jako vy. Sice se o mimčo nesnažíme, ale HA neberu, protože mi nedělala moc dobře. Teď mám asi týden zpoždění s MS a asi tak 14 dní mě neskutečně bolí prsa a tak trochu i ztrácím chuť na sex.
Doktorka má dovolenou, tak nevím, co dělat. Na test těhu nějak nemám odvahu
8. črc 2010 v 06:22  • Odpověz
Kejvinka: TEda tak to máte zajímavé s těmi dostihama. To musí být náhodou fajn. My jsme to taky kdysi doma hrávali, ale já jsem taková opatrnější, tak jsem se spíš držela než vyhrávala. A teda na tedn dnešek máš pěkný plán. To určitě bude mít manžel radost a ještě když oblíkneš nějaký pěkný sexi hadřík. A uvidíš opravdu jak s ejinak budeš cítět.

Nely9: no nejlepší je si udělat test. Neboj se odvaž se. Prostě někdy to musí vyjít.
8. črc 2010 v 07:00  • Odpověz
@ance1
jenže já ani nevím, který jsou spolehlivý a který ne :frowning2:
8. črc 2010 v 07:42  • Odpověz
ance1:tak nakonec se u nás včera žádný turnaj nekonel,protože se na nás kamarádi tak trochu vyprdli :unamused: A já se zrovna tak těšila...No nic,tak snad příště... Tak doufám,že aspoň ten dnešek vyjde :grinning: Chci se převázat velkou červenou mašlí,tak snad se nic nepokazí :slight_smile:
nely9:všechny těhu testy jsou tak zhruba na stejné úrovni,takže bych nad tím moc nepřemýšlela který si koupit.Prostě bych si jeden vybrala a šup se otestovat,ať víš na čem jsi.
8. črc 2010 v 08:14  • Odpověz
kejvinka:
děkuju za radu, ale pořád si říkám, že možná počkám do další MS, jestli přijde nebo ne
Ale ta bolest prsou je teda nesnesitelná!
8. črc 2010 v 08:26  • Odpověz
kejvinka: tak to josu teda lumpi kamarádi, ale věřím, že dneska to výjde. A ta mašle super nápad. To můj muž než jsme se vzali, tak si vždycky přesně tohle přál k narozeninám.

nely9: jak píše Kejvinka zkus, jakýkoliv, třeba s větší citlivostí. Být tebou tak to raději zkusím, ať víš na čem jsi a pokud by to těhu nebylo, tak ty prsa řešit s lékařem. Já třeba pořád s prsy nemám žádné problémy.
8. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
ance1: je to taková divná bolest, začalo to standardně 3 dny před MS, ta ale nepřišla a prsa mě bolet nepřestaly....všichni "zarytí znalci" tvrdí, že jsem těhotná
ale třeba vůbec mi není špatně, je teda fakt, že chodím dost často na záchod čůrat
8. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
nely9:no jestli chodíš k tomu často čůrat,tak si myslím,že by jsi těhotná opravdu být mohla.Špatně ti být ještě takhle brzo nemusí. Já bych to asi nevydžela neudělat si test a nezjistit jak na tom jsem... Záleží ale samozřejmě na tobě jak se rozhodneš
8. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
kejvinka: taky jsem si vždycky řikala, že bych to hned otestovala, ale teď, když má dojít na věc, tak na to nějak nemám.....
no, uvidim, každopádně moc děkuju za rady a podporu!
8. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
nely9:až se na to budeš cítit,tak se otestuj a uvidíš. A miminko si přejete?
8. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
kejvinka: rozhodně jsme ho neplánovali a nepracovali na něm. Nedokážu odhadnout přítelovu reakci...
8. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
nely9: No tak to testni a aspoň by jsi měla čas přítele na to připravit. Určitě dej vědět jak jsi dopadla
8. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
ance1 : jojo, to dám :slight_smile: Moc holky děkuju!
8. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem se překonala a test si udělala a jen se potvrdilo to, co jsem tak nějak tušila :slight_smile:
9. črc 2010 v 05:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.