• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
gmartina: tak dohužel na poprvé to nevyšlo :unamused: Dneska mrcha dorazila a to ještě o dva dny dříve :confounded:
Jinak na malou Evišku se jdu podívat až dnes,protože velké Evišce nebylo v pátek dobře.Raději jsem tam nešla aby si mohla odpočinout a nabrat síly.Tak dnes už jí snad konečně uvidím a pochovám si jí.Už se těším.
Včera jsme si udělali výlet za tetou do Liberce a rovnou se mrkli i do zoo.Byl to moc hezký výlet... :grinning:
18. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
kejvinka: tak to ja jsem byla včera taky s dětma ven. Kristýnka je už větší, jsou jí 4, Honzík má 1,5 roku tak jsem s nimi blbla na pískovišti, napekla kupy báboviček a Honzíka naháněla po celém hřišti. Byla to fakt zábava, nasmála jsem se a byla jsem z toho celkem unavená. Uhlídat dvě děti bylo fakt náročné, jejich maminka mě nechala ať si to vyzkouším, kým si nakoupí :slight_smile: takže včera jsem zasa manželovi brečela, že chci vlastní. No jo, co už, vyjde to napříště. A co Evička? jak dopadla tvoje návštěva?
18. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
gmartina:tak návštěva byla ohpravdu moc fajn.Evička je opravdu kouzelná.Málem jsem se rozplynula :slight_smile: A když pak tatínek vyprávěl jak dcerušku popisoval a poprvé jí vzal do náruče,tak i slzička ukápla :cry: Zítra už je možná pustí domů,tak už se moc těší.
Byla jsem dnes v práci a mám úplně po náladě...fujjjj mě se tam tak nechce. Uvidíme v úterý jestli mě ještě doktor ještě nechá doma nebo už mě pošle do práce.
18. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
Dobré ránko holky!!!
Tak zítra mě čeká kontrola,už aby to bylo,protože od neděle co jsem to dostala,tak mě ta levá strana strašně bolí.Takhle mě to snad nebralo ani po té laparce.Hrůza!!!Jsem teď nadopováná Ibalginem,aby jsem mohla vůbec fungovat.Vůbec nevím co to může být.Jestli je to třeba i k té menstruaci,těžko říct.No,snad to do zítra vydržím a doktor mi poradí co to může být... :unamused:
19. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
Kejvinka: Juj tak ty bolesti to ti teda nazávidím. Ale je možné, že prostě tělo si jen zvyká a je to něco nového. Uvidíš co zítra řekne pan doktor a snad tuž ta bolest co nejdříve přejde. Určitě dej vědět jak jsi dopadla. No a snad tě ještě nechá doma minimálně do konce července. U nás v práci je to šílené, tak těším až vypadnu.
19. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
kejvinka: tak jak? je ti líp? doufám, že jo, moc dobře si pamatuji na bolesti, kdy jsem bez Ibalginu nemohla existovat. Dej zítr vědět, jak si dopadla, snad bude všechno v pohodě. Třeba právě kvůli tým bolestem tě doktor ještě nechá doma a nebudeš muset jet do práce. U nás je to taky už o ničem, koncem srpna mi končí smlouva a už ji neprodloužím i za cenu, že bych byla chvíli doma, protože už se to fakt nedá zvládnout. A když jsem se tak rozhodla, tak mi vysloveně odlehlo a je mi líp...tak snad něco najdu. ty se asi taky hodně namakáš, teď když jsou slevy, že?
19. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
Dobrý ranko všem

tak jsem tu zase po několika denní odmlce..... U mě vše při starém, předěláváme trochu byteček, takže se snažím zaměřit na něco jiného, ale moc mi to nejde, ale to tady asi zná kařdá snažilka :wink: Jinak celý víkend jsem propařila, takže jsem v práci byla jako mrtvola, dnes už je to o něco lepší, ale zase šéfová má náladu na vraždu, tak se nemůžu dočkat odpoledne :frowning2: Zítra se chystán do Ikei, nakoupit nějaké nezbytnosti a musím vymyslet nějaký příjemný plán na víkend.
Jo a taky jsem začala chystat svatbičku, teda zatím jen pokukuji po šatech prstýnkách a dneska budu volat na jeden zámeček kousek od nás, jak tam mají volno a když to půjde ráda bych to zvládla ještě října. Jo a taky bych to mohla říct příťovi, jestli ta nabádka stále platí :grinning: :grinning: :grinning:
Takže Vás ted budu otravovat s radama ohledně svatby :wink:
ance1 ty se máš ještě týden a čeká Tě dovča, ve čtvrtek na tebe budu myslet ať je všechno tak jak má :wink:
gmartina: už víš jak dopadl ten pohovor??? Držím palečky ať kápněš na něco pořádného
kejvinka: Koukala jsem k tobě do albíčka a Evička je nááááádherná, nutně takovou holčičku potřebuju, písni až dorazíš od doktora, taky by mě zajímalo jak poznám ovulku, mám v tomhle trochu zmatek :unamused:

20. črc 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak teď jsem se vrátila od doktora a nechal mě ještě doma.Říkal,že to tak bude lepší,když mám ještě bolesti.Prý je to asi ještě hodně citlivé a ještě když se k tomu přidala ta menstruace,tak je prý lepší když si ještě odpočinu.Udělal mi všechny možný stěry a přístí středu mám jít na kontrolu.Pokud by tam byl prý z těch stěrů znatelný nějaký zánět,tak mi to přeléčí antibiotiky.Ptala jsem se proč se to mimoděložní těhu tam udělalo a řekl mi,že ve vejcovodu jsem měla zánět,který to způsobil a tím pádem ani vajíčko nemohlo sestoupit do dělohy :cry: Také jsem se ptala jak poznám,že mám tu ovulaci na té pravé straně,ale nějak to zakecal a nakonec mi na to ani neodpověděl.Takže příště se jen tak snadno odbít nenechám.Myslím,že se to přece nějak poznat musí... Asi projedu net a někde si to najdu...
daphney:jééé,svatbička....klidně s radama ohledně svatbičky otravuj....miluju svatby :grinning:
20. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
kejvinka: tak to je fajn, že tě ještě teda nechal doma jen je škoda, že ti neřekl co a jak s tou ovu.Ale ono ovu poznat asi nebude moc žádná rada. Co jsem četla tak někdo m bolesti jak před MS, ale někdo o tom ani neví.Tak leda zkoušet ovu testy jenže to se prodraží. Musís na to příjít sama. A nebo to s manžílkem zkoušet každý den až do další MS :slight_smile:

Daphney: jo jo jen s otázkama, svatba taky moje téma. A co se stalo, že jsi se ta odhodlala?
20. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
anice1:nějaký ovu testíky mám,ale zásobovat se s nima taky nechci,protože se to fakt prodraží.No,uvidíme...přemýšlím jestli si nemám zase začít měřit teplotu.Ale když si jí začnu měřit,tak na to budu myslet ještě víc a zrovna to nepůjde.To je děs!!!Nikdy by mě ve snu nenapadlo,že jednou budu řešit zrovna tohle!!!
20. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz
Kejvinka: Jak jsem tak koukala, tak se Vám blíží výročí svatby. No tak honem vymýšlet čím manžílka překvapit a třeba ti to zase zabere čas a nebudeš muset na to myslet.
20. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
anice1:už nějakou dobu o tom přemýšlím,ale ještě mě nic nenapadlo.Myslela jsem,že by jsem třeba zamluvila nějaký romantický víkend nebo tak něco...no ještě popřemýšlím.
Dneska byla super grilovačka u kamaráda.Sice jenom ve třech,ale bylo to fajn.No,možná i protože jsem měla v sobě pár skleniček Sangrie :grinning:
20. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska už je v práci nálada o něco lepší, tak snad to vydrží na dlouho :wink: Grilovačka to zní dobře, snad v sobotu taky nějakou podnikneme, Jinak co se týče svatby, nějak jsem poslední dobou srovnávala pro a proti a jelikož se mi nechce být svobodná mamina a vdávat se s bříškem, to už vůbec ne, tak víc možností nemám.... S příťou už se bavíme o svatbě dýl, prstýnek už taky mám, tak mě napadlo co do toho praštit ještě letos. Myslíte, si že stihnu vše do konce září????? No o víkendu to proberu s příťou a uvidíme co on na to, třeba se bude cukat a nic nedube :confounded:

No a co máte na dnešek v plánu???
21. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
daphney:já myslím,že by jste to určitě stihnout mohli.Sice to bude trochu větší šrumec,ale určitě se to zvládnout dá.A jak velkou svatbu by jsi si představovala?Už jsi o tom přemýšlela?Zrovna včera jsme řešili svatbu mé švagrové.Ta měla tak malou svatbu,že snad z toho vůbec nic neměla.I s ženichem a nevěstou nás tam bylo sedm.Šlo se na úřad hned ráno.Tam jsme snad byli tak 20min. a pak se jelo na oběd.Ten trval asi dvě hoďky a šlo se domů.No,nevím každá jsme jiná a máme jiné priority,ale takou svatbu by jsem teda nechtěla.Navíc neměla ani bílé šaty.Měla je světle zelené. My jsme měli svatbu větší-no bylo nás na obřadu asi přes čtyřicet a na hostině kolem dvaceti. Vždycky jsem chtěla mít větší svatbu.Takovou přesně podle mých představ.Teď jsem si vzpoměla,že mám na berese.cz stránku http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=437853&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Jinak já jdu zrovna dneska na pokec s kámoškou,která se vdává 21.8. Jdeme probrat trochu detaily svatby :grinning: Je toho asi taky na ní trochu moc,tak jí ráda píchnu...
21. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj, tak jak se máte? grilovačka zní fajn, taky se v sobotu chystáme, bude tam asi 20 lidí a téměř nikoho nebudeme poznat, tak snád bude dobrá nálada...a hlavně ať je dobré počasí, protože hlásí déžď a to by mi bylo líto.
Daphney: pohovor dopadl dobře, zítra mám další kolo - už čtvrté, tak snad to zvládnu a bude to poslední kolo. Doufam, že to vyjde, protože už nemám moc času na najdění práce a na pracák se mi teda vůbec nechce.. Jinak, taky mě zajímají otázky o svadbě, tak klidně piš. Do října, se to jistě zvládne, o to neměj obavy :slight_smile:
Kejvinka: je fajn, že ještě budeš doma, tak jen odpočívej pokuď to jde
21. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
ahojte babule :slight_smile: dlho som tu nebola... :unamused: mala by som to napravit.... :sweat_smile:
21. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@kejvinka s priatelom chystame svadbu v aprili (duben, tusim :slight_smile: ) buduci rok, tak mozno k tebe skocim po radu :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz
Kejvinka: Tak jsem koukala na fotečky ze svatby a měli jste moc pěknou svatbu a moc Vám to s mužíčkem sluší. Já jsem taky chtěla velikou svatbu a taky měla. Celkově nás bylo přes 40 a jelikož jsem holka z vesnice a ještě věřící, tak jsme měli svatbičku v kostele, to bylo tak hodinku, takže opravdu si to člověk užije a ještě děcka ze scholy mi složili nové písničky no a pak spravná vesnická veselka i s muzikou. TAk se tančilo o 106.
22. črc 2010 v 06:47  • Odpověz
Dobré ránko holky!

asemilka: koukala jsem,že už jsi tu dlouho nebyla :slight_smile: Jasně,ohledně svatby ráda poradím :slight_smile: A už máte něco nachystané(termín,místo...)?

anice1: moc děkuji za pochvalu :grinning: Byl to opravdu krásný den a klidně by jsem si ho zopakovala :slight_smile:
V kostele to teprve musela být ta pořádná atmosféra :slight_smile: Určitě to byla nádhera!!! Sice nejsem věřící,ale miluju kostely.Vždycky to tam na mě působí hrozně uklidňujícím dojmem...
22. črc 2010 v 07:04  • Odpověz
Dobré ranko,

asemilka : tak to jsme na tom stejně, taky s příťou chystáme svatbu, u nás je to spíš takové, že ji každý chceme v jiné době a nedokážeme se dohodnout, ale už mě to štvě, takže jestli to neuděláme co nejdřív, tak na to prdím :slight_smile:

ance1 : Ty máš dneska kontrolu. viď? Budu na tebe myslet, ať už si konečně přineseš pěknou fotečku z UZ

gmartina : to zvládněš, když už tě berou na 4 kolo, to o tebe budou mít opravdu zájem, u nás je to v práci taky na prd, ale jelikož mám smlouvu na dobu neurčitou a mám tady super gyndařku, tak se mi moc odcházet nechce

kejvinka : tak jsem koukala do tvého albíčka a musím říct, že jsi byla opravdu jako princezna, pohádková svatbička, , já bych si představovala něco menšího, tak do dvaceti lidí, ale uvidíme co na to příťa.... po víkendu písnu, budeme mít doma debatu :wink:

Jinak uvažuji o tom, že bych si nechala udělat nemocenské připojištění, nemáte s tím někdo zkušenost???
22. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
Taky jsem zvědavá jestli už anice1 bude mít fotečku :slight_smile:

daphney: tak to určitě dej hned vědět jak jste se s příťou dohodli. Ono je to někdy těžký s těma chlapama.Včera jsem to zrovna řešila s tou kamarádkou co se vdává v srpnu.Ten její prostě nic neřeší a vše bere v pohodě.Zato ona už z toho je pěkně nervózní,ale myslím,že to má dobře zorganizované,takže se není čeho bát :slight_smile:
Já nemocenské pojištění zrušila asi před pár lety,takže bohužel ti poradit nemůžu....
22. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
Tak fotečku ještě nemám. Ale vše je v pořádku a srdíčko nám bije. Jen se mi zdá, že ten ultrazvuk je slabý a málo přibližuje. Pro fotečku jdu 4.8. kdy se jdu zapsat a to i krev :frowning2: , moč, tlak a řidičák. TAk jsem dneska spokjenější než z minulé kontroly a věřím že těch 14 dnů uteče a užiju si dovolenou. Jen prý má být pravě deštivo :frowning2: Jen pan doktor je trošku divný. Moc toho nepoví a jen zkontroluje a zase příště.
22. črc 2010 v 09:35  • Odpověz
ancel1: tak to mooooooc gratuluju, hlavní, že je vše v pořádku, foteček ještě bude spousta :slight_smile: a kdypak řeknete celé rodince tu radostnou zprávičku? No jo doktoří, to víš, mají tohle v ordinaci tak 10x denně tak už jim to ani nepřijde a přitom pro nás je to taková radost :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
anice1:tak to jsem také moc ráda,že je vše ok :slight_smile: To je fakt,že doktoři se s tím setkávají denně,takže to asi moc neřeší.Já jsem taková,že se pořád ptám,i když se mu to asi zrovna pak už moc nelíbí,protože furt melu :slight_smile: Ale co,je to jeho práce,takže mi odpovědět musí :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
To byla ale bouřka!!!Trochu jsem se tu sama doma dokonce bála :slight_smile: No,aspoň se pročistil vzduch....
22. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
ance1: tak to je skvele, že je všetko v poriadku..teraz si oddychneš na dovolenke, mimísek hned vyroste a budu krasne fotečky.
kejvinka: u nás bola taká strašná burka včera....to ani nepršalo, to bol suvisly prud vody, ale vzduch bol hned lepší..síce len pol hodky, potom už zasa peklo a nikto si na burku ani nespomenul :slight_smile: ale aj tak dobre
daphney: tak som to zvorala, bol to test, mala som napísať nejaky report v angličtine z danych dat...jenže, nejak se seknul počítač a cely postup padol..takže...veľka smola, mrzí ma to, ale čo už...snad sa vyskytne niečo iné. Inak máš skvele, že máš pracu na neurčito, to ja nemam, nám to riaditeľka predlžuje každý pol rok...a dva roky tam takmer nikto nevydrží, takže na neurčito ani nikto nemá
22. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@ance1 gratulujem :slight_smile: uzivaj si volno a o chvilu uz budes mat foto v ruke :slight_smile:

@kejvinka zatial mame termin, 3o. april 2011, kostol mame vybraty, miesto na hostinu mame rezervovat v septembri, potom mame fotografa a kameramana a dj. a este jednu sosku na tortu. drahy nemohol odolat.... :grinning: inac uz nic.. ma cas este. hadam :slight_smile: len teraz rozmyslam nad tym, ci si saty pozicat, kupit alebo dat usit. najprv som chcela pozicat a teraz neviem... musim porozmyslat :grinning:

@daphney u nas som termin viac menej vybrala ja... :sunglasses: :grinning:
22. črc 2010 v 19:56  • Odpověz
@asemilka Tak koukám,že toho máte zařízeného docela dost. Mě také lákalo si nechat šaty ušít,ale pak jsem si říkala,že mi budou tak akorát doma zabírat místo,takže jsem si šaty nakonec půjčila.Dokonce byli v salonu tak ochotní,že mi šaty nechali přivést až ze Zlína,protože u nich je neměli. Opravdu jsem byla maximálné spokojená...

Nejsem v práci a dneska jsem se úplně vytočila.Volali mi z práce,že brigádnice pokazila na pokladně vrácení dokladu na kalhoty.A samozřejmně to neuměli opravit. Přitom tam vůbec nemá na pokladně co dělat.Nemá ani svůj PIN,takže jí ten PIN někdo musel půjčit...Člověk není v práci a nervuje se... A to do mě furt hučí ať už jdu do práce.Přijde mi,že si snad myslí,že jsem doma schválně...
22. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz
@kejvinka nesmies si to tak brat k srdcu... ja viem, ze sa to lahko hovori, ale... inak to nejde. potom by clovek len zcvokol.. ja mam toho tiez niekedy nad hlavu.. hlavne, ak si klienti myslia, ze robime zazraky na pockanie...
22. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
@kejvinka inac k tym satam... tiez som bola toho nazoru, ze co potom s nimi... ale ked vidim, co stoji pozicovne a co stoji, ked ich usiju... tak neeeeeeeeviem :slight_smile: musim si to nechat ulezat v hlave... :wink:
22. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.