• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Daphney: Rodině přemýšlím, žebychom to řekli právě po dovolené. Představu mám, že bychom koupili nějakou blbůstku z dovolené a k ní přibalili papírek, "Budeme mít miminko".

Jinak všem moc děkuji za podporu.
23. črc 2010 v 06:39  • Odpověz
dobré ranko holčiny,
tak u nás byla v noci taky pořádná bouřka, skoro 2 hoďky jsem nespala, ráno to říkám přiťovi a ten o ničem neví :slight_smile: chtěla bych mít spánek jako on :grinning:
Jinak jsem včera naznačovala o té svatbě a nic, asi mi nezbyde nic jiného než mu naplno říct..... vezneš si mě ještě letos?????????
Jak to probíhalo u vás????? poradte

gmartina: a už je to jisté, že Tě nevezmou? to ti nezávidím, řešit tyhle starosti a dotoho se snažilkovat, noc moc kombinace, ale kdo hledá ten najde.... uvidíš, že narazíš na něco moc zajímavého :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:16  • Odpověz
anice1:to bude určitě pak v rodině plno slziček štěstí,viď? :slight_smile: To bude krásné až jim to řeknete... :slight_smile:

My se chystali o víkendu na chalupu k příbuzným,ale asi z toho sejde,protože je tam počasí na prd a zítra tam má být ještě hůř :confounded: A já se tak těšila na houby,borůvky a opékání buřtíků :unamused: No,budeme muset vymyslet jiný program.Možná by nebylo na škodu víkendové snažilkování :grinning: Uvidíme...
23. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
daphney: no u nás to bylo trokšu nečekané. René mě požádal na novoroční procházce v lese, kde si předemnou klekl a řekl co a jak cítí a jeslti si ho vezmu a dal mi prstýnek.

kejvinka: no co bude to se uvidím. Ale mám pocit, že u nás doma to tuší, ale i tak si myslím, že budou šťastni hlavně mamka. Probouzí se u ní babičkovské pudy. A strana od manžela no asi budou hoodně překvapeni a snad taky potěšeni. Ale chci to říct pouze jim a aˇˇt to zatím neříkají nikomu ani babičkám, protože když by se to dověděli tak to ví všichnia nechci dokud nebudu mít první trimestr za sebou a to teprve začínám 3. měsíc. Původně i rodičům jsem to chtěla říct až pak, ale už to nechci natahovat.
23. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
daphney: u nás byla také hrozná bouřka.Ale spalo se mi kupodivu fakt dobře.Ráno mi manža říkal,že jsem se tak roztahovala,až jsem ho málem schodila z postele :grinning:
Jinak co se týká té svatby...Já být tebou tak se ho opravdu zeptám jestli si tě chce vzít ještě letošní rok a když řekne že jo,tak se do toho vrhni sama... My jsme byli zasnoubeni asi přes rok a protože se říká,že do roka a do dne,tak už mi to přišla u nás dost dlouhá doba. Tak jsem se ho také zeptala přímo jestli si mě ještě chce vzít.Samozřejmně,že řekl že ano,tak jsem prostě zavolala do zámku jak tam mají termíny a pak mu brnkla a nadiktovala jsem mu tři termíny ať si vybere.Vybral si ten první a už se to rozjelo :grinning: Chlapi jsou občas natvrdlý a potřebuju popostrčit :grinning:
23. črc 2010 v 08:28  • Odpověz
Jééé,já mám radost.Teď mi přišla dobírka s dárečkem pro malou Evičku.Nechala jsem jí udělat SPZ se jménem a datumem narození. Už se těším až jí dáreček předám :grinning:
23. črc 2010 v 08:44  • Odpověz

ance1: dokážu si představit, jakou budou mít radost :slight_smile:
jinak co se týče zásnub, u nás to probíhalo trochu netradičně.... k narozenimám jsem v lednu dostala prstýnek a když mi ho nandaval na prst tak nic neříkal jen se tak uculoval... no tak jsem se ho zeptala jestli je to zásnubní a řekl že ano..... no ale jelikož jsem se v tu dobu vůbec vdávat nechtěla nijak jsem to neřešila, ale postupem času srovnávám pro a proti a ted bych do toho opravdu šla.... takže se ho narovinu zeptám a bude to :wink:

kejvinka : chlapům to opravdu někdy dlouho trvá a musejí se popostrčit, dáreček zní pěkně, už jsem to parkrát ve městě viděla a mooooc se mi to líbí, to bude frajerka a jaký mají kočárek?
23. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
daphney: o my se vlastně hned zasnoubili a další den přišel požádat rodiče o ruku. To bylo kino. Ale brali jsme se taky až po roce a něco, ale to bylo kvůli mě zabržděné.
23. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
daphney: nevím co je to za značku kočárku,ale je černý s bílejma kytkama.Zatím jsem ho viděla jen na fotce.Teď mi akorát holky psaly,že musely k ortopedce a malá dostala nějakou deku na srovnání kyčlí a navíc prý musejí 5x denně cvičit.Chudinka malá :confounded:
23. črc 2010 v 10:34  • Odpověz
ahojte babule :slight_smile: tak u nas zasnuby prebiehali asi tak, ze som sa jedno rano zobudila na to, ze sa niekto na mna pozera... a to priatel. a pyta sa - chces svadbu? som myslela, ze mu sibe... tak som mu to aj povedala :grinning: otocila som sa na druhy bok a spala dalej... a ked som sa zobudila, tak nic nehovoril. a par dni na to mi zavolal do roboty, isli sme spolu na obedik a ked sme popijali kavicku, tak povedal, aby som zavrela oci.. a ked som ich otvorila, tak bol predomnou prsten a opytal sa, ci si ho vezmem :dizzy_face: :grinning: a zabaval sa na tom, ako som na neho pozerala :grinning:
a co sa tych chlapov tyka... tak naozaj ich treba postrcit... ale najskor to skusit tak, aby si chlap myslel, ze je to vsetko vlastne jeho napad :grinning: a ked to nebude pomahat, tak do neho treba riadne strcit :wink: :grinning:
23. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
@asemilka Tak to je opravdu hezká žádost o ruku :grinning: Hlavně to ráno :grinning: Já by jsem se asi tvářila podobně :grinning:
Napsala jsi to moc pěkně co se týká těch chlapů. Takhle mi to vždy říká tchýně pokud se doma něco řeší :slight_smile:
Já dneska sháněla na tu kamarádčinu svatbu pro sebe kabelku.Už mám pocit,že jsem snad u nás prošla v okolí všechny obchody,ale nikde nic neobjevila :unamused: Potřebuju nějakou malinkou a bílou.Nejlépe,aby se mi hodila k botám.No,snad ještě někde něco najdu...
23. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz
@kejvinka kto hlada, najde :wink: mozno sa ti ju podari najst tam, kde by si to vobec necakala :slight_smile:
23. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
no u nás to teda nebola žiadna romantika :slight_smile: ,manžel na niečo také bohužiaľ nie je. Po rokoch, čo sme boli spolu som sa ho na rovinu opýtala, že či plánuje niekedy v budúcnosti nejakú svadbu alebo či budeme takto žiť na hromádke ďalších 6 rokov...a až vtedy mu to ťuklo, pozval ma na obed a prstýnek som si išla radšej vybrať spoločne s ním, lebo máme naozaj rozdielny vkus a rovno mi povedal, že sám mi ho kúpiť nevie. A potom ma večer doma požiadal o ruku. No takže tak, niekedy mi tá romantika chýba, ale už som si zvykla.
daphney: spýtaj sa ho na rovinu ...chlapom niekedy dlho trvá, kým im to dojde, to vieme všetky :slight_smile:
kejvinka: vieš, aké to je. keď niečo hľadáš, tak to schválne nenájdeš... spomínam si, ako som hľadala boty na svadbu. hľadala som ich pol roka. A keď som sa zmierila s tým, že sa vydávať budem v balerínkach, lebo také, ako som chcela nikde nemali, obrečela som, že budem jediná nevesta bez normálnych bot, tak som ich našla :slight_smile: dva dni pred svadbou :slight_smile:
24. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
daphney: inak s tou prácou to ešte isté nie je, majú mi dať vedieť do konca týždňa, ale nerobím si už nádeje. Je to teraz také zložité obdobie. problémy v práci mi prerastajú cez hlavu, ktovie, či sa mi podarí niečo nájsť, do toho mal manžel úraz v práci, kvoli ktorému ju možno stratí a tým prídeme o byt, ktorý sme chceli kúpiť. takže snažíme sa malo, a pravdu povediac, ani sa nejak nedivím, že nám to nejde. snáď to blbé obdobie, čoskoro prejde, lebo mám pocit, že už to nevydržím. Som rada, že aspoň tu sa možem trochu vyrozprávat...
24. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@gmartina vsetko zle je na nieco dobre.... ono sa to mozno teraz nezda, ale raz sa karta obrati a bude vam hej :slight_smile: ostava len vydrzat... ale ty si zena, to zvladnes!!! :slight_smile:
24. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky. Tak my už zítra fičíme. A už začínám být nervozní, zda všechno bude ok.Tak přeju pěkný týden. Pa
24. črc 2010 ve 21:47  • Odpověz
@ance1 uzi si to:slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak jaký byl víkend? My jsme sobotu procourali po obchodech a pak byli večer v kině na Twilight sága:Zatmění. No,aby jsem pravdu řekla,tak mě tyhle filmy moc neberou.Spíš jsem tam šla kvuli manžovi,ten je na to doslova ulítlej :grinning: Já spíš miluju český filmy a nejlépe komedie kde se člověk zasměje.Naposledy to byly Ženy v pokušení.Opravdu super film pro zasmání :grinning:
Včera jsme tu měli na návštěvě kamarádku se čtyř měsíční holčičkou Kačenkou. Tak jsem si trochu vyzkoušela kočárkování a utěšování :slight_smile: Vždycky když v poslední době držím nějakého prcka,tak čím dál tím víc jsem přesvědčená o tom,že je to, co mi nejvíce chybí :frowning2: Tak moc by jsem už nějaký ten uzlíček chtěla mít doma...To ale asi každá z nás tady...
26. črc 2010 v 08:05  • Odpověz
obré ranko :slight_smile:
tak víkend utekl opět rychlostí blesku, ani jsem si neodpočinula, v sobotu stejně jako u kejvinki běhačka po obchodech, ale už máme obývák kompletní, teda ještě opravit tu ze´d a to snad klapne tento víkend. V neděli jsem vařila, uklízela, prala atd....

kejvinka: moje řeč, já jsem každou volnou chvilkou s tou naší dvouletou neteřinkou a někdy si říkám, co bych za to dala, mít ji doma na pořád.... no snad se dočkáme.....
Dneska na mě leze nějaká depka, jsem 38DC a mrcha nikde, těhu nejsem, tak si říkám kde je zase problém, už přestávám doufat, že se zadaří přirozenou cestou :frowning2:
26. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky.Zeptám se tady jinak.Měla jste některá v těhu ještě menstruaci?Znám pár případů,kdy ji holky měly.
26. črc 2010 v 10:18  • Odpověz
smudlinka2019 ahoj, no já jsem nikdy ještě těhu nebyla, takže nedokážu odpověďět, ale možné to je.....
26. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
daphney: to ti věřím,že máš depku. Já když jsem taky kolikrát měla dlouhé zpoždění a věděla jsem že nejsem těhu,tak jsem kolikrát až brečela vzteky nad tím mým tělem :slight_smile: Někdy si s náma pěkně zahrává :slight_smile:

smudlinka2019:minule když jsem byla u doktora na kontrole,tak tam zrovna byla paní co byla ve čtvrtém měsíci a vůbec o tom nevěděla,protože menstruaci pořád měla. Doktor,ale říkal,že se to stává málokdy...Jinak osobně jsem se tím jinak nesetkala...

Nějak jsem teď dopoledne vytuhla.Spala jsem dě hoďky jak dudek :grinning:
Odpoledne jdu s kamarádkou na kafčo do nové kavárny v sousedním městě,tak jsem na to zvědavá. Nějak mi nejde do hlavy,proč chce jít zrovna tam.Řekla by jsem,že tam asi viděla nějakého nového objeva :grinning: Nějak se jí totiž pořád nedaří asi najít toho pravého... NO,uvidím co se z toho kafča nakonec vyklube :slight_smile:

Jinak o zítřka mám v plánu tento měsíc vyzkoušet ovulační testíky,tak jsem na to zvědavá.Dostala jsem je od kamarádky co už otěhotněla a už je prý potřebovat nebude :slight_smile: Zítra budu mít 10DC,tak snad to není brzo :unamused: na testování.
26. črc 2010 v 11:13  • Odpověz

kejvinka: ovu testíky jsem také vyzkoušela a i když jsem měla ovu potvrzenou na Uz tak test nic moc, jen slabá čárka, tak nevím, ale třeba s nima budeš mít víc úspěchů, no já mám ovu až později tak kolem 14 - 19 DC ale někdy jsem ji měla i dřív, takže se to celkem prodražilo.... jsem rozhodnutá, pokud to nedostanu do příštího týdne, nechat si napsat Clostyibegit, protože tohle mě ničí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Buď ráda, že jsi doma, v práci to stojí za prd..... šéfová od rána zase prudí, jen buď doma co nejdéle, nic ti neuteče.
Nová objev, tak to bude docela legrace, já jsem dneska ráno potkala kamaráda ze základky, úplně jsem zírala jak zmužněl, pomatuju si ho jako klučinu a teď, úplný mužský :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:23  • Odpověz
daphney: a nejsi třeba jen nastydlá,že máš takové zpoždění? Třeba se ještě tělo umoudří :slight_smile: Taky jsem na ty ovu testíky zvědavá.Dřív jsem si jich už pár dělala,ale spíš jen pro zajímavost....Tenhle měsíc to vezmu vážně :grinning:
Já do práce moc nepospíchám,ale bojím se,že by mi pak v září nedali dovču... :confounded:
26. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahojte dievcata :slight_smile: tak u nas bol vikend taky ubehany... a uz je tu zase pondelok. v podstate ten je uz za nami :grinning: este 4 x a mam dovolenku :slight_smile: 2 tyzdne :slight_smile:
26. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ranko,
taky už se těším na dovču mám v srpnu ještě týden, ale asi budeme doma, původně to sice vypadalo že vyrazíme ještě na týden do Chrvatska, ale teď už to tak jisté není, no uvidíme....

kejvinka: dovču ti v práci dát musí když máš zájezd zaplacený, co testíky, už jsi dělala?

asemilka : ty se máš, já už mám za sebou také dva týdny dovči a mám pocit, že snad ani žádná nebyla, načerpaná energie nikde :unamused: a jedete někam?

27. črc 2010 v 08:25  • Odpověz
Taky přeji dobré ránko,
já bych tak holky letěla k moři načerpat energii ani nevíte jak.Jsem už nějaká otrávená :unamused: Manža teď chodí docela pozdě z práce,takže se vidíme jen večer :frowning2: a to je stejně unavený...

daphney: ovu testík vyzkouším odpoledne.Někde jsem četla,že ráno není vhodné si ho dělat,tak počkám po obědě. :frowning2:
Dovču zaplacenou nemáme,protože každý rok jezdíme na last minute. No,snad mi jí nakonec dají.Mě by stačilo odjet i třeba na týden. Jen aby si člověk trochu odpočinul někde jinde než doma a načerpal trochu energie.

asemilka:tak to ti také závidím,že budeš mít už tak brzo dovču.Hlavně naber energii a třeba i toho mimíska :grinning:
27. črc 2010 v 08:39  • Odpověz
@daphney spravime si vylet po slovensku. obdieme moju rodinku, draheho rodinku a na par dni by sme chceli ist do tatier. sa taaaaaaaaaaak tesim :slight_smile:

@kejvinka tak nad ciernym pasazierom tiez rozmyslame... ale ak by sa nebodaj hned zadarilo, tak sa drobec narodi niekde okolo terminu svadby alebo tesne po nej... tak asi budeme musiet este chvilu pockat... alebo posunut svadbu skor :wink: :grinning:
27. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahojky,tak dnešní kontrola proběhla dobře.Všechny testy co mi dělal na případné záněty jsou ok.Tak jsem moc ráda.Takže prvního mě čeká po dvou měsících první pracovní den.Je to neděle a navíc budu mít celodenní-fujjjj!!!
Ale na druhou stranu se tam i trochu těším.Doma už mi to občas leze na bednu a člověk občas přemýšlí nad blbostma :confounded:
28. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@kejvinka gratulujem :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.