• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Koukám,že nám nějak tahle diskuze upadá :confounded: a ani se k nám nikdo nepřidává :confounded:

Dneska jsem opět zkoušela ovu testík a vypadá to,že ovulka asi už brzo přijde,takže hurá na snaženíčko :grinning:
29. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojte baby, ked chcete tak sa k vam mozem pridat :slight_smile: Snazime sa teraz 3. cyklus :wink:
29. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
ninam2: moc tě vítám a jsem ráda,že tu máme novou dušičku :slight_smile: Písni něco o sobě ať jsme v obraze :grinning:
29. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Chtěli bysme druhé miminko, tak se po cca dvouch letech řadím mezi snažilečky:o)
29. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
snehurka11111:tak to se mi líbí...další snažilka mezi námi :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
snehurka1111: máš krásnou holčičku...je opravdu kouzelná :slight_smile:
29. črc 2010 v 19:45  • Odpověz
kejvinka: moc díky za milé přivítání a za pochvalu Terezky. No, fotečky musím aktualizovat, už je to "velká holka":o)
29. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
@kejvinka ahoj dakujem za privitanie :slight_smile:
Nuz a co take by ste chceli vediet? :slight_smile: Byvam v BA s priatelom, viac ako 3-rocny vztah, a chceli by sme teda uz dieta, vsak uz mame na to vhodny vek aj podmienky :slight_smile:.
29. črc 2010 ve 23:10  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Nějak dneska nemůžu spát,takže už časně ráno sedím takhle na netu a brouzdám kde se dá. Někdy si s tím mým spaním připadám jak nějaká stará babča :slight_smile:
V noci jsem dostala nápad,že zorganizuju srazík se střední školou. No,snad to byl dobrý nápad a nebudu toho později litovat :slight_smile: Možná i proto nemůžu spát...
Včera jsem se byla podívat v práci a nasát nějaké informace.Vůbec se mi tam po těch dvou měsících nebude chtít.A když si ještě vezmu,že tam musím v neděli,tak je mi z toho tak akorát špatně.No, co se dá dělat.Pracovat se musí....alespoň prozatím :slight_smile: Od 13.9. mě čeká dovča,tak aspoň se mám na co těšit.A navíc s náma asi pojede i kamarádka s přítelem,takže to bude fajn...
snehurka1111:tak až budeš mít časík,tak nějaké nové fotečky vlož.Ráda se mrknu...Snad se také už brzo dočkám takové krásné holčičky jako je ona :wink:
ninan2 a snehurka1111: chcete holčičku nebo chlapečka....nebo je vám to jedno? A nad jmény už jste někdy přemýšlely? U nás doma s manžou preferujeme holčičku :grinning: ,ale když by to byl klučina,tak se taky zlobit nebudeme :grinning: Hlavně že by to bylo zdravé a šťastné miminko :wink: I když u nás v rodině máme i dvojčata,takže se klidně může stát,že to padne i na nás :grinning:
30. črc 2010 v 05:16  • Odpověz
@kejvinka ja by som chcela radsej dievcatko, ale inak je to jedno, hlavne nech je v poriadku :slight_smile: Inak kolko holek sem chodi kecat, asi uz nie moc ze?
30. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@ninan2 jsme tu čtyři takové stálice,ale přes prázdniny je každy fuč,takže to tu je teď trochu mrtvé :confounded:
30. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz
@kejvinka aha jasne :slight_smile: tak ja uz som na dovolenke bola (last minute na Kretu, predminuly tyzden), tak ja sem chodim casto. A ty ako dovolenka?
30. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahojky holky, chtěla jsem se zeptat - nemáte některá zkušenost, že by Vám vyšel nejdříve slabě pozitivní testík a druhý den nic? Moc díky!
30. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@snehurka11111 hm tak je to trochu divne, lebo HCG sa postupne zvysuje, a ciarka by teda mala silniet. Mohlo ist o skory potrat, ktory sa ani inak nezaznamena, alebo bol test zly (po limite), alebo ovplyvneny nejakymi liekmi. Skus test o par dni zopakovat a budes mat istotu.
30. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
@ninan2 jéé,na Krétě jsme byli minulý rok...A kde jste přesně byli? My Fodele...byla to nádhera.A letos by jsme chtěli na Rhodos,tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
30. črc 2010 v 16:03  • Odpověz
@snehurka11111 a byla to ta samá značka testu nebo jiná? Mě se stalo,že jsem si jeden den ráno udělala test a byl slabě pozitivní a večer jsem to opět zkoušela,ale s jinou značkou a na něm nic nebylo.A přitom ten druhý měl mít větší citlivost. Také to ale může být vydný těhu test...kamarádce se to stalo.Jeden den měla krásné dvě čárky a druhý den už nic a když pak šla za doktorem,tak jí řekl,že se nejspíš jednalo o špatný test...Vyzkoušej testy opakovat,ale spíš stejnou značku,aby byl vidět případný rozdíl mezi čárkama
30. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@kejvinka boli sme v Rethymne, severne pobrezie medzi Heraklionom a Chaniou. Na Rhodose sme boli pred 3 rokmi - byvali sme priamo v hlavnom meste. Je tam krasne. Oplati sa ist lodou na ostrov Symi, je nadherny, a aspon mas aj celodenny vylet lodou. Nie je to ani velmi drahe. Inak je tam vela Nemcov atd.. Na Krete az tak vela turistov ako tam nebolo.
30. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@ninan2 tak jsme myslím byli na výletě.Řecko prostě miluju,tak už se v září na dovču moc těšíme.Jen mě teď docela štvou s těma jejich stávkama,ale snad nás v září žádná nečeká :grinning:
30. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
@kejvinka my sme nemali ziadny problem, tam o krize ani nevedeli :grinning: A to sme boli predminuly tyzden.
30. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
@ninan2 tak to je fajn,já si také myslím,že na těch ostrovech to zas tak neberou. Byli jste se podívat na Krétě na pláži Elafonisi? Z toho jsem byla úplně unešená...krásnější pláž jsem snad ještě neviděla.Někdo tam snad i říkal,že se tam měla natáčet reklama na Boumty :grinning: Já už se té dovči nemůžu dočkat :grinning: Jen mám strach aby to zrovna nevyšlo když budu mít měsíčky...to by jsem si musela nechávat od doktora napsat prášky na odálení a to se mi vůbec nechce :confounded:
31. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky! Tak už jsme z dovolenky doma. Na jednu stranu jsem i ráda, ale na druhou mám hrůzu z práce. Vůbec se mi tam nechce. Dovolenka byla super nachodili jsme se až nás nohy bolely. Rodičům jsme dovezli zvonečky z Adršpách a dáme jim dovnitř zprávičku o miminku. Dneska to vyzkoušíme na rodičích od muže a zítra na mých a na bráchovi, tak jsem moc zvědava a nervózní zároveň.

Jinak vítám nové a je fajn, že tot u alespoň ožije.
31. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
@kejvinka tam sme sa zial nedostali, lebo to bolo na druhom konci ostrova... ale videla som fotky :slight_smile: Mne akurat pocas dovolenky vysli plodne dni, tak teraz cakam ci pride MS... Som 30DC, 12 DPO, mavam trochu dlhsie cykly. Tak do par dni sa uvidi...
31. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@ance1 Ahoj, dik za uvitanie. Boli ste niekde na horach? Inak blahozelam k babetku :slight_smile: Vasi rodicia budu urcite stastni!
31. črc 2010 v 09:54  • Odpověz
@ninan2 tak to je paráda,že vám to takhle vyšlo.Třeby jste si přivezli pasažéra :grinning: Držím palečky ať vám to vyšlo....

anice1:vítám tě po dovče.Úplně tě chápu s tou prací.Já jdu zítra po dvou měsících a vůbec se mi tam nechce.Mám celodenní a ještě je neděle :unamused: No,snad to nějak zvládnu...
31. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
@kejvinka no uvidime ako to dopadne :slight_smile: A ty si teraz po laparke? Dost neprijemne... :frowning2: Zobrali Ti asi aj vajecnik, ked si bola tak dlho PN?
31. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak včera jsme to řekli rodičům od manžela a tchán hned, že si to myslela, že už před měsícem se mu zdálo, že jsem nějaka přibraná, a že jsem se jinak chovala. Ale asi jsou rádi moc jsme to nerozebírali. Tak dneska nás čeká říct to našim a bráchovi.

ninan2: děkuji za přání, jen doufám, že vše bude v pořádku. Už se těším na středu až si půjdu pro průkazjdu a dostanu fotečku, jen mám hrůzu z odběrů.
1. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@ance1 preco z odberov, z nich samotnych alebo ze to zle dopadne? Inak ja mam fobiu z brania krvi, naposledy sa sestricke nepodarilo nic zobrat, kvoli hormonalnemu profilu. A v tehotenstve sa vraj berie vela krat krv, je to pravda? To fakt neviem ako prezijem... daju sa tie veci zistit aj nejak inak ako len z krvi?
1. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
ninan2: no já nesnáším injekce, ale snad to teda přežiju a sestřička bude šikovná
2. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@ninan2 jj,byla jsem na laparce 23.6. ,ale teď už je to docela v pohodě. Po opereci mi sice nebylo nic moc,ale čekala jsem to horší. Vaječník mi tam nechali,ale museli mi odebrat vejcovod. Pokud žena chce mít ještě děti,tak vetšinou vaječník i s vejcovodem neodebírají.
Já jsem měla taky vždycky děsnou hrůzu z odběrů krve,ale za poslední tři měsíce jsem si na to docela zvykla,ale je pravda že zálaží na sestřičce jak je šikovná.
anice1: tak to muselo být krásné když jste jim to řekli :wink: Kdy jdeš na další kontrolu?
2. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
kejvinka: Uz ve středu a to teda i odběry, moč, konečně dostanu fotečku a průkazku. TAk snad bude pořád všechno v pořádku.
2. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.