• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
@ance1 tak držím palečky ať je vše ok.Jééé já ti tak závidím :wink:
2. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@kejvinka jedna znama bola tiez teraz na laparke, ona ma ale uz 39 rokov a malo to byt jej prve dieta... V tomto veku je uz celkovo znizena schopnost otehotniet, tak si to vies predstavit... :frowning2:
3. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@ninan2 tak to už je pak hodně špatné :cry: A proč se rozhodla mít první dítě až tak pozdě?
Já mám dnes po dvou pracovních dnech volno.Je to dost náročné...člověk si nějak po těch dvou měsících odvykl pracovat :grinning:
3. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@kejvinka hm ze to nejak zabudli predtym riesit :grinning: S partnerom su inak spolu uz 16 rokov a neplanuju ani svadbu. Takze tak :slight_smile:
3. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@kejvinka tak to si pekne oddychni :slight_smile: Ja asi dnes/zajtra cakam MS... Meriam si aj bazalnu teplotu a pomaly mi klesa... co uz. Ty si merias BT ci robis len ovulacne testy?
3. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
ahojte dievcata :slight_smile: dlhsie som tu nebola, ale dovolenkujeme, tak nie je tolko casu sem chodit:slight_smile: este tyzden budeme chodit k jednej rodinke, k druhej.. a o utorka dovolenkujeme v tatrach sami :slight_smile: to bude snazenia :wink:
3. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky,
tak se zase po pár dnech hlásím....... nějak nic poslední dobou nestíhám, ale ted to snad bude lepší takže budu psát pravidelně :wink:
Jinak u mě nic nového, teda pokud se nepočítá stále se zhoršující situace v práci, takže stres je na denním pořádku
Kejvinka tak ty už taky pracuješ takže na tom nejsi o moc lépe :frowning2:
a co je nového, jakpak se máte holky????? koukejte mi napsat něco pozitivního
ance1 držím palečky ať je vše v pořádku a můžete se naplno radovat z mimíska, jo a ještě jsem se tě chtěla zeptat brala jsi nějaké léky na srovnání cyklu?
budu si muset nechat něco napsat teď jsem to dostala asi po 50 dnech a jen na dva dny a navíc nej opravdu slabě, už mě to pěkně štve :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

jinak vítám nově příchozí a přeji všem hezký den :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@daphney Ahoj, a skusala si uz brat nejake prirodne lieciva, bylinky a tak? Mne celkom pomaha Femigard, aj kope dalsich zien co poznam. Ovulacia chodi vdaka nemu skor a predlzuje aj lutealnu fazu. Ja som mavala cykly aj 40 dni, pricom ovulka bola ze 26ty den. A s nim mavam ovulku okolo 18teho dna a lutealna faza je dlha aj 15 dni, co je velmi dobre.
3. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
ninan2: to zní dobře, já zkoušela zatím jen kontryhel a kapat jřáb ptačí, no dřív jsem musela na injekci abych to vůbec dostala takže to byl pro mě úspěch ale ted bych ráda aby mrcha chodila pravidelně, až dokapu jeřáb taky si koupím femigard a uvidím, příští týden už tady budu mít doktorku tak hned v pondělí naklušu a uvidím co se mnou provede :wink:
3. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@daphney jj urcite skus, pomaha vacsinou hned od zaciatku... http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
3. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@ninan2 ještě před tím mimoděložním těhu jsem si měřila i teplotu,ale asi jen čtyři měsíce a musím říct,že jsem z toho moc nevykoumala a tak jsem se na to vyprdla.Tento měsíc jsem zkoušela ovu testíky a vycházely docela dobře. Včera jsem měla na ovu testíku silné dvě čárky :slight_smile: Ráno jsem teda vzbudila manžu v pět ráno a musel se snažit-chudák :grinning: Večer mu totiž nebylo dobře,takže jsem ho raději nechala,ale ráno už jsem si ho hezky vzbudila :grinning: Po miminku taky touží,tak ať se snaží :grinning:
3. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@kejvinka hehe to ano, tak treba :slight_smile: tak hadam to vyslo! No ja sa v tych grafoch celkom vyznam, takze keby si si niekedy merala, mozem Ti spravit analyzu :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
Dobré ranko,
ninan2 opravdu máš s měřením dobré zkušenosti? Já jsem to zkoušela ale jen chvilku a byla to docela sranda teptoty jak na horské dráze :slight_smile:

kejvinka: tak to budu držet palečky ať se urodí, kolik jsi vypotřebovala ovu testíků za jeden měsíc? Taky přemýšlím, že se k nim vrátím, ale nejdřív budu muset zkorigovat nějak tec cyklus aby mrcha chodila alespoň trochu pravidelně :angry: Měla jsi u ovu nějaké příznaky?
4. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
@daphney jj, u mna je vzdy pekne vidiet ovulaciu aj zvysene teploty potom az do MS. A v den MS mi dost klesa teplota tak presne viem ze ju dostanem... (akurat dnes inak...).
A pri ovulacii inak mavam tiez priznaky, boli ma par hodin podbrusko. A viac dni predtym mavam vela hlienu. :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@daphney udělala jsem si jich pět a začala jsem 13DC.Tentokrát jsem ovulku sama nepoznala,ale minulý měsíc za mě šel takový ten hlen.Tentokrát nic,ale ovu testíky vyšly,tak nevím.No,necháme se překvapit,ale moc velkou naději tomu nedávam.Sice jsme se snažili opravdu dost,ale moc tomu nevěřím.
4. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@kejvinka my sme sa tento mesiac tiez dost snazili (4x obden pred ovulaciu), a nic z toho, dnes zrejme (podla teplot) dostanem MS...
4. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@kejvinka myslim tym 4x pocas 8 dni pred ovulkou :grinning:
4. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
dapney. ja brálavala spíše tabletky abych vůbec MS měla a byl to dufaston.

Kejvinka: ono ovu příjde tak do 36 hodin od toho dne co se ti ukážou na ovu testech stejně silné čárečky.
4. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Jinak dnešní kontrola dopadla výborně. A už se tak nebudu bát braní krve.Sestřička byla opravdu moc šikovná a nebolelo to.Jen malinké štípnutí. Jinak už odpovídáme 11 + 5 tt a hrášek sebou mrskál jak rybička ve vodě. Mám tedy fotečky a průkazku.
4. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
ninan2 asi se začnu v období ovu více sledovat, třeba taky nějaké příznaky zaregistruju. no tak to už abych začala znásilňovat příťu hned o víkendu :grinning: :grinning: :grinning:

ance1 - mooooooc gratuluju a byla si sama nebo už s manžou? a chystáš se taky na screaning v 1 trimestru? nebo až na triplle test v 16 tt ?

kejvinka - no já právě nemám moc dobrou zkušenost s ovu testem ale ještě jich doma pár mám tak je asi taky vyzkouším, ale stejně se v pondělí poradím s doktrokou co s tou nepravidelnou MS
4. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
daphney: Moc děkuji. Jsem spokojená. Bylo fajn vidět hráška jak s etam mrská a má s epěkně živě. No ja teda nevím na co se chystám ale za 14 dnů jdu na nějaké další testy a nějaký ultrazvuk. Přesně nevím o co jde. Ale asi něco oledně genetiky nebo tak nějak.
4. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky.
No,to byl zase týden.Mám pocit,že jsem snad pořád v práci a navíc nám tam přibyla další těhulka. Chudák se mi to bála říct,takže jsem se to nejdřív dozvěděla od vedoucí. Moc jí to přeju,ale večer jsem to pěkně ořvala,protože ten den toho na mě bylo prostě nějak moc. Tiše jí zavidím,protože se jim to povedlo hned na poprvé...
Včera jsem navíc potkala v krámě moji tetu a ta si hned myslela když mě viděla,že jsem těhule,protože jsem měla takový volný triko :confounded: Takže jsem zase musela vyprávět celý můj příběh.Někdy už jsem vážně na konci sil a mám pocit,že už dál prostě nemůžu...Pořád se ptám PROČ? ale bohužel nikde není odpověď. Manžu taky pořád s tím nechci otravovat,takže nakonec zjišťuju,že se můžu svěřovat alespoň tady...
7. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
kejvinka co se týče práce jsem na tom taky blbě, v pondělí se rozhodne co bude dál, ale vydím to bledě.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Musíme si najít něco na co se zaměříme než se nám zadaří, ale co?????? :rolling_eyes: Koukám, že si na tom s psychikou asi stejně jako já :confounded: V týdnu jsem se byla podívat na kamarádku, má tříletého chlapečka a nedávno šla na interupci, jeden nechráněný sex a hned těhule..... byla jsem běsná vzteky, taky mě napadlo PROČ ONA?????????? Včera jsem byla se švagrovou po obchodech, pojedu se podívat v týdnu na bývalou kolegini má 4 měsíční holčičku tak jsem jí chtěla něco koupit, všude taková spousta nádherných mimiňáckých věcí a já je nemám komu kupovat :cry: :cry: :cry: Zbývá nám jen věřit, že bude líp :wink:
7. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@daphney Snad opravdu bude brzo lépe...musíme věřit. Já jsem se rozhodla,že v práci ještě vydržím,protože to stejně vypadá že nás příští rok zavřou,takže alespoň by jsem dostala odstupné.No,uvidím...kdyby jsem našla něco lepšího,tak odejdu,ale u nás na severu je to fakt na prd... Myslela jsem,že bych nastoupila na místo po mé tchýni,protože v září odchází do důchodu,ale v závěru bych si platově pohoršila,takže to raději zůstanu tady kde jsem.
Dneska jsem se těšila,že něco s manžou podniknem,ale venku je pěkně hnusně,takže asi budeme doma. Akorát večer jdu kamarádce na rozlučku se svobodou,tak snad to tam bude fajn...
Je to fakt hrozné to co jsi psala s tou kamarádkou.Taky to fakt nechápu proč někomu stačí jeden nechráněný sex a hned to vyjde a pak to nakonec dá pryč!! :angry:
7. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak už nám to tady zase nějak upadá

jakpak se všechny máte? Já nic moc, dneska se to v práci rozhodne, tak mám trochu strach jak to vše dopadne..... ale taky odpoledne naklušu na gyndu a jsem zvědavá jestli mi dá nějaké ty léky na srovnání MS.

Jaký byl víkend? a co je u vás nového?????
9. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@kejvinka
@daphney
Ahojte, fuha, mate to teda tazke. Treba najma mysliet pozitivne a vsetko bude oK! Mne sa inak tiez teraz moc nedari, v praci mi po 2 rokoch dali vypoved (organizacne dovody), takze pracujem uz len do konca leta. Novu pracu zatial nemam, ale aspon dostanem odstupne a mam pripadne narok aj na podporu, na Urade prace som zatial este nebola.
Inak moja najlepsia kamaratka je teraz uz v 8. mesiaci, bola som s nou pozriet nejake oblecenie - velmi pekne je veru pre deti (ale aj drahe). A tento tyzden sa stretnem s kamoskou co ma pol rocnu moju menovkynu Ninu, tak sa na nu uz tesim, take zlate tucnucke babo to je :slight_smile: .
9. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahojky holky! Juj je hrozné jak s tou práci to nikdo nemá jednoduché. a jak jinak se Vám daří, co nového, nečeká některá MS a že by se další přidala. Preventivně posílám mnoho bacilku na nakažení. Včera jsem se dozvěděla , že moje švagrová je těhotná o měsíc méně než já. Tak je to veselé. Ale věřím, že i tady se to brzy rozroste a stane se z toho diskuze těhu.
9. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@ance1 hmm ja si dam tento mesiac zrejme od snazenia pauzu, kvoli hladaniu novej prace atd. :slight_smile:
9. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Je to fakt děs s tou prací...
daphney: tak pak dej určitě vědět jak ti to v práci dopadlo...
ninan2: to je smutné,že jsi přišla o práci.Snad brzo najdeš novou a lepší.Alespoň si trochu odpočineš.

Jinak já teď čekám MS asi v sobotu.Tajně doufám,že nedorazí,ale moc tomu nevěřím :confounded: No,necháme se překvapit.

Dneska jsem zázračně končila v práci už ve 14.30 a zítra mám volno,takže si to musím pořádně užít to volno.Zítra mě čeká kadeřnice,tak jsem zvědavá co mi tam na tý hlavě vykouzlí :slight_smile: Chtěla by jsem melírek...hrozně dlouho jsem ho neměla...
9. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
kejvinka: Tak to budu doufat tajně s tebou a posilam preventivně další bacilky. Je fajn, že máš volničko, určitě si jej užiješ a i u kadeřnice to bude dobré a vykouzlí něco pěkného a slušivého. To já jelikož jsem tmavovláska tak si nechávám maximálně červený melir, který hned se vymyje a pak zbydou hnusné rezavé pruhy a to vypadá děsně. V záři jdeme na další svatbu, tak si tam placnu barvu a zajdu alespoň trošku střihnout ofinu.
9. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.