• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky moc díky za odpovědi, ze začátku jsem z toho všeho vyjukaná a jsem ráda ze každou radu:slight_smile:

mám taky tu kyselinu listovou ale ještě juknu v lékárně po tom Calibru..Gynex vůbec nevím co je, poptám se:slight_smile:

mleila:Tak budeme moc držet palečky:slight_smile:
14. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahojky ja už někde v nějaké diskuksi četla o Femigardu, tak jej zkouším, no uvidím jak to dopadne
14. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
Normalně byste nevěřily jaké na mě přišlo krizové období. Vůbec nemám chuť na milování s mužíčkem a dávám přednost spánku. A to tak asi tento týden. Taky se Vám to stává
15. dub 2010 v 06:51  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak jsem si dělala planou naději. Sice ještě MS nedorazila, ale zkusila jsem testit a nic, takže další měsíc neúspěchu. :frowning2: Když se příroda postaví na hlavu, tak s tím asi nic neuděláme. Tak držím palečky,ať to výjde aspoň Vám!
15. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
smolařka: Juj tak to mě mrzí. A to už máš zpoždění, pokd jo tak kolik dnů? Přece jen dokud nedojde MS tak bych to ještě černě neviděla.
15. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
Ahojky,

tak já beru taky listovku, ale už naše snažení trochu řešim se svojí doktorkou. Minulý cyklus jsem začala brát clostilbegyt na lepší dozrávání vajíček, taky chodim na utz vaječníků (tzv. folikulometrie) a když jsem měla vajíčka "ideální" tak mi píchly injekci Pregnylu, aby vajíčko 100 % prasklo, ale bohužel z toho nic nebylo. Dneska ráno přišel menzes :pensive: Takže jsem volala svojí doktorce a domluvili jsme se, že to stejnou metodou zkusíme ještě jednou protože moje tělo reaguje na hormony perfektně. Tak snad už se brzy dočkám a stejně tak i vy všechny :wink:

Jinak ten Gynex jsem já osobně nikde v lékárně nesehnala, pouze na internetu, ale po jednom užívání jsem přestala, protože se mi po něm zvedal žaludek. Takže jsem ho darovala známý...

smolarka: dokud nedorazí menzes, tak je pořád naděje :wink: Některý holky mají pozitivní testík, až několik dní po termínu menzesu. Záleží totiž na tom, kdy si měla ovulaci.
15. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahojík,

ance: zpoždění mám týden, což tedy nemívám, většinou mám MS 28DC -29DCa ono nic a pořád nic, tak si s tím nevím rady a testit se mi už moc nechce, protože mám před očima pořád vidinu jen jedné / :frowning2:.

aji: Já si teď ten Gynex objednala přes internet, tak jsem zvědavá, co je to za zázrak.

Jinak holky, děkuju za podporu! Známá mě uklidňovala se slovy, že z moči nemusím být těhotná a pozná se to až z krve, ale tak uvidím a počkám ještě.

Držím palečky, ať máme brzy //
16. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
Ahojky holky,

doufám,že nevadí když se také přidám.
My se smanželem snažíme tak zhruba od svatby(15.8.2009) a zatím pořád nic. Zkoušela jsem brát Gynex,ale nic se díky němu během tří měsíců nezměnilo,tak už jsem si pak další lahvičky neobjednávala. Taky občas piji Kontryhel,ale někde jsem četla,že by se měl pít jen do ovulky,tak nevím? No, a teď už asi třetí měsíc papám kys.listovou a měřím bazální teplotu. Mám ale takové tušení,že asi možná podle teplot a ovu testíků vůbec ovulaci nemám. Teplota nad 37 mě vždy vylítne až na konci cyklu když už to mám dostat,tak nevím. No, a když si ovu testík zkusím při 37,tak tam stejnak dvě čárky nemám,tak jsem z toho nějaká zmatená :confounded:
17. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
no abych pravdu řekla já na miminko s manželem čekala 5 let
17. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
bandurovka: tak na to nechci ani myslet, že by to nešlo tak dlouho. Jenže člověk s tím stejnak nic nezmůže....
17. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky,
čím více nás bude, tím lépe. Dneska jsem to dostala, takže zase od znova. V pondělí jdu na gyndu pro výsledky a pak se s doktorem domluvíme na hysteroskopii. Gynex jsem si nestihla vyzvednout z pošty a tak s ním počkám na další měsíc. Protože se má brát od 1 DC a raději ho nebudu brát kvůli té hysteroskopii. Takže tak a zase začnu běhat a tentokrát už né jen do ovulace. Jsem zase plná sil na to nemyslet, tak snad to dlouho vydrží :wink:
Mějte se jarně a ať nám to všem brzy vyjde.
17. dub 2010 v 16:44  • Odpověz
Ahoj holky...
snad se můžu přidat...Já teda už jednoho prcka mám a te´d se snažíme o druhé.No,sanžíme,teprve jsme začali.První dítě se nám podařilo na první pokus(čímž vás nechci naštvat),ale bojím se,že u druhého to tak snad no nepůjde.Takové štěstí dvakrát po sobě mít nebudeme.Žádné zvláštní přípravy nedělám,jen jsem zase začala brát kyselinu listovou.Neznám žádné přípravky na podporu,ani ovulační testy-před prvním těhu jsem to nepotřebovala..
18. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj Petrunko01...tak to jsi měla štěstí, že to vyšlo při prvním hned na první pokus. Já si taky myslela,že když vysadím antikoncepci,tak že hned zapadnu.No a po pár měsících jsem zjistila,že to není vůbec jednoduché. Teď zrovna čekám jestli ta mrška dorazí nebo ne. Podle bazální teploty se ale už asi na to chystá. No,uvidíme. Někdy mám pocit,že jsem naprosto v pohodě a že na mimíska vůbec nemyslím,ale pak stačí když se jen někdo o miminku zmíní a mám depku. Je to hrůza!!! A navíc v poslední době holky kolem mě jsou samé těhulky,takže mi to na moje nervy moc nepřidá :cry:
18. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,

vítám nově příchozí :slight_smile:
kejvinko, já měla taky problémy s ovulkou - některý cyklus byla, některý vůbec a některý až ke konci cyklu, což je taky špatně. Ale teďka, co beru clostilbegyt, tak mám ovulku jak vyšitou, pěkně v půlce cyklu a folíky kolem 26 mm, ale spíš mám obavy, že mám neprůchodný vejcovody :frowning2:

petrunko, miminko na první pokus, to je skvělý. Máš Šimonka, viď :dizzy_face: Mně se tohle jméno hrozně líbí a zní pěkně i k našemu příjmení, tak doufám, že se taky brzy Šimona dočkám :dizzy_face: ...
18. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
díky za přijetí..jo,měla jsem děsný štěstí a je mi jasný,že znovu to nehrozí.
Šíma je hroznej drak,dost divokej,tak by možná potřeboval sestřičku na zklidnění..:slight_smile:.Mně se právě Šimon taky děsně líbilo,tak jsem si ho prosadila u manžela...:slight_smile:
Všem nám přeju brzo ty dvě čárky na testu.
Jinak se ale moc neorientuju v těch měření teploty,hlídání ovulace..připadám si jako mimoň..však ono na to dojde,až se nebude nějakou dobu dařit..
18. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Petrunko: já jsem se za začátku taky vůbec neorientovala co se týká bazální teploty, ovulace, ovulačních testů atd., ale pak jsem se dala do čtení všelijakých článků a dneska mi z toho všeho tak akorát hrabe :confounded: ,což taky zrovna není moc dobré. Takže jsem se rozhodla,že už žádné články o těhotenství, neplodnosti atd. číst prostě nebudu. No,jsem zvědavá jak mi to dlouho vydrží :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jo asi jsem na tom stejně jako Petrunka. Taky jsem si toho už víc přečetla a už mi z toho hrabe. Tento měsíc už od ovu netrpělivě čekám tak uvidíme co bude. Teoreticky by mrška měla dojít ve čtvrtek, ale jelikož teď je v tom takový trošku zmatek, tak klidně i příští čtvrtek.
A co holky ještě žádné se konečně 2 čárky neukázaly?
19. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Už by to chtělo něco veselého nějaký hepiend ať je od koho se nakazit :slight_smile:
19. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
AHoj..já zatím nic číst radši nebudu,nebudu se stresovat dopředu.Budu doufat,že to příjde samo a brzo.Jinak mi to všechno příjde jako velká věda a skoro se divím.že vůbec někdo může otěhotnět přirozeně a bez problémů...
19. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak k nám mrška dorazila včera....takže zase nic. Včera jsem se rozhodla se budu snažit to nechat volně plynout. Budu si užívat manžela a všecho co by jsem při mimču zas tak nemohla a třeba to pomuže a přijde to samo. No,snad se mi to bude dařit na to nemyslet :grinning:
19. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak i ke mě teta z Červené Lhoty dorazila, takže další měsíc neúspěchu.

Jinak zdravím nově přichozí a přeji brzké //.

ance: Souhlasím s Tebou, chtělo by to už nějakou těhulku, ať se můžeme nakazit, tak doufám, že to začneš a mrška nedorazí
19. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Holky moc nám všem držím palečky, těším se na 1. těhulku tady a budem si přát ať je to hodně nakažlivé:slight_smile:))

já zatím taky nevim jak co chodí, ale takdy se snažim číst různé články, ale někdy to neni úpůně nejlepší..všude samé problémy s otěhotněním...
20. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj snažilky,

přesně tak, ať už je tady první těhotná a má to nakažlivé účinky. :slight_smile: A ať se všechny brzo přesuneme do diskuse - Těhotenství.

Já se trošku odmlčím, protože hážu starosti s otěhotněním za hlavu (otázka času na jak dlouho) a začnu makat na své postavě. Budu běhat se psem a všechnu přebytečnou energii soustředit na svůj zevnějšek. Na nitro hold nezbyde čas :slight_smile:. Dávám si cíl zhubnout do dovolené a myšlenky na dítě musí jít stranou.

Nebude to lehké na dítě nemyslet, když mám pořád různá vyšetření. Tento čtvrtek mě čeká hysteroskopie. Prošla si tím už některá z vás?
20. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak mě už mrška končí, beru clostilbegyt a příští týden jdu k doktorce na folikulometrii.
kejvinka: taky jsem si řikala, že se na snažení nebudu tolik upínat a stále na to myslet, jenže teďka jsem v takový fázi, že mám každý týden "něco" , co se ke snažení váže - ať už je to braní hormonů nebo utz. Takže to nemyšlení na snažení mi trochu nejde, ale taky se snažim soustředit se na jiný věci a tohle beru jako "nutnou součást" snažilkování....

mleini na hysteroskopii jsem nebyla, ani nevím, co to je :confused:
Ale mě zase řekla doktorka, že když ani tenhle cyklus neotěhotním, tak mě čeká vyšetření nějakou kontrastní látkou na průchodnost vejcovodů, taky z toho nejsem nadšená
:unamused: ještě se jí musim poptat, co to obnáší

Za chvíli razim ven s miláčkem na kolo. Venku je nááádherně :dizzy_face:

Tak se tu mějte a doufám, že až se tu objevím příště, tak už tu bude nová těhulka :wink: :dizzy_face:
(A kdybyste žádná nechtěla, tak já bych si klidně místo první těhulky "zabukovala" :grinning: :grinning: :grinning: , jsem drzá omlouvám se :slight_smile: )
Pááá
20. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
Prosím nemá někdo podobnou zkušenost? Dneska jsem když jsem byla na wc tak na papíře našla průhledný výtok s nitkou krve. Do MS mám dva dny nebo 9 dnů, ale nikdy předtím jsem to neměla.
20. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ance...já trochu špinila na začátku těhu..ale nevím,co to je u tebe..Začala jsem špinit pár dní po očekávaný MS,sle jen dost slabě.
20. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
ahoj ance 1:slight_smile: ja som nieco podobne mala pred vyse tyzdnom... potom sa k tomu pridala akasi nevolnost a divne pocity v podbrusku.. no a teraz cakame... do ms mam 3 dni... vela som nepomohla, co? :unamused:
20. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tak a mi z toho přišla mrška, takže zase nic :frowning2:
21. dub 2010 v 06:35  • Odpověz
To je mi líto...ono to vyjde-MUSÍ...
21. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Jednou nám to všem určitě vyjde....musíme věřit :slight_smile:
ance1: mě se to občas také stává,že mám před menstruací průhledný výtok s kapkou krve. Zhruba tak dva až tři dny před menstruací. Ale opravdu nevím co by to mělo znamenat :unamused:
21. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.