• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
To byla dneska noc.Zdály se mi samé hrozné sny a mám pocit,že jsem snad i brečela ze spaní,ale nejsem si jistá.Musím se na to večer zeptat manži :unamused: Myslela jsem jak si dnes dlouho nebudu chrupkat,ale místo toho už peru a vymyšlím co dnes udělat dobrého k véče.Zatím mě vůbec nic nenapadá,tak snad něco do odpoledne vymyslím :slight_smile:

anice1:děkuji za bacilky :slight_smile: tenhle měsíc jsem tím těhu úplně posedlá.Sleduju každej příznak...co kdyby náhodou :slight_smile: To čekání je fakt to nejhorší...
10. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@kejvinka melir je fajn, tiez si ho obcas davam (blond do hnedych vlasoch). Ale nepaci sa mi, ked to zacne vyrastat, a kazdy mesiac sa mi ku kadernicke nechce chodit. Teraz sice planujem navstevu, ale skor len strihanie.
Oddych sa mi urcite zide, a dufam veru sa mi podari najst aj nieco lepsie ako mam teraz :slight_smile:
Tie priznaky to veru poznam... tento posledny cyklus bol zaujimavy v tom, ze som ale vobec ziadne nemala, hoci mi MS meskala par dni. Som si zrejme zakazala akukolvek sugesciu :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,

takže v kostce povyprávím ten včerejšek: V práci to stojí za prd.... budeme se teď střídat a chodit vypomáhat na druhou kliniku, tam se mi ani trochu nechce, tak jsem si myslela že dám výpověď, ale nějak se mi to rozleželo v hlavě a asi to ještě vydržím, třeba to nebude dlouho trvat a budu těhulka ( kéž by)
Jinak kontrola na gyndě taky nic moc, na to že jsem byla včera 11 DC tak sliznice pěkná, ale folikul jen 9 mm což je nic moc :angry: ale třeba to dožene a bude ovulka později, jinak ještě jsem dostala od 16 do 26 DC duphostan na srovnání tak uvidíme jak to pomůže. Ance1 jak jsi ho brala ty, myslím, že už jsi mi to psala, ale už jsem to nedohledala jo a děkujeme za bacilky, musíš posílat pravidelně :wink:
kejvinka: třeba ta mrcha mrchovatá nedorazí a budeš další kdo na nás bude prskat bacilky :wink:
ninan2 : s tou prací je to koukám opravdu všude stejné, buď ráda že jsi dostala alespoň odstupné, ale najít si práci aby za něco stálo je nadlidské schopnosti, držím pěstičky aby si o něco brzo zavadila.

Jo a málem jsem zapoměla, taky jsem začala chodit na fyzioterapii cvičit metodu podle mojžíšové, tak jsem zvědavá jestli bude mít úspěch

hezký den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@daphney ahoj, dik :slight_smile: Ta metoda Mojzisovej je celkom zaujimava, drzim palce aby to pomohlo! A inak Duphaston by sa mal brat az po ovulacii. Ale ked nevies kedy prebehla a nemas pravidelny cyklus, tak tazko povedat ze ktory to je den cyklu. Pred ovulaciou je totiz zbytocny a vraj ju moze v istych pripadoch aj zablokovat.
10. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak kde všichni jste? :slight_smile: Tak bohužel tento měsíc se opět nezadařilo a mrška přišla přesně na čas :cry: A to jsem si myslela,že to tentokrát vyšlo,protože mě furt pálila žáha a celkově mi bylo tak nějak divně.Ale asi už jsem si to nejspíš vsugerovala :confounded: Jak já se snažím na to nemyslet,ale už vážně nevím co mám dělat...Ještě mě napadlo,že by jsem začala chodit cvičit,ale dělám na směny,takže je to celkem na prd :unamused: A také musím přiznat,že samotné se mi chodit cvičit nechce :confounded:
Dneska vyrážíme na houby,tak jsem zvědavá zda něco přinesem :slight_smile:
15. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@kejvinka hm tak to mi je luto :frowning2: Nabuduce to hadam vyjde! My sme boli cez vikend v Budapesti, taky vylet sme si spravili, je to krasne mesto :slight_smile: No a vratili sme sa do zaplaveneho Slovenska, velke burky tu vraj boli :frowning2:
15. srp 2010 ve 23:36  • Odpověz
já chci sluníčko :unamused: Mám z toho počasí tak akorát pěknou depku...
Už potřebuju dovolenou...ještě asi měsíc a už se snad budu válet u moře :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky. Teda to tu opravdu nejak "vymyira". Jak se vám všem vede? Já dneska byla na další kontrole a vše je v pořádku. Už podruhé mi brali krev a příště zase kvůli genetiky. Hrášek se vrtěl tak jej pan dokotr neuměl pořádně zaměřit, ale nakonec se povedlošíji změřit. Všem Vám to taktéž moc přeji.

Kejvinka: mrzí mě, že to tetnokrát nevyšlo, ale třeba na té dovolené to výjde když budete myslet na příjemnější věci.

18. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
anice1:tak to je dobře že je vše v pořádku.A kolik pak doktor naměřil? :grinning:
Na dovolené nevím jestli to vyjde,protože to mám v té době zrovna dostat,tak vůbec nevím jak to mám udělat.Jestli si to posunout práškama nebo si posunout dovču?!No,ještě se poradím za týden s doktorem.Stejnak se ho potřebuju zeptat proč mám v době menstruace hroznou bolest na té levé straně.Mám docela hrůzu aby jsem tam neměla srůsty,protože ty podle mě takhle bolí.Nic prostě nemůže bát jednoduché.
Zítra mě čeká po celodenní práci srazík bývalých maturantů.Jsem zvědavá kolik nás dorazí :slight_smile: A v sobotu jdeme s manžou kamarádce na svatbu.Už se těším.Jen doufám,že bude pěkné počasí.
19. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
Kejvinka: No hrášek měří asi 74,4 mm, ale hlavně pan doktor potřeboval změřit šiji, zda tam nehrozí nějaká genetická vada např. Dawnův syndtrom. Takže to je v pořádku a ze 70 až 80% bude malé v pořádku. Dneska si mám zkusit zavolat kvůli výsledkum krve. Ani nevím, co teď testovali. Tak snad je všechno pořád ok.

No ten sraz po práci ti moc nezávidím. Já na srazy se střední moc nechodím. nebyli jsme moc dobrá parta a když tak se schází jenom ostravaci a takoví se kterýma nevím co si povídat. Ale svatbu závidím, nás čeká svatba 4.9. od kamaráda prozměnu. Bude tam i má nejlepší kámoška tak to bude super, ale zase i lidi, které moc nemusím, ale snad si nás všímat nebudou a my je raději taky ne. Jenom nemůžu moc divoce tančit, ani polky tak to je hloupé a taky v šatech vypadám docela nacpaně, ale nehodlám si kupovat nové.
20. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
ahojte dievcata :slight_smile: v pondelok som bola po dvoch tyzdnoch znova v robote.. a bolo toho toooooooolko, ze mam na vas cas az teraz... ako sa mate?
20. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz
aaaaaaale.. nikde nikto?
23. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
asemilka: no nějak to tu moc řídne.
24. srp 2010 v 06:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se na Vás po delší době přišla kouknout.... měla jsem ještě týden dovču, tak ani nebyl čas sednout na net :slight_smile:
kejvinka : mrzí mě, že to nevyšlo, ale věř, že bude lépe.... taky se snažím myslet pozitivně, no taky mi to moc nejde, ale musíme :wink: :wink: :wink:
ance1: to je dobře, že jsto oba v pořádku a co pupík, už se zakulacuješ? a co manža, začínáte vybírat věci, nebo jen rozmýšlíte co a jak pořídit?
Jinak já jsem dneska myslým
DC beru první měsíc utrogestan, tak jsem zvědavá jak to dopadne, ale myslím, že nic, nemám žádné příznaky, v pátek ho vysadím tak snad alespoň mrcha po něm přijde normálně.

a jakpak se všechny máte?????????????
24. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
daphney: To je fajn, že jsi už spátky, snad to tu bude hned živější. No já byla kulatější už než jsem otěhotněla, ale teď když hmatám po bříšku tak už je tvrdší a manžílek s kamardákou říkají, že už se opravdu kulatí i to těhotenské bříško. Jinak zatím to necháváme tak ať ještě něco nezakřikneme. V září říjnu bychom chttěli akorat opravit ložnici a koupit novou skříň.Jen záleží jestli nám pustit brácha větší pokoj a nebo budem jen opravovat naší starou.Tak se i na to těším. S oblečením to moc přehánět nechci. Máme ještě zásoby po nás tak uvidím. Samozřejmně když něčemu neodolám tak asi koupím, ale jinak postýlky taky máme a kočárek pak jen okouknu a pak jej manžel po narození pojede koupit. A jak sis ty užila dovolenou? A co v práci?
24. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
babulky, dnes je nejake divne pocasie ci co... cely den je mi zleeeeeee..
24. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jeje to tu ale teda spinká.

asemilka: Už je ti lépe nebo se z toho taky vyklubalo něco pěkného?
30. srp 2010 v 06:46  • Odpověz
Ahoj berušky,
tak koukám, že nám to tady pomalu ale jistě upadá....kde je kdo?????????????????????
Ance1 tak jak to dopadle s bráchou? Pustil vám pokoj? U nás zatím vše při starém, teď jsem to dostala po 32 dnech což je u mě úspěch a jenom díky utrogestanu, takže ode dneška začínám zobat Clostilbegyt a těsně před ovu jdu na UZ pak injekce Pregnylu a doma mega snaženíčko a to by bylo aby nebylo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak v práci je to den ode dne horší, tak se snažím najít recept jak se udržet v pohodě a zatím mi to moc nejde, pořád je něco.....
Docela ti závidím, že nemáš nakupovací mánii, já když něco objevím a vím, že to je za opravdu super penízky a třeba už bych to za tu cenu nesehnala, neodolám..... vím, že se nemá kupovat dopředu, ale zase se říká, že štěstí přeje připraveným..... no ono je to asi jedno s druhým a každá jsme jiná.......a už máš alespoň typ na kočřárek?

asemilka: copak děláš ty, písni jak se náš....
kejvinka..... ninan 2 ..... holky kde je vás víc????????????????
31. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
daphney: Je tak to tu někdo přišel zachránit.

No zatím ještě jsme pokoj neřešili sice to občas zkouším, ale definitivní otázka padne až v říjnu až budeme mt po bramborech a taťkové 50tce a nebudude takový frmol. Kočárek ten vůbec neřeším. Ale nic složitého a malého nechci. Ještě máme kočárek po nás takový ten kožený, který nevybledne nepromokne no a tak stačí prostě něco normálního než ty moderní malé, ze kterých maišci hned vyrostou. Ale říkám si, že to stačí řešit až nejdříve v listopadu.

V práci mě to mrhí, ale snad vám to už ten měsíc výjde, když budeš pod takovým dohledem. Já se teď v práci 8 hodin denně nudím a je to pěkně zničující a i na psychiku. Nevíš na co se bere krev ve 13. týdnu?
31. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@daphney @kejvinka
Ahojte baby, hm nemam nic nove tak som nemala moc co pisat :slight_smile: Tento mesiac sme mali so snazenim pauzu, inak beriem este 3. balenie Femigardu, ovulka prisla az 21. den, ale hlavne ze vzdy chodi. Evidentne kratsie cykly ako 35 dni nikdy mat nebudem :slight_smile:.
Od zajtra som inak bez prace, organizacne zmeny, takze si pomaly budem hladat nejaku novu. Uz sa aj celkom tesim na oddych a ze dam do poriadku cely byt, co som doteraz moc nestihala.
Cez vikend sme inak boli na Morave, pozriet Lednice a boli sme aj v Brne.
Takze asi tak, dufam ze sa mate dobre :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
ance1: starý kočárky jsou na tohle opravdu super, určitě ho hodně využiješ, navíc až bude zima a mimčo ve fusaku tak máš jistotu, že se tam v poho vyspinká..... brácho bude určitě svolný, když čekáte rodinku :slight_smile: ve 13 týdnu se bere krev na screaning v 1 trimestru, není to povinné, v některých nemocnicích to dělají zdarma a někde se za to platí, pak tě bude ještě čekat velký UZ - je v souvislosti s tím odběrem, dohrodady se pak vezme krev a UZ a hodnotí se to v souvislosti s genetickým poškozením plodu, neboj dopadneš dobře. Tohle vyš. je hodně spolehlivé, je lepší než triplle test v 16 týdnu, má větší záchytnost na vývojové vady
koukni na tyto stránky mají to docela hezky popsaná, tak posíláme z naší ordinace na ten screaning v prvním trimestru
http://www.gennet.cz/i-trimestr-1404036361.html
31. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
ninan2: držím palečky A´t zavadíš o nějakou pořádnou práci, v dnešní době to fakt není jednoduché, já pořád u sebe neumím určit přesný den ovulace, vím to jen zhruba +- 5 dní a mám pocit, že to nikdy není stejné, nevím jestli se řídit dle ovu hlenu, bolesti v podbřišku, ovu testíky nikdy nenám tak krásně pozitivní, vždy jen tak trochu.
A tento měsíc už se budete snažit, nebo ještě počkáš, než zavadíš o nějakou pořádnou práci?
31. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@daphney hm no musim to kvoli tej praci este premysliet... nie som si ista co je lepsie :slight_smile:. A BT si nechces merat? To by si potom videla presne kedy bola ovulka... Ja to poznam aj podla dost velkej bolesti podbruska... a hlien mi konci den dva predtym. Ovulacne testy som este nerobila.
31. srp 2010 v 10:27  • Odpověz
@ninan2 no to máš asi pravdu, je asi výhoda když si zaměstnaná a máš práci na dobu neurčitou, ale když nejsi zaměstnaná máš zase automaticky mateřskou na 4 roky, ale nepočítala jsem jak to vyjde finančně, ale oni obě varianty nejsou nic moc :slight_smile:
Na lednici jsem byla s příťou se podívat minulý rok, máme příbuzné v břeclavi a bylo tam nááááádherně

Na měření jsem lenoch, ted snad budu mít ovu přesně, po aplikaci pregnylu by měla přiijít do 36 hodin, tak uvidíme
31. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@daphney u nas je to s tou materskou trochu inak, musim este presne zistit :slight_smile:.
Lednice su naozaj krasne, aj ked teraz to tam trochu rekonstruuju, tak je tam aj dost lesenia atd.
Takze ty mas teraz Pregnyl? Tak to urcite ovulka pride. Jedna znama po nom na 2x otehotnela.
31. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
daphney: No ja hned ten den při těch odběrech byla i na ultrazvuku, kde pan doktor meřil šířku šije a dopadlo to moc dobře.Jenom co mě zarazilo, delal to na stejném přístorji jak normálně, jenom chtěl 500 Kč a je fakt, že hráška bylo lépe vidět. No a ty tripl testy mě čekají 8.9. Už si i na to braní krve zvykám a těším. Jenom na ty tripl bych měla být asi na lačno že? Sestřička neřekla tak ať vím? Tak mě napadá odkud vlastně jsi, tady v Ostravě se teď hodně hledají sestřičky.
31. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@ance1 nieeeeeeeee... nie som tehu. nejaka som divna v poslednej dobe a asi prilis stresujem ci co... a mozno aj preto mi byva zle.. a unavena som a tak.

@daphney posledny tyzden som ani nemala nejako extra vela casu sem chodit.. vela v robote a kym som prisla domov, spravila veceru.. tak bolo vela hodin uz.

inac, rozhodli sme sa hladat si vlastne byvanie.. teraz byvame v podnajme. des, kolko stoja byty... :unamused:
31. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
ance1 : tak na triplle test na lačno být nemusíš, je to jedno, to je odběr na genetiku a jídlem se neovlivní, tak si klidně dát snídani můžeš. Já pracuju v Praze, bydlím cca 35 km od Prahy, takže dojíždím

ninan2: tak už jsi zjistila jak je to s tou mateřskou? já znám taky dost žen co otěhotněly na první pokus po clystilbegytu, tak dnad to vyjde i nám......

asemilka: to je škoda, už by to chtěla zase další těhulku ať můžeme zaměřit konverzaci taky jiným směrem, :slight_smile:

Nechcete se toho někdo ujmout????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jinak od pondělka lítám po obchodech a sháním lyžařské rukavice a dneska mi k tomu přibyl ještě ešus..... fakt vtipný, přítel vyráží v pátek na 2 týdny do rumunska a teď zjistil, že nemá rukavice a ešus. Tak jsem zvědaá kde to do pátku seženu, v Praze mají všude ještě plavky i když venku je počasí spíš na ty rukavice :unamused:
1. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
@daphney nooo, tak to mas tazky zavazok teraz... a v nejakych sportovych obchodoch nemaju? esus mozno aj v kuchynskych potrebach...
a k tehu. ja by som rada aj hned :slight_smile: ale priatel by chcel pockat do svadby...
1. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
asemilka : no ešus už mám, koupila jsem ho kousek od práce v kuchyňce a teď ještě ty rukavice :slight_smile: a kdy máte termín svatby??? U nás je svatba odložena na příští rok, což jsem na jednu stranu docela ráda, nechce se mi to moc plánovat a ono se to třeba nějak vyvrbí samo.... u nás jsou byty taky šííííííííleně drahé, máte teď 2kk což není nijak veliké a časem bych ráda do domečku, tak jsem zvědavá..... jak velký byt by sis představovala?
1. zář 2010 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.