• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
@daphney to akoze v Rumunsku je uz sneh? Normalne sa tam lyzuje? Ja uz netrpezlivo cakam, kedy bude dost snehu v rakuskych Alpach :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
inak baby od dnes som teda oficialne bez prace :slight_smile: Ale dnes bol u nas aj tak statny sviatok, cize volno pre vsetkych, tak to taky velky rozdiel ani nebol :slight_smile: Som bola v kine na Kajinkovi, fakt dobry film, a je to velmi zaujimava kauza... V CR to vraj uz videlo mnozstvo ludi, aj niekto tu? :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@ninan2 ja na to s priatelom planujem ist. takze si ma posmelila, ked hovoris, ze je to dobre :slight_smile:

@daphney aj my sme to presunuli. na 3o. april buduci rok. povodne to malo byt teraz od soboty o 2 tyzdne.. a byt. 3-izbovy chceme. aj ked ja by som celkom rada isla aj do domceka... :slight_smile: tak mozno na stare kolena aspon :grinning:
1. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
@asemilka jj, mne sa to fakt pacilo, aj hlavny herec je dost sympatak... a celkom napinave to je, skoro ako nejaky USA film.
2. zář 2010 v 08:57  • Odpověz
@ninan2 tak to bude zaujimat hlavne moju polovicku :grinning: on je na taketo trhaky :grinning:
2. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
haaaaaaaaaaaaaaaloooooooooooooooooooooo :confused:
8. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@asemilka no co, uz si videla Kajinka? :slight_smile:
A kde ste vsetky, nikto nema nic nove?
8. zář 2010 ve 23:43  • Odpověz
No nějak se nikomu nechce psát. My máme zasebou další kontrolu v 16. týdnu a vše je atím v pořádku. V pondělí mám volat kvůli vsledkům krve, kvůli druhé genetiky, tak snad taky bude vše OK. A jak se Vám všem vede?
9. zář 2010 v 06:38  • Odpověz
aohj holky,
tak koukám, že se tady za dobu mé nepřítomnodti nic moc ndestalo :slight_smile: já jsem od pátku sama opuštěná a mám takového lítání, že se doma akorát otočím a zase letím pryč. V pátek jedeme v práci na teambulding, tak mám trochu hrůzu, nejsem zrovna milovnít těchto akcí....... Jinak zítra jdu na kontrolní UZ tak doufám že clostilbegyt zabral a bude pěkná úrada ať můžeme píchnout pregnyl a pak s příťou po dedetidenním odpoučení zboříme byt :grinning: :grinning: :grinning:

A jakpak se všechny máte? ? ? ? ? ? ? ? ?
ance1: gratuluju k ladšímu neg. screaningu, jen tak dál....
ninan2: jak jsi na tom s hlednáním práce, už máš nějakáý tip?
9. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@ninan2 aaaaaale kde.. stale nam do toho cosi vlezie... uvidime cez vikend.. :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@daphney Ahoj, dufam teda ze lieky zaberu! Pracu si zatial moc nehladam, uzivam si volna :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2010 ve 23:33  • Odpověz
babulky, jeden citat vam tu dam :wink: :grinning:

"My ženy jsme andělé....A když nám někdo poláme křídla, prostě v létání pokračujeme na koštěti! Jsme zkrátka flexibilní!"

co poviete, plati to? :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
Dobré ranko všem,

tak jaký byl víkend? U nás dost hektický, na dnešek jsem spala asi 3 hodiny, takže už se těším domů a dneska jdu do postele hned po večerníčku :grinning:
Jinak v neděli jsem píchla pregnyl, v pátek na UZ 6 vajochů, jedno sice bylo už na prasknutí, ale příťa dorazil domů až v noci z neděle na pondělí, tak by bylo zbytečné píchat ho dřív, teď to ještě pojistit dneska + zítra a uvidíme co nám přinese.....

asemilka: musím souhlasit, opravdu výstižné.....
ninan2: ani nevíš jak ti závidím volna, myslím, že si teď krásně odpočineš a hned jak nastoupíš do nové práce budeš těhulka.... tak funguje zákon schválnosti :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
@daphney Ahoj, tak som zvedava ako Ti to s tym Pregnylom vyjde, drzim palce! Ako si inak znasala Clostik, vsetko v pohode bolo?
Hej, je mi jasne ze mi to vyjde akurat ked si najdem nejaku super pracu :grinning: ale to nevadi :slight_smile:
No oddych je inak urcite fajn, aj ked mam co robit doma aj mimo, tak sa nenudim - ale pri dlhsom flakani sa to uz pojde do penazi :slight_smile:
13. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz
ninan2: děkuji :wink: :wink: :wink: :wink:
vůbec mi špatně nebylo, ale nálady jak na houpačce, ještě že má příťa pochopení :grinning: dneska jdu na UZ jestli vajocha praskly, tak jsem na to zvědavá...... to chápu, taky si ráda doma oddychnu, ale po pár dnech už se těším do práce na kterou zase za pár dnů nadávám..... no začarovanej kruh :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky. Tak kdepořád všechny jste. Za chvíli se to tu může zavřít. Jak se Vám všem vede? A zatím žádná nová těhu? Všem držím pěsti ať se rozrosteme a posílám bacilky. Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :astonished:
24. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
ance1 ahhojky, taky si říkám, že to tady začíná dost upadat..... Už máme za seboz spermiogram, zatím je to spíš takový šok, ale máme špatný výsledek takže nám bylo doporučeno nečekat a vrhnout se do IVF ICSI, příští středu jdeme do gennetu tak jsem zvědavá jak to dopadne :frowning2: drž mám palečy :wink:
Aco ty? Jakpak se pořád máš? Co pupík????? :grinning:
28. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
daphney: To mě moc mrzí, ale snad teda v tom gennetu vám pomůžou. Budeme moc držet pěsti a to hned 4 i s naším malým Hráškem. Určitě informuj jak to s vámi dále vypadá. U nás je to všechno zatím v pořádku. Už cítím pohyby dokonce první se mi zdály hned na konci 16 týdny což u prvorodiček je brzo, ale fakt od té doby se to opakuje.Už mi i občas hopská bříško hlavně srdíčko od malinkého.Pohlaví vědět nechceme, takže tajemství až do konce.Příští týden nás čeká kontrola u doktora ve 20 tt a hned v jdeme i na ultrazvuk srdčíka od Hráška.Takže snad všechno v pohodě.Teď jsme se pustili do trošku spravení ložnice ať se nám tam hrášek vleze, ale bude to všechno natěsno.A jo pupík roste už mám poslední rifle, které oblíknu, ale tím, že jsem byla vždycky trošku silnější, tak zase až taková změna to není. Pokud se mi povede, tak pár fotek dám tady do fotobloku.

Tak zatím ti držíme pěsti a posíláme bacilky ať všechno dobře vyjde.
28. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
ance1: děkuji, zatím jsem optimistická a věřím, že se brzo také dočkáme hráška :wink: strašně rychle to utelko, ještě nedávno jsi se také snažila a dneska už ti hopsá bříško, neuvěřitelé...... s těma fotkama máš super nápad, koukej nás inspirovat :wink: a co jména, už máte s manžou favority?
28. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
Jo optimismus ten musi být.A ono člověk, když to nečeká tak to pak příjde. I já si říkala, že ten měsíc to nevýjde a pak MS nikde. A jména no pro holku Anička a pro kluka asi Martínek, ale to ještě není definitivní, jen Anička na 100 jo. A na těch fotečkách tedy zapracuju.
29. zář 2010 v 07:13  • Odpověz
To jsem tu už úplně zústala sama?
11. říj 2010 v 06:18  • Odpověz
TAk jsem konečně si zřídila fotoblok. Je tam toho zatím malinko, ale aspoň něco. TAk pokud sem ještě někdo zabloudí, tak se můžete kouknout.
7. lis 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.