• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
dievcata, mne je zle..... uz neviem, co mam od samej "radosti" zjest...
21. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
asemilka: Ale copak, zebychom měli první těhu?
22. dub 2010 v 06:47  • Odpověz
holky,mám problém..před víc,jak 14 dny jsem dobrala prášky a teď slaboulince krvácím.Teda nedá se tomu snad ani říkat špinění,jen se občas objeví trošičku krve.Bolesti nemám a není to ani každý den a nestupňuje se to.Nevím,jestli to není jen tím,že jsem měla do sebe cpát hormony a necpu a tělo se s tím vyrovnává,taky jsem nastydlá....k doktorovi se mi nechce a vlastně ani nějak nemám kdy.Čistě teoreticky bych mohla být i těhotná,ale jen hrozně krátce.U Šimonka jsem tayk zkraje špinila,ale to bylo později,když už bylo těhu potvrzený..
22. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Petrunka: No buď počkáš do MS a nebo opravdu pak jedině ten lékař. Ale přeju to těhu
22. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Psala mi kamarádka,že to takhle po vysazení antikoncepce měla taky asi dva měsíce po sobě.Tkaže se nejspíš nic neděje.
22. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Petrunka: těžko říct. Raději bych zašla k doktorovi. Jistota je jistota.

Teď si postěžuji já. Říkám si, že tuto diskusi využívám docela samolibě. Tak se všem omlouvám a snad se polepším.
Včera jsem byla na hysteroskopii. Poté mi doktor řekl, že mám tedy rozdvojenou dělohu, ale že musím jít ještě na laparoskopii, aby se prokázalo, zda mám v děloze přepážku nebo dvě dělohy k sobě spojené. A pak také zda je jen jeden vývod nebo dva. Nepíšu to odborně, protože jsem na něj včera čuměla jak puk. A vejcovody, že jsou průchodné.
No a že až po laparce se uvidí, zda se to bude řešit chirurgicky, abych měla v těle trochu standardní orgán.

K tomu všemu se mi udělal na pipce herpes. Připadala jsem si docela trapně. Nikdy jsem opar na intimních místech neměla, až teď. Svědí to, pálí to, bolí to. Takže teď neřeším dělohu, ale opar. Co jsem si četla na netu, tak se to rádo vrací a z toho mám docela nahnáno. Co se do ní začalo vrtat, tak to s ní jde z kopce :angry:

Holky jakou intimní hygienu používáte? Já používám tea tree oil gel, myslím že od Dr. Müllera. Ale doktor mi řekl, že mám používat přípravky s kyselinou mléčnou. Takže nejspíš začnu používat Lactacyd.

Mějte se hezky a všem přeji brzo // .
23. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Mleina: je pravda jak se říká,že když se to se.. tak se to se.. Budu držet palečky ať se vše brzo vyřeší a jsi v pořádku.
Mužu se zeptat jak ta hysteroskopie probíhala a jestli to bylo nepříjemné?

Jinak já používám na intimní hygienu Dove a jsem s ním docela spokojená. Ale je pravda,že každá jsme jiná a třeba moje kamarádka ta nemůže používat žadnou speciální intimní kosmetiku,protože se okamžitě obsype a natečou ji pysky.
23. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Keivinka: tak ta hysteroskopie byla pod celkovou anestezii. Probíhá to (myslím si), že s nějakým roztokem a kamerou a zjistili mi tím průchodnost vejcovodů a tedy i jak na tom je moje děloha. Trvá to cca 15 minut. Pak jsem ležela 2 hodiny na pokoji. Asi ty dvě hodiny jsem už nespala, protože mě dost bolelo břicho a já kráva jsem odmítla injekci, ale pak to už ustalo. Celý den jsem mírně krvácela a tekla ze mě zelená tekutina. Nic hrozného. Byla jsem akorát nervózní z té anestezie - je to hold zvláštní, ani jsem nestihla napočtítat do 10. :slight_smile:
23. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
ance 1: neviem... mudrejsia budem az o par dni... zatial to vyzera nadejne, ale tak moze to byt marna nadej....
23. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

omlouvám se za to malé odmlčení, ale tak nějak jsme s přítelem museli vypnout, takže jsme se dohodli, že se teď budeme soustředit na jiné věci, protože pak brečíme oba. Tak po sedmi měsících neúspěchu se vyrazíme pořádně odreagovat, zapomenout na problémy a budeme se věnovat sobě a hafanům. Ale asi nejvíc práce nám dá, abysme se přemohli a nemysleli na to.

mleina: Taky mi byl doporučen Lactacyd a je skutečně dobrý, zkoušela jsem i Mýdlo pro intim hygienu od Oriflame a můžu říct, že jsem měla problém s nachlazením a následnými výtoky a ty jsou teď pryč, takže naprostá spokojenost.

asemilka: Držím palce, těhulku už tu potřebujeme jako sůl! :wink:
24. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
taaaaaaaaaaak nic... :frowning2: trochu meskala, ale prisla.... skusame dalej... :slight_smile:
25. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
To je škoda. Už by to opravdu chtělu těhu. V mém okolí jich je teď dost a jeste většina z nich to neplánovali a ještě mě nejvíce štve, když potom zkuhrají, že nemůžou jet na vinné hody a že to a to nemůžou. Ony neví jak někteří by byli rádi za to všechno čím si procházejí.
26. dub 2010 v 06:37  • Odpověz
To je fakt.Já mám okolo sebe taky spoustu těhulek a čerstvých maminek. Včera jsem si zrovna v práci přišla jak páte kolo u vozu.Kolegyňka v práci je těhotná a přišly se tam za ní podívat další dvě kamarádky co už jsou čerstvé maminky.Neměla jsem si s nimi o čem povídat,takže jsem se raději zavrtala do práce :confounded:
Snažím se strašně moc na to nemyslet,ale nějak zatím boj prohrávám.A to jsem byla plná odhodlání,že na to myslet nebudu. A navíc se manžel v sobotu rozhodl,že si zajde na spermiogram,takže se doma stejnak mimčo řešilo. Dnes jsem volala tedy na objednání na spermiogram,takže se mi doktor během dne ozve a domluvíme se na termínu. Doufám,že to bude co nejdřív.Ať víme na čem jsme :unamused:
26. dub 2010 v 08:51  • Odpověz
My taky čekáme do července apak manžel taky pjde nejspiš na spermigraf, ale kéž by to vyšlo.V červnu máme výročí svatby, tak by to byl krásný dáreček.
26. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
My jsme taky chtěli počkat ještě tak do dovolené(září),ale pak jsme si řekli,že do toho půjdem už teď. Ať už něco konečně víme.Já si ale stejnak myslím,že bude chyba u mě. Podle mě u mě nedochází k ovulaci,ale nechci dělal ještě nějaké závěry. Teď bude důležité aby měl manžel v pořádku ty jeho pulčíky :slight_smile: a pak se můžeme snažit dál.
To by byl opravdu hezký dáreček k výročí svatby. My budeme slavit výročí v srpnu,tak snad se do té doby taky zadaří :slight_smile:
26. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
jak píše smolarka. Také se na nějaký čas loučím. Vidím to ještě na cca dva měsíce chození po různých vyšetřeních a pak následného léčení. Takže se budu věnovat jiným důležitým věcem. Hmno, to bude boj... :slight_smile:.
Mějte se krásně a všem přeju brzo pozitivní těhu test. Pa
PS: mi to sice nedá a vždycky se na vás přijdu podívat. Tak to moje loučení berte s rezervou :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
nemam rada zeny, ktore povazuju tehotenstvo za chorobu... a stale na nieco brblu... ak maju zdravotne problemy.. ok, to beriem. ale ked im nic nie a nic nechyba... tak ich neviem pochopit... ja by som radostou skakala 3 m do vysky... :grinning: mozno aj viac :sunglasses: :wink:
26. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky,

můžu se taky přidat? :wink: my se snažíme cca od srpna 09 a furt nic :cry:
27. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:,

tak jsem tu zas :slight_smile:)

Cliffik - vítám tě mezi námi.

Holky, to je asi všude stejné, taky mám kolem sebe plno těhulek a každá si stěžuje, jako by to skutečně byla nemoc. Nerozumím jim, vždyť mají být šťastné, no ne??? Mi už to asi nejde na rozum. :frowning2:
Asemilka: to mě mrzí, ale snad se zadaří ! a doufám, že nám všem
27. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Clifik: Taky tě u nás vítám. A nezoufej my se snažíme od 6/2009, ale je fakt, že pomalu strácím naději. :frowning2:
27. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
díky :slight_smile: jelikož jsem tu nová, tak se teprve s tím vším tady seznamuju:slight_smile:
jak tak čtu ty vaše příspěvky, tak musím dát za pravdu, že mě taky mrzí ty těhule, který si pořád na něco stěžujou. co já bych dala za to být v jejich kůži? zrovna dneska jsem si uvědomila, že "měla" o víkendu přijít, tak doufám, že nedorazí:slight_smile: ale jelikož jsem momentálně děsně nastydlá, tak předpokládám, že má mrcha jenom zpoždění :angry: ... no uvidíme

jinak všem držím palce, aby měly brzy //
27. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
ance1: jojo, to já taky, ale nejhorší je na to nemyslet
27. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Já se snažím už od prosince 2008 , první Ivf bylo uspěšné , ale bohužel ve dvanactém tydnu jsem potratila kvůli genetické vadě .
Ale nijak mě to nepoznamenalo , strašně rychle jsem se oklepala , a šla na IVf podruhé .
Tentokrat jsem byla chytřejší a nechala jsem si i nějaké mražačky .
Na další KET jsem šla teť 23.4. a jsem vlastně čekatelka , ale teť už vím , že se to nepovedlo , protože , už také vím jak se projevuje bolest , když odchazí z těla embrio .
Když jsem tak včera ležela v posteli , tak jsem se rozhodla že požadám o pěstounskou peči , abych přišla na jiné myšlenky .
Protože čím víc se upínám na umělaka , tím mě to víc žere , že se nedaří .
27. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj,
doufám že se můžu ještě přidat. My se snažíme od května 09 a pořád nic. Přitom nikde problém nevidim.
27. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahoj
si myslím , že je to mezi nebem a zemi :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
paní_valier: taky u nás žádný problém nevidím :cry:
27. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
A kde se děvčata snažité , Myslím tím centrum ?
Já jsem od začatku v Olomouci :sunglasses:
27. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
my se tedy snažíme doma a doufám že se do žádného centra nedostanem.
27. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak to je pro Vás plus .
Já už bohužel , díky važné nemoci nemužu mít dětí přirozenou cestou .
Já už jen IVF , ale díky za tuto možnost :grinning:
27. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
taky se snažíme doma a též doufám, že se do žádného centra nedostanem
27. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.