• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
manželův bratr se snaží už 7 let :( a umělý jim zatim nevyšlo... Ale vzhledem k tomu, že jsou tři bráchové a v rodině na děti tay nemají nouzy, tak to snad nebude dědičné a je to u šváry jen neštěstná schoda oolností a nás nebude čekat to samé.
27. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
dievcata, drzim palce :slight_smile: hlavu hore, urcite sa to podari :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
už aby to bylo dokud ještě nejsem uplně cvok
27. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
Tak jsem se rozhodla, že taky Vás nachivlinku zkusím opoustit. Docela mě deptá když, si pak projíždím ty krásné miminka a ty vesele maminky. Potom jenom porad na to mimco myslim. TAk zkusim dat nejrpve tady padla a a dořešti si věci i ve svém osobním životě.Tak se tu mějte.
28. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
Nějak nám to tady holky řídne :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
No tak jak koukám, tak opravdu se moc nic nezměnilo. A musím se tu zase přidat protože tu každý spí. TAk co holky jak se daří zatím nikdo neočekává?
5. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Tak u nás je to pořád stejné...zítra by jsme měli jít s manželem na ten spermiograf,ale možná že to nevyjde,protože asi na něj něco leze takže je totálné vyřízenej :frowning2: A já už se těšila,že to budeme mít zasebou. No,třeba se mu udělá do rána lépe.Uvidíme...
5. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
ahojte:slight_smile: u nas nic nove.... ale na jesen sa urcite podari:slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Asi jsem mimo.Co je jesen?
6. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
ance. jesen je podzim.
6. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
asemilka:aha tak to snad i dříve.
7. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky. Tak my byli s manžou ve Čt na tom spermiografu.Oba jsme se klepali jak ratlíci,ale nakonec vše dopadlo dobře a máme potvrzeny skvělé nadprůměrné výsledky :grinning: Dokonce nám pan doktor ukázal i ty pulečky v mikroskopu-krásně se tam mrskali. Takže máme už oba lepší náladu a můžeme pokračovat v miminkování dále :slight_smile:
8. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
kejvinka, gratulujem:slight_smile:
8. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
kejvinka: no tak to je super tak mužete se v klidu snažit a snad teď už to půjde
8. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
děkuju holky...taky doufáme
8. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky.Chci se zeptat na jednu věc. Koncem července jsem vysazovala antikoncepci a zhruza za měsíc mi začaly padat vlasy a mám s tím problémy do teď.Byla jsem s tím i u doktorky a ta my dělala krevní testy a ty byly v pořádku.Takže mi řekla,že to je nejspíš pořád tím,že se tělo vyrovnává s hormonální změnou.Ale mě už 10měsíců přijde docela dlouhá doba. Teď jsem začala brát nějaké vitamíny a koupila jsem si sérum proti vypadávání vlasů,tak jsem zvědavá jestli to pomůže. Nemá některá z vás nějakou zkušenost nebo neslyšely jste o tom,že se to po vysazení prášků stává?Jsem z toho docela na nervy. Nikdy jsem sice neměla dohatou hřívu,ale takhle mi vlasy nikdy nepadaly.
Děkuju
10. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
ahoj kejvinka.. ja som z HA prestala niekedy po vianociach... a zacali mi padat vlasy viac, ako inokedy... ale pomohli mi na to vitaminy... do 2 mesiacov bolo vsetko, ako predtym... akurat co teraz po vysadeni liekov spavam lepsie, ako kedy dovtedy:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
Snad mi ty vitamíny také pomůžou....strašně bych chtěla mít dlouhé a husté vlásky. Minulý týden jsem byla u kadeřnice aby mi to trochu upravila a ona mi místo toho vlasy sestříhala,takže jich mám teď ještě míň :unamused: Takže když se ráno podívám do zrcadla,tak si říkám,že jsem tam raději vůbec neměla chodit....
11. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,

můžu se přidat .... s manželem jsme se dohodli, že se začneme snažit o mimíska. :wink:
11. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Hezké dobré ráno děvčátka. Jsem tady úplně nová, tak bych se Vám chtěla představit a popřípadě Vás poprosit, jestli bych mohla být tady mezi Váma. Jmenuji se Petra, je mi 26.let a s přítelem se snažíme o miminko 14.měsíců, ale stále neúspěšně. Spermiogram má přítel v naprostém pořádku, já mám hormon.profil taky OK. Beru clostilbegyt a utrogestan a každý měsíc chodím na UTZ folíků. Zítra jdu k Dr. a rozhodne se co dále. Asi mě čeká laparoskopie (profuky vejcovodů), a pak bych se objednala do Reprofitu v Olomouci. To je asi zatím vše holky. Moc se tady v tom nevyznám, ale budu studovat, abych se s Vámi mohla podílet o různá zajímavá témata! :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
Mische a Petlunicka84: Ahojky obě vítám a přeju at dlouho nečekáte a co nejdříve budete doma 3.
13. kvě 2010 v 07:10  • Odpověz
Taky vítám Mische a Petlunicka 84 :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak u mě zatím nic nového. Akorát mám další kamarádku těhotnou.Tak jsem to večer hned obrečela a tiše jí závidím :frowning2: :frowning2: Moc jí to přeju,protože to bude její druhé a chce ještě jednu holčičku,tak jsem zvědavá jestli na holčičku opravdu zadělali :slight_smile: Dva měsíce prý ani nevěděla,že je těhotná. Říkala,že jen špinila,ale myslela si,že to menstruace je.Až když jí začalo být nevolno a začala jí pálit žáha,tak si zašla na gyndu a těhotenství jí potvrdili.
No,snad se nám všem tady už taky brzo zadaří a budeme se těšit z těhotenství :wink:
13. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
ahojky holky
jsem tu nova muzu se taky pridat??
13. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
ahoj jerryska 88,jasně že se můžeš přidat....vítej tady :wink: Napiš něco o sobě ať jsme v obraze :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky...hlásím se zase po čase..
byli jsme na dovolený,tak jsem se snažila na mimčo moc nemyslet.Teď mám sice už přes týden zpoždění s MS,ale už jsem se vzdala naděje,testy jsou pořád negativní.Má to být první MS po vysazení antikon.,takže se nejspíš jen někde courá.Doktor říkal (volala jsem mu),že se mám ukázat příští týden,pokud se nedostaví,že je to docela běžný...
15. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
jerryska88: taky tě vítám, snad se ti bude u nás líbit.

Petrunka01: No ale naděje umírá poslední. A sami již víme, že hned nanpoprve to nejde, ale snad brzo to přejde.

Já jsem teď 25 den cyklu tak s napětím čekám co bude. Ale musím říct, že jsem tentokrát ze svého tělíčka zmatená. 23. den cyklu jsem zašpinila takovým nahnědlým výtokem a pak párkrát za den na toaleťáku byl bílý výtok i s krví. Včera 24. den cyklu něco podobného no a dneska zatím nic. TAk nevím jestli to je už předzvěst MS, ale obvykle to nedělá. K tomu toto pondělí mi bylo celý den divně a každou chvílí jsem měla žaludek až v krku, ale možná to bylo tlakem či co. No nezbývá než čekat, ale kdyby to tentokrát vyšlo byl by to moc krásný dárek pro mužíčka k ročnímu výročí svatby.
15. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
ance..já vím,naděje umírá poslední..ale zase na druhou starnu by nebylo vůči vám moc fér,kdyby to i napodruhé vyšlo hned na první pokus:slight_smile:
Jinak,nechci ti dávat falešnou naději,ale klidně by se mohlo i zadařit..tohle se na začátku těhu stává..:slight_smile:
15. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
petrunka01: Falešnou naději nedáváš, tu já si už dávám sama.Ale nezbýva opravdu než čekat na MS.
15. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj všechny snažilky,
všem vám moc držím palečky, také jsme si prošli peklem, než se na nás usmálo štěstí! v 19ti jsem byla na operaci, a po ní mi pan doktor řekl, že mám otěhotnět co nejdřív, pak že to zřejmě nepůjde, tak jsme se hned jak to šlo začali snažit! Po roce nás pan doktor , pozval na různé vyšetření, a v podstatě tam neměl být žádný problém až na to že jsem trpěla endometriózou! Tak nasadil podpůrné hormony a pořád nic, jediné k čemu to bylo dobré, byli opakované cysty na vaječníku a záněty! Minulý rok v dubnu, nás poslal do ivf centra, během tří sezení nám sestavili plán, a po měíci píchání injekcí s hormony odebrali vajíčka oplodnili je a vrátili zpět! Dva týdny sme se jen modlili aby to vyšlo a když se na testu ukázali dvě čárky bylo nám úplně nádherně, ale stále nebylo vyhráno, do pátého měsíce nás honili po genetikách a tak, ale všechno to utrpení stálo za to, dneska máme doma krásného tříměsíčního špunta! Takže hodně štěstí! A ještě vám řeknu, že nemyslet se na to nedá! Mě v té době přišlo, že okolo jsou jen těhotné! :unamused:
15. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj oluskaf,
moc děkujeme za příspěvek. Koukám,že jste toho opravdu prožili než se na vás usmálo štěstí.Ale důležité je,že to opravdu vyšlo a vy jste teď štastní.Někdy jsou ty cesty opravdu zapeklité,než se člověk dostane k vytouženému cíli.

Jinak já jsem včera očekávala tu mršku.No a když nepřicházela,tak jsem si udělala testík.No a na testíku se objevily dvě čárky,ale ta druhá byla hrozně slaboučká.Večer jsem si udělala další,ale už od jiné značky a tam zas byla čárka jen jedna.A teď ráno jsem vyzkoušela další test,ale téké od jiné značky a dvě čárky tam vidím,ale taky tu druhou jen slabě.Tak vůbec nevím co si mám o tom myslet :unamused: Je ale pravda,že za poslední dobu jsem hrozně unavená a taky častěji chodím na záchod,ale možná si to jen namlouvám. A ještě jedna věc,večer z pátku na sobotu jsem se vzbudila s bolestí v děloze.Myslela jsem si,že je to tím,že to asi dostanu,ale byla to úplně jiná bolest než když očekávám menstruaci. Tak jsem z toho teď pěkně zmatená a nevím co si o tom mám vůbec myslet :confounded: No nic jiného mě asi nezbyde než počkat jestli MS dorazí nebo ne.
16. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.