• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
kejvinka: Kéž by to vyšlo moc držím pěsti ať opravdu tentokrát výjde. Zkus test za 2 dny pokud mrška nedojde.
16. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
ahoj...tiež som tu nová a pridávam sa...s manželom sa snažíme už takmer rok a začínam mať pekné depresie. včera som bola na oslave narodenín, kde okrem mňa bolo 12 tehotných alebo čerstvých maminiek, tak som utiekla z plačom...všade okolo seba vidím tehulky alebo kočiariky a stále sa pýtam, prečo nám to nejde. Snažím sa na to nemyslieť, ale fakt to nejde. Takže sme sa s manželom dohodli, že počkáme do dovolenky a ak to nevyjde, tak začneme riešiť spermiogramy a všetky tie veci okolo. Všetkým Vám držím palce, aby to vyšlo čím skôr.
16. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
gmartina: Ahojky, vitám tě u nás. Tak to jsme na tom stejně my budeme mít v červnu rok co se snažíme a jsme s doktorkou domluvené, že pokud ještě nic tak pak už opravdu ten spermiograf. Ale snad to nebude ani u jedné potřeba a půjde to rychleji.
16. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
ance1: ahoj, tieť dúfam, že to nebude nutné...asi je fakt potrebné byť optimista, ale ono to proste nejde - pretože už fakt všade vidím samé miminká. musím si ešte prečítať, čo nás prípadne všetko čaká a neminie. a možno práve to ma donúti byť pozitívnjšia, aby som si tým nemusela preskákať. my budeme mať rok snaženie v srpnu - ak by to vyšlo, tak by to bol darček na prvé výročie svadby.
Červen je za chvíľku, tak tiež dúfam, že vás ten spermiogram obíde. a keby nie, tak držím palce, nech dobre dopadne
16. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
gmartina: My máme právě výroči svatby v tom červnu. tak by to byl super darek pro mužíčka. ale hold uvidíme
16. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
kejvinka:TAk jak to vypadá, už čárka tmavne? to mi už tak hrabe, že se mi i zdálo dneska, že jsem byla u doktorky a ona mi řekla, že čekáme mimiška.
17. kvě 2010 v 06:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si Vás chvíli pročítala a teď jsem se dokopala k tomu že Vám taky napíšu.
V srpnu 2009 jsem vysadila HA, takže se s manžílkem snažíme už 9 měsíců.. Nijak to nepřeháníme, ale zamrzí, když se to tak dlouho nedaří.. Zkoušela jsem kyselinu listovou, ale akorát mi trošku zvedala žaludek, takže po dvou měsících jsem to s ní vzdala. Teď v pátek jsem to měla dostat, ale místo toho přišel už v pondělí růžový výtok a nakonec ve čtvrtek i MS. Obvykle jí mívám 5 dní a to ke konci už slabě, ale tentokrát je to dnes už 5. den, mám to pořád dost silně a navíc předtím ten růžovej výtok.. Nevím co si o tom mám myslet, četla jsem, že se tak někdy může projevovat i těhu a někdy i potrat, co si o tom myslíte vy?? Asi už mi s těch // začíná hrabat. :sweat_smile: Mějte se hezky A.
17. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky.
Hned než začnu vyprávět co a jak,tak tu vítám draczech a gmartina a přeji také brzké těhotenství.
A ohledně dotazu draczech.Já měla něco podobného asi tak před půl rokem než jsme odjížděli s manžou na dovolenou..Měla jsem to už asi osmý den a pořád dost silně.Tak jsem si zašla na gyndu a sestra mi také říkala,že mohu být těhotná nebo potrat nebo klidně i něco jiného.Nakonec se mi jen zbláznily homony.Takže jsem dostala nějaké prášky na zastavení a byl klid a pak už bylo vše v normálu.
Jo,a aby jsem nezapoměla.Minulý týden jsem zrovna na netu četla článek,že některé ženy mohou být po vysazení HA až rok neplodné.Jen se o tom příliš nemluví.Záleží,ale na každém jedinci,protože každá jsme opravdu jiná.Možná opravdu na tom něco bude...
Jinak já jsem si těhu test udělala opět včera a druhá čárka opět zesílila. Tak jsem se dnes rozhodla,že si zajdu na gyndu,ať mi to potvrdí nebo vyvrátí. Doktor mě vyšetřil a udělal mi ultrazvuk,ale ještě tam nic neviděl-asi je to příliš brzo.Tak jsem si čekala,že mi třeba vezme krev nebo mi řekne aby jsem přišla příští týden.A víte co mi řekl? Že mám přijít za měsíc. No,myslela jsem že mě odvezou. Vůbec nevím co si mám o tom myslet. Celé dopoledne jsem nad tím přemýšlela a rozhodla jsem se,že zavolám k doktorovi kde jsme byli s manžou na spermiografu. Řekl mi,že je divné,že mě pozval až za měsíc,že on by si mě pozval už příští týden.Také jsem se ho ptala proč mi teda můj doktor neudělal krevní testy,že z toho by se to určitě muselo poznat.No a on mi řekl,že tyhle krevní testy jsou drahé,proto je to na začátku těhotenství zbytečné je dělat. Jsem z těch doktorů úplně na nervy.Přitom většina mých kamarádek byla na začátku na krevních testech úplně normálně a nikdo jim o žádných penězích nemluvil. Řekla jsem si ale, že se jen tak snadno odbýt těma doktorama nenechám. Tak mi moje kamarádka z práce zařílila,že jdu zítra na gyndu kde dělá sestřičku její příbuzná a ta mi tam vezme krev a možná přemluví doktora aby se juknul ještě na ultrazvuk. Sice nemám ráda protekci,ale jak je vidět,tak v tomhle státě to asi jinak nejde.
Tak držte palečky.
18. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
Kejvinka: to vypadá nadějně, tak kéž by to už konečně někomu vyšlo. Nám se to opět nepovedlo a tudiž překvápko k vroči nebude :frowning2: Ale tento měsíc jsem na tom podobně jak draczech 6 dnů před MS jsem slabě špinila a dneska už to vypadá na klasickou MS. Takže moje i posledni naděje opadla.
19. kvě 2010 v 06:22  • Odpověz
Kejvinka a ance1: MS mi už zmizela a to po 6 dnech včera večer ustala. Ale už skoro týden mám neskutečnou chuť na mléko, který normálně skoro nepiju a navíc už mě 3 dny bolý v kříži. Jestli uvidím ještě nějaký náznak (možná mnou vsugerovaný :slight_smile: ) tak asi testnu i přes tu MS.¨
Kejvinka: držím moc palečky aby to vyšlo, pak nás tu můžeš nakazit těhu bacilem - klidně se hlásím dobrovolně jako první :wink:
19. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
draczech: No mě napadlo jeslti to nesedí na mimoděložní těhu, ale to snad ne. Uvidís, možná to jen tělo je rozhozeneé z toho, že by moc htělo, ale nedaří se.
19. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Takže dneska už mám protekční vyšetření zasebou :slight_smile: Na ultrazvuku,tam taky nic neviděl.Jen mi řekl,že mám zvýšenou sliznici,což někdy bývá začátek těhu,ale taky to může být jen hormonální změna.Takže zase nic nevím.Ale naštěstí mi vzali krev,takže zítra v 11.30 se to snad už dozvím jestli to vyšlo nebo ne.Zatím se snažím na to moc neupínat,aby jsem nebyla zklamaná.No snad to vyjde...
19. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Uvidím co se bude dít..
kejvinka: už se nemůžu dočkat, až zítra řekneš že je tam :wink:
19. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
kejvinka, prajem // :wink: :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se za vpád do diskuse nevím kam jinam napsat. Prosím jen o radu. V manželem se snažíme už cca 4-5 měsícu - stále nic. Vím, že k DR. by se mělo jít s problémem až po roce snažení, ale trochu mě tlačí čas, protože koncem roku dostanu výpověď. Ráda bych to stihla do té doby.
Když půjdu k doktorce už teď a řeknu jí že se snažíme tak málo pošle mě domů a řekne přijď až za rok nebo se mnou začne něco dělat už teď? /Nasadí nějaké prášky nebo s čím se začíná?/
Když jí řeknu že se snažíme už ten rok tak co se mnou začne dělat? Vyšetření ?, CAR ?, manželův sprg.? profouknutí vaječníků?
Děkuji.
20. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
Taky se omlouvám, holky, že vám sem lezu :slight_smile:
Alenadj, na nic nečekej, pokud tě tlačí čas. My jsme měli to samé, i když ze zdravotních důvodů. Prostě jsem šla za svojí gynekoložkou, řekla jsem ji, že se rok snažíme ( bylo to půl roku ) a nic a že chci aby mě poslala do nějakého centra reprodukční medicíny na vyšetření proč to nejde. Mohla nám sama udělat nějaká vyšetření ( hormonální profily, spermiogram a td.), ale asi se jí nechtělo, stejně tak to dělají v CAR. U nás problém byl na obou stranách, takže by to fakt nešlo přirozeně, podařilo se mi otěhotnět do roka po návštěvě CARu, ale když vidím, že některé zkusily ivf už po několikátý a nic a i s darovanými vajíčky, tak ti radím - nečekej na nic.
20. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
alenadj: opravdu si myslím, že by s tebou nicmoc nedělal.old musíte doufat
20. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
kejvinka: Tak jak?
20. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
také by mě zajímalo jak to dopadlo..
20. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
kejvinka, tak ako???
20. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
Je tam :slight_smile: Hůrá!!!!Sice je to těhu hodně v začátku,ale mimísek je tam.V pondělí jdu na kontrolní ultrazvuk a tam ho nebo jí už konečně uvidím a dozvím se v kolikátém týdnu jsem :slight_smile:
Moc děkuju holky za podporu a posílám vám jednu nakažlivou těhu pusu :slight_smile:
Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit...asi až mimi uvidím na ultrazvuku,tak mi to teprve dojde :slight_smile:
V pondělí dám vědět jak to probíhalo. Zatím pa
20. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Kejvinka: Tak to blahopřeju, a přeju ať je všechno v pořádku v naprostém a já si teda chytám tu pusu.
20. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
ja tiez :slight_smile: a gratulujem :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz
Gratulace!! Díky za bacil :wink:
21. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Kejvinka: tak jak se vám daří a co nového a co manžílek?
22. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj ance1. Zatím je vše v pohodě a manžílek je šťastnej jak blecha.Řekla jsem mu to tak,že jsem mu dala do ruky malinkatou botičku a představte si,že on si myslel,že jsem mu koupila další blbůstku na klíče :slight_smile: No,docela dlouho mu to trvalo než mu to došlo,ale pak měl neskutečnou radost.Celý večer mu nezmizel úsměv z tváře.
Dneska opět krásně a já musela celý den trčet v práci,takže jsem byla docela naštvaná.Příští víkend bude určitě hnusně,protože mám volno :unamused: No,alespoň půjdeme do kina na Kukyho :grinning:
22. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Kejvinka: Tak to je moc dobre a docela si umím představit to nadšení od mužíčka.to ten můj by skákal 2 metry do výšky. Je opravdu fajn, že Vám to vyšlo a netrápite se až tak moc. TAk teď už bude snad jen veselo. Přeju ať průběh těhu je v poho a mališek ať pěkně roste a nezlobí maminku.
23. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky.Nechcu dělat ještě předčasné závěry,ale dneska jsem byla na gyndě na kontrolním UTZ a v děloze pořád ještě není nic vidět.Takže mi doktor řekl,že je to divné a že se možná jedná o mimoděložní těhotenství :frowning2: Vzal mi krev a odpoledne si mám zavolat jak to dopadlo. Mám strašnej strach.Od rána jen brečím a říkám si že to přece nemůže být pravda. Tak strašně jsme byli šťastný a teď tohle... Odpoledne písnu co mi doktor řekl...zatím pa
24. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky.Ráda bych se k Vám taky přidala,protože manžel už mě ani nechce poslouchat a už nevím komu se svěřit.
Máme skoro tříletého syna a minulý rok v dubnu jsme začali plánovat druhé mimčo. Jenže po porodu jsem si nechala píchat hormonální injekci Depoprovera-nikomu to nedoporučuji,opakovala se každých 1/4 roku :frowning2: . Právě v dubnu jsem dostala poslední,jenže uběholo léto,podzim a já stále nedostávala MS. Došla jsem za Dr. a ten mi začal pro změnu píchat injekci na vyvolání MS. Do prosince nic,pak už se to jakžtakž rozběhlo a navíc mi dal prášky,které jsem později zjistla,že je to HA. Prý to zvýší účinnost otěhotnění o 30%. Brala jsem to měsíc a pak už né,říkala jsem si,že když to má vyjít,tak bez prášků.
A abych se dostala k podstatě problému. Před 14 dny jsem si dělal TT a byly tam dvě čárky,volala jsem Dr.,že jsem pravděpodobně těhotná (měla sem týden zpoždění). Objednal mě až na 25.5., což je zítra. Jenže minulou neděli jsem dostala MS,ale myslela jsem si,že jsem potratila,v pondělí mi to doktor vyvrátil,že se to stává běžně,prý si matka příroda po sobě čistí.
Můj momentální stav je takový,že mě neustále pálí žáha,prsa se mi prý zvětšují(říkal manžel),nemluvě o tom,že jsou strašně žilkaté.Ale když jsem si dneska dělala dva testy,tak na nich byla jsem slaboučká čárka.Už nevím co si mám myslet a sem dost zoufalá. Nemáte s tím někdo zkušenosti.Díky Lenka
24. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
kejvinka: držím pěsti ať to je jen planý poplach a to těhu vyjde.
24. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.