• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky.Tak výsledky krve už mám za sebou,ale nic určitého pořád ještě nevím.Hodnota těhotenského hormonu oproti minule se mi zvýšila.Pravděpodobně tedy došlo o oplodnění až na konci cyklu,proto tam na UTZ není ještě nic vidět. Zítra jdu zase na UTZ a na krev a zase se bude čekat jestli se hladina zvýší nebo jestli už něco bude vidět na UTZ. Jsem z toho blázen a vůbec nevím co si o tom myslet.
24. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, ráda se mezi vás přidám. Snažíme se s přítelem o miminko teprve chvíli, ale poslední nejsem ve své kůži.MS bych měla dostat až 27.5.Ale dostala sem to už 17.5. trvalo to 4 dny,ale jen sem trochu špinila vložku. Nebylo to jako vždycky. Ještě mě pobolívá podbřišek během celého dne, ale to trvá chvilinku a přestane to,jsem unavená, bolí mě teď pořád nohy a hlava,chvílemi je mi špatně od žaludku a mám strašně lesklé oči. Myslíte že bych mohla být těhu???Mám strach že to mám jen vsugerované :frowning2: :frowning2:
24. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Douki - možná jsi těhotná, a možná máš jen nějaký bacil - lepší bude, když si uděláš testík a hlavně skočíš k MUDr. :wink:
24. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
Mische - jo jo test si udělám, ale myslím že je na něj ještě brzo. POčkám jestli dostanu MS. Takže budu čekat do čtvrtka :fearful: Test se má dělat až po vynechání ne?
24. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
Kejvinka:Vůbec ti to teď nezávidím ty nervy, ale snad opravdu oplodnění bylo na konci cyklu a proto ještě není bobišek vidět. Snad zítra už budou lepší výsledky. Určitě se pak ozvi.
24. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
douki: nezoufej ono podle toho co píšeš tak to vypadá nadějně a to špinění se mohlo vajíčko uhnizďovat. No opravdu počkej do očekávané MS a pokud nic tak udělej test.Pak dej určitě vědět jak to dopadlo
24. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
ance1 - díky, malá naděje ve mě pořád je :slight_smile: Určitě vědět dám.
24. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Kejvinka - na zítra přeji hodně štěstíčka :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
kejvinka, neboj, vsetko dobre dopadne. drzim palce :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
douki, vyzera to nadejne :slight_smile: pockaj par dni a skus si spravit test... a podom daj info :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
kejvinka:ahojky tak jak?Netpělivě tu pořád koukám.
25. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
kejvinka:teda ty nás napínaš
27. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
kejvinka: máš už nejaké správy? myslím na teba a strašne ti držím palce, nech je všetko v poriadku.
u nás je všetko po starom, tzn. zasa nič, takže budeme skúšať ďalej...ale rozhodla som sa, že sa budem snažiť byť viac optimistická a menej sa stresovať...tak snáď to bude mať nejaký efekt :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahojky,tak jsem všera měla dostat MS.Místo toho sem začala trošičku špinit a dneska malinko krvácet. Tak nevím. Určitě je to jiný než normálně. Vždycky začnu hodně krvácet už první den. Myslíte že by už byl čas na to si udělat test, nebo je ještě brzy?????
28. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
douki: teď už si myslím, že by to mohlo být na testíku poznat tak zkus. Možná jen tělo si hraje ale možná je to těhu. Zkus testík a dej pak vědět.
28. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
@douki tak tomu se mi nechce věřit, že sis ještě neudělala test ..... já jsem někdy tak na nervy, když to nedostanu, že jakmile se mi dostaví mimo chybějící MS ještě jiný možný příznak těhotenství, už testuju !!! :confused:
28. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Já si taky říkám že sem to vydržela tak dlouho. Hned zítra ráno jduna to. Aby to bylo hned po probuzení. Chtěla sem už dnes ale měla sem noční tak sem si říkala že vydržím ještě do zítra. Já sem takový typ člověka že mám nejraději všechno hned a taky se divím že se tak dlouho držím.Mám strach zase z jedný čárky,ale to známe všichni :frowning2:
28. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
douki: tak ako? čakám pozitívne správy ...vyšlo to?
30. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Test negativní :frowning2: Ale pořád mě bolí podbřišek, tak nevím co si to se mnou to tělo dělá...
31. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky, snad nevadí, když se přidám .... :sweat_smile: Jedno dítě už mám, přivítali bychom druhé. Teď čekám, jestli přijde menses. Cyklus mám 28-32 dní. Dneska je 32, menses nikde a test taky negativní. Tak nevím :unamused:
31. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky holky. Chtěla jsem se zeptat, zda má někdo zkušenosti s ovulačními testy z lékarny. Vím, že ovulace proběhne po té když na testu jsou dvě stejně silné čárky, ale kdy ta testovací čárka je slabounká znamená to, že ovu už proběhla nebo že teprve příjde? Dík za radu
1. čer 2010 v 06:15  • Odpověz
Teda holky co se děje, kdepak všechny jste?
2. čer 2010 v 06:13  • Odpověz
ance1 tak s tímhle ti moc na jistotu neporadím, ale myslím si, že když je ta testovací čárka slabá tak už je po ovu. Ta čárka by měla být tak silná nebo silnější než je ta kontrolní.Ale zase někdo říká ''čárka jako čárka - zkoušet a zkoušet'' Tak nevím.
2. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Douki: Já si to myslela, že už bude po a že jsme to tento mesi prosvihli. douki a jak to teda u tebe vypadá? MS už přišla?
2. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
werminka: Vítám tě? Snad se Vám druhé mimi povede co nejdříve. Jak to teda nyní vypadá?
2. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahojík holky můžu se k vám přidat. Tak něco o mě. Jedno dítě máme. Holčičku Štěpánku v září jí bude 5let. Tak jsme si vloni řekli že by bylo dobrý jí pořídit sourozence. V březnu jsem vysadila prášky. A v srpnu se zadařilo ale naše radost netrvala dlouho pouze do 28.září. Ten den jsem začala krvácet a já potratila. Byla jsem hodně na dně. Ale řekli jsme si že uvidíme a ono v listopadu se znovu zadařilo ale jelikož jsem měla dr. pěknou krávu tak jsem v prosinci znovu potratila. Následovala revize a laparoskopie jelikož nevěděli zda to není mimoděložní. Ted je to už 6měsíců od druhého potratu snažíme se třetí měsíc. Ted bych měla být před ovulací tak se snad zadaří. Přešla jsem k nejlepšímu dr. u nás v okolí a hned při první návštěvě nás poslal na genetiku do Prahy. Tak 10.června frčíme. Kdybych se mohla přidat byla bych moc ráda.
2. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
ance1: U mě to všechno vypadá nějak divněMS přišla ale slabá. Stačila mi třeba jedna vložka na den. A pořád mě bolí v podbřišku. Test sem si dělala v sobotu a byl negativní.
2. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
Kate96: Taktéž tě vítám, určitě se můžeš přidat aspoň to tu ožije. Jinak držím pěsti ať to výjde co nejdříve a bude už všechno tentokrát OK
2. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
Douki: A nový testík jsi nedělala?
2. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
ance1:nedělala, čekám na pátek, asi. Jestli to vydržím.Tak uvidíme.Dneska mám totiž noční tak v pátek ráno aby to bylo z ranní.
2. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.