• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Kate96: Taky tě tu vítám :sweat_smile:
2. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
Teda holky tady si člověk může alespoˇm normálně pokecat a svěřit se s ěma našema hormonálníma problémama. Paráda :slight_smile:
2. čer 2010 v 18:19  • Odpověz
douki: určite si ho urob, ja by som ani tak dlho čakať nevydržala...vždy myslím na to, aby som to nedostala a tiež som pred ovulací, ale chudák manžel chodí tak unavený z práce, že pride a odpadne do postele...takže tento mesiac zasa nič... ale dúfam, že aspoň vám ostatným to vyjde.
ance1: ako sa máš a čo je nové?
2. čer 2010 v 19:18  • Odpověz
douki: Tak to teda smekam to ja bych to nevydrzela asi tak dlouho
2. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
gmartina: No já vůbec nevím co teď bude. Naposledy jsem týden před MS špinila a pak to přešlo na krátkou a docela slabou MS. Teď vůbec nevím, kdy mohla být ovu a odkdy jsem měla počítat cyklus. Tak vůbec nevím oc kdy mám čekat. Buď MS dojde v pondělí nebo pak až za týden. TAk čekám, ale podle testu jsem asi ovu promeškala, takže nějaké velké snažení nebylo, tak asi zase nic.
2. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu nová, můžu se přidat???????? :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:27  • Odpověz
Ance1: tak se mnou to vypadá tak, že jsem to 33 DC dostala :unamused: Měla jsem zpoždění´, které normálně nemívám, ale nejspíše to způsobila nemoc, teplota atp. Takže v bříšku žádné mimi není :grinning: No tak třeba se zadaří další měsíc. Nehrotíme to, spíše tomu necháváme volný průběh. Tak snad se podaří brzy :wink:
3. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Daphney: vítám Tě :slight_smile: takže taky plánujete miminko? první? :slight_smile: přeji mooooooc štěstíčka :wink:
3. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
Děkuji :slight_smile:

plánujeme první mimi, snažíme se od prosince 2009 a bez antiko jsem od září 2009 a zatím bez úspěchu, jdu dočíst diskuzi ať jsem v obraze :wink:
3. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
dočteno :slight_smile:

holčiny všem přeji co nejdřív //

Jinak nemyslet na těhulkování - to se asi nedá, teda když se nedaří...... navíc pracuju na gynekologii jako sestřička, takže fakt nelze :grinning:
3. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky..
ozývám se zase po delší době..ale ono prostě nějak není co psát.Dneska jsem to dostala,takže tento měsíc nic.Zatím ještě nic nehrotím,ovu testy nekupuju,snažení neplánuju podle plodných dnů,ale když je chuť..:slight_smile:..zatím...nechci z nás udělat jen nástroje na mimino.-).Pořád doufám,že se brzo dočkáme a tyhle "procedury"nebudou potřeba...
3. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
daphney: ahoj, vítám tě tady :slight_smile: A přeji hodně brzy // :wink:
3. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Tak holky zítra si budu dělat nový test. Tak teď se ukáže. Dneska mě dosta často pobolívalo břicho. Asi kdyby ten test byl zítra negativní tak bych si měla někam zajít.A bolí mě záda v bedrech jako mě to bolí když mám dostat MS. Tak uvidíme
3. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
douki: držím pěsti ať to vyjde
3. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
douki: aj ja držím palce
daphney: ano ano, nedá sa to :slight_smile: vobec nechápem, prečo sa hovorí - nemyslite na to...vidím to svoje vysnívané miminko každý večer keď ľahnem do postele
inak tiež zatiaľ nechcem skúšať ani ovu pásky ani nič podobné, mám obavy, aby som to manželovi neznechutila...už aj tak ho otravujem, keď odpadne unavený do postele :grinning: proste sa budem snažiť byť optimistka
3. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
ahoj holky, tak nic, je tam jenom jedna. Já už si připadám jak magor. Včera večer mě břicho bolelo a ráno zase.
4. čer 2010 v 05:06  • Odpověz
Douki: To me mrzi, ale napadá mě, že i tak by nebylo špatné si zajít k lékaři ať máš klid.
4. čer 2010 v 06:17  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

douki: to mě mrzí, držela jsem ti pěsti.....

něco podobného jsem zažila před pár měsíci. Přesně pobolívání v podbříšku, MS meškala, zakoupila jsem si test Best 2 a testla..... ukázal slabou druhou čárku..... já nadšená, že se zadařilo přilítla do práce a hned to hlásím Helence ( moje gynekoložka) a ona že dáme utrogestan to je zaváděcí tabletka na podporu žlutého tělíska, aby mimi mělo dobrou víživu...... to se odehrálo v pátek, odpoledne jsem přišla domů a hned jsem to řekla Michalovi ( přítel) byl nadšený tak jsme v sobotu ráno zakoupily testíky Mamatest a ty byli oba negativní, moc jsem to nechápala, ale utěšovala jsem se že to je tím, že jsou špatné......hloupá naivka..... ještě ten den jsem koupila v lékárně test rapidclear nebo tak nějak se jmenoval a testla, už to sice nebyla z ranní moči ale ukázala krásná druhá čárka která sice pomom úpln ě vybledla, ale byla tam. V pondělí jsem přilítla do práce a hned jsem si nechala abrat krev na HCG a těila se jak dopoadou výsledky a že pak půjdu na UZ jestli už tam bude něco vidět...... Výsledek HCG byl O
Myslala jsem že mě to položí, pořád jsem si říkala a co ty testy, vždyt byly dva pozitivní......po konzultaci s Helenkou jsem pochopila, že se to občas stává, FLEŠNĚ POZITIVNÍ I FALEŠNĚ NEGATIVNÍ. No a celou dobu jsem měla samozdřejmě všechny těhu příznaky, takov jsem byla naivka :rolling_eyes:
4. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
qmartina: moje řeč, včera jsem si řekla že končím a přestávám na to mylset, snažit se plánovaně, používat ovu testy atd. vydrřelo mi to do půl deváté ráno, nedá se myslet na něco co si mocinky přeješ :slight_smile:

přeji všem aby jsme na to jen nemyslely, ale naše myšlenky se zhmotnily do devíti nádherných měsíců :wink:
4. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky.
Moc se omlouvám,že jsem tu tak dlouho nebyla,ale bohužel jsem ležela v nemocnici. Nejdříve jsem tam byla jen na pozorování aby se opravdu vyloučilo to mimoděložní,ale po pár dnech jsem začala krvácet a bylo po minískovi :frowning2: Udělali mi revizi dělohy a bylo po všem. Trápení ale bohužel ještě nekončí,protože me čeká 23.6. laparoskopie,protože mi našli u levého vejcovodu nějaký útvar,který se nedá s určitostí identifikovat.Muže to být zamlké mimoděložní těhotenství nebo nějaká cysta či klidně úplně něco jiného. Myslela jsem,že mě ještě vezmou pod kudlu když jsem ležela v nemocnici,ale není to nic nebezpečného,takže tak jedu až toho 23.6. :frowning2: Jsou to hrozné nervy a vůbec bych to nikomu nepřála. Pořád si říkám,že může být ještě huř,ale na druhou stranu si furt říkám jak ten svět je nespravedlivej....

Jinak také vítám nové členky a přeji brzké bezproblémové těhotenství....
5. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
kejvinka: veľmi ma to mrzí...hovorila som si, že si sa nejak stratila, ale stále som myslela na to, že ti to konečne vyšlo...je to veľmi smutné, ale verím, že všetko bude v poriadku. určite. držím ti palce
5. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Kejvinka: Ahojky, pořád jsem na tebe myslela, jak to vypadá a myslela jsem si, že budeš v nemocnici. Moc mě to mrzí, ale naděje prý umírá poslední, tak musíme stále věřit a snad se to všechno u vás brzo zpraví a budete se moc znovu snažit a třeba už to po takové zkoušce opravdu výjde. Držím pěsti a hlavně nesmutni. Mysli na to kam třeba pojedete na dovolenou a ajk si jí užijete a ono to třeba pak půjde samo.
6. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojík holky, tak po krásnem víkendu se opět hlásím. Pravděpodobně mi proběhla ovulka od čtvrtka do soboty. Tak uvidíme zda se zadaří. Ale nějak to nehrotim. Ono to jednou klapne a zda to bude ted nebo za měsíc je jedno.

Douki: Zda ti nedošla ms. Tak testni třeba v pondělí či úterý. A uvidíš. Ale návštěva u dr. by nebyla k zahození.

Daphney: Vítam tě tu. A ten Test Best2 prej ukazujou rádi falešný pozitivní čárky. Ale držím palce aby se co nejdřív zadařilo.

Kejvinka: Nevim proč ti neudělali laparoskopii když už jsi byla v narkoze. Mě ji děli při kyretáži. Taky se báli že je to mimoděložní těhu a nakonec jsem tam měla srůsty. Držím palce aby se taky co nejdřív zadařilo.
6. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz
kejvinka: Moc mě mrzí co se stalo, jak jsem pročítala diskuzi myslela jsem na tebe a držela Ti pěstičky.... je to nespravedlivé, ale určitě se brzo zadaří a dopadne to dobře. souhlasím s ance1 dovča by byla super, taky doufám, že se na ni letos odreaguju natolik, že by se mohla zadařit. Budu na tebe myslet a držet palečky :wink:

Jinak ve čtvrtek jsem měla s přítelem vážnou debatu: Nebaví mě souzožil podle kalendáře, což děláme posledních několik měsíců a tak jsem rozhodla, že tomu nechámě čas do září přirozeně, bez počítání a když nic, tak jdeme co centra..... Už jsem volala do Gennetu a objednací termín na první návštěvu je 3,5 měsíců..... což je opravdu šílene.... :confounded:

kate96: už jsem to taky o tomto testíku slyšela od ted už jen mamatest, ten vždy u mě ukazoval pravdu a to / :angry:
držím pěstičky a třeba snaženíčko při tak krásném počasí opravdu přinese ovoce.... já ji měla předpokládám od pondělka asi do čtvrtka ( nevím přesně) snaženíčko bylo dost odfláknuté, nějak bylo moc práce, tak myslím, že tento měsíc nic..... ale za tři týdnu odlétáme na dovču, tak si třeba přizeveme černého pasažéra :grinning:
7. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky.Moc děkuju za podporu a držení palečků.
Vůbec nevím co budu dělat těch 14dní do laparky.Asi se tu doma zblázním.No,alespoň že ja hezké počasí,tak mě nabije trochu sluníčko energii.
Kate96:taky mi to napadlo,proč mi to neudělali najednou.Ale při té revizi jsem měla jen narkózu na 20min.,tak možná i proto.No,někdy těm doktorům nerozumím...
7. čer 2010 v 08:08  • Odpověz
Kejvinka: Ahojík. vím že jsi v narkoze při kyretáži jen 20minut a proto v když dělali ještě laparoskopii jsem byla hodinu. Nevim proč ti budou dávat dvě narkozy. Fakt tomu nerozumim. Ale holka drž se. Já jsem po druhém potratu a laparoskopii už 6měsíců.

Daphney: Držím palce at toho černého pasažera opravdu přivezete. :wink:
7. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
Kejvinka:je mi líto,že to nevyšlo..já bych to nesla asi dost těžce..posílám hodně sil a věřím,že nám to všem brzo vyjde
Já to mám tak,že moc chci mimčo a navíc bych moc ráda odela z práce,štve mě to tu.Teda,práce jako taková je docela v pohodě,ale pracuju krátký,dlouhý týden a fakt mi vadí,že nevidím syna a manžela-třeba tři dny v kuse,protože pracovní doba je 8:00-20:00,takže malej už večer spí.A já jsem kolikrát tak unavená,že se jen zvládnu vykoupat a zalehnout....takže manželský život trochu pokulhává a manžel se navíc často s malým sám-celé dny a je toho na něj už moc.Sám chodí do práce na směny a někdy po noční o víknedu to prostě už nezvládá..Jenže nechci si teď hledat jinou práci(navíc teda u nás nic moc není),mám tu slušný peníze a navíc aspoň trochu jistotu.Nechci hledat něco jinýho,mít zkušebku,smouvu na dobu určitou...to by se to snažení zase o dost protáhlo a to nechci.
7. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
kate 96:můžu se zeptat za jak dlouho po laparce ti řekli,že se můžete snažit dál o mimčo?Každý říká něco jiného,tak jsem z toho nějaká zmatená.Jinak mám docela obavy z té velké narkózy,protože hodně lidí pak říká že jim pak bylo špatně...

petrunka01:s tou prací tě úplně chápu,protože jsme na tom podobně.Já sice nemám dlouhý a krátký týden,ale přijde mi,že jsem v práci taky skoro furt.S manžou se můžeme pořádně vidět a užívat si jeden druhého tak v sobotu a v neděli a to ještě jednou za čtrnáct dní :frowning2: Je fakt,že je pak hodně náročné se snažit o mimčo a ještě když máš už doma jedno.
7. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
všewm: Ať je to moc těžké tak musíme pořád doufat. S manželem jsme včera oslavili rok co jsme svoji a taky rok snažení, ale je potřeba pořád doufat. Však nanás se to štěstíčko taky usměje :wink:. Kam se chystáte na dovolenou?
7. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
@kejvinka je mi moc líto co se ti přihodilo, ale ber to tak, že tělo vyloučí to co není v pořádku, tak by ses potom možná trápila ještě víc.. Vím že to není moc uklidňující, ale je to tak.. Já měla narkozu před 2 lety kvůli gynekologické operaci kondylomatů. Byla jsem v narkoze něco kolem 50 minut a probudili mě při cestě na pokoj. Nic mi nebylo a nechtělo se mi ani spát ty 2 hodiny co nesmíš chodit.. Ale každý to asi snáší jinak a záleží na tom, jakou dostaneš narkozu. Jinak přeju ať se můžete snažit co nejdřív a ať se zadaří :wink:
7. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.