• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj holky...s tou prácou, ako by ste mi hovorili z duše. Tiež nie som spokojná, pracujem skoro stále a ešte aj nič moc výplata, drží ma tam len to, že za dva mesiace by som mala dostať zmluvu na neurčito a už by to bolo ok. Teda pred rokom som si hovorila, že vydržím a pojdem na materskú, ale keďže to nevychádza, tak sa teším aspoň na tú zmluvu a potom si kúpime byt. A to už ten mimísek musí prísť!
Inak stále verím a dúfam, každý mesiac netrpezlivo čakám, a každý mesiac som sklamaná...ale ono to vyjde, ja to viem :slight_smile: a vyjde nám to všetkým!
7. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Kejvinka: Ahojík. Tak v narkoze jsem byla hodinu. A řekli nám že po laparoskopii se můžeme snažit za měsíc. Aspon jednu ms aby věděli že je vše v pořádku ale jelikož dělali i revizi tak nám řekli tři měsíce. Je to už 6měsíců a pořád nic. Ve čtvrtek jedem na genetiku tak uvidíme. Držím palce aby ti všechno dobře dopadlo. A neboj se jí nic to není. A po narkoze mi nic nebylo. dokonce jsem chtěla jíst což mi nedali že bych zvracela. :wink: :slight_smile:
8. čer 2010 v 06:49  • Odpověz
Dobré ranko všem,

tak jsem dneska absolvovala poslední odběry na hormonální profil, odpoledne mě čeká ještě UZ tak držte palečky, ať vše je tak jak má :grinning: pak už to necháme do konce prázdnin jen náhodě :dizzy_face:

Jinak na dovču se chystáme do Egypta, pojedeme tam už podruhé, takže se nemůžu dočkat.... A kampak jedete vy?????

kejvinka: můžu se zeptat, kde jsi byla v nemocnici? Já pracuju v praze a podle info co tady mám od pacientek, je asi opravdu lepší laparku podstoupit někde ve velké memocnici, kde jich děnně dělají několik než na maloměstě..... Jinak tady doporučujeme po laparce nebo kyretáži snažit se za 3 měsíce, ale opravdu bych koukala kam půjdu. Co já vím, laparku a kyretáž dohromady nedělají, teda pokud to není plánované, kyretáž se nedělá na endoskopickém sálku, takže tam na to nemají vybavení, ale klidně to může být v jiných nemocnicí jinak, ale ještě jsem o tom neslyšela.
Ať Ti to u doktorky dneska dobře dopadne :wink:

ance1 přeju k výročí ten nej dáreček v podobě dvou // na testíku :slight_smile:

Jinak holky s tou prací koukám, je to všude stejné, také jsem tady pořád, peníze žádný zázrak, ale pořád si říkám, že by mohlo být hůř.... abych řekla pravdu drří mě tady ta gynda, ale po mateřské( teda pokud se jí dočkám) bych se sem už asi nevrátila :confounded:

Jinak všem přeji krásný, sluníčkový den

8. čer 2010 v 07:57  • Odpověz
daphney: Moc děkuji za přání, ale bojím, že nic. Nemám takovyý ten pocit, jako že by se něco mělo dít v těle,krom pár přiznaků, které už moc neřeším, protože si je už asi vsugerovávám, ale to tak je už skoro každý měsíc.
No a my pojedeme asi do špindlerova mlýna. Nemůžeme moc utrácet jelikož taky ccheme stavět domeček, tak aspoň tak.
8. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
ance1: vsugerované pocity, tak to znám moc dobře :slight_smile: tento měsíc snad poprvé žádné nemám :wink: ve špindlu je nádherně, byla jsem tam před pár lety v zimě. Taky se chystáme na domeček, ale jsme zatím ve fázi kupování pozemku a jelikož to už řešíme stejně dlouho jako těhu a ještě není podepsaná smlouva, tak počítám že budeme bydlet až v důchodu :grinning:
Máme byteček 2+kk a mám obavy že do naší ložnice se postýlka jen s těží vejde, příťa to má prý proměřený a tvrdí že tam dáme i dvojčata, tak jsem na to zvědavá :wink:
8. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
daphney: No to ja tento měsíc měla dva dny křeče a bolesti břiška a podbříška, jeden den jsem to přisuzovala ovulce a ten druhy neřeším. TAky teď mi kava smrděla jak zvratky a kolega co jedl koblih jako by pil alkohol.Občas mravenčení v prsou, ale to mi už taky přijde normální a měla jsem pár dnů hustý bílý výtok. Ale fakt už to raději neřeším a počkám co příští středu.
No my s domečkem taky nejsme daleko, zatím sbírám odvahu říct našim, že opravdu chceme stavět a nechceme zůstavat doma. Ale pozemek můeme dostat od našich tak to bude lehčí. Teď bydlíme u našich a máme vlastně ložnici uplně pidi midi obývak taky žádná sláva.
8. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
daphney: ještě než to všechno tak blbě začalo,tak jsem jen ležela u nás v mostecké nemocnici,ale když jsem žačala po pár dnech krvácet a nic tam semnou nedělali,tak mě manžel odvezl k Apolináři.Takže na laparku jsem tam taky objednaná,tak snad to bude ok. I když dnes jsem byla u svého gyndaře a ten mi zase řekl takových věcí,že už vážně nevím co si myslet. Podle něj to z UTZ vypadá,že mám na vaječníku jen cysty,které by sami mohly s menstruací odejít.Taky se divil,proč mi v Praze neudělali rozbor krve kvuli možnému zánětu.Klidně to prý může také být jen zánět který by se vyhnal antibiotiky.Dnes ráno mi vzal krev a odpoledne si mám zavolat pro výsledek.Prý jestli už je HCG na nule(v pátek jsem měla už jen 39).No a ve čtvrtek mám zas přijít na kontrolu a pak se uvidí.Už jsem z toho vážně unavená...
ance1:to by byl opravdu super dáreček k výročí...držím palečky

Jéé holky vy se máte.Taky jsme nedávno chtěli s manžou začít stavět,ale nějak z toho sešlo :unamused: Všechno jsme důkladně propočítali a nakonec jsme zjistili,že by jsme si díky hypotéce nemohli vůbec ,ale vůbec nic dovolit :unamused: Takže jsme se rozhodli,že se zatím na to vyprdneme a třeba časem se k tomu vrátíme...
8. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
Kejvinka: a kam se chystáte na dovču? určitě aspoň na pár dnů by chtělo se vyvětrat
8. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
ance1:vyvětrat to určitě chce.Chceme s manžou letět v září na Malorcu,tak snad nám to vyjde a nic nám to nepřekazí jako teď červen kdy jsme měli jet do našeho oblíbeného Českého ráje :unamused: Strašně jsem se tam těšila a ono se to takhle pokazilo.
Jinak teď jsem si volala na výsledky HCG a už tam mám jen 10.Tak jsem zvědavá co mi ve čtvrtek řekne doktor.Nejraději by jsem opravdu byla kdyby jsem nikam nemusela.No,uvidíme jak to dopadne...
Tak já jdu něco ukuchtit,ať se trochu zabavím než dorazí manža z práce.Vypadá to,že se vrhnu na hovězí polévku a rybičku s hranolkama.No a jestli mi ten elán vydrží,tak se vrhnu i na štrůdlík :grinning:
8. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
kejvinka: no ty si ale kuchárka! štrúdlik by som si dala, to je to najlepšie :slight_smile: inak, držím palce, nech Vám tá Malorca vyjde, ja som ešte nikdy nebola pri mori a nepojdeme ani tento rok, lebo si manža našiel novú prácu a nebude mať nárok na dovolenku. Tak sa aspoň pojdem pozrieť domov, na Slovensku som dávno nebola a už sa veľmi teším, že všetkých uvidím. A zároveň sa neteším, pretože celá rodina sa ma bude pýtať na mimi a to je fakt smutná téma.
ance1: a čo ty? kam sa chystáte?
dajme si všetky závazok, že po dovolenke si všetky nájdeme // :slight_smile: nové prostredie, kľud a snád to konečne vyjde
8. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

ance1: třeba to opravdu bude mimi,bylo by to super, koukej hned ve středu písnout :wink: i když jsem si slíbila, že na to nebudu myslet a řešit, tak asi udělám příští středu testík, jelikož nemám mrchu přesnou tak bych se načekala :rolling_eyes:
Jinak pozemek budeme taky mít za celkem rozumnou cenu, kousek od mých rodičů, ale všechno to papírování a tahání po úřadech je nekonečné.... u nás na stavebním úřadě, jsem pomalu víc jak doma :wink: Naši nás do toho taky lehce tlačí, asi už se nemůžou dočkat až mě budou zase mít kousek od sebe :confounded:

kejvinka: Apolinář je dobrá porodnice a vše s tím spojeneé, takže bych se vůbec nebála, dobře to dopadne, uvidíš a nejpozději z malorky si taky přivezeš dáreček //
9. čer 2010 v 08:07  • Odpověz
souhlasím s gmartina že léto a vše s tím spojené bude to co všechny potřebujeme k tomu aby už se konečně // ukázaly všem

Tohle léto se to určitě podaří, musí...

Chci se Vás ještě zeptat, máte některá zkušenost s pozorováním hlenu???? Jsem z toho docela jelen :fearful:
9. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahojky.
Tak to je dobré předsevzetí gmartina :slight_smile: Snad nám to všem vyjde-MUSÍ!!!
Já jsem zkoušela pozorovat hlen už snad o začátku,ale nikdy nebyl takový jaký by měl být.Kamarádka mi radila,že musím si šáhnut prsty až na děložní čípek a když se bude hlen táhnout mezi prsty jako bílek,tak je ta správná doba.Zkoušela jsem to několikrát,ale nikdy to tak nebylo.Ale pamatuji si,že než jsem otěhotněla,tak asi někdy v půlce cyklu jsem měla na kalhotkách takovou divnou řídkou hmotu(nevím jak to pojmenovat :grinning: ) a byla průhledná a v ní kapička krve.Tak si říkám,že to možná bylo ono.Ale jistá si tím nejsem.
Holky já co jsem doma z nemocnice,tu mám neuvěřitelnej bordel.Jsem naprosto líná cokoli dělat.Říkám si,že kdyby snad k nám někdo přišel na návštěvu,tak ho snad ani nepůstím dovnitř :slight_smile: Asi by jsem potřebovala nějakou uklízečku :grinning:
9. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky holky. Je fajn, že se můžeme navzájem tak pozbuzovat a snad se budeme brzy bavit o tom kolik toho sníme a jak nám je po ránu zle a tak.

Daphney: Jo tak to bych taky ráda věděla, protože i já jsem z toho vedle jak ta jedle. Určitě se vám ve středu ozvu jak to dopadlo, ale prostě zase mám tušení, že ta mrška dorazí. Ona mi to dělá naschvál.
9. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Kejvinka: To my máme taky problém udržet doma pořádek, hlavně manžel a to mě občas berou nervy. Vidíš aspoň se můžeš zabavit úklidem a příjdeš na jiné myšlenky. Docela ti i počasí teď vyšlo. Já si připadám v práci jak v sauně a táhne to šíleně domů na kolo do přírody a tak.
9. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
ance1: Držím pěsti ať to vyjde :slight_smile:
9. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
douki: věřím, že to brzo vyjde všem a třeba ještě nás Kejvinka předběhne
9. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že s tím pořádkem je to všude stejné... už jsem se lekla, že jsem v tom sama. Dneska odpoledne ale musím naklidit, ať o víkendu mám klídek a můžu si užívat počasí :slight_smile:
Jinak k pozorování hlenu: řekla bych, že po menstruaci je buď žádný nebo krémový, když se blíží ovulace nebo při ní tak začíná být ten bílkový, je ho celkem hodně, ale trvá docela dlouho, klidně i 2 týdny, no a pak je zase krémový nebo žádný, někdy vodnatý..... takže fakt nevím. Prý má být bílkový jen v období ovulace :confused:

Taky jsem včera dostala výsledky posledního hormonálních profilu a dopald super, akorát mám hodně estradiolu, ale to prý nevadí, UZ byl taky v poho, tak teď ještě aby ta mrcha začala chodit jak má a bez vyvolávačky :slight_smile:

snažení zdar :wink: :wink: :wink:
10. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak už je konečně čtvrtek a blíží se nám víkend. Co máte v plánu?
10. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
Už aby to bylo, dnešek nějak neutíká :rolling_eyes:
No tak pokud se mi dneska podaří uklidit ten chlívek co máme místo bytu, tak vyrazíme někam do přírody, asi k přítelovým rodičům na chatu, v sobotu nějaké grilčo a nebránila bych se ani nějaké večerní zábavičce :slight_smile:

Copak máš v plánu ty?
10. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
ahoj. ja mám dnes výnimočne volno, tak sa tiež snažím trochu poklidit...ale v tomto počasí sa mi tak nechce, že som radšej vybehla na nákup a na zmrzku. Na víkend nemám v pláne zatial nič, manažel bude v práci, tak snád sa mi podarí nájsť niekoho s kým by som si urobila výlet. A čo vy ostatné?
daphney: to grilovanie bude skvelé, hneď by som sa pridala, už dávno som nikde negrilovala...úplne vidím ako sa to masíčko krásne točí na grile :slight_smile:
10. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Holky chci se zeptat, už jste o tom slyšely???????

http://www.babypark.cz/babyweb-do-ruky
10. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
No my už v pátek budeme grilovat doma z našime a jinak v pátek klasické uklízení možná sekání zahrady. V sobotu pojedu do Polska si koupit šaty. Za dva týdny se vdává švagrová, tak ať nějak vypadám a večer máme zkoušku scholy spojenou s grilováním. A v neděli bych aji jela kouknout co nového v zoo a nebo na kole se projet.

qmartina: to ti teda nezávidím, že bude manžel v práci. My naštěstí oba pracujeme jenom přes týden a to do pul 4 tak aspoň tak

daphney: neslyšela
10. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
ance1: no ja som rada, že pracuje, lebo bol dlho bez práce, ale majú toho veľa, tak ťahaju aj soboty, snád to čoskoro skončí. tak aspoň vy si užite poriadny víkend :slight_smile:
10. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
gmartina: tak si užij dnešní krásný den a dej si zmrzku i za sás pracující :slight_smile: no ale víkend bez manži taky nemusí být špatný, dá se dělat plno věcí co se třeba chlapům moc nechce... já jsem jednou za čas ráda, když se ho zbavím :wink:

ance1: no máš toho na víkend plno, koukej vybrat nějaké pěkné šatičky když jde o takovou příležitost :slight_smile:

Já jsem včera byla na po rozlučkové párty, nebo spíš sezení, jedna kolegině z práce se minulý týden vdávala a můžu Vám říct, že mě to vůbec neláká, spíš bych řekla trochu děsí..... Organizačně to nemám šanci zvládnout :confounded: Jak to probíhalo u Vás??????????

ještě k tomu baby webu do ruky, dneska jsem o tom slyšela prvně, je to knížka má 250 stránek sponzorovala ji snad před vplbama ČSSD a dávají ji zadarmo, nebo jen za poštovné, tak jsem dneska volala do toho jednoho obchodu v Praze jestli je opravdu zdarma a mají ji a prý ano, tak si tam asi dneska po práci pro ni sjedu.... Co jsem tak četla je trochu podobné velké knize o matce a dítěti
a když je zadarmo je mi vcelku šumák kdo ji sponzoroval :wink:
10. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
daphney: jj čas od času je víkend bez manžela skvelý, ale teraz to už bude piaty za sebou, takže už to tak fajn nie je.
Inak čo sa týka prípravy na svadbu, tak to určite zvládneš. Zvládla som to ja a to žijem v Ostrave a svadbu som mala doma, v Prešove. Ak si dáš dosť času na prípravy, tak to bude všetko v poriadku, a budeš si to postupne organizovať. Mne pomáhali s prípravou naši - hlavné je určiť si termín a miesto, kde to chceš mať a potom to pojde postupne. U mňa to bol naozaj najkrajší deň môjho života a stálo to za to :slight_smile:
10. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
gmartina : asi máš pravdu, no ještě, to u nás není aktuální téma, takže snad budu pár měsíc svobodná :slight_smile:

když je to pořád tak by mě to taky nebavilo, to úplně chápu, já i příťa pracujeme jen ve všední dny a víkendy máme volný. I když o je docela workoholik, takže docela často pracuje i o víkendu, ale naštěstí si dokáže udělat na nás čas. Tak co třebga nějaké grilčo s kamarádkou?
10. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
to já netvrdím, že bych byla na muži závislá, i já si ráda bez nějk někam zajdu jen s kámoškou, ale nejsme prostě omezováni přes víkend.

Daphney: svatby se vůbec neboj není důvod. Souhlasím s qmartinou, že to byl můj nejkrásnější den a vzdávala bych se klidně znovu. Ty přípravy nejsou tak složité. My začali necelý rok před svatbou. OPravdu hlavní je vědět termín a kde. Problém jsme měli jen s kameramanem, ale nakonec se nám povedlo sehnat suprového. Fakt to není nic hrozného. Kamarádka to asi jen zveličovala. :wink:
10. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
no, ja som skončila školu a všetky kamaratky sa mi rozprchli...takže teraz si ešte len hľadám taký ten okruh známych :slight_smile: ale to sa poddá. Už sa teším, keď príde mimísek, ako s ním budem chodiť vonku a nájdem si kopu známych s kočárkem :slight_smile: tak snád to bude brzy
10. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz

ance1: no jsem na to zvědavá, původně bylo v plánánu odjed na dovču a přijet jako manželé, ale jilikož jsem jedináček a mamina by to asi nerozdýchala, tak jsem tuto možnost zavrhla, ale příťovi se to moc zamlouvalo, další varianta byla utajená svatba, tu mi ale vyfoukla budoucí švagrová, takže taky smůla. Tak jsem řekla, že se zatím vdávat nechci a budeme to řešit až budeme těhotný :grinning: jen doufám, že se nebudu muset vdávat v lednu s ohromným břichem, to bych asi nedala :slight_smile: ale těhu bříško beru za každého počasí :grinning:

gmartina: jo tak na tohle se taky těším, mám pocit že vedle mě jsou snad samé těhule a já ne a ne ten bacil chytit :slight_smile: uvidíš, že na víkend určitě nějakou zábavu taky vymyslíš, když je tak krásně

ance1: kam se chystáte do zoo? taky mě napadla tato varianta, ale ještě vymyslet kam

jo a holky, máte nějakou zkušenost s bylinkama nebo potravinový doplňky, vitamíny na podporu těhu?
10. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.