• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky aneb kdy se i na nás usměje štěstí?

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky.
Tak koukám,že se tu to dnes nějak rozjelo na všechny témata :grinning:
daphney:svatby se opravdu není čeho bát.Já jsem si to opravdu užívala a hlavně i ty přípravy.Klidně by jsem si to také zopakovala :grinning: Byl to opravdu zatím ten nejkrásnější den :slight_smile:

Jinak já dnes opět byla na kontrole.Zatím to vypadá pořád stejné.HCG už tam žádné nemám,takže se na mě vrhl s antibiotiky.Moc velkou radost sice z toho nemám,protože díky nim nemůžu na sluníčko a nemůžu si dát můj oblíbený jogurt,ale hlavně aby to pomohlo a já nikam nemusela...Další kontrola v pondělí.Už si tam na té gyndě připadám jak doma...

O tom Baby web jsem už slyšela,ale nějak jsem tomu moc nevěnovala pozornost,ale když je to zadarmo,tak je to opravdu fajn :grinning:

Já mám o víkendu srazík se základkou po 10 letech,tak jsem zvědavá jak to dopadne a kolik se nás tam vůbec sejde.A jestli vůbec dorazí i nějaké úči :slight_smile:
10. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
jinak co se týká těch bylinek a doplňků...já už jsem toho vyzkoušela docela dost a po pravdě nevím jestli to mělo nějaký vliv. Ze začátku jsem hodně pila kontrihelový čaj(srovnává cyklus) pak jsem zkoušela čaj z maliníku(prý by měl roztahovat poševní cesty a spermijky by se měly rychleji dostat k vajíčku.Ale spíš jsem o něm slyšela,že je dobrý ke konci těhotenství-roztahuje porodní cesty).Pak jsem jeden čas také úžívala Gynex,ten je snad na vše co se týká gynekologie a hodně si ho ženský chválí.A vitamínky jsem brala Mamavit a kysel. listovou.
10. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
daphney: My máme nejblíže ostravské zoo tak asi tam. V takovém horku s emi nechce cestovat někam daleko. Ale uvidíme, prý už má přes víkend se ochladit.

Normálně jsem byla včera na projížďce na kole, a v tom nejprudším kopci nás přepadli komáři. Měla jsem jich minimálně 5 na noze a jak to napuchlo a hlavně jak to svědí. Ale pomohla klasická Alpa, ale teď mě to znovu svědí.

No konečně je pátek a je vidět na víkend. K tomu dneska mám pouze do 12, tak snad se to nebude táhnout.
11. čer 2010 v 06:15  • Odpověz
Ahoj holky,
děkuji za podporu co se týče svatby, když jste to všechny zvládly a ještě si to užily, nemůže to být tak hrozné :slight_smile:

Kejvinka: To je dobře, že je HCG na nule, uvidíš, že třeba nebude laparka ani potřeba.

ancel1 : My máme asi nejblíž pražskou, ale když bude v neděli horko jako včera tak se budeme nejspíš někde koupat, ale jelikož se má ochladit tak by to mohlo klapnout. Komáři jsou letost dost zákeřný, v pondělí jsem se stavovala u našich, mamča plela na zahradě, tak jsem jí chtěla trochu pomoct a během chvilky jsem dostala několik kousanců do zadku a to přes tepláky. Francovku jsem nezkoušela, ale děkuji za typ :wink:

Co se týče bylinek, zkoušela jsem kapky Jeřáb ptačí, ale přijde mi že efekt žádný, ale už asi dva měsíce piju každé ráno kontryhelová čaj, tak uvidím jestli to bude mít nějaký účinek. Většinou menstruuju jen na agulutinu, minulý měsíc přišla mrcha sama, sice 41 DC a předcházelo týdení špinění, ale i to považuju za úspěch, tak doufám, že to bude tento cyklus lepší.

Ještě Vám povím story jak jsem včela letěla vyzvednou knihu Babyweb do ruky, hnala jsem hned z práce a jelikož mě tlačil čas, měla jsem to fakt vypočítané na minuty. Přijedu metrem na Černý most, říkám si ten obchod se jmenuje něco....baby, a už zdálky vydím ohromný nápis BABYSTAR, říkám si super, přiletím tam a na prodavačku, že si jdu pro tu knuhu..... Koukala na mě jako na blbce, že oni nic takového nemají :frowning2:
Tak jsem doma hned vletěla na internet a ten obchod se jmenuje BABYPARK, takže jsem ze sebe udělala blbce :grinning:
Dneska tam jedu znovu, tak snad už dorazím do správného obchodu ještě je někde poblíž BABYMAX, hrůza kdo se v tom má vyznat :slight_smile:
11. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
daphney:tak to je fakt dobrá story s tou knížkou :grinning: Ale myslím,že by jsme na tom byly naprosto stejně co se týká těch názvů obchodů :slight_smile: Pak mám musíš hned poreferovat jaká ta knížka je :wink:

Taky tajně doufám,že mi ty prášky zaberou a nebudu muset jít pod kudlu. Jen mě štve,že dnes ve venku tak krásně a já nemůžu jít díky těm práškům na sluníčko :confounded:

Dneska se jdu podívat za těhulkovou kamarádkou,tak snad to moje psychika zvládne :unamused:
11. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
daphney: No přece jen to není lehké získat knihu zadarmo :grinning:

Kejvinka: To zvládneš. Přece nás nesloží miminka.
11. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
holky já se nevzdám, ta knížka bude moje :grinning: :grinning: :grinning: pak Vám poreferuju jaká je

kejvinka: to zvládněš, koukej hezky osahat bříško ať ten balic brzo chytneš :wink:
11. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak návštěvu u těhulkové kamarádky jsem zvládla na jedničku.No,hlavně také díky ní,protože jsme se o těhulkování vůbec nebavily.Asi ví jak mě to ještě trápí,takže jsme probíraly úplně jíné věci a hlavně má doma už skoro tříletou holčičku,takže ta mě neustále zaměstnávala všelijakýma otázka a pořád mě opusikovávala :grinning: Je to zlatíčko.Taky by se mi líbila taková holčička :dizzy_face:

Včera jsme si také s manžou večer užívali grilování u kamaráda.Masíčko bylo výborné.Večer jsme se domů přivalili a já myslela,že snad prasknu :grinning: Zjistila jsem,že někdy nemám takovou tu klapku na jídlo.Jím,jím a jím až mi je pak špatně a nemůžu se ani hnout :confounded: Něco by jsem s tím měla udělat :sweat_smile:

Jinak přeji všem krásný víkend a jen samé pozitivní zprávy :slight_smile:
12. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky.
tak ako víkendujete? ja som pred chvílkou prišla domov, trochu sa skryť pred tm slniečkom, je nádherné teplo, ale trochu mi už "pripekalo mozog".
Kejvinka: skvelé, že si to zvládla, tiež s tým mám problémy, ked idem s tehuľkou a vidím ten jej šťastný úsmev a veľké bruško...ale tiež nás to čoskoro čaká, potom budeme šťastné my :slight_smile:
Inak, čo sa týka tej klapky na jídlo, som na tom stejne...keď je niečo dobré, tak sa potom zvalím, ležím a nadávam si..ale čo už, keď také dobré jedlo naozaj stojí za to!
daphney: už máš knihu? aká je?
12. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky!Tak aje skoro po víkendu, ale ne ještě si uží tu neděli. Jen se nám zkazilo to počasí, tak nevím zda ta zoo klapne. My jsme opekali jak v pátek s našima, to jsme si i zahráli vybijenou a pak na nás letěli komáři jak diví, jak jsme byli zapocení, no a včera jsme taktéž opekali se scholou ale bouřka nám moc nepřála.Ale pak jsme se narvali do chatky a seděli a zpívali. No jo schola.

Kejvinka: já věděla, že to zvládneš. My jsme tam taky měli včera těhulku, která zrovna to ještě neplánovali a vyšlo, ale už to teď tak nebolí jak na začátku.

Já teď netrpělivě čekám na středu zda MS dorazí. Ale přizám se, že pociťově se těhotně necítím.
13. čer 2010 v 09:20  • Odpověz
Dobré ránko všem. Tak a zase už je to škaredé pondělí a já zase vpráci. Nejhorší je to, že momentálně nemáme v práci co dělat a já se nudím a tedy se mit o pořádně táhne. Snad vy jste na tom lépe a uteče vám to v práci jak voda a brzy budete moc domu.Já dneska až do půl čtvrté.Ale venku je škaredě tak to tak ani nevadí.
14. čer 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoj, my se s manželem snažíme o mimi už přes dva roky a stále nic.Doktoři mi řekli, že mi nedozrávají vajíčka.Byly jsme dvakrát na IUI a stále nic.
14. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
@ance1 Ahoj, my se s přítel snažíme o mimi dva roky a stále nic.Byly jsme dvakrát na IUI a zatím se nepovedlo.už jsem z toho zoufalá.
14. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahojky, zdravím po víkendu :slight_smile:

kejvinka no vidíš, že jsi to zvládla, děti někdy dokážou nádherně odvést pozornost, máme dvou letou neteř a když jsme i ní, tak zapomenu úplně na všechno.

Koukám, že tady se o víkendu grilovalo v plném proudu :wink: U nás v pátek posezeníčko se švagrovou, v sobotu trochu stěhování, ale máme novou sedačku, tak jsem ráda i když zatím je obývák trochu provizorní, ale snad to do konce měsíce dorazíme. V neděli jsme vzali neteřinku na parní mašinku, byla úplně nadšená, bylo to krásný, koukat se jak ten můj mužskej se nad ní uplně rozplývá..... alespoň jsem se ujistila, že bude dobrej ta´tulda :grinning:

Jinak knížku ještě nemám, v pátek jsem to nestihla, tak buď dneska nebo někdy v týdnu, ale budu Vás informovat.

kejvinka: kdy máš další kontrolu u dr? Budu držet palečky ať ATB zaberou a nikam nemusíš :wink:

ance1: tak třeba ta mrcha ve středu nedorazí, máš ji pravidelnou??? Já už jsem dneska 33 DC a mrcha zase nikde, pěkně mě to štve, doufám, že nebudu muset zase na injekci. Jinak těhu příznaky žádné, akorát mě bolí v podbříšku, ale jinak nic :frowning2:

ucinkam88 : Vítám tě a přeju brzké //
14. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
@daphney děkuji, snad brzo přijdou
14. čer 2010 v 09:00  • Odpověz
daphney: No tento rok to mám takové hodně rozházené, ale když tak pravidelně.Ale je to takové, že fakt nevím co kdy bude. Já beru dufaston takže to vždy dorazí bez něj bych byla ale taky v háji.

Lucinkam88: také tě vítám a snad to nakonec výjde
14. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem už dorazila od doktora.No,musím říct,že mě moc nepotěšil.Řekl mi,že ten útvar co mám na vaječníku se zvětšil,ale že to může být i hormonální změnou.Nabral mi zase krev na HCG a na záněty a odpoledne si mám zavolat.Počkáme prý do pondělí a jestli tam nebudou nějaké změny,tak na tu laparku budu muset jít :frowning2: Už jsem vážně z toho všeho unavená a v podstatě pořád nevím na čem jsem. :unamused:

anice1:tak tu nudu v práci ti vůbec nezávidím.Lepší je když je pořád co dělat,aspoň to utíká.Já jsem byla dnes odnést do práce další marodní a u nás se to přesně naopak-blázinec hadr.Mají tam novou posilu,tak jsou z ní holky trochu na nervy :slight_smile: Vedoucí už je z toho všeho na nervy,takže tam mají docela vzrůšo.Takže jsem na jednu stranu ráda,že mám marodní.Alespoň nemusím nic řešit :slight_smile:

Lucinkam88:také tě vítám a přeji brzo //
14. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
kejvinka:to mě mrzí, že to není stále dobré, ale nadruhou stranu, přece jenom když se podívají dovnitř tak budou vědět co se to tam děje a snad to budou moct i odstranit. Nesmíš se tomu hlavně poddávat. Chce to si najít nějakou zábavu na celý den, ať nemáš moc času na myšlení.
14. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
kejvinka tak to mě mrzí,ale třeba ta krev dopadne dobře, naděje umírá poslední :wink:

já měla dneska dopoledne taky v práci honičku, ale ted už bude klídek, teda alespon doufám.... jen to "nemyslení " na těhu mi moc nejde, dneska už tady bylo x těhulek, tak si říkám, že kdy se dostanu na řadu já????? :slight_smile:

Koukám, že venku začíná vykukovat sluníčko, půjdu si koupit nějakou dobrotu k obědu, ať přijdu na jiné myšlenky. Sice jsem původně chtěla hubnout do plavek, ale za těch 14 dní, už to stejně nezachráním :grinning:

Přeji všem dobrou chuť :sunglasses:
14. čer 2010 v 11:40  • Odpověz
To je děs ještě hodinu tu musím sedět a ni cnedělat a doma bych mohla už dělat přánička. Snad Vám ostatním to opravdu utíká.

Kejvinka: a co ty doma děláš?
14. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
ance1 jaká pak přáníčka?

Holky já taky ještě hodku, venku je ted nádherně...
14. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
daphney: ale jen tak z papíru. Pokud chceš tak koukni na http://adamkova.webnode.cz/

a tady teda vůbec pěkně není
14. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
ahoj holky. Tak u nás v práci je taky blázinec, prijali sme novú slečnu a tá je úplne marná, to je nanič, tak sa trápim dvojnásobne...ale zasa aspoňto uteká :slight_smile: mala som štastie, prší tu celý deň, ale prestalo pršať práve, keď som šla na obed a potom domov, tak som to vystihla.
ance1: pocitovo sa vubec tehu cítit nemusíš...ja mám známu, ktorá do piateho mesiaca nevedela, že je tehotná...príznaky nemala žiadne, mala pravidelnou MS, chodila po večírkoch a vobec sa nechovala ako tehotná...a ked jej v piatom mesiaci začalo rásť briško a prestala jej MS, tak jej doktor povedal, že má polovicu tehu za sebou. no to bol teda šok :slight_smile: takže vlastne možeme tehu čakat stále...ja mám dostat MS za pár dní, tak som tiež zvedavá
daphney: čo si navarila? inšpiruj ma trošku :slight_smile:
kejvinka: tak ako si dopadla? zavolala si si o výsledky? je všetko v poriadku? držím ti palce, aby si nemusela na laparko
14. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase mi začiná další nudný den v práci. Zítra má mrška přijít a vypadá, že zase příjde :frowning2: Už včera a i dneska ráno, když jsem byla na wc tak na papíru našla hlen s kapkou krve a dneska takový hnědavý, tak už to pomalu asi startuje :unamused: Tak pak se budeme muset snažit znovu. Nejhorší je to, že i moje chuť na milování je ovlivněná ovu a po ovu už nemám ani tak chuť. Hold už je moje tělo a hlava z toho všeho zmatena.
15. čer 2010 v 06:44  • Odpověz

ance1: tak jsem koukala na ty stránky a musím, říct, že super!!! Obdivuji lidičky co tohle dokážou, já na věci s papírem vůbec nemám buňky, pokud jsem někdy něco dělala z papíru, dopadlo to šíleně :slight_smile: MS je prevít, docela Tě chápu, u nás už byla debata co se týče souložení podle kalendáře, je to šílené, místo užívání se ze sexu pomalu stává nutná povinnost. Uvažovala jsi že zajdeš s manžou na konzultaci někam do centra?

gmartina : v neděli jsem dělala takovou kuřesi směs s bramborem a včera přijela mamina na návštěvu a dovezla svíčkovou, takže jí mám dneska k objedu. Zbohem dá dietko :sweat_smile:

Koukám, že práce opět všude stejná, tady je dneska taky celkem blázinec, šéfová se chystá na dovču, tak se snaží všechno organizovat a každý jí má už po krk. Holky já bych tak chtěla aby tady byl nějakej chlap, dva roky jen v ženským kolektivu je fakt na facku :unamused:
15. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Málem bych zapoměla, už mám doma tu knížku babyweb do ruky, včera jsem pro ni byla v obchodě a je super. Překvapilo mě jak je veliká a tlustá. Zatím jsem četla jsem o snaze otěhotnět a kousek těhotenství a musím říct, že mě fakt zaujala, jsou tam nádherné docela rozumné názory, rady atd. Akorát jsem musela v obchodě vyplnit nějaký dotazník, ale nic hrozného. Všem ji doporučuji, pokud máte obchod někde po ruce tak si pro ní zajděte :wink: Když jsem koukala co stojí v obchodě podobné knihy, tak je to síla a tahle je zadarmo
15. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak krev nám prý ok,tak jsem zvědavá co zase semnou ve čtvrtek při kontrole vymyslí. Včra jsem myslela,že se zblázním.Vzala jsem si moji obvyklou dávku antibiotik a za půl hoďky jsem běžela zvracet.Hůza!!!Ale možná to bylo tím,že jsem se předtím pořádně nenajedla,protože mám tam na těch prášcích napsáno,že je mám brát jen po jídle.No,snad se to dnes nebude opakovat :unamused:
anice1:doma se hrozně nudím :slight_smile: snažím si vždy vymyslet nějaký program,ale nějak mě dochází inspirace.Dnes mám například Den prádla :grinning: takže mě čeká praní a žehlení.No,snad mě to nadšení neopustí :grinning: Zítra půjdu s kámoškou o vycházky na kafčo,tak se aspoň rozptýlím.Tedy doufám,protože mi za měsíc rodí,takže snad mi nebude povídat o těhulkování a porodu.Někdy mi opravdu přijde,že všechny kamarádky okolo mě jsou těhotné.Těď jsem to počítala a je jich pět :confounded:

Jinak vám holky tiše závidím,že se můžete snažilkovat.Nám už to docela s manžou leze na budku-a to nejsme nějací závisláci :slight_smile: ,ale prostě nám to chybí :slight_smile: No,snad už to moc dlouho nepotrvá a budeme moc také na to skočit :grinning: To se otřese zem :grinning:

daphney:to já se také na tu knížku někde mrknu.Určitě je dost zajímavá...
15. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
Daphney: Jsem ráda, že se ti má práce líbí. To já tak ráda a přece jen to i druhé více potěší než koupená. A ve kterých obchodech se dá ta knížka sehnat. Myslíš, že i v librexu nebo jen nějaký speciální?
15. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
kejvinka : den prádla???? Nechceš se stavit i u nás???? :grinning: užívej si volna v práci je pakárna, no ale na druhou stranu tě chápu, já jsem byla doma před rokem, byla jsem nemocná a jen co se mi ulevilo, už mě to doma nebavilo :wink: ale s tím sexíkem jsem na tom opačně, čekám teď na mrchu která se evidentně někde toulá..... ale odpoledne asi skočím pro testík ať mám jistotu a když do pátku nic, půjdu na injekci. Mě dneska zase kamarádka psala, že jde na interupci, fakt to nechápu.... tak přeci když nechci mimi, nesouložím bez ochrany :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tyhle lidi mě serou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky koukněte na babyweb.cz tam jsem se dočetla o té knížce všechny informace, myslím, že ji i posílají za 120 kč poštovného, já jsem si pro ni byla v obchodě babypark v Praze

15. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Kejvinka: TEda tak snad tě to praní nepřejde. To mě takové domácí práce nejvíce popadají, když jsem v práci, ale doma už nemám ani myšlenky. Je to hrůza. A je fajn, že už krev je ok.Pak dej vědět co v ten čtvrtek.

daphney: Já jsem z Ostravy a tady nemají pobočku, tak leda objednat, ale zase nechci aby o tom naši věděli, mohli by se pak taky předčasně radovat.
15. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.