• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj Holky.
najde se někdo? bylo by super mít s kým pokecat. :slight_smile:
1. čer 2008 v 16:36  • Odpověz
Ahojky, žabko :slight_smile: Jsem z Ovy, pracujem s přítelem na miminku, ale začali jsme už v lednu..Nicméně, zatím se nedaří, takže i do června patřím :wink: A jak jste na tom vy?:wink:
1. čer 2008 v 17:06  • Odpověz
autor
ahoj andu. To jsem ráda že se někdo přidal. No my se s manželem snažíme (moc to slovo nemám ráda) asi 14 dní. Chtěli bychom miminko, ale bereme to nějak tak volně. prostě když se stane, tak budeme moc ráááááádi. Vy se snažíte od ledna? tak to určitě brzy výjde, moc držím palečky. Kde bydlíš v OV? já jsem z Poruby
1. čer 2008 v 17:14  • Odpověz
Já bydlím kousek za ZOO, ale ještě ne v Michálkovicích :wink: Jinak výraz "snažení" mi taky moc nesedí :sweat_smile: No a ráda bych, kdyby už se zadařilo, ale asi to ještě chvilku potrvá - netvoří se mi žluté tělísko, tak mi Dr. nasadil Proveru, tak uvidíme, jestli zabere:wink:
1. čer 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
Andu, určitě to zabere. Je to těžké na to asi nemyslet po půl ročním snažení. Právě asi proto nechci ani kolem svého okolí rozšiřovat to že bychom už miminko chtěli - i když se nás co chvíli každý ptá, tak zatím říkáme, že je na to ještě nějaký ten měsíc čas. Nechci aby se mě někdo pořád ptal, tak co , už? Prostě to beru, až to příjde, tak to bude super. Jsem ráda že ses ozvala. :wink:
1. čer 2008 v 18:01  • Odpověz
:slight_smile: Ty jako už bych si dala říct a když tady koukám na alba, říkám si, jak by to už bylo fajn atd., ale nějak zdrcena z toho ještě nejsem - hold jsem si tělo cpala 7 let antikoncepcí, tak se třeba potřebuje dát dokupy :wink: Navíc ďurolog se mnou něco dělá, i když říkal, že běžně to řeší až po roce co se nedaří, takže vím, že momentálně víc dělat nemůžu:wink: A ono to mimčo přijde, až bude mít náladu :wink:

A bydlíte s manžílkem v bytečku?? My budem asi v půlce června přestavovat baráček a budem bydlet v horním patře, nad mýma rodičema... Teda už tu více méně takhle bydlíme, ale budeme mít vlastní vchod, takže pohoda :slight_smile:
1. čer 2008 v 18:22  • Odpověz
Ahojky Holky sice jsem z Příbora ale je to kousek tak se přidavam :grinning:
2. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz
autor
Ahoj Petro. vítám tě. Příbor je opravdu kousíček. Nevím ted jistě, ale myslím že jsem četla tvoje příspěvky už v snažilkování červen-červenec - teda jestli se nepletu. Ale jsem ráda že ses přidala. Jen at je nás víc. Ale Ostrava se ani nejak množit nechce :confused: , moc nás tu není. Ale i ta trochu je super.

Andu, bydlíme v podnájmu , ale chystáme se do vlastního - máme zaplacenou zálohu na byt, tak ted čekáme až se budem moc nastěhovat. To máte super, že budete opravovat barák. Taky jsme chtěli si postavit nový baráček, ale ty pozemky :fearful: .
Tak krásné odpoledne.
2. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz
zabičko ano maš pravdu jsem na snažilkovaní i květen a červen snažíme se dlouho tak posunuji jen měsíce než to vyjde :frowning2:
2. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz
Tak co je s tou Ostravou??:grinning: (a Příborem:wink:) Já holky studuju a studuju, ale občas sem mrknu, že zjistím co nového a tady se nic neděje :slight_smile: já se těším, až budu mít za sebou závěrečnou zk. (doufám, že úspěšně:wink:) a pak se vrhnem na ty přestavby - už se nemůžu dočkat :wink:
3. čer 2008 v 18:53  • Odpověz
čauky ja jsem často na stranka červen-červenec 08 a tady mrknu a pořad nic tady snad žadné ostravačky nebo z okoli snad nejsou :frowning2:

Andy jak je u vas u nas zataženo a dusno už aby zapršelo :slight_smile:
3. čer 2008 v 18:58  • Odpověz
No tady je furt docela hezky, ale dusno taky... Akorát, že já teď moc ven nevylazu, tak doufám, že se to počasí po 10. nezkazí :wink:
3. čer 2008 v 19:00  • Odpověz
jak nevylezeš ven??až po 10?proč??ja taky ne mam nemoceskou tak sem doma a užívam si a odpočívam :slight_smile:
3. čer 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
ahoj holky. no vidím že jsme tu jenom my tři. já jsem včera nemohla napsat - dorazila jsem domů až pozdě večer. Byla jsem včera za kamarádkou která čeká miminko - vůbec jí nezávidím - to horko nějak moc dobře nesnáší. Se nedivím - i já včera a dneska nějak přežívám. pořád se mi točí hlava - včera jsem se málem vybulila v obchodě - ještě že jsem měla sebou vozík, jinak nevím. Petři se máš že máš nemocenskou - taky bych brala , ale spíše dovolenou - třeba jen týden. Já jen doufám, že až budu těhotná, tak budu moct co nejdýl chodit do práce. Jak se jinak máte?
No jo, Ostrava se rozmnožovat nechce :frowning2:
3. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz
zabičko ahojky ještě jsem tu na chvíli boli mě kříže tak zachvíli zalehnu :frowning2: ale ani mi nemluv to horko je hrozné ale doufám že už zaprší :slight_smile: a nemocenskou mam chvála bohu tak mam klid a doufám že brzy budeš aji ty těhule a ja taky už se nemůžu dočkat a už aby to bylo a vůbec by mi nevadilo mít bříško aspon bych měla co ukazovat ale věřím musí to byt dřina to nosit :astonished: ale taky se na to těším :astonished: už aby to bylo :slight_smile:

A je to škoda že nas není víc :frowning2: ale počkame možna nas bude víc :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz
autor
Petri taky doufám že se k nám ještě někdo přidá. Ale i to málo stačí :wink:
No manžela mám na služebce a když mi dneska ráno volal jak se mám, tak jsem mu říkala že se mi pořád točí hlava a včera málem švihla na zem. Tak jsem na to dostala otázku : "a nejsi těhotná" ?
Musela jsem se smát. ˇříkala jsem mu že kéž by, ale nejak nevěřím tomu že by se nám to první měsíc podařilo. No uvidíme příští týden. ale necítím se těhotně - jenom to blbé točení hlavy. Ale to je asi tím horkem. Uvidíme.
Četla jsem že se ti nechce do práce - moc držím pěsti, at ti to výjde a budeš těhotná a do té práce se nebudeš muset vrátit. Jdu mrkat na Velmi křehké vzahy a u toho žehlit. tak krásný večer. čusík :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz
Ahojte holky, sice se chceme s manželem snažit o miminko až v září, ale doufám, že se můžu přidat tady k vám. Jsem z Karviné takže okolí Ostravy to je. Vezmete mě mezi sebe? :wink:
9. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahoj hafacko. jasně že tě veme mezi sebe. už jsem myslela že to tady budeme muset zvládnout jenom tři. takže vítej. Je super že jsi tady z okolí. Takže vy až od září - to je zachvíli.
Jinak holky kde jste?
Co je nového? u nás nic. bohužel jsem to včera dostala, takže budeme pokračovat dále.
Tak se mějte a ozvěte se. Zabka
9. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz
zabka82 ahojky tak ja čekam na čtvrtek ale taky moc nedoufasm no uvidíme :frowning2: jinak nic nového u mě :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ahojte holky, holky držím pěsti jednou to vyjít musí :sunglasses:. Konečně konec týdne už jen zítra a už je zase víkend. Spřádám plány co nachystám příští víkend na oslavu manželových narozenin. To zas bude nákup :grinning: Tak se mějte hezky a ať to do víkendu rychle utíká :slight_smile:
12. čer 2008 v 11:47  • Odpověz
No my se budeme snažit až na podzim, jelikož nás teď čeká přestvaba a výměna oken na rodinném baráku a hlavně v celém baráku to bude paráda :confounded: , ale za to pohodlíčko potom to stojí. Jsme se loni v létě nastěhovali k tchánovi, jelikož zůstal sám a vyhrožoval, že pokud nepůjdem k němu bydlet tak barák prodá, no tak jsme s manžou změkli a i když jsme vždycky trvali na tom, že chceme bydlet sami, tak jsme se přestěhovali, a budem dělat samostatnou bytovou jednotku pro tchána, jelikož nám to už někdy leze dost na palici a myslím že z jeho strany to bude podobně :grinning:
12. čer 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
čaute holky.
tady to nějak vázne.
Tak co Petři? jak ty jsi na tom?
Hafacko, no tak to máte super že budete opravovat baráček. není nad své bydlení. taky jsme si říkali že nikdy nechceme bydlet ani s jednima ani druhyma rodičema. ale zase máte výhodu , že nemusíte být zadluženi na nějakých 20 let. my momentálně řešíme bydlení - byteček. snad nám to brzy výjde.
Jak se jinak všechny máte? u nás pohodička. akorát to počasíčko by mohlo být lepší.
tak zatím papa zabka
12. čer 2008 v 18:37  • Odpověz
Ahojte holky, tak koukám, že jsme na tom s Hafackou podobně...Taky budem dělat z 1 rodinného baráčku 2 bytové jednotky:slight_smile: A mí rodiče budou dole a my nahoře...No bude to klídek, nebudem se vzájemně rušit:wink:
12. čer 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
ahoj holky.
tak jak se máte po víkendu? já bych ho ještě prodloužila. dneska se mi vůbec nechce pracovat.
Tak co Petři? už jsi objevila // ?
Nějak se to tu ne a ne rozjet. Tak nevím. :frowning2:
16. čer 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahoj kočky,
no zabko ani nemluv, taky by se mi líbilo prodloužení víkendu ani jsem si nestihla všimnout, že nějaký byl :grinning: . Andu já už se nemůžu dočkat až už to bude. :slight_smile:
16. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
Ahojte holky, no já jelikož mám po absolutoriích, tak mám teď prázdniny - s největší pravděpodobnodtí poslední v životě, tak si jich ještě trochu užívám:wink:

A Hafi, kdy budete přestavovat? Já na to teda čekám cca 5 let, tak teď jsem natěšená jak malá holka :wink: Ale te brajgl uklízet, to bude vážně masakr. Navíc budem bourat a přestavovat i v tom našem bytečku, takže skoro celý barák budepokrytý vrstvou prachu... To jediné mě děsí :sweat_smile:
16. čer 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahojte holky,
fuj to je ale hnusně uplakané úterý. Brrrr vůbec se nám nechtělo s manžou vylézt z postele. :-P
Andu my už přestavujeme. Máme zatím takový ten domeček co dole v přízemí jsou garáže, dílna a prádelna a nahoře se bydlí, no a my dvě garáže předěláme na obytné místnosti přistavíme sociální zařízení a bude 2+kk a nahoře zůstane 5+1. Jenže tím že se zmenší prostor pro nářadí a materiál tak přistavujeme venku ještě jednu garáž ať si máme kam schovat kola, sekačku apod. Ještě ke všemu tchán je takový, že se mu všechno hodí a je to škoda vyhodit tak toho na uskladnění máme požehnaně a nechceme být za úplně zlé a prosazovat jen to svoje. No na jaře jsme se trochu zdrželi tím, že jsme dělali kotec pro hafina, naštěstí nám s ním pomohl můj taťka, jelikož je svařeč tak to celé udělal skoro sám, ale celou dobu mě proklínal :grinning: . No a do vánoc bychom to chtěli stihnout a bydlet už zvlášť. Jenže jenže manžel občas pracuje do večera a vrátíme se z Ostravy až tak kolem sedmé osmé a to už nemá cenu nic začínat. Takže se to natahuje časově. Takže se uvidí jestli nám naše plány vyplní. Teď během těch oken už vrchní patro vymalujeme podle svého a ustavíme, na což se už velice těším, jelikož jsme to po nastěhování nechali tak jak to bylo a manželova mamka byla velká sběratelka obrazů a zvonečků a jiných serepatiček a já na to bohužel nejsem, já mám ráda utřený prach a na to abych každou drobnůstku zvedla abych pod ní uklidila nemám ani nervy ani čas. Tak to pak hezky půjde vše do krabic a uvidíí se co pak s tím.
17. čer 2008 v 09:05  • Odpověz
jo andu gratuluji k ukončení studia a pořádně si ty poslední prázdninky užívej. :sunglasses:
17. čer 2008 v 09:10  • Odpověz
Jojo, dík, Hafi :wink: Jo tak takhle to máte vymyšleno s domečkem... No u nás garáže zůstanou garážemi, ale při nejdhorším, kdyby se třeba vrátila sestra z cest, máme kde bydlet celá rodina - ale to už by bylo asi na vraždu:grinning: Akorát jak jsem zvyklá na celý barák, i kyž se pohybuju hlavně v horním patře, obávám se, že po zazdění mi ten náš byteček bude připadat malinký... No malinký nebude, to jsem jen zhýčkaná :wink: Budeme mít veliký obývák spojený s kuchyní - to si zatím s přítelem přejeme, i když nám to každý vymlouvá (ale pak kdyžtak nebude problém to oddělit), koupelnu a záchod zvlášť pokojík pro děti, které doufám přijdou co nevidět (tedy, nejlépe postupně, ne 2 najednou:grinning:) a pak velikou ložnici...

Zabi a jak tobě se daří?? Co vůbec holky děláte? Jako myslím, kde pracujete?? Já teď koukám po různých sekretářkách a asistentkách (myslím, jako po pracovních pozicích, ne po těch babách :wink: :grinning: ), nebo hledám nějaké místo v cestovkách, ale kde nic tu nic... No co se dá dělat...
17. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
já dělám projektantku energetických zařízení v malé ostravské firmě v Mariánských Horách. Pro vysvětlenou, jelikož se mě vždycky všichni mimo obor ptají co to je, tak to jsou kotle a vše kolem do elektráren. Je to obor co mám vystudovaný 1.7. tu budu v práci druhým rokem, jsem tu spokojená. Tak teď povídejte vy ostatní nebo to je diskuse jen pro nás dvě s andu??
:wink: :sweat_smile:
17. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz
:grinning: no Hafi, zatím to tak vypadá :grinning: Tak kotle tě baví jó? :wink: Teda, upřímně, jsem zvědavá, jak to dopadne se mnou a s prací :wink: Sice píšu kam můžu, ale uvidíme, kdo bude nadšen z čerstvé absolventky, že? Inu někde tu praxi získat potřebuju :wink:
17. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.