• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zuzu :grinning: :grinning: :grinning:

no my si dáme od poláků protože cojsme tak zjistili hodně firem je sice českých ale stejně vozí materiál nebo si to nechá vyrábět v polsku , takže je to to samý a stejně nejdražší je asi pak ta práce a to naši měli poláky a prej spokojenost. rychlý, šikovní, uklidili po sobě atd.
21. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
jojoj strouzku, jak už si jejich práci viděla a opravdu je spokojenost, tak to jo. S manžou jsme se byli podívat na práci dvou firem co jsou u nás v Petrovicích a vůbec se nám nelíbily zednické práce. No tak jsme si dali firmu co měl kolega od manži v práci :grinning: tak se teď necháme překvapit.
21. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
já chci taky Poláky - hlavně aby si po sobě uklidili. Holky, ať vám to vyjde. Protože my jsme zničili vysavač po těch oknech - ne že bysme tak dřeli, ale i malinký kamínky co jsme chtěli vysát - úplně pidi - zadřely asi motor nebo co...
21. črc 2008 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky. Takže pohovor - je to jakási kosmetická firma Moniky Žídkové a při podpisu smlouvy bych musela na rok zaplatit 500Kč a pak si ještě koupit marketingovou příručku za 4 tisíce... Což mi teda přijde dost ujeté, abych platila za to, že můžu pracovat. Přislo mi to jako nějaké letadlo, nebo něco podobného, nevím. Takže pokračuju v hledání... Aspoň, že drahý už si práci našel. Tak snad to půjde a bude ho to bavit :wink:

A když se bavíte o těch oknech, resp. o zednících, tak já si na ty "naše" nemůžu stěžovat - jsou fakt šikovní a navíc si po sobě hezky uklidí... Teda né, že by šúrovali podlahy, ale ten největší bordel si po sobě uklidili, zametli...

Jinak by mě teda zajímalo, jen tak mimochodem, kde se flákájí ta naše mimča :grinning: Hafi, tak si aspoň užij toho kamarádčiného bobíška malého :wink:
21. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz
andu: já mám skoro ovu... takže já musím potichoučku přepadnout a popřípadě znásilnit manžela :grinning:
jinak k pohovoru: to je teda bída...ale určitě brzy najdeš něco, co ti bude vyhovovat :wink:
tak já jdu na to :wink: :grinning:
21. črc 2008 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: hihi, Zuzi, máš to vymyšlené :grinning: tak si to pořádně užijte :wink: Já teda dnes žádné užívání si neplánuju. Jednak je u mě na návštěvě "teta z Červené Lohoty":wink: a druhak musel jet přítel něco vyřešit k mamce, tak jsem mu řekla, ať už zůstane u sebe v bytě (bylí o dva vchody dál než jeho mamka), že je jaksi zbytečné, aby zas jezdil zpátky přes celou Ostravu a ráno opět do Hrabové... Teď jsem ale brala poslední (zatím, uvidíme co bude dál) Proveru, tak to třeba vyjde :wink: A po téhle "tetce" asi zajdu k ďurologovi... Akorát miláček má strach, že dostanu ty prášky, co podporují ovulaci a je u nich riziko vícerčet :grinning: :wink:

Jojo, jinak s tou prací je to na prd, ale naštěstí inzerátů je fakt dost... Takže není boha, aby něco nevyšlo:wink: Navíc zítra mám co dělat - budu konečně pořádně gruntovat byt. Teda doufám, že nebude tak hnusně jako dneska, už vidím, jak bych se v tom počasí musela zas přemlouvat...:wink:
21. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz
brý večer holky

andu no já bych do tý firmy žídkové nešla, nejsem moc pro takový práce obchoďáků, bych na to neměla povahu navíc nejistý výdělek atd. určitě něco najdeš, budu držet palečky, jinak ty prášky na ovulaci, já právě chcuůůů dvojčata :grinning:

zuzu jasně chce to znásilnit muže a je to :grinning: já dokonce manžovi dávám přehled dnů kdy se má zdržovat doma, neplánovat si přesčasy, služebky a pivko z kámošema, okolo ovulace bude doma a basta :grinning:
21. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
dobré ránko,
andu: počasí krásné, tak už asi gruntuješ, co? :wink: já už mám skoro hotov, uf, jsem si dala, ještě vyžehlit - to nejhorší nakonec, já to tak nerada :frowning2:
znásilňování se včera nekonalo, neb jsme oba odpadli dřív, než stačilo k něčemu dojít :grinning: takže až dneska...
strouzku: :grinning: tak má harmonogram... jinak do té kosmetky bych taky nešla, z duše nemám ráda přesně tyto "letadla", hlavně sliby o výdělku atd...
zamlada jsem si zkusila i videochat a ani tam se ty slibované výdělky nehrnuly takže už nikdy!!!

už na mě někdo zase řičí z pokojíčku, takže musím mizet :wink:
22. črc 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzu, jj letadla neboli pyramidy, známá děla LR kosmetiku a já dělám imitace FM parfémů ale na ty jejich seance nechodím ani s tím nikam nechodím,koupila jsem si vzorník a mám to doma, občas objednám pro rodinu nebo pro holky v práci víc ne ale co jsem tak slyšela je to pěkná vymývárna mozků
22. črc 2008 v 09:22  • Odpověz
Kuk holky :wink:

Tak je tam zas dneska pařák a včera přitom byla docela kosa :wink: :slight_smile: Všem přeju krásný den :grinning:
22. črc 2008 v 09:32  • Odpověz
Přeju hezký sluníčkový den holky :wink:
známá mě přemlouvala jak začínala firma Moniky Žídkové Miss Cosmetics myslím se to jmenuje a taky mě to nebralo a hlavně vložit napřed nějaký kapitál to raději avon lady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky vy jste teda pořádkumilovné jen co je pravda andu gruntuje už druhý týden :sunglasses: zuzu zas kvůli garnýžím taky vygruntuje celý byt teda mě uvádíte do rozpaků. Já o víkendu jen povysávala a utřela prach vyprala a vyžehlila prostě klasika :confused:
andu to víš že se mimíska kámošky užiju dneska jdu něco vybrat jako dáreček je to holčička takže nějakou parádu :sweat_smile: no a dnes by měly holky přijet domů tak zítraa nebo pozítří před dovčou se tam stavíme jáááááááá užž se tak těšííííííííííímmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 v 09:39  • Odpověz
Ahojte holky, Hafi, je to přesně ta firma, co jsi psala. No a přesně jak říkáš, kapitál vkládat nehodlám :wink: I když si zas říkám, že třeba to šmečko není... Ale na vlastní kůži to zkoušet nějak nechci :sweat_smile:

A s tím uklízením , Hafi, nepřeháněj - já se SNAŽÍM 2 týdny uklízet!:grinning: A Zuzu, ne, ještě negruntuju. Není kam spěchat, takže před chvílí jsem vstala, oblíkla se a ták a jdu na to až teď :wink: :grinning:
22. črc 2008 v 09:51  • Odpověz
hafi neboj, zas takový úklid to nebude...jen mě to zmáhá... tu moji velrybí konstrukci, ale to je dobře :grinning: já neuklízím často ale když už, tak pořádně, to už musí být :grinning:
andu: tak pomalu, nespěchat.. :wink:hafi poňuchej si mimíska, kouzlo zapůsobí a za chvíli ho budeš mít taky :wink:
22. črc 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
kéž by holky tak já slibuji že budu brát plnými doušky a pak se s vámi náležitě rozdělím :slight_smile: :wink: Tak jo tak beru zpět s tím uklízením, ale i tak to přeháníte :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2008 v 10:00  • Odpověz
hafi: no ovšem za 3 hodiny už mám stejný, ne-li větší bordel. Řídím se heslem - spokojené dítě = bordel v bytě :grinning:
22. črc 2008 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
ahoj hafi a andu, no přesně radši dělat avon, navíc tu kosmetiku žídkové moc lidí nezná a je to drahé. já nemám ráda takovéto lození domů a nabízení nečeho a to jak kdybych to měla dělat já a nebo mě někdo. si vzpomínám jak jednu dobu k nám pořád chodili lidi se super vysavačem za 50 tis
22. črc 2008 v 10:05  • Odpověz
Hafi, však neboj, taky budeš muset přehánět, jak ty říkáš (kdybys ale přišla na návštěvu, 100% by sis řekla "co tu jako furt uklízí?":grinning:), až vám budou měnit okna - on ten jemný prach se dostane fakt všude :angry: :wink: No a u nás je to navíc ještě tak, že i když už vypadá, že např v kuchyni jsou všechny potřebné zásuvky vyvrtány, za pár dnů to otec přehodnotí a dělají se další... Takže když já si uklidím, za 2 dny mohu ten pos**ný prach utírat znovu ze všeho :angry: :grinning:
22. črc 2008 v 10:06  • Odpověz
andu: mně dělalo největší problém zvyknout si celkově na prach v Ostravě... ještě jsem si za ty 4 roky pořádně nezvykla...
strouzku: líbí se mi v LR jeden parfém, pánský, ten je prostě boží - ale jednak je dooost drahý - za tu cenu si koupím krásně vonící i v jakékoli jiné parfumerii no a navíc - kdybych si jednou něco objednala, už by mi nedali pokoj... takže zůstaneme u Lancome... (Hypnose) pánská, tak ta je!!Jinak se v parfémech nevyznám a voní mi vždy pánské ... nemám ráda dámské, přijdou mi sladké... už jsem se kolikrát chtěla navonět pánskou
22. črc 2008 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
zuzu no právě mě u toho LR vadili ty ceny protože za vodu na odlíčení nedám 800,- a taky hodně dělají ty věci aloe a jsou tím jak posedlý, moje kolegyně otravuje všechny furt, prej to aloe dává i psům do žrádla a jak jsou zdravý, prej to vyléčí pomalu i rakovinu atd. no otravné, já tomu jednak nevěřím , neříkám že to nepomůže ale zas takový zázrak to asi nebude. přijde mi to jako vymývárna mozku
22. črc 2008 v 10:41  • Odpověz
andu to byla sranda já už předělávky několikrát zažila u našich, na bytě kde jsem bydlela na studiích se taky měnily okna no a teď mě to čeká ještě jednou na baráku. Ten prach je hnus, ale zase na druhou stranu za ten výsledek a to pohodlíčko pak to stojí :wink:
22. črc 2008 v 10:42  • Odpověz
strouzku to teda, já mám aloe doma jako pokojovku a používám to jen tehdy jak mám nehojící se ránu tak si utrhnu lístek a mažu to tím a pohoda, ale takové podomní prodeje totálně nesnáším ať už to je kosmetika, vysavače, časopisy na charitu nebo pro věřící v cokoli, a taky mě serinkají ti od operátorů co běhají po ulici a otravují dotazníkama. Jak něco chci tak si to najdu :angry: :angry: :angry:
22. črc 2008 v 10:44  • Odpověz
strouzku: máš recht. Já bych byla ochotná za parfém tolik dát, pokud mi voní, páč značkový taky tak stojí... ale oni by mi nedali pokoj. Jinak pleťové vody a aloe to jsem taky zažila, šílela s tím ségra. Bělicí pasta a aloe dávala holkám pít...
jinak mě hrozně chutná nápoj Aloe - měla jsem ho v Avionu v kavárně a pak taky v jedné čínské rest. v centru a ten je moc dobrý, stál okolo 40Kč, je tam i dužnina a možná to nevidělo aloe ani z letadla, ale je to mňamka

hafi: tak už máš praxi, to už ti půjde jedna báseň. Je fakt, já sice nadávám, ale umývání dřevěných oken (ty třísky au au) a plastových, to je nebe a dudy!!!!
22. črc 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
já neříkám že aloe je špatný určitě pomáhá ale zase jako tvdit mi že někdo měl rakovinu posledního stádia a začal pít aloe a nádor skoro zmizel, no sorry tomu fakt nevěřím. mě vadí u nich tak vtíravost, když mi dá někdo avon katalog tak se kouknu, co mě zajímá se zeptám ale srkat mi denně pod nos články jak to zachrání lidstvo, to je jak sekta, navíc seance každých 14 dnů to je fakt divný. Já si ten jejich zázrak jednou koupila na pití a nic žádná změna přitom mi kolegyně vyprávěla jak se po tom každý cítí skvěle, jak se jí zlepšili vlasy, pleť a nevím co. jj vírá tvá tě uzdraví já tomu nevěřila a nepomohlo mi to.
22. črc 2008 v 11:09  • Odpověz
Joo, Hafi, tak ty už máš natrénováno?:wink: Já vám řeknu, ty od různých operátorů a Svědky Jehovovy bych kolikrát nejradši poslala někam... Ale tak snažím se být diplomat:grinning: Jinak tatík už to jednou nevydržel, neb Jehovisti nám tady zvonili skoro ob den, měli jsme ještě našeho bezva hlídacího ovčáka... Tatík řekl moment a Kimovi vem si lumpa a bylo (upozorňuji, oba aktéři byli odděleni plotem, nicméně Jehovisté již neotravují ani 5 let po té, co náš hlídač umřel:grinning:)...

Jejda, holky, mě se tak nechce, nějak mi to nejde... Jindy se na to vrhnu a jde to jak po másle a dneska se s tím tak nějak mrcasím :confounded: :grinning: A to dělám jen 1 pokoj, zbývají ještě 4 :sweat_smile:
22. črc 2008 v 11:13  • Odpověz
mě se taky nechce ale ještě zítra a paráda dovča a do práce až v úterý :sunglasses:
22. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
mně se taky teda nechce... a ani nebudu. Teď obědvám, pak si budu číst... (no možná vyžehlím)...
tak madam mi dneska předvedla venku takový hysterák, že se lidi otáčeli a já si připadala jako totálně neschopná matka. A najednou andílek... pěkně se mnou cvičí, potvůrka malá...
22. črc 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Jéé, Hafi, takže už pozítří fičíte? Tak to už ten zítřek nějak přežiješ a pak jupííí do Alp :wink:

Zuzi, no na to se hrozně těším - na hysterické výstupy dětí :grinning: Stačilo, když jsem hlídala syna od sestřenky... Navíc jsem ho měla samotného poprvé, takže jsem ani nevěděla, co na něj platí... No a bohužel to bylo jen nosení a chození s 10 kilovým prckem na rukou :angry: :grinning: Jinak já mám toho úklidu ještě hafo, ale už jsem se do toho dostala, tak mě to docela i baví :wink: Navíc přítel je v práci, takže mi do toho nikdo nekecá:grinning:, ale i tak budu mít plán i na zítřek :wink:
22. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
já mám dneska asi největší lenoru, takže jen surfuju...
andu: já jsem si myslela, že rozmazlená není, no ale asi jo... budu muset začít trochu víc vychovávat..
22. črc 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
zuzu tak držím pěsti s držením pevné ruky nad malou (ježiš to by mi dali češtináři za tuto větu) :grinning: Já jdu za chvíli domů postarat se o dům našim zalít, nakrmit, vyvenčit psa tak přiberu i svého a jsme domluveny s kámoškou že půjdemna procházku. Tak se tu hezky mějte papáček zítra :slight_smile:
22. črc 2008 v 15:29  • Odpověz
hafi: já jsem češtinářka :grinning: pěknou procházku a zítra ahoj...
22. črc 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.