• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
žabi stihla sis to dočíst. Kamarádka ti tu odpověděla na tvé otázky :wink:
19. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Hafacko, to je v těhu bohužel normální...
19. lis 2008 ve 13:04  • Odpověz
andu v klidu, já zvládla i odstátnicovat a napsat závěrečnou práci. Ale dalo to fušku, naučit se něco!
můjmanžel udělal k obědu rybí prsty... :confounded: takže jsem na mandarinkách... a já pořád,co mi chybělo!
19. lis 2008 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Hafi, tak o podrážděnosti ani nemluvím. Přítel mi důvěrně říká semetriko :grinning: No snad to brzo přejde :wink: Holky, mějte se hezky, fičím do centra, tak nevím, jestli některé z vás dneska ještě potkám :wink: Tak buď večer, nebo zítra pa :wink:
19. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz
papa andu
19. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz
no zuzi tak já bych si klidně rybí prsty dala, ale naobědvala jsem se dobře takže teď už eee. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bobatko naše s těhu nevolnostma, si to snad okroutíš aji za nás :unamused:
19. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz
holky co byste řekli tomu zaktualizovat tabulku a vůbec naše albíčko - snažilek ostrava - tipy sem :grinning: :slight_smile:
19. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz
jste usly na vavřínech nebo co??
No nic kolem čtvrté budu odcházet tak kdyby jste se tu náhodou ukázaly až potom tak vám přeji krásný zbytek dne a zítra papáček. :slight_smile:
19. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
Heh, Hafi, tak o půl hoďky :wink: Jsem z Tesca zpět - věcičky na mimoušky tam mají fakt pěkné a našla jsem i nějaká 3 bodýčka za 130Kč, ale odolala jsem :wink:
19. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
čaute holky tak dnes opět mám 3 den zpoždění minuly měsíc 13 dní a pak vyvolavačka bo těhu se nekonalo :frowning2: a ted tohle test opět negativní test tak až v pátek jsi udělam druhy než půjdu na ranní a pak se uvidí :confused: ale doufam že se konečně přidám kvám těhulkám bo jsem se dívala na tabudlku a ještě 4 holky a jsme v plném počtu ale kdy to bude u mě to ví jen bůh :grinning: :frowning2: no uvidíme

jinak gratuluji všem těhulím :astonished:
19. lis 2008 v 17:02  • Odpověz
holky ve středu 26.11 jdu do porubské nemocnice na infekční mam boreliozu tak proto mě tam DR posíla holky ja nikdy nebyla sama v OV to bude maskar :grinning:
19. lis 2008 v 17:05  • Odpověz
autor
Ahoj Petři. Dlouho ses tu neukázala. Ty máš boreliozu? počkej to je z klíštat nebo se mi to zdá? Neboj do Fakultní nemocnice trefíš levou zadní. Z vlakáče vyjdeš nahoru na svinovské mosty a tramvají jakoukoli kromě 4 (ta jede na Martinov) a 3 (ta jede jenom na vozovnu). jinak tam bude napsané na tramvaji Poruba, Vřesina.
Uvidíš že to zmákneš. No u fakultky je přímo zastávka. To nemůžeš minout.
hafi tak ty jsi odolala a nekoupila? já myslím že po vánocích to půjde tak o polovinu dolů. Vím jak jsem tam kupovala 3 bodýčka za 50Kc. a pěkné. takže kdo si počká ten se dočká
19. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
žabko díky ja busem z příbora přijedu přímo na vozovnu a dívala jsem se na mapy.cz a ujedu 4 zastavky a jsem tam podle toho čím pojedu a holky ja si neumím koupit lístek :grinning:

jj jinak borelioza je z klíštat nebo mušek takovych malinkych infikovanych.Mam nějaké špatné testy tak jsem zvědava jak s co mě řeknou???
19. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
Lístek si koupíš přímo na vozovně je stánek s novinama. Řekneš že chceš 15minutový - stojí 10kc. U řidiče je to dražší. Jo a je to tak 3-4 zastávka ale neboj nemůžeš minout.
Ty jsi měla klíště? ted?
19. lis 2008 v 17:50  • Odpověz
Ahoj, Peťo, jejku, tak borelioza?? Tak snad to bude v pohodě a výsledky nebudou tak hrozné :wink:

Jinak, Žabi, Hafinka neodolala, to já :wink: Jojo, vyčkávám, i když i teď se mi ta cena zdá přijatelná. Muhehe, no nedovedu si představit, až uvidím, že to stojí, jak říkáš 50Kč... To to vemu po pěti:grinning: Né, dělám si srandu... :wink: Ale je fakt, že to pfakt asi nechám až po těch Vánocích...Zároveň s tou naší objednávkou povlečeníček:wink: Jé a to už bude leden a to Žabulka bude už mít jen cca 3 měsíce před sebou :wink:
19. lis 2008 v 18:39  • Odpověz
ahoj Peti, teda to je smůla, zrovna borelioza. O těch muškách to říkali v rádiu. A neboj, určitě to zvládneš v Ostravě. Hlavně, aby to dobře dopadlo. A na testík držíme pěsti...
tabulka asi moc aktuální není...hafinko jestli budeš mít čas, tak já jsem samozřejmě pro...:wink:
andu jsi dobrá. Já taky zatím nic nemám,ale jen proto, že mám krabici celou ve skříni!!!
19. lis 2008 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
Hihi, Zuzi a teď si vem, že budete mít kluka :wink: To se tomu stejně nevyhneš a budeš se do toho muset taky vrhnout, ne?:wink:
19. lis 2008 v 18:58  • Odpověz
no já si stejně myslím, že to bude holčička...:wink:
19. lis 2008 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, já mám zas pocit, že my budeme mít kluka, ale zároveň se občas přistihnu o miminku mluvím nebo přemýšlím jako o ní... Takže těžko říct:wink:
19. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
dobré ranko,
tak teda Peti vítám po dlouhé době a doufám, že tu boreliózu nějak doktoři ukočírujou. Mamča to má taky právě z té mušky myslím, že se jmenuje mochnička (ta muška jako). Přeléčili ji to antibiotiky a pravidelně kontrolují hodnoty.
Jinak ohledně aktualizace a nápadů - posílejte tipy já mám dneska v práci frmol tak se tu občas podívám a až seberu veškeré vaše nápady co by ste eventuálně přivítaly v albíčku nebo konkrétně v tabulce tak to dám dohromady.
Jinak zuzi včera jsem tabulku aktualizovala.
20. lis 2008 v 07:09  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak jsem zvědavá jak dnešek rychle uteče. Včera mě šéf pustil o 2hodky dříve. Super, konečně jsem po dlouhé době byla doma za světla a né za tmy. Tak jsem si nachystala těsto na ty perníčky a dneska je budu dělat. Ježiši ten recept. Já sjem ale hlava děravá.
Jinak musím se jít mrknout na tu tabulku a teda už se přiznám ani nevím jak vypadá. Tak já jdu nato
20. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
Ahoje, holky!

Tak já si myslela, kolik tu toho nakecáte do té dvanácté a teda nic moc :wink: Hafi, no já ani nemám co aktualizovat moc:slight_smile: Krom teda toho, že místo 6tt bych tam dala datum poslední MS, ať to nemusíš každý týden měnit :grinning: a možná bych tam přidala co kdo čeká, i když ta kolonka bude asi chvíli prázdná - Žabka neřekne, ty nechceš vědět, ale slibuju, že já pak hned nahlásím:wink:. A třeba jména dětí, jaká by se nám líbila... Jo a ještě prosím doplnit, že // jsem našla 29.8., děkuju:wink:
20. lis 2008 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky, Beatka usla, tak můžu chvíli nahlížet, dopoledne jsem musela zpívat, tančit, číst říkánky a hrát si :grinning:
K tabulce taky moc nemám, akorát u nás je maličkost, že máme Beatku s krátkým a, ale to je fakt detail :sweat_smile: A pak, že ještě nejsem ze Slezské Ostravy, ale zatím z Moravské, ale na Slezskou se budeme za chvíli stěhovat, takže je to vlastně už skoro pravda :slight_smile:
Ráda bych vám nahlásila nějaké nové údaje, ale zatím není co :wink:
Jinak se tam pak může napsat pohlaví příp. jméno, ale pokud někdo něco vůbec odtajní :grinning:
20. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky bohužel nenesu dobré zprávy... :frowning2:
20. lis 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzu, moc jsem na tebe dnes myslela, jak jsi dopadla...
20. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
Co se stalo? :confused:
20. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
zuzi copak?? (hafacka)
20. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz
Na ultravzuku pusto prázdno, tak mi nabrala krev a mám si zavolat v pondělí. Holt když se se... tak se se... jakoby toho čekání bylo málo...
:cry:
20. lis 2008 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
zuziku jejku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no možná se jen schovává uvidíš v pondělí budu na tebe myslet a držet ti pěstičky.
20. lis 2008 ve 14:48  • Odpověz
hafi kéž bys mělapravdu. Nechci vám holky kazit náladu ale do smíchu mi není,no... já se na tu tečku tak těšila...
20. lis 2008 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.