• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no to ti zuzi věřím. Drž se snad tě aspoň Terezka trochu povzbudí :unamused:
20. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
Jé, Zuzi, to je škoda:frowning2: Ale třeba se tečka jen schovávala a uvidíš ji příště:wink: Myslím na vás :wink: Kdy se dozvíš výsledky té krve??
20. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
No, cholký, no totók, kde jste?!:grinning: Já teď dovařila obědovéču - sójové nudličky na kari s rýží - pěkně se přežrala a teď mě pálí žáhá :frowning2: V poslední době to je nějak často. Asi si budu muset nakoupit bílé jogurty, boť ty jediné mi zabírají... Nebo mrknout na nějaké pastilky, co je můžou i těhulky...

Ták a zítra nevím, jak budu vstávat, ale budu muset, neb jdu na odběry na tripple testy. Doufám, že rýma je zažehnána, aby mi nevyšly nějaké blbé výsledky a já se zbytečně nestresovala! :astonished:
20. lis 2008 v 17:09  • Odpověz
Tak já si tu pokecám sama, no!:grinning: Jó, Hafi, jméno Sára mi kdyžtak smázni, ju? Bohužel:frowning2: A dej mi tam prosím do závorky Melánii...dík :wink:
20. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
autor
Zuzi jakto že nebyla tečka? uvidíš že bude v pondělí - třeba se rošták schovává. Budeme moc držet pěsti at tam v pondělí je. I když vím že tobě to asi na dnešní náladě nepřidá. Bude tam a hotovo!!!!!!!!!!
Tak já musela nedobrovolně do Tesca - hrůza lidi - už nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
čaute holky mrcha nikde ale podbřišek bolí no nevím nevím myslíte že dojde?

jinak jsem ulitana jako kotě,ale vše co jsem chtěla vylitala a jsem rada venku je hnusně :unamused: no to má ještě začít sněžit asi venku zmrznu. :grinning:
20. lis 2008 v 17:20  • Odpověz
Žabi, no já byla v tom Tescu včera a je fakt, že už to začíná být mazec... A bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já blbá, jako každý rok, nechávám vánoční nákupy opět na poslední chvíli :sweat_smile:

Peťo, tak snad mrcha nedojde - taky mě bolel podbřišek, jako by dojít měla...Ale už nedošla :wink:
20. lis 2008 v 17:26  • Odpověz
Andu dík měcely den nebolel jak jsem byla na nohou ale až ted jak jsem si konečně sedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
No Andu tak to já dárky už mám - akorát teda pro manžela nemám. Tomu totiž vůbec nevím co koupit. No vidím to tak že dneska zapadnu do postele velice brzy. Nějak mi nenní dobře.
Petři taky moc přeju aby mrcha nedošla - mě bolel podbříšek asi 4dny a fest a to jsem se furt chodila kontrolovat na wc jestli už nedorazila mrcha - mě to nějak nedocházelo první dny že bych mohla být těhu. Vrátili jsme se totiž z dovolené a já byla ještě plna zážitku. ALe nakonec jsme zjistili že jsme si dovezli malého Krétana :grinning:
20. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
No, Žabi, taky jsem dneska nějaká mimo, už jsem si dala i Echinaceu pro jistotu. Tak šup do pelechu a hezky to zaspi :wink:
20. lis 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
no už do té postele mířím. Ještě si s manžou píšu přes icq. Zítra se konečně vrací.
20. lis 2008 v 17:35  • Odpověz
Jé, mě nedošlo jak si s ním jako píšeš - jestli ty jsi v ložnici a on v obýváku :grinning: My totiž s přítelem jednu dobu uvažovali, že to tak budem dělat při hádkách :grinning: Já ještě čekám, jestli se mi přítel ozve - psala jsem mu, ať mi zavolá až bude moct. Potřebovala bych totiž koupit Gaviscon, neb mě poslední dobou furt pálí žáha:frowning2: No ale zatím nic. Tak předpokládám, že dojede domů s tím, že si ani nevšiml, že mu přišla zpráva :wink:

No nic, Žabi, tak přeji dopředu dobrou noc a pěkně se vylež:wink:
20. lis 2008 v 17:38  • Odpověz
andu dozvím se to až v pondělí...to bude dlouhý víkend...
zabi no nic jiného mi nezbývá...asi je mimi malinké... snad. Mimoděložní si nechci připustit! Nebyla jsi náhodou v Tescu včera? Měla jsem dojem, že jsem tě tam zahlídla, ale jen podle fotky to se blbě soudí... to je dobře, že se ti už manžel zítra vrací. Hned bude lepší nálada, že :wink:

jo na to pálení žáhy mi pomáhalo Rennie - pastilky. Taky je můžou těhule a je to myslím pohodlnější než sirup. Ty tabletky můžeš mít pořád při sobě :wink:

Peťo ať mrcha nedorazí :wink:
20. lis 2008 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, držím palce, aby v pondělí byly jen dobré zprávy :wink: Něco podobného jsme zažívaly s Misakri a nakonec to skvěle dopadlo a je ve 12tt... :slight_smile:
20. lis 2008 v 19:43  • Odpověz
jj holky je to divné ale nic si nenamlouvám test mám stracvh si udělat tak až v neděli to bude už jistota :grinning: but a nebo :rolling_eyes: to budou nervy :confounded: :sunglasses:

holky jsem unavená jako kotě jdu spát ani ordinaci nedám tak dobrou noc a držte palce páček :pensive:
20. lis 2008 v 19:54  • Odpověz
Petro, že by další těhulka?
Já zpoždění MS neznám, stalo se mi to jednou a to jsem byla těhotná, jinak zatím vůbec žádné zpoždění, ale očekávám, že brzy nastane...doufám :wink:
20. lis 2008 v 19:58  • Odpověz
dobré ráno holky...
21. lis 2008 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holky dlouho jsem tu nebyla nestíhám ani ne za 14 dnů operace tak v práci makám jak šroubek abych to stihla
21. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
dobré ráno,
strouži budeme na tebe myslet a držet pěsti, to je fofr to tak letí, hrůůůůza :slight_smile:
21. lis 2008 v 07:50  • Odpověz
ahoj strouzi. To víš že na tebe budeme myslet...
ahoj hafi...
21. lis 2008 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
holky myslete na mě dvojnásob protože možná jsem těhu :grinning:
21. lis 2008 v 07:58  • Odpověz
Bré ráno, holky:slight_smile: Tak se dnes hlásím taky dřív, nicméně řeknu vám, že se z toho vstávání asi zblázním až bude mimouš na světě... No byl to pro mě vždycky problém - už ke konci střední jsem začala zjišťovat, že se mi to nějak nelíbí :grinning: Holt si budu muset zvyknout :wink:

Tak sestřička mi odebrala ampuli krve, ale někdo jí volal, tak jsem se úplně zapomněla zeptat, kdy budou výsledky...Ale za 14 dnů jdu na kontrolu, tak to už by snad mohly být výsledky - doufám, že ty nejlepší?

Strouži a kam jdeš do nemocnice?? Si piš, že na tebe budem myslet:wink: Zuzi a na tebe taky:wink: Ať přežiješ víkend a v pondělí, ať tě výsledky potěší. Určo se filuta schovává :wink:

Žabi, co ty, vyspala ses z toho včerejšího "nedobře"?:wink:
21. lis 2008 v 07:59  • Odpověz
Ježíš Strouží, to jo!!!Ty voe, tak to držím všechny palce i malce!!! :slight_smile:
21. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
do bruntálu, měla jsem jít k nám do krnova ale ten můj chirurg má čas akorát na ten termín v bruntále, kdybych chtěla krnov tak musím počkat do ledna
21. lis 2008 v 08:02  • Odpověz
No tak to je zbytečné čekat, když tě můžou v Bruntále vzít už za 14 dní... A co to případné těhu?? Nevadí to nějak? Tý jo, to by bylo dobré - takové 2 v 1 :wink:
21. lis 2008 v 08:04  • Odpověz
Heh, to je dobrý, nějak se mi v albu zbláznilo počitadlo (a ne jen v albu, ale i na těch stránkách) a hlásí mi, že jsem 20tt+2 - hmm, to je vcelku skok během jednoho dne :grinning:
21. lis 2008 v 08:09  • Odpověz
dr. říkal že to neva, že štítnici operují i těhulím ale já mám strach, radši chci mrchu :frowning2:
21. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Neboj, když Dr. říkal, že se to operuje i těhulím, tak to může být v poho :wink: A tohle miminko, pokud tam je se třeba díky téhle operaci udrží až do konce:wink: Tak džím všechno co mám:wink:
21. lis 2008 v 08:30  • Odpověz
no kdyby mě operovali byla bych max 3 týdny od oplodnění tak snad to mimčo moc nepocítí, kritický byl tehdy ten 7-8 tt a to už bude po operaci a bez štítnice mrchy tak snad bude vše dobré, musím věřit nic jinýho nezbývá
21. lis 2008 v 08:32  • Odpověz
Jojo, já myslím, že jestli tam mimčo je tak teď, přesně jak říkáš, by mu to neublížilo (vem si mě, co do mě první 2 týdny těhu cpali v nemocnici za srajdy:wink:) a naopak, pomohlo by to, aby to tentokrát nedopadlo jako minule:wink: Neboj, bude to v pohodě :wink:
21. lis 2008 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.