• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no snad jo, hlavně pak budu na nemocenské a odpočívat ne jak předtím jsem lítala do práce uhoněná jak pes
21. lis 2008 v 08:38  • Odpověz
strouži to prostě všechno musí vyjít, :wink: :wink: a budete mít s manžílkem nádherné Vánoce :wink:
Jinak ještě že si mi andu připomněla ty trippl testy jsem si měla volat na výsledky, tak jsem si zavolala a vše je v pořádku (jinak se tomu říka screening pro genetiku :confused: jsem to ale nevzdělanec) a toxoplazmóza je taky v poho protilátky klesají. Takže super zprávičky před víkendem. :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2008 v 08:51  • Odpověz
Jejku, Hafi, tak to se svoou nevzdělaností k tobě přidávám...screening pro genetiku, hmmm...:grinning: Tak super, vše jak má být :wink:
21. lis 2008 v 08:53  • Odpověz
hafi gratuluji k dobrým výsledkům :wink: ten název taky nevím...
strouzi tý jo to je teda pecka!!! no vidíš, příroda je mocná. Tak ať to hlavně dopadne všechno dobře... :wink:
21. lis 2008 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
hafi super zprávičky gratulace.

jestli budou pěkné vánoce to nevím, operace, nemocenská, v práci taky na prd, vyhodilo se 20 lidí,já byla na koberečku předevčírem, moje máti bude celý vánoce v nemocnici vč. štědrého dne..... fakt paráda :rolling_eyes:
21. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
no strouzi neříkej že kdybys měla po operaci a mimo na cestě že by to nebyly pěkné Vánoce!!! :wink:
21. lis 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
děkuji holky :wink: No stroužinko však uvidíš jak to vše půjde. Ono se to vždycky nějak vyvrbí, hlavně nepodléhej pesimistickým myšlenkám, to není to pravé ořechové.
21. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
no nevím strach tu je, snad po operaci až budu mít aspoň jedno z krku a vědět že fakt těhu jsem a mimíš je v pořádku tak to budou hezké vánoce, teď mám divné pocity,vlastně je máme s manžou oba, když na testu najdu // je mi do breku že tam jsou protože je to velká komplikace a mám strach no ale pak zkusím druhý a tam čárky nejsou tak mi je zase smutno že to není těhu, fakt jsem jak magor
21. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
tak stroužinko nezbývá než ti přát ať to co nejrychleji uteče do operace a pak už máš jen důvody k veselení. Před operací by se strachoval každý a věřím, že pochybuješ ještě víc když se ti na testíkách objevují dvě čárky. No holka nemáš to vůbec lehké. Takže tfuj tfuj tfuj.
21. lis 2008 v 09:17  • Odpověz
no to jsem prostě celá já, když jsem to volala mamce tak mi řekla že jsem kráva nezodpovědná, že dobře mi tak, no má pravdu , já blbka uháním dr. kvůli operaci abych mohla pak v klidu a z klidným srdcem otěhu už bez štítnice, no a já otěhu těsně před operací a ještě se štítkou. no mě jebne
21. lis 2008 v 09:33  • Odpověz
No a Strouži, jak to máš teď s těmi //? A nechystáš se ještě před operací k ďurologovi, aby mimčo potvrdil nebo vyvrátil, aby v nemocnici věděli? No což, stane se, doktoři si poradí a ty se hlavně nenervuj :wink:
21. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
no já tam byla předevčírem píchl injekci a řekl počkáme. no nadšený nebyl, ani ne tak kvůli ooperace ale kvůli toho že jsem těšně po šestinedělí a že mi řekl že min. 3 měs. nejlépe počkat půl roku. no a já buch a jsme asi v tom. na utz viděl akorát sliznici. domluvili jsme se že jestli to nedostanu mám přijít v úterý pro utroš. je totiž brzo, jestli těhu jsem tak cca 10 dnů od sexu
21. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
strouzi já měla nakázáno 6měsíců, plán byl 3 měsíce a po 3M buch a bylo. A nikdo neřekl ani píp. Tak se nestresuj a uvidíš. No to nic nebude vidět, mi třeba nebylo vidět ani včera a to jsem nejméně 5tt+4
21. lis 2008 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
no mě řekl min. 3 měs, no a já buch po šestinedělí nevím jestli se smát nebo brečet
21. lis 2008 v 10:31  • Odpověz
Tak co, co, co, holky, kdepak zase jste?:wink: Já si jdu dát výborný obídek - přítel má ještě ze včerejška a já dostala chuť na brambory na loupačky :grinning: Tak i vám přerji případně dobrou chuť:wink:
21. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
já jsem tu,
andu dobrou chuť
jdu si chvíli lehnout, snad mě Terka nechá...
21. lis 2008 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Mmm to jsem si pošmákla :wink: A ještě jsem si u toho nostalgicky zavzpomínala na dětství :grinning: Tak co, Zuzi, nechala tě Terka odpočívat?:wink: No já jdu využít toho, že mě ještě nemá kdo nenechat dát si po obídku 20 :wink:
21. lis 2008 ve 12:27  • Odpověz
jéjda, tak už to tu máme taky... To mám ale radost :confounded: Hlavně přítel nemá zimní gumy na autě, tak jsem kapánek nervní, neb odmítá do práce jezdit MHD :unamused: A navíc si teď odjel na koncert do Havířova, ale na štěstí tam jedou kamarádovým autem... No a já si dám asi nějakou véču, zalezu do pelechu a budu koukat na básníky...
21. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jsem tady až teď :grinning:
Stroužek je těhotná? :confused: :sweat_smile:
Andu, taky mám z toho počasí radost :unamused: :grinning:
21. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
No tak nám krásně mrzne... Jé, jak mě v takových chvílích mrzí,že nejsem na ty zimní sporty - to by mi možná ta zima tolik nevadila :wink: Loni jsem chtěla vyzkoušet snowboard, ale nějak to nevyšlo. No a letos to už asi není úplně nejlepší nápad:wink:
22. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky,
mi je celý víkend zle, takže ležím...už aby bylo pondělí a já mělav ruce výsledky... počasí taky mi nevadí, zimní sporty mám ráda... ale letos máme asi smůlu :wink:
krásnou neděli :wink:
23. lis 2008 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Zuzi, to je škoda, že je ti zle. Ale zas na druhou stranu :wink: Ať Ti tedy neděle rychle uteče a máš zítra pozitivní výsledky :wink:

Jinak, holky, zajímalo by mě, kdy je dobré se registrovat do porodnice? Maminy, kdy jste se registrovaly? Mamina mě straší, že sestřenka už touhle dobou registrovaná byla. Ale přijde mi to zbytečně brzo. Kdybychom byli v Praze, prosím... :wink:
23. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz
čaute holky tak zase nic včera jsem to dosala tak zase se nezapíšu do tabulky těhotných :frowning2: doufám že na vánoce dostanu ten nej dárek na světe :frowning2:
23. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
Petru, to je pech!:frowning2: Tak nezapomeň napsat Ježíškovi, ať na vás myslí :wink:
23. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz
Andu tady se do porodnic neregistruje...leda bys byla v Praze... aspoň já o tom nic nevím!
Peťi to mě mrzí.... ať mrcha zase brzy odleze...
23. lis 2008 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
Aha, Zuzi, takže třeba budu chodit na kurzy ve Vítkovicích a až budu rodit tak tam prostě přijedu? A když nebude místo, tak pofičím do Poruby/ na Fifejdy?? Pochopila jsem to dobře?
23. lis 2008 v 15:03  • Odpověz
hoj holky jak se máte při neděli, já uklízím až se ze mě kouří, páč za pár dnů ta operace a pak kdoví jak na tom budu abych ten vánoční úklid zvládla. tak už něco začínám teď. jo jinak hlásím že těhu nejsem. včera došla mrcha. testy jedny mizerný falešný, jediný spolehlívý je mama na ostatní už seru, těhu mi ukázali testy 7 days a hcq strip a ostatních asi 8 značek testů nic. oblítala jsem snad všecky lékárny zkoupila co měli, prachů v tom vyhozených a nakonec zjistím že ty drahý testy jsou šmejdy.
23. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
Tý jo, Strouži, vidíš to, takže už jen Mamatest... Je fakt, že já tomu taky začala věřit až když jsem si udělala ten... No je to škoda, že tam mimouš není :frowning2: Ale zas na druhou stranu, nebudeš se bát, že ta operace mimouškovi ublíží a nemusíš stresovat, že to bylo nezodpovědné, jak si psala, že říkala mamka :wink: No a po operajdě budeš mít klid a budete moct na to hupnout. A věřím, že se vám zadaří rychle:wink:

Já tak na půl zevlím a na půl uklízím :grinning: Vždycky odběhnu něco málo udělat a pak zas hupnu na net. Přítel se rozhodl dnes malovat obývák na oranžovo, tak občas přiběhnu něco přikrýt a ták :wink:
23. lis 2008 v 15:20  • Odpověz
no na jednu stranu jsem smutná, to víš srdíčko touží po mimíškovi ale mozek ví že je to tak dobře. i tak to bude těžká operace a zápřah na organismus a kdyby se něco stalo modc bych si to vyčítala. takhle se můžu teď soustředit jen na sebe a jak mě pustí domů už můžeme zapracovat na mimíškovi.
23. lis 2008 v 15:23  • Odpověz
No právě, Strouži, je mi jasné, že teď mimíska chcete moc a moc, ale představ si, že by se opravdu něco stalo a dopadlo by to jako minule. Možná opravdu lépe, že nakonec je čárka jen jedna. A přesně jak píšeš, teď se musíš dát do kupy ty a až se všechno po operaci upraví jak má, mimouš na sebe určo nenechá dlouho čekat. Dřím palce ať je operace v pohodě, ať se rychle zotavuješ a pak se zas brzy radujete :dizzy_face:
23. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.