• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
díky andu, no po operaci budu dlouho doma min. do konce ledna tak snad klid a žádné stresy v práci pomůžou. nejradši bych našla hned čárky a zůstala už doma. v práci je to špatný, hodně se propouští , stresy šílený, riskovat už nechci za to mi práce nestojí. budu mít sice doma méně peněz ale riskovat mimíška nechci. mám za sebou pár špatných měsíců, potrat a operace a kdyby přišlo těhu musí mě dr. nechat doma i kdyby nechtěl.
23. lis 2008 v 15:34  • Odpověz
Dobré ráno holky :sunglasses: :sunglasses:
Tak jsme se úspěšně vrátili z výletu do Českých Budějovic. Cestu jsme zvládli v pohodě jen člověk žasne kolik kreténů je na cestě, s kámoškou jsme pokecali, zavzpomínali na výšku a spolubydlení v Ostravě a navšívili jsme Český Krumlov, budějovické historické centrum a v neděli Český Krumlov a Červenou Lhotu. A jakpak jste se měly vy?? :slight_smile:
24. lis 2008 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:

Hafi, takže pohodový víkend? No my měli taky vcelku pohodu, až teda na včerejšek, kdy jsme se u malování obýváku vcelku hezky pohádali... No a dneska se ten můj chlap tváří strašně udiveně a smutně, že se s ním nebavím. On je totiž splachovácí, ale já to neumím. Já si všechno moc beru a zvláště teďka :wink: Hehe, už jsem si asi za tu dobu, co jsme spolu mohla zvyknout :sweat_smile:

No a obýváček máme jinak do oranžova...Představovala jsem si sice sytější barvu, tohle je spíš takový nádech, ale jde to :wink: Tak možná navrhnu, že bychmo mohli druhou stěnu vymalovat tmavěji...

No a jinak je mi od soboty nějak nemocně, ale zatím to zaháním Echinaceou, tak snad to zvládnu a ve středu se s váma potkám :wink: Ale nerada bych vás nakazila, takže když to nebude ono, cpát se za váma nebudu. Snad to ale do středy přejde :wink:

Hafi, už cítíš mimouše? Já se snažím lehat si na břicho a čekat jestli něco a ono nic :wink: :grinning:
24. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Odcházíme na plavání, tak jen nahlížím...
Strouži, určitě se teď soustřeď hlavně na operaci a mimčo pak příjde, když budeš hlavně v klidu. Jak píšeš, není to lehká operace a potřebuješ pak nějakou dobu klidu, aby ses dostala zpátky do normálního stavu. Ale neboj, mimčo za chvíli bude :wink:
Andu, ty barvy vždy vypadají ve vzorníku moc syté, člověk se i bojí jaké stěny pak budou a nakonec to dopadne tak, že by klidně chtěl sytější barvy, ale určitě to máte krásné :slight_smile: Tak se vylež :wink:
24. lis 2008 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky,
strouzi, operace se blíží a pak bude všechno jako po másle :wink:
jinak holky středa trochu v ohrožení, je mi fakt hrozně, budu se moc snažit přijít,ale jestli mi bude tak jako o víkendu a dneska tak se obávám,že to nevyjde...:frowning2: ale udělám pro to maximum!
24. lis 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Zuziku, a kdypak se dozvíš výsledky?? Jinak snaž se léčit, snaž, já budu taky, ať tam holky nejsou nakonec jen ve třech :wink:
24. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
andu dneska kolem 10h, spíš po 10... snažím se snažím..hrozně moc se těším, tak se kurýruju!
24. lis 2008 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak intenzivně a pozitivně na tebe myslím - a to jak s léčením, tak hlavně s výsledky :wink:
24. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
no holky tak to teda léčit a pořádně. Už se na vás těším a vy toto :frowning2: Jinak andu já teda ještě necítím nic ale to co mi občas vydává žaludek a střeva za zvuky tak mám pocit, že se malý narodí hluchý. :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
Takže 15506 těhotenství to je 100%, ovšem vypadá to na mimoděložní prý, když nebylo nic vidět...zítra jdu na UTZ,sice až 16:15 ale jdu. Vecpala mě do skulinky, protože se bojí, že to je mimoděložní. No to mě uklidnili
24. lis 2008 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzi,
tak snad se jenom schovává :frowning2: . Budu na tebe zítra myslet a mocká ti držet pěsti. :wink:
24. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
No to teda Zuzi je uklidnění :unamused: Ale já se připojuju a dřím všechno co mám, aby mimoušek byl na zprávném místě! :wink:
24. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz
ahojky holky..
:slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz
ježiši, co to vidím.. jak mimoděložní zuzi? :confused: :confused:
24. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz
těch 15506 máš ty jednotky, to hcg?
bo mě v nemocnici říkali, že když je mimoděložní, tak se ta výška toho hcg nikdy nedostane takhle vysoko.. :fearful:
24. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
ahoj misko: no prostě ve čtvrtek tam nic neviděla a to už jsem byla 6+0tt, tak je to divné. Dr si myslela, že je vzhledem k těm mým divotvorným cyklům těhu mladší, ale dnes vyšlo hCG 15506 a to by odpovídalo. Tak mě sestřička strašila, že musím přijít zítra, že to vypadá na mimoděložní.
No holky, dlouhá noc to bude, ale pořád věřím, že prostě bylo jen brzy a náš piškotek zkrátka není tabulkový. Děkuji za podporu, je moc potřeba... já si četla různé názory, tak si myslím, že třeba mohlo být brzy,no. Uvidíme. Břicho mě nebolí vůbec, to si zase myslím,že v 7tt těhu mimoděložního by mě už setsakramentsky bolelo, ne?
24. lis 2008 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
já dneska byla na screeningu a vše je v pořádku.. miminko má od hlavičky po zadeček 5,5cm a má se čile k světu.. krásně na mě mávalo, až jsem se z toho rozbrečela.. :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz
zuzi, no já si taky myslím, že to bude ok.. asi je ještě moc brzy, no.. sakra, že oni dokážou vždycky takhle vystrašit.. ale jen sestry!!!!, mě to taky nakdákala sestra, že je to mimoděložní.. :angry:
24. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz
no já si počkám do zítra...kdyby mě něco bolelo, tak plaším, ale mi je "jen"megazle od žaludku a tlaku. Gratuluji ke kontrole... ten screening ti dělali v Gynetu nebo jsi musela jinam? To se platí, že?
24. lis 2008 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
jasně, počkej do zítra a uvidí se.. taky si myslím, že by tě asi něco bolelo, když bys byla už v 7tt.. :unamused:
24. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz
dělal mi ho normálně kudělka tady v orlové.. a cena je 600kč.. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz
ale 11.12. jdu do ovy do těch výškovic nebo kde to je.. na genetiku.. :wink:
24. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz
no Misko tady se platí 1200 nebo tak nějak, tak buď ráda, že nechodíš do Ostravy...
jo do Zábřehu tak to se potkáme :wink: na genetiku to budeš v 16tt? na tripple nebo co to je?
musím vyděržat!
24. lis 2008 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
jéé, to si děláš prdel, ne?.. vždyť je to ten samý doktor a všecko.. to se mi snad zdá.. :angry:
24. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
misko:myslím že o tom psaly holky na Ostravě...ale nevím. No jo,prachy dělají svoje, že.
To jsem zvědavá, co bude chtít po mně...
24. lis 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
je to hnus velebnosti.. :angry:
24. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jé, holky, tak já za ten screening platila 500 Kč :astonished: No nic, já jdu douklízet v kuchyni a zalehnout, neb to moje nachlazení se začíná nějak rozjíždět :unamused:
24. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
Zuzu, držím palečky, mimčo se určitě schovává :wink:
Já jsem neplatila u dr. během těhu vůbec nic :confused: Proč taky...?
24. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak jak to tady čtu tak vidím první výhodu maloměsta. Já teda zatím neplatím u doktora vůbec nic, jen jak jsem chtěla tu fotečku tak 50,-. Jinak nic.
Jinač včera jsem byla zarezervovat ten stůl a nechtěli tam po mě vůbec jméno tak je to v nekuřáku pro 5 osob na 16:30.
25. lis 2008 v 06:48  • Odpověz
dobré ránko holky,
no jo, já jsem strávila půl roku hledáním dobrého doktora, který bere a nechce moc peněz,ale nenašla jsem, tak jsem šla do Gynetu. Až na typrachy jsem zde moc spokojená. Všem vám, které neplatíte závidím. Ale už bych neměnila.
Dneska musím přežít do 16h, pak se to rozlouskne.
Jinak už je mi otrochu lépe, zabraly mi homeopatika, tak to jsem ráda. Pokud dneska bude dobrá zpráva, tak určitě zítra dorazím. Pokud bude špatná zpráva, tak se to asi nějak bude řešit,ale nevím...
25. lis 2008 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.