• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Zuzi přeji ti ať je to dobrá zpráva a zítra se můžeme sejít. JJ to máš jedno jestli chodíš tady do Ostravy a platíš a nebo by si musela dojíždět to už by ti vyšlo nastejno :wink: :wink:
25. lis 2008 v 07:34  • Odpověz
kde je žabka?? Včera se tu vůbec neukázala. :astonished:
25. lis 2008 v 08:13  • Odpověz
no jo zabka tu nebyla...tak snad je v pořádku...
25. lis 2008 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
no taky doufám. :frowning2:
25. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahojte, holky. Mě je stále nic moc:frowning2: Jinak, snad máŽabka "jen" spoustu práce :wink: Zuzi, taky přeju, ať se dozvíš jen dobré zprávy :wink:
25. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
ahoj andu tak fofrem fofrem léčit ležet kurýrovat :slight_smile: ty tam zítra musíš být kdo bude dělat poznávací znamení :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 09:49  • Odpověz
a sakra, vidíš, na to jsem zapomněla, že beze mě tam budete každá u jiného stolu :grinning: Snažím se, snažím, piju čajíčky a echinaceu, ale furt prskám a nerada bych na vás vrhla nějakého bacila:frowning2: Ale je mi už líp než včera, i když žádný zázrak, ale tak snad se to do zítřka uklidní! :wink:
25. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
no to si andu piš :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 10:53  • Odpověz
Hólky, po X letech mi asi vážně hráblo :grinning: Právě jsem začala vymýšlet, že k výročí připravím příteli adventní kalendář :grinning: A taky už jsem začala krájet plátky jablíček a pomerančů na jakousi výzdobu.... ještě sice nevím jakou a dělám to tak jako nenápadně, ale... :grinning:
25. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
jééé adnu tak to já včera vyrobila adventní věnec a věnec na dveře, zbytek jsem nechala na potom, jelikož mě o víkendu čeká megaúklid a pak to teprv všechno vyzdobím. Já jsem na to úchyl. No zkrátka se z tebe začíná stávat andu mamča :wink: :wink:
Jo a o víkendu se chci pustit do pečení aspoň nějakých těch druhů. Včera jsem si navymýšlela, které budu péct a je jich zatím 10, ale nemíním to stupňovat vybrala jsem jen ty nejlepší, co mají chlapi rádi. Chtěla jsem začít perníčkama, ale žabka na nás nějak zanevřela asi toho má hodně v práci, tak ještě nemám recept. No snad ho zítra donese :wink:
25. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
No si říkám, asi mi ty hormony fakt lezou na mozek a projevuje se ve mě ta maminka vytvářející domov, muhehe :grinning:
25. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
holky vy jste šikovné a tvořivé... já teda včera neudělala vůbec nic a dneska už vůbec ne... k tomu mě začíná bolet břicho, pěkné nervy. Je to bolest jako před mrchou. Tak jen doufám a modlím se. Ať už je aspoň 15 h a vyrazím na cestu...uf.. :unamused: :pensive: :confounded:
25. lis 2008 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Zuzu, budeme ti všechny držet palečky, určitě to dobře dopadne a mimčo se jen schovávalo :slight_smile:
25. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
Zuzi, neboj, za chvíli se dozvíš ortel a já doufám, že tě potěší :wink: Teda, ale s tím zítřkem nevím. Teda asi vás v tom nenechám, ještě byste se kvůli mě nepotkaly :wink: :grinning:, ale když, tak to vidím jen na chvilinku... Prskám jak prskavka! :confounded:
25. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
Andu, ty prostě nesmíš zklamat, jsi hlavní poznávací znamení :grinning:
25. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz
no tak já tam dojdu a až se všechny dostavíte, tak zas odejdu, abych vás nenakazila :grinning:
25. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz
Andu :grinning: Úplně stéjně mi bylo před 2 týdny, naštěstí už je mi úplně dobře.
25. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz
no snad se to do zítřka uklidní! Ale nic nezaručuju :frowning2:
25. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz
No kdyžtak si vezmu roušku:grinning: a přijdu se na vás aspoň na chvíli mrknout:wink:
25. lis 2008 ve 13:03  • Odpověz
Tak s rouškou už budeš úplně nepřehlednutelná :grinning:
25. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz
Holky zuzu mi psala,že mimi bylo vidět a trochu i srdíčko a má 4mm :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 17:01  • Odpověz
No supééér, katko, děkujem za info :wink:

Zuziku, vidíš, my ti říkaly, že se bobeš schovával - moooc gratuluju :dizzy_face:
25. lis 2008 v 17:19  • Odpověz
Zuzu, moc gratuluji :dizzy_face: Já jsem to věděla, že je mimčo krásně schované :wink:
25. lis 2008 v 17:35  • Odpověz
Dobré ranko,
jéééé zuzi to mocinky gratuluji tak to se opijem juicem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na oslavu.
Tak teď by mě zajímalo co ta naše Žabka jestli dorazí nebo co nebo jak. :unamused:
26. lis 2008 v 06:33  • Odpověz
Holky děkuji...
dobré ránko,
s tou zabkou -snad je v pořádku!!!
andu: jak ti je,už lépe???
kdo teda dorazí? já za sebe vypadá to že ano. Hlídání mám, už je mi celkem i lépe... :dizzy_face:
26. lis 2008 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
zuzi nestraš, já jen doufám, že měla zase tu svou zástupkyni pořád za zadkem a nemohla se dostat na net a doma to taky nějak nestihla. Škoda, že nám nedala čísilko telefonu abychom věděli co a jak :frowning2:
Jinak já teda taky dorazím :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 07:14  • Odpověz
jo a vemte prosím některá foťák já ho zapomněla doma a vzpomněla jsem si až před Ostravou :unamused: ať máme nějakou památku na srazík
26. lis 2008 v 07:15  • Odpověz
já klidně foťák vezmu, snad mi nedojdou baterky...
tak snad se sem zabka prostě jen nedostala... číslo asi nemáme na ni žádná... :unamused:
26. lis 2008 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:

zuzu gratulace ti dr. jsou jak prdlý furt strašit ty maminy :angry:
26. lis 2008 v 07:53  • Odpověz
ahoj holky, já taky dorazím :wink: Když uvidíte bloudící osobu po pizzerii, tak jsem to já :grinning:
Taky nechápu, proč vždy maminy tak straší, kdyby jim řekli špatnou zprávu až po kontrole tak to chápu, ale takhle předem akorát stresují :unamused:
26. lis 2008 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.